Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Primátor Hlohovca Kollár nepodpísal rozpočet, bol v rozpore so zákonom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Trenčín aj Bratislava začnú nový rok v rozpočtovom provizóriu, pretože primátori považujú za fér, aby o novom rozpočte rozhodovalo už nové zastupiteľstvo. U nás Kollár chrapúnsky zvolá staré zastupiteľstvo, dá mu schváliť rozpočet zo schodkom a ustanovujúce zastupiteľstvo zvolá na posledný možný termín. Teraz ho poslanci požiadali o čas, aby si ten rozpočet poriadne preštudovali, keďže sú v návrhu rozpočtu rôzne divné položky. Kollár aj s Fraštačanmi v meste vyvolali štvavú a zavádzajúcu mediálnu kampaň, ako tu v Hlohovci všetci 1.1. 2019 zahynieme, ak nebude 27.12. schválený rozpočet. V celom meste si už aj vrabce na stromoch čvirikajú, že Kollár potreboval, aby staré zastupiteľstvo rozpočet schválilo, aby si aj na ďalší rok zabezpečil svojich sponzorov kampane a v teraz jeho sponzora budú trápiť suchoty pretože v provizóriu mu nepôjde ani cent. A tak si tu v tom našom malom slušnom Hlohovci žijeme :)
 

L s bodkou

Že Ťa to baví Ľudmilka, opakovať tu stále, kolom dookola, tie nenávistné ("chrapúnsky","štvavú a zavádzajúcu" ) spamy. A propos, píše sa "so schodkom" a nie "zo schodkom".
 

 

Vážený Fraštačan,
páči sa mi ako realitu, ktorá je v Hlohovci nazývate nenávistnými spamami. Miesto vecných argumentov používate osobné útoky, to robíte fakticky 4 roky každému, kto sa dotkne vašich špinavých kšeftov v meste. Aj mne sa teraz povyrážate mediálnym zničením ako p. Kvantovej ? ;)Ak chcete diskutovať, tak poprosím k veci. Pokiaľ máte argumenty, ktoré hovoria o opaku toho, čo tvrdím, tak máte možnosť ich verejne prezentovať. Nech sa páči. Môžete verejnosti vysvetliť, na aký účet a na čo išli dotácie "na energie" a ďalšie dotácie ktoré sa posielali na účet Vášmu sponzorovi a ktoré mu mali odísť aj v januári a ktoré teraz vďaka provizóriu aj novým poslancom nedostane. Môžete vysvetliť ako ste si roky z VZN mesta robili trhací kalendár. Môžete vysvetliť ako sa kamaráti dostávali k mestským zákazkám. Môžete vysvetliť kamarátku právničku aj keď mesto má vlastné právne oddelenie, môžete vysvetliť logá, môžete vysvetliť vydávanie mestských novín. Môžete verejnosti vysvetliť ako si založiť rôzne pochybné OZ, aby sa jednoducho dostali k mestským peniazom a dotáciám. Ale vidím, že sa zmôžete len na opravu gramatiky. Nič iné som vlastne ani nečakala;) Neprekvapili ste. Úkol znel od Vášho sponzora jasne, rozpočet musí za každú cenu projít ;) Nevydalo. A pripomeniem Vám, že na každú sviňu sa voda varí.
 


Už ste čítali?