Streda, 26. júl, 2017 | Meniny má Anna, Hana
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Zákaz vjazdu nákladných aut nad 7,5t na Seredskú ulicu v odoch smeroch

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 2 mesice a 18 dní
Autor podnetu: Jaromír Skukálek
Rieši: mesto, polícia, NDS, SSC
Lokalita: Trnava
Ulica: Seredská 2
Dátum nahlásenia: 28.1.2016
Dátum poslednej aktivity: 16.4.2016

Na poslednom stretnutí s primátorom mesta Trnava s obyvateľmi Trnava-Modranka, bola už druhýkrát vznesená požiadavka osadenia na začiatku Seredskej ulice dopravnej značky "Zákaz vjazdu nákladných aut nad 7,5t" po križovatku s Diaľničnou ulicou. Keďže po tejto časti ulice chodí veľa starších ľudí a tiež detí zo školy a na okraji cesty stoja autá majiteľov domov, je táto časť ulice nevhodná, aby cez ňu chodili nákladné autá. Všetky nákladné autá, ktoré chodia do Emparku, majú možnosť ísť z R1 cez Diaľničnú ulicu. Nehovoriac, že Modranka patri do mesta Trnava a cez ulice mesta by nákladné autá nemali chodiť. Alebo sa čaká až na moment, keď sa niečo vážne na tejto časti ulice stane!?

Ilustračné foto

http://nasatrnava.sme.sk/c/20139400/ludi-z-modranky-obtazuju-kamiony-pozaduju-zakaz-vjazdu.html

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasatrnava.sk
Zákaz vjazdu nákladných aut nad 7,5t na Seredskú ulicu v odoch smeroch

Miesto hláseného podnetu