Štvrtok, 17. október, 2019 | Meniny má Hedviga

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Tri letušky v Paríži (Prievidza)

Kde a kedy ?

Premiéra divadelnej hry sa uskutoční v piatok, 7. októbra 2016 o 20.00 h v Dome kultúry Prievidza.

Hrajú: Ján Dobrík, Richard Stanke, Viki Ráková, Ivana Kubačková, Henrieta Mičkovicová a Mária Breinerová

Réžia: Eduard Kudláč

Vstupné: 16,00 € v predpredaji, 18,00 € v deň konania sa podujatia. Vstupenky už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza lebo v sieti Ticketportal. 

Popis

Teší nás, že práve prievidzskí diváci budú môcť ako prví vidieť skvelú divadelnú hru s hviezdnym obsadením – Tri letušky v Paríži! Od obľúbeného autora Marca Camolettiho sme v Kultúrnom a spoločenskom stredisku uviedli v minulosti hry Štyria na kanape a Kto zhasol svetlo? A teraz opäť prichádzame s jednou z najúspešnejších francúzskych komédií, ktorá útočí na bránice divákov už viac ako päťdesiat rokov.

Úspešný parížsky architekt je veľkým milovníkom letušiek, udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne. Všetky sú letušky, no každá z inej leteckej spoločnosti, a preto si svoj milostný život usporiada presne podľa letového poriadku. Pod heslom: zmena je život, si ten svoj užíva plnými dúškami – dva dni v týždni vždy s inou zo svojich snúbeníc. A v nedeľu má voľno. Ženy o sebe navzájom, samozrejme, ani netušia, a tak všetko funguje priam ideálne. Avšak iba do chvíle, keď v letovom poriadku nastanú zmeny. Jedno lietadlo má meškanie, druhé prilieta skôr a starostlivo naplánovaný rozvrh sa rúca ako domček z karát. Do toho všetkého sa k architektovi nasťahuje starý kamarát zo štúdií a kolotoč bláznivých situácií sa môže začať...