Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Volebný zvrat v Hlohovci: Primátorom ostáva Kollár, poznáme mená poslancov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

V tomto prípade doslovne platí to príslovečné "Ráno je múdrejšie večera"
 

 

A gratulujeme staro-novému primátorovi ;-)
 

 

Porušenie volebného zákona, porušovanie moratória, podozrenie z manipulácie volebných výsledkov a vyhrážanie sa ľudom, že ich mediálne zničí, pokiaľ nebude po jeho, to je vážne hodné gratulácii. No čo, v Hlohovci znova na 4 roky vyhrala "slušnosť" po Kollárovsky.
 

 

presne tak ako hovoris, ludia su zaslepeny tymi lacnymi predvolebnymi trikmi,otvorenie zacatej rekonstrukcie zamku,ktorou sa mesto zadlzilo ako hrom, rekonstrukcia kina (za cca 500k eur?) a metskeho uradu.Cesty v celom meste rozbite.Neuveritelne stracanie pitnej vody v zemi,udrzba zelene nula bodov.Mesto vypada ako smetisko.Kazdodenne kolabujuca doprava,hlavne ze pred volbami sa urobilo ihrisko, vyaasfaltovali 3cm vrstvou par chodnikov, a podpisali pri kruhaci aj zo zupanom smiesne memorandum o doprave, ktore nic neriesi a ani sa nikdy doprava nevyriesiMilion uplakanych statusov na FB ,ako mu vsetci ublizuju a ked sa niekto do toho oprel, tak zrazu vsetko zmazane,predvolebna diskusia s protikandidatom, co bola neuveritelna fraska z jeho strany, len urazanie, ziadne argumenty.Kandidujuci poslanci ktory ani v meste nebyvaju, Veselo je v tom hlohovci :D
 

 

Veru veselo. Hlohovčania si zvolili kombináciu Fica a Mečiara v jednom. Tak nech ho aj ďalšie 4 roky majú. Iného primátora si nezaslúžime.
 

Vy dvaja ste sa našli

Ako by vás jedna mater mala. Ešte skúste dať za tým bodku (alebo L-s bodkou) :-))
 

 

A niečo k téme by nebolo ? :)
Fakt je, že Kollárov sponzor mal v minulosti veľmi nadštandardné vzťahy s vysokopostaveným členom Smeru.Fakt je, že Kollár si veľmi rýchlo ozrejmil už v roku 2014 smerácke praktiky, ktoré využíval celé volebné obdobie a ani vyhrážanie mediálnym zničením mu nebolo cudzie.
Fakt je, že Kollár viedol volebnú kampaň na hulváta. Porušenie volebného zákona z jeho strany a zo strany jeho poslancov už potvrdilo ministerstvo. Fakt je, že porušoval moratórium na facebooku. Fakt je, že viedol antikampaň voči oponentom, ktorá mala veľmi ďaleko od slušnosti.
Potom nie je prekvapením, že po tomto všetkom a vzhľadom na to, ako prebiehalo sčítavanie vznikli podozrenia s manipulovaním volebných hlasov z jeho strany. A tieto pocity sú v Hlohovci teraz veľmi silné.
Aj keby tieto nezrovnalosti medzi neoficiálnymi a oficiálnymi výsledkami boli len dielom náhody , veď pomýliť v počtoch sa môže každý a starostovia už vyhrali aj s menším rozdielom, tak už zo seba nikdy nezmaže nálepku, že vyhral podvodom a tak sa na neho ľudia budú už aj vždy pozerať. U Kollára platí : Kto seje vietor, žne búrku.
 

Asi takto

1.Tvoja až animózna nenávisť ku Kollárovi je obludná. 2.Polopravdy sú horšie ako lži. 3.Podvod je Tvoja nálepka a lepí sa na prsty Tebe a nie Kollárovi. 4.Bodka, teda lepšie povedané L s bodkou :-))
 

 

V tom más pravdu, nemám rada smerákov a podvodníkov z tých je mi vážne dosť nevoľno.
A Kollár je aj človek, ktorý má smerácke praktiky a využíva manipukáciu a tie polopravdy o ktorých tak píšeš.
Nie je pravda, že Kollár sa vyhrážal p. Kvantovej, že ju mediálne zničí, ak nebude po jeho?
Nemám pravdu v tom, že sponzor Kollárovej kampane mal priateľské vzťahy s Vargom ? Ten istý sponzor, ktorý bol odsúdený za podvod s eurofondami a ktorý je v podmienke? Nemám pravdu, že je daný vo veci pol miliónových dotácii z rozpočtu mesta , ktoré išli tomuto sponzorovi Kollára trestné oznámenie za subvenčný podvod? Ktorý bol podaný na základe toho, že sponzor Kollára vyúčtoval dotácie na sro a nie na občianske združenie?
Nemám pravdu, že Kollár porušil zákon tým, že v mene OZ viedli kampaň a bola financovaná zo zdrojov OZ ? Nemám pravdu, že Kollár si na facebook vyvesil v čase moratória fotky so zámku, len aby ešte ovplyvňoval verejnú mienku ? Nie je pravda , že na jarmoku jeho volebný stánok, rozkopali puberťáci, ktorý išli podgurážený z koncertu a Kollár to využil na obviňovanie oponentov? Nie je pravda, že takú istú rétoriku využil, aj keď mamičky preliezali pásku ešte na uzatvorenom ihrisku a Kollár obvinil svojích volebných protikandidátov?

Nemám rada zlodejov, nemám rada podvodníkov a smerákov. Nemám rada ľudí, ktorý sa vyhrážajú a porušujú zákony. Volaj si to kľudne aj nenávisť;)

Ak chceš diskutovať, tak poprosím fakty a vecne.
 

 

ste jednoducho závistlívý klamár....
 

Máš hmlu pred očami

Kollár akoby Ficovi z oka vypadol, jeho egoistické správanie sa a zosmiešňovanie oponentov kritizujú aj jeho verní, tak si daj dole ružové okuliare, Kollár a jeho družina v týchto voľbách dostali späť čo 4 roky siali...je to jeden samoľúby človek, ktorý nemá ani jedného jediného skutočného priateľa, leda zrkadlo doma..
 

 

Čože????

Ved predsa Pestún útočil a ao svojom programe nepovedal ani slovo. Kto koho urážal? Ste už úplne mimo???
 

 

Vy si vážne neuvedomujete, že reagujete ako sfanatizovaní Ficovoliči? Žiadne argumenty, len osobné útoky. Prosím píšte fakty.

Dokázať to, čo tvrdím v diskusii, je otázkou pár klikov. Priemerne inteligentný človek si to vie vyhľadať, ak chce. Ale pokiaľ s tým máte problém, ja Vám to vyhľadám.
Vyhľadám Vám aj faktúry, kde si Kollár necháva platiť z rozpočtu mesta poradcu, ktorý ho na takého debaty školí. Cieľom tej debaty z Kollárovej strany bolo nepriamo obviniť Pestúna zo sexuálnych videí a diskreditovať ho. Slušná kampaň v podaní Kollára. Mediálnym zničením sa vyhrážal p. Kvantovej a na Pestúna to skúšal v predvolebnej debate. Znova sa tam Kollár pohyboval na hrane zákona a využíval manipuláciu.

Vážne by ma zaujímalo, čim na Vás Kollár robí taký dojem, že ste schopní ho do krvi obhajovať a zavádzať aj napriek všetkým prešľapom, napriek tomu, že sa veľakrát pohybuje na hrane zákona napriek tomu, že v Hlohovci sa stalo štandardom z jeho strany a zo strany jeho ľudí porušovať zákony a VZN mesta? Vysvetlite mi to prosím. Ďakujem.
 

 

Osonbný útok v predchádzajúcom nebol...
OK dajte sem faktúry
A ak cieľom bolo obviniť Pestúna zo sexuálneho ataku, tak to asi moc nevyšlo....

Ach bože...

A vy to robíteb z blbosti, alebo za cudzie penoiaze?
 

 

Otázka dvoch klikov : https://egov.hlohovec.sk/Defau...
Po kritike občanov to už tak okato nerobil. Ale verím, že ak by ste sa dôkladne pozreli na jednotlivé položky, tak by sme našli spojenia a verím, že Surmovi išli peniaze z rozpočtu mesta aj po 2016.
To máte pravdu, Kollárovi to s tým videom nevyšlo. Asi si nedomyslel, že nie všetci majú mentálnu výbavu jeho voličskej základne a nepriamo naznačovať,že oponenti ( vy tvrdíte, že to mal byť Pestún ? ) posielajú videá jeho manželke bolo ďaleko za čiarou.
Ešte ma tu obviňte, že ma platí Soroš :))) No hej, platí ma zahraničie, aby som rozvracala Hlohovec. Bože s voličmi Kollára je to vážne horšie ako som si myslela.

A vy z blbosti veríte, že Kollárovi a Fraštačanom ide o dobro Hlohovca a a nie o prachy a nalievanie dotácii Bobákovi ? Ja viem útok na vaše primítivne pudy o lyžovačke poslancov a fotky zámku sú dobrá mediálna masáž a na určitú skupinu voličov to funguje. Vy ste toho žiarivým príkladom.
 

 

Ako po sebe čítam, tak asi som pri rýchlosti vyjadrila myšlienku zle. Miesto nedokončenej myšlienky v otázke sa spýtam správne. Vy si vážne myslíte a tvrdíte, že p. Pestún ( alebo ktokoľvek iný od Pestúna) by posielal sexuálne videá manželka primátora, tak ako to Kollár naznačoval na facebooku ? Vy ste skutočne tomuto uverili ? A čomu ešte veríte? Že Savo lieči rakovinu ?
 


Už ste čítali?