Pondelok, 5. december, 2022 | Meniny má Oto

Koronavírus Trnavský kraj: Bročka je s testovaním v Trnave spokojný (minúta po minúte)

Monitorujeme odberné miesta v okresoch Trnavského kraja.

Načítavam video...

Celoplošné testovanie v okresoch Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica a Trnava (minúta po minúte)

22:03

Milí čitatelia, týmto oznamom sa naša dnešná minúta po minúte končí. Ďalšie aktuality z Nitrianskeho kraja nájdete na našich regionálnych weboch MY: MY Trnava, MY Záhorie, MY Senec a MY Pezinok.

SkryťVypnúť reklamu

Ďakujeme, že ste boli s nami.

22:02 Senica - Odberové tímy dnes v Senici pretestovali 9705 ľudí. Jedno percento testov bolo pozitívnych. Odberné miesta podstupujú dezinfekciu, aby sa mohli v nedeľu ráno od 7:00 hodiny opäť otvoriť. Vedenie mesta vyjadrilo vďaku všetkým pracovníkom v odberových tímoch, aj občanom za trpezlivosť a disciplínu.

22: 01 Trnava- Na odbernom mieste trnavskej automobilky Groupe PSA Slovakia dosiahla v prvý deň testovania miera pozitivity 0,2 percenta. Z celkovo otestovaných 1 394 zamestnancov mali pozitívny výsledok traja zamestnanci. Zajtra, v nedeľu, pokračuje testovanie v Zdravotnom stredisku automobilky od 8h00.

22:00 Trnava - Primátor mesta Peter Bročka zverejnil na svojej sociálnej sieti, že v priebehu soboty otestovali 29 772 ľudí, čo predstavuje 66%. Z toho je miera pozitivity 0,56%. Bročka je s dnešným testovaním v Trnave spokojný.

SkryťVypnúť reklamu

21:59 Hlohovec - Primátor mesta Miroslav Kollár informoval na sociálnej sieti, že otestovaných bolo viac ako 9-tisíc ľudí, z toho 53 pozitívnych, čo predstavuje 0,59 percenta. Približne ďalších 2-tisíc ľudí otestovali v Sanece (bývalá Slovakofarma) a v sociálnych a zdravotníckych zariadeniach v meste.

21:40 Trnava- Stanislav Krištofík, vedúci Oddelenia krízového riadenia na Okresnom úrade v Trnave, nám potvrdil, že testovanie v trnavskom okrese prebehlo bez problémov. Presné čísla poskytne armáda až v neskorých nočných hodinách. Na mnohých miestach sa už testovanie skončilo.

21:19 Hlohovec- Primátor Miroslav Kollár sa vyjadril pre Trnavské rádio, že v priebehu dnešného dňa v Hlohovci sa prišlo dať otestovať takmer polovica Hlohovčanov od 10 - 65 rokov.

SkryťVypnúť reklamu

20:53 Senica - Na všetkých odberných miestach v Senici si počkáte maximálne 5 minút. Posledný ster vám dnes spravia do 21:30.

20:19 Piešťany- V rozhovore, ktorý poskytol primátor Peter Jančovič pre Trnavské rádio, potvrdil, že na jednotlivých odberných miestach stoja ešte ľudia v radoch, ale už je to znesiteľnejšie. Čakacie doby sa znížili. Primátor ocenil spolupatričnosť Piešťancov.

20: 03 Trnava- Na Atómovej sa už nečaká, doteraz otestovali viac ako 1400 ľudí

19:50 Trnava - Na Kukučínovej otestovali do ôsmej večer 1070 ľudí, z toho bolo päť osôb pozitívnych

19:30 Trnava- Z viacerých odberných miest v Trnave hlásia, že rady sa už netvoria, ľudia chodia priebežne.

18:41 Trnava - Podľa primátora mesta Petra Bročku bolo do 18:00 hodiny v Trnave otestovaných 23 072 osôb, čo predstavuje 50,8 percenta testovaných obyvateľov. Z toho je 0,58 pozitívnych výsledkov, čo predstavuje 134 pozitívnych. Primátor nám potvrdil bezproblémový priebeh testovania.

18:35 Holíč - Informácie o stave odberových miest ani doplňujúce organizačné pokyny vedenie mesta nepodáva prostredníctvom komunikačných kanálov. Ako dlho budú ľudia v rade čakať alebo kde ich je menej si občania mesta zdieľajú cez rôzne alternatívne skupinky na sociálnej sieti.

18:30 Trnava - Na všetkých odberných miestach končí prestávka. Odberné miesta budú otvorené do 22:00 hodiny, posledné odbery sa však uskutočnia o 21:30 h.

18:25 Trnava - Do 18:00 hodiny hlásia na odbernom mieste Atómova približne 1200 otestovaných ľudí, z toho bolo šesť pozitívnych.

17:56 Skalica - "Mestská polícia pomohla s testovaním bezdomovcov, za čo im veľmi ďakujem. Testy mali bezdomoci negatívne. Boli sme pripravení i na situáciu, že by to bolo pozitívni," zhodnotila primátorka mesta Anna Mierna.

17:40 Trnava - Na odbernom mieste na Atómovej hlásia čakanie v rade len 10 minút, na Kukučínovej ulici pol hodinu.

17:15 Trnava - Na odberných miestach sa blíži ďalšia prestávka. Po nej aj zverejnia ďalšie čísla testovaných ľudí.

17:10 Trnava - Podľa primátora Petra Bročku sa situácia zlepšila a už nie je na odberných miestach taký enormný tlak ako dopoludnia. Mesto hlási dostatok antigénových testov ako aj certifikátov.

17:05 Trnava - Na odberných miestach v celkom Trnavskom kraji dohliada na hladký priebeh testovania polícia. Ako dodáva, účasť na testovaní je stále vysoká, priebeh naďalej pokojný.

17:00 Trnava - Ako informuje Prezídium Hasičského a záchranného zboru, pri odberoch v Trnave sú nápomocní aj trnavskí hasiči, ktorí napriek náročnosti dňa poňali situáciu s humorom.

16:37 Drahovce - Starosta obce Drahoviec (okres Piešťany) Miroslav Ledecký informuje na sociálnej sieti, že v obci je otestovaných cez 800 obyvateľov, z čoho je 0,12% pozitívnych. Priebeh testovania zatiaľ zhodnotil ako bezproblémový.

15:56 Skalica - Situáciu v Skalici sleduje štátny tajomník Ministerstva obrany Marián Majer. Primátorka mesta Anna Mierna informuje, že do 12:00 bolo otestovaných 2648 ľudí. Z toho je 36 pozitívnych. Obaja politici poďakovali zdravotníkom, armáde, policajtom, dobrovoľníkom, zamestancom úradov i občanom.

15:44 Malacky - Odberné tímy v Malackách otestovali do 12:00 hodiny 2555 ľudí. Pozitívnych bolo 11 z nich, čo je 0,4 . Priemer za hodinu je 40 otestovaných.

15:27 Senica - Do 12:00 hod. bolo v meste Senica otestovaných 3666 ľudí, z ktorých pozitívny výsledok malo do 0,6% osôb.

15:05 Piešťany/Hlohovec - Podľa informácií, ktoré prinieslo Trnavské rádio, má okres Piešťany aktuálne 11 302 otestovaných a 0,47% je pozitívnych. Hlohovec má menej ako 1% pozitívnych.

15:00 Trnava - Odberné miesto ZŠ Atómová doteraz otestovalo viac ako 950 ľudí.

14:46 Zeleneč - Situácia v tejto obci je pokojná, krátko po druhej popoludní stálo v rade na testovanie približne 25 ľudí. "Nikto nenadáva, ľudia sú pokojní, panuje pozitívna atmosféra," povedal nám jeden z domácich.

14:39 Senica - Odberné miesto na mestskej plavárni bolo posilnené o jedného zdravotníka. Predpokladá sa skrátenie čakania.

14:30 Galanta - Ako uviedol primátor mesta Peter Paška na sociálnej sieti, testovanie v Galante prebieha aj vďaka disciplinovanosti ľudí bezproblémovo. Najdlhšie čakanie je na drive in, ktoré mesto zariadilo kvôli väčšej bezpečnosti. Tam sa čaká zatiaľ tri hodiny a viac, otestovali tam ale aj výrazne viac ľudí, ako na bežných stanovištiach. Na peších odberných miestach sa podľa primátora čaká od 45 minút do dvoch hodín.

14:21 Malacky - Momentálne čakacie doby sú na všetkých miestach okolo 2 hodín. Testovacie tímy robia, čo môžu. Priemerný počet otestovaných ľudí sa zvýšil, na niektorých miestach stihnú aj 50 ľudí otestovať za hodinu. Vedenie mesta odporúča, aby občania chvíľu počkali a išli na neskorší čas.

14:18 Skalica - "Testovanie v meste Skalica ide zatiaľ na výbornú. Ďakujem: zdravotníkom, vojakom, policajtom, mestským policajtom, pracovníkom mestského úradu, dobrovoľníkom, hasičom, Srdéčku, Schaeffler, Aproxima... a najmä občanom za ich zodpovedný prístup, disciplínu a účasť," primátorka Anna Mierna hodnotí priebeh testovania.

14:15 Trnava - Podľa informácií, ktoré prinieslo Trnavské rádio, pribudol v Mestskej športovej hale nový odberný tím, ktorý by mal toto miesto výrazne odľahčiť. Trnava tak má 56 odberných miest.

14:11 Jablonica - Podľa starostu obce Silvestra Nestarca sa v sobotu doobeda na dvoch odberných miestach v Jablonici pretestovalo približne 450 až 500 osôb, presné čísla zatiaľ obec nemá.

"Môžem konštatovať, že zatiaľ nemáme žiadneho pozitívne testovaného občana. Takisto občania, ktorí stoja v radoch sú spokojní, pretože nečakajú príliš dlho," dodal pre Trnavské rádio starosta obce.

13:57 Trnava - Podľa primátora mesta Petra Bročku je aktuálny stav dobrý a čísla prekonali očakávanie.

"Začiatok ráno bol trochu problematický, no rýchlo sme tento stav zvrátili," povedal Bročka. Tímy zdravotníkov na viacerých odberných miestach doplnili a primátor očakáva v poobedných hodinách rýchlejšiu rotáciu a kratšie čakacie doby.

"Záujem je výborný, myslím si, že časť ľudí dodržiava naše odporúčania a na základe harmonogramu podľa priezviska a trvalého bydliska. Čísla zatiaľ prekonali naše očakávania," dodal Bročka, ktorý potvrdil, že v Trnave má testovanie zatiaľ bezproblémový priebeh.

13:25 Piešťany - Podľa primátora mesta Petra Jančoviča, ktorý mapoval situáciu priamo v teréne, prichádza na testovanie od ranných hodín veľmi veľa ľudí, vytvárajú sa dlhé rady.

"Zatiaľ má testovanie v Piešťanoch hladký priebeh, nikde nevznikajú problémy. Ľudia sú ohľaduplní a trpezliví, čo vnímam veľmi pozitívne," povedal v telefonickom rozhovore Jančovič.

Podľa jeho slov je najviac ľudí na sídlisku Adam Trajan, na odbernom mieste v Mestskej knižnici a na Strednej odbornej škole záhradníckej. Naopak, menej ľudí čaká pred Hotelovou akadémiou či Mestským futbalovým štadiónom.

13:19 Trnava - Odberné miesta v Trnave už sú po obednej prestávke. Podávala sa cesnaková polievka, zemiakový šalát a rezeň.

13:15 Hlohovec - Mesto aktualizovalo počet čakajúcich ako aj odhadovaný čas čakania na testovanie na svojej webovej stránke. Aktuálne najväčšie počty hlása odberné miesta Obchodná akadémia na Tehelnej ulici, Kino Úsmev a Objekt "detské jasle". Najmenej hlási ZŠ M. R. Štefánika a ZŠ a MŠ A. Felcána I. Najvyšší čas čakania je okolo dve a pol hodiny.

13:13 Trnava - Na odbernom mieste v Základnej umeleckej škole na Mozartovej ulici na sídlisku Prednádražie je momentálne približne 70 čakajúcich. "Predtým ako som sem prišla, som si preverila situácii na mestskej webovej stránke. Malo tu byť podstatne menej ľudí, ako je v skutočnosti. Aj napriek tomu som sa postavila do radu, ide to celkom rýchlo," informovala čitateľka Žaneta.

12: 53 Šelpice- V obci Šelpice neďaleko Trnavy vykonali do dvanástej hodiny takmer 300 testov. Priebeh je zatiaľ bezproblémový.

12:51 Trnava- Na dvoch odberných miestach na sídlisku Prednádražie, na ulici Kornela Mahra a na Mozartovej stojí v radoch približne päťdesiat ľudí.

12:43 Trnava- Odberné miesta majú aktuálne obednú prestávku. V Trnave otestovali 9 900 ľudí. Podľa primátora Bročku je počet pozitívnych hlboko pod 0,5%.

12:23 Senica - Na odberných miestach prebieha dezinfekcia. Personál a dobrovoľníci majú do 12:45 obedovú prestávku.

12:15 Trnava - Odberné miesto na ZŠ Atómova je od 12:00 do 12:45 z dôvodu obednej prestávky a dezinfekcie priestorov zatvorené. Tri tunajšie tímy vykonali od 7:00 do 12:00 h. vyše 550 testov.

12:13 Trnava - Odberné miesta majú aktuálne obednú prestávku. V Trnave má rekord odberné miesto na Trhovej pri Mestskom úrade. Otestovali tam okolo 220 ľudí. Priemer v Trnave je okolo 150-180. Počet pozitívnych odberov je v jednotkách kusov podľa jednotlivých miest. Priemer testovaných je okolo 41 na hodinu (zdroj: Trnavké rádio).

11:58 Senica - Vedenie mesta hodnotí priebeh testovania ako pokojný a hladký. Ľudia sú disciplinovaní a na odberných miestach nevznikajú konflikty.

11:36 Holíč - Aktuálna situácia v Holíči. Rady pretrvávajú. Niektoré miesta sú volnejšie. Ľudia sa medzi sebou snažia informovať o stave na jednotlivých odberných miestach cez sociálne siete.

11:25 Hlohovec - Počet čakajúcich na testovanie sa pohybuje od 11 do 150 ľudí a odhadovaný čas čakania je od 30 minút do piatich hodín. Najlepšia situácia je na odbernom mieste v Centre voľného času Dúha, naopak, najdlhšie odhadovaný čas čakania je v Zdravotnom stredisku Šulekovo.

11:23 Trnava - Primátor mesta Peter Bročka informoval na sociálnej sieti, že všetky odberové miesta v meste sú stále preťažené. Preťažená je aj webová stránka testovanie.trnava.sk, na ktorej si môžu obyvatelia pozrieť aktuálny stav.

11:20 Trnava - Na jednotlivých odberných miestach od 25 do 100 čakajúcich na testovanie. Najmenej ich je na odberných miestach v základných školách na Ulici Jána Bottu a Atómovej ulici, na Obchodnej akadémii na Kukučínovej ulici a na Univerzite sv. Cyrila a Metoda.

11:16 Senica - Odberné miesto na Gymnáziu v Senici stihlo otestovať približne 180 ľudí. Rada je už minimálna. Čaká tu okolo 25 ľudí.

11:14 Senica - Na odbernom mieste v Dennom centre na Hviezdoslavovej ulici v Senici hlásia 240 otestovaných ľudí a všetci negatívni.

11:05 Skalica - Dlhé rady pretrvávajú. Mesto informuje prostredníctvom sociálnej siete aktuálny stav. Avšak v komentároch sa objavujú reakcie, že to nezodpovedá realite a na niektorých miesta sa čaká aj dve hodiny.

11:00 Slovensko - Na Slovensku v piatok pribudlo 2573 nakazených novým koronavírusom z 18.074 testov. Pribudlo sedem nových úmrtí. Z ochorenia sa za piatok vyliečilo ďalších 109 ľudí.

10:55 Trnava - Podľa policajnej hovorkyne Márie Linkešovej je zatiaľ celoplošné testovanie, čo sa týka verejného poriadku, bezproblémové. Podľa jej slov sa tvoria rady vo všetkých mestách Trnavského kraja, najviac práve v Trnave.

10:53 Červeník - V obci Červeník (okres Hlohovec) je zriadené jedno odberné miesto pri športovej hale. Ľudia tu od skorých ranných hodín čakajú v dlhom rade. Občania môžu sledovať návštevnosť odberného miesta online na webovej stránke obce.

10: 43- Stanislav Krištofík, vedúci Oddelenia krízového riadenia na Okresnom úrade v Trnave nám v telefonickom rozhovore potvrdil, že všetko beží v súlade s opatreniami. Na všetkých miestach sa tvoria rady, priebežné počty otestovaných budú k dispozícii po 12. hodine.

10:40 Hlohovec - V meste Hlohovec je otvorených 17 odberných miest. Osemnáste im zlúčila armáda a v miestnej časti Šulekovo urobila pre dnešok jedno z dvoch odberných miest. Mesto bude priebežne informovať občanov o odhadovaných dobách čakania na jednotlivých odberných miestach. (Zdroj: primátor mesta).

10:38 Trnava - Podľa informácii Trnavského rádia bolo na odbernom mieste na zimnom štadióne v Trnave povinná prestávka kvôli plošnej dezinfekcii. Predo od cca pol desiatej nezobrali ďalších ľudí. Na mieste sa preto vytvoril dlhší rad.

10: 30 Senica - Primátor mesta Senica Martin Džačovský nahral odkaz pre občanov

10:23 Holíč - Na odberných miestach sa tvoria rady. "Od 6.00 som čakala pri amfiku, otvorili bránu až o 7.45 a o 8.15 už som aj išla domov, bolo to celkom rýchle, bola som siedma, ale za mnou rada asi 200 metrov," reaguje holíčanka Alena.

10:12 Trnava - Odberné miesto na Kukučínovej ulici má už dva odberné tímy. Podľa našich informácii si teraz postojíte v rade od 30 do 50 minú.

10:11 Trnava - Odberné miesto na Atómovej ulici má už tri tímy zdravotníkov. Testovanie by sa malo urýchliť.

10:10 Trnava - V miestnej časti Modranka stojí od 7:00 rána permanentne v rade približne 150 ľudí. Rozdelenia podľa priezvisk a lokalít takmer nikto nedodržiava, všetci stoja v jednom rade.

10:06 Trnava - Pred odberným miestom na radnici na Hlavnej ulici stojí rad, ktorý končí až pri Mestskej veži.

10:05 Trnava - V meste sa ľudia zhromažďujú len v okolí odberných miest, mesto je inak pomerne prázdne. Medzi odbernými miestami medzi Hollého a Hlavnou ulicou (pešia zóna) sme nikoho nestretli.

10:00 Skalica - Všetky odberné miesta sú otvorené, tvoria sa dlhé rady. Na niektorých miestach armáda koordinuje ľudí na menej vyťažené miesta.

9:30 Trnava- Odberné miesto Hollého ulici je na nádvorí tamojšieho gymnázia. Rad ľudí ma niekoľko stoviek metrov, všetci dodržiavajú odstupy.

9:21 Trnava- Primátor Bročka sa Trnavské rádio vyjadril, že po úvodnom tlaku sa nakoniec podarilo otvoriť 54 odberných miest. Rady sa podľa jeho slov už hýbu o niečo rýchlejšie. Zároveň vyzval všetkých, aby sa nesnažili "vybaviť" si to čo najskôr. "Snažme sa dnes dodržiavať to rozdelenie podľa priezviska a lokalít," vyjadril sa pre Trnavské rádio.

9:18 Trnava- Na Kukučínovej otestovali za dve hodiny takmer 160 ľudí. Na vyšetrenie sa čakalo asi dve hodiny, posilnili tím zdravotníkov, teraz sa tu čaká iba približne hodinu.

9:14 Piešťany- Hliadky Mestskej polície monitorujú situáciu v teréne, sledujú, kde je menej ľudí a následne na sociálnych sieťach mesta Piešťany informujú, kam je dobré sa presunúť.

9:00 Senica - Na dvoch miestach (Mestská plaváreň a Spojená škola) je len jeden lekár v tíme, preto tu odbery idú pomalšie. Od 12:00 hod. bude odberné miesto na mestskej plavárni posilnené ďalším zdravotníkom.

8:52 Senica - Krátko po ôsmej boli všetky odberové miesta otvorené. Na viacerých sa tvoria niekoľkohodinové rady. Primátor vyzýva občanov, aby počkali doma a prišli neskôr.

8:47 Piešťany- Primátor Peter Jančovič nám potvrdil, že všetky miesta v Piešťanoch sú obsadené, vytvárajú sa rady. Vyzýva ľudí, aby prišli neskôr. V kúpeľnom meste je 21 odberných miest, všetky otvorili načas a majú dostatočný počet zdravotníkov i dobrovoľníkov.

8:27 Trnava- Približne 350 až 400 ľudí čaká pri mestskej športovej hale, ktorá primárne slúži pre cudzincov.

8:14 Trnava- Na viacerých miestach v Trnave sa vytvárajú dlhé rady ľudí

8:00 Leopoldov-V Leopoldove sa rozbehli odberné miesta v základnej škole a stolnotenisovej hale načas. Na miestach čakajú ľudia v dlhých radoch.

7:35 Trnava- Primátor Trnavy Peter Bročka na svojej sociálnej sieti všetkých vyzýva, aby sa nesnažili ísť na testovanie hneď ráno. "VŠETKY ODBERNÉ MIESTA SÚ V TEJTO CHVILI PREŤAŽENÉ," napísal. Web je taktiež pre obrovský záujem preťažený, ale všetky adresy majú aspoň 1 testovacie miesto spustené.

"V niektorých prípadoch preskupujeme lekárov na miesta, kde z dôvodu neprítomnosti nemohli otvoriť v pôvodnom čase," napísal Bročka.

7:31 Senica- Dvojhodinové rady, mnohí si na testovanie privstali. Priebeh je zatiaľ plynulý. Armáda sa to snaží koordinovať pýtajú sa ľudí, či je všetko v poriadku.

7:30 Trnava - "Obiehame všetky odberné miesta, dolaďujeme veci, presúvame zdravotníkov podľa potreby," povedal pre Trnavské rádiu viceprimátor Trnavy Tibor Pekarčík.

7:05 Senica - V Senici sa tvoria rady, niektorí ľudia čakajú už od šiestej

7:00 Trnava- Testovanie sa začalo podľa plánu na všetkých miestach.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ako prebieha antigénový test?

Načítavam video...

Všetko o koronavíruse a ochorení Covid-19

Najčítanejšie na My Trnava

Inzercia - Tlačové správy

 1. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
 2. Ako sa dostať k darčeku výhodnejšie? Skúste túto možnosť.
 3. Ikonický projekt Metropolis vyhral CIJ Awards
 4. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce?
 5. Darujte predplatné a získate poukaz v hodnote 10 € do Panta Rhei
 6. Deti cestujú do exotiky zadarmo
 7. Predaj osobných automobilov Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
 8. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
 1. Nepotrebné telefóny pomáhajú na Vianoce deťom a rodinám v núdzi
 2. Tisíc líp aj pre včely od slovenskej prezidentky
 3. Changes to the System of Remedies
 4. How to succeed when acquiring a business in Slovakia
 5. Nová éra stavieb začína teraz
 6. Pozor na predvianočné online podvody, takto nakúpite bezpečne
 7. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý
 8. Deti cestujú do exotiky zadarmo
 1. Polovicu dovolenky zaplatíme od pondelka za Vás 15 098
 2. Strážia ho divé opice. Gibraltár vás prenesie do Británie 7 548
 3. Po pohlavnom styku by sa ženy mali čo najskôr vymočiť. Muži nie 6 465
 4. Gizka Oňová: Pre mnohých som ideálna babka a lichotí mi to 3 034
 5. Deti cestujú do exotiky zadarmo 2 993
 6. TRNKA: Esetov veľa nevznikne a ani ten jeden nemá Slovensko istý 2 814
 7. Vyberte si knihy s príbehom. Čo sa oplatí čítať na Vianoce? 2 622
 8. V Danteho pekle sa našlo miesto pre každého 2 398

Blogy SME

 1. Internátny život UK: Decembrový internát: 10 tipov na dlhé zimné večery
 2. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
 3. Štefan Vidlár: Alea iacta est
 4. Peter Maroncik: Ekomarxistickí odborníci
 5. ASEKOL SK: Pozrieš – triediš! jedinečné ponožky, ktoré učia triediť odpad
 6. Rastislav Puchala: Zrušíme Vianoce?
 7. Štefan Vidlár: Reklama
 8. Pavol Kéri: Liptovský polmaratón
 1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 235 371
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 626
 3. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 5 447
 4. Jana Melišová: V závoji hmly 3 502
 5. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 479
 6. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 941
 7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 592
 8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 2 021
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
 3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
 4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
 5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
 6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
 8. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Ilustračné foto.

Po nich sa predpokladá výstavba cyklotrasy medzi Jaslovskými Bohunicami a Malženicami.


SITA 4 h
Samuel Štefánik (v bielom)

Rozprávali sme sa s najproduktívnejším Spartakovcom Samuelom Štefánikom. V 15 dueloch vo Fortuna lige zaznamenal 4 góly a 3 asistencie.


Juraj Hertel 4 h

Zvýšenie kreditu pre návštevy je jednou z najčastejších pripomienok zo strany občanov k parkovacej politike mesta.


TASR 4 h

Za dva roky nazbierala 150 sviečok, ich cena sa môže vyšplhať na tisíce eur.


6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Blogy SME

 1. Internátny život UK: Decembrový internát: 10 tipov na dlhé zimné večery
 2. Rudolfa Vallová: Keď odchádzajú talentovaní mladí ľudia...
 3. Štefan Vidlár: Alea iacta est
 4. Peter Maroncik: Ekomarxistickí odborníci
 5. ASEKOL SK: Pozrieš – triediš! jedinečné ponožky, ktoré učia triediť odpad
 6. Rastislav Puchala: Zrušíme Vianoce?
 7. Štefan Vidlár: Reklama
 8. Pavol Kéri: Liptovský polmaratón
 1. Grácz Ján: Po 62 odberoch končím s dobrovoľným darovaním krvi. Všeobecná zdravotná odmieta otcovi preplatiť liečbu. 235 371
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět 6 626
 3. Věra Tepličková: Ako som cestovala vlakom 5 447
 4. Jana Melišová: V závoji hmly 3 502
 5. Mária Križanová: Matematika a matikári. 3 479
 6. Ján Valchár: Prvý decembrový blog alebo láska je láska 2 941
 7. Post Bellum SK: Poprava sa konala 3. decembra 1952 v ranných hodinách 2 592
 8. Café Európa: Čo sa môžeme naučiť od starších demokracií v právach LGBTI+ komunity? 2 021
 1. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 52. - Arktída - Expedícia na lodi Zaria do Sannikovovej zeme (1900 - 1902)
 2. Jiří Ščobák: Put*n neumí číst historii: Vybudoval ukrajinský národ, nakopl civilizovaný svět
 3. Jiří Ščobák: Je 6 000 mrtvých v Kataru moc?
 4. Monika Nagyova: Staré dievky z Luníka IX
 5. Juraj Karpiš: Ako investovať a sporiť, keď spľasla matka všetkých bublín a hrozí recesia
 6. Jiří Ščobák: Nechci se otužovat, ale v praxi to trochu dělám
 7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 51. - Antarktída - Prvá Byrdova antarktická expedícia (1928 - 1930) - 3/3, Prelet nad južným pólom
 8. Jiří Ščobák: Chcete výborný seriál s nestandardním příběhem? Chcete krásnou herečku a herce, kteří umí hrát? Teplo lidské duše? Strašidelný zámek a psychiatrii?

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu