Sobota, 8. august, 2020 | Meniny má OskarKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V okresoch Nitra a Hlohovec našli takmer stovku otrávených zvierat (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

...

To nespraví caputovej volič. Toto spraví klasický narkovolic
 

pri počte nájdených 88 zvierat

to tipujem na Mariána osobne.
 

 

No tak toto uz nemoze byt nahoda ...
 

 

na základe reakcií na smrť rodiny poslanca v posledných dňoch na sieťach ti poviem, že práve liberáli sa vyjadrovali hate speech. ale k veci. Tomu, kto urobil toto svinstvo s úbohými zvieratami, želám, aby ho postihlo to isté. Pretože zviera je nevinná živá bytosť, ktorá nemá potuchy o úkladoch chorého vôbecniečloveka.
 
Hodnoť

Panebože!

Ľudstvo vyhynie na svoju hlúposť.
Zaoberáme sa tu letmi do vesmíru, budujeme solárne a jadrové elektrárne, naháňame Higgsov bozón a pritom si tu nevieme poradiť s elementárnymi problémami.
Že vraj pán všetkého tvorstva!
 
Hodnoť

Som zvedavý

ktoré prasa toto má na svedomí!
 
Hodnoť

 

Všimla som si takéto červené zrno na poliach pri Lukáčovciach. Ktovie, kde všade to porozhadzovali, ale zrejme ten úhyn zvierat ešte bude pokračovať.
 
Hodnoť

 

Exemplarny trest tomu buranovi. Tteba zistit konu polia patria a budete blizsie
 
Hodnoť

Biocídy

Asi si niekto myslel, že všetko čo začína na BIO je mňamka. Predaj takéhoto bordelu by mal byť regulovaný ako predaj zbraní.
 

 

Je regulovaný iba pre profesionálnych používateľov, čiže to môžeš kúpiť len keď si poľnohospodár alebo s takýmto obchodujes. My dávame stutox to sú také granule ale chodíme po poli a dávame len do dier a za 5 rokov čo ho používame keď sú premnozene hrabose žiadny zajac a ani dravý vták z toho nezdochol lebo vždy skapu v nore čiže sa k nim nedostane dravec. Ale nie každému sa to chce takto robiť ako nám že ťa z toho chodenia už bolia nohy a radšej to dajú do rozmetadla a tak to rozhadzu. Tak nezávidím tým čo to rozmetali ale museli rátať aj s takouto možnosťou
 

 

Málokedy to píšem, ale ďakujem ti za hodnotnú odpoveď.
 

 

Dravce sa však môžu otráviť, keď chytajú otrávené hraboše
 

 

Ale hlodavce po stutox skapu nechcem povedať že vždy ale skoro vždy v diere a tam skapu a keď je vlhko tak tŕň stutox navlhne a nechcú ho už ani hrabose. Nepočul som že kto používal stutox že by pokapala aj zver či dravé vtáky. Lebo všetky medializovane prípady sa týkali otraveneho zrna ale neviem akou látkou. A keď máš na 1 ár v priemere cca 5 dier keď to tak necháš tak musíš rátať s tým že min polku úrody ti zničia. A dravce to nezredukuju do žatvy určite. A nikdy nezabijes všetkých čiže aj pre dravcov ostane.
 

 

Ako to je so stutoxom ktorí hlodavce nezožerú? Vychadza mi to tak ,že učinnú látku naťahajú do seba rastliny a dostane sa tak do potravinoveho reťazca ľudí..
 

Ale kdežéé

To je nebezpečné len pre hlodavce, ľudia si to môžu natierať na chleba...
 

 

Ale nehovor ty mudrlant... Tak srnčia či vtáci sú hlodavci podla teba? Nehovorim o psoch a liškach ktorí takisto pokapu po zožratí´otravenej navnady/uhynuteho hraboša s touto tvojou domacou natierkou...
 

Pre tých menej chápavých,

Bolo to myslené ako irónia
 
Hodnoť

Diletantstvo na pokračovanie!

Ako nezodpovedne sa tieto odporné a zločinecké prípady otráv vyšetrujú, je vidieť na tom, že sa s pravidelným výskytom neustále a každoročne opakujú ! Dokonca vieme kde sa budú v budúcnosti opakovať. Stačí si overiť, kto má svoje "ratolesti" v tomto období starostlivo uzavreté !
 
Hodnoť

 

Zvierata otravili nebezpecnou latkou!! Keby im dali latku bezpecnu tak by sa neotravili,to je predsa logicke!
 
Hodnoť

...

To akoze je klasifikovane ako precin?. To mi chcete povedat, ze toto nie je trestny cin?...
 

1 2 >

Už ste čítali?