Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V kraji ordinoval falošný lekár, župan podal trestné oznámenie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

no a? predsa normálka, ked na Slovensku

pôsobí falošný premiér. V skutočnosti vládne Hranol
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

k comu je dobre taketo mlzenie

bud to napiste rovno kto je to, lebo vy lokalny viete ale clovek co to nepocul vase naznaky nerozluskne, Lutna mi zizsie nieco napisala o strankach sukromnej TV, miesto konkretneho linku, ale OK ak sa bojite napisat nieco konkretnejsie
 

HOO_RAN_GEL,

ja som neuviedla názov súkrom. TV, lebo kódex či admin to vyhodnocuje ako nedovolené grafické znázornenie, alebo nejak tak nejak.
Už mi pár takých príspevkov zmazali. Je to súkr. TV pripomínajúca titul franc. ( nielen) šľachtičnej.
Ostatné info som našla vďaka 2 maď. linkom , uvádzajúce informácie, kt. som vo svojich príspevkoch už uviedla.
Meno fejkového doktora, s titulom dr. (foneticky) je Šéder Ákoš, priezvisko má asi nem. pôvod (Sch.)
 

Ďalší link

regionálnych online novín uvádza aj adresy 2 ordinácií v D. S. Galantská cesta Palác Dunaj a budova býv. firmy Partner M.
V diskusii niektorí diskutéri uvádzajú, že aj v GA a v KN ,,ordinoval" ten doktor, ale z neznámych dôvodov tam tie svoje ordinácie zrušil.
Jedna z nich píše, že aj vyvolávajú svojim ex či ešte len nádejným pacientom a pýta sa, že odkiaľ majú tie tel. č. !
Jedna z nich raz navštívila toho ,,doktora", kt. sa jej po dlhšej dobe iniciatívne telefonicky ozval, že či ju netrápia zdrav. probl. v týchto horúčavách či ju neohrozuje infarkt a pod. odvolával sa na zistenia v jej krv. obraze, kt. signalizoval nedostatok kyslíka v krvi.
Pôvodne jej ponúkal ten prístroj, kt, hodnota bola 4 000 EUR, ale jej to ponúka len za 650. Tá dotyčná tú ponuku vtedy odmietla.

Dúfam, že už teraz boli moje dodatky k prípadu konkrétnejšie, hlavná vec,aby tomu doktorovi už definitívne klepli po tých jeho zázračných liečiteľských prstoch... ale aj tým, kt. mu to šarlatánstvo umožňujú.
 
Hodnoť

meno odbor adresa zariadenia

inak to nema vyznam, trnavska sprava o nicom
 

Na stránke súkromnej TV

je aj meno podnikavého šmejďáka ,, liečiteľa".
Zrejme si našiel komplicov na nejakom úrade, že takto mohol zarábať na senioroch, nielen...
Otras !
 

Hm...

napriek tomu, že nie je ani v evidencii slovenskej lekárskej komory, dokonca bol pred 13 rokmi vyčiarknutý aj z lekár. komory v Maďarsku, odkiaľ pochádza, získal licenciu otvoriť si v D.S. dve ambulancie či ordinácie...
Podnikavci majú u nás stále zelenú...
 
Hodnoť

 

Tak toto sa môže stať naozaj len na Slovensku.
 
Hodnoť

Kto ho platí?

Poisťovne mu bez problémov uhrádzajú platby za ' výkon'???
 

 

no samozrejme ze ludia,,, staci aby prehlasil,ze to nie je zdravotna starostlivost (ako podvodnici s biorezonanciou) a v podstate podla legislativy si moze robit co chce...
 

A stanovenie diagnóz

nepatrí do kompetencií lekára ?
Ináč, len tak od oka aj ja si viem sama sebe určiť niektoré choroby, ale to ešte neznamená, že to môžem robiť aj iným :-)

Ešte som si prečítala, že kvôli tomuto to inkriminovanému ,,doktor úr" - ovi dostala jedna firma pokutu ( 10 mln. forintov) za týmto pánom vymyslené a zverejnené na príbalovom letáčiku pozitívne účinky nejakého prístroja fungujúceho na báze pulzujúcej magnet. rezonancie.
Predpokladám, že tí, čo nad ním prižmúrili obe očká, boli patrične aj za to odmenení, možno barterovo :-)
 

 

noo,,diagnozu si moze stanovit ktokolvek sam :)) napriklad Vy si mozte castokrat spravne stanovit, ze mate chripku... ale ak chcete mat zdavotnu starostlivosti uhradenu z verejneho zdravotneho poistovenia,tak diagnozu musi stanovit lekar v schvalenom zdravotnom zariadeni..
 

Možno som nesprávne preložila

názov toho zázračného prístroja - ,,pulzáló mágnesterápiás készülék" je niečo ako
,, pulzujúci magneticko-terapeutický prístroj " .

Neviem, do akej miery to má spoločné s magnetickou rezonanciou, možno len má vyvolať dojem, že ide o niečo výnimočné.
 
Hodnoť

 

Vo svete nič zvláštne. V Ázii, Južnej Amerike, Afrike je množstvo krajín, kde ľudia hojne využívajú služby liečiteľov a až následne, ak to nepomáha, tak vyhľadajú riadne zdravotné zariadenie. Inak aj na Slovensku bolo v dávnejších časoch ľudové liečiteľstvo rozšírené.
 

 

podvodník a ľudový liečiteľ je často jedno a to isté, aj keď sa nájdu výnimky a ľudový liečiteľ je naozaj liečiteľ. Ani sa nečudujem, že to majú podvodníci na SLovensku také ľahké keď mnohí obyvatelia nevedia rozlíšiť lekára od liečiteľa a osloboditeľ a od zachvaťčika
 

 

Dávam ti do karmy +. Za šikovnosť. S akou si dokázal vmontovať politiku do témy o liečiteľoch.
 

Áno, nič zvláštne,

ale o efektivite takých ,,ľudových" a alternatívnych liečebných metód príliš mnoho nevieme.
Pripúšťam, že pri niektorých ,, ľahších" dg ako sú rany na koži, ľahký kašeľ, bylinky či mastičky môžu pomôcť, ale ak má pacient alergiu, tak ani nie...
Často sa využíva aj tzv. placebo efekt , kt pri precitlivelých typoch jedincov na nejaký čas aj zaberie.
Sú však aj závažnejšie stavy, kde je zodpovednejšie sa spoliehať na vedeckú medicínu. Jasné, že aj doktori sa môžu občas pomýliť, ale mnohí sú skúsení a profesionáli.

Šarlatáni sa spoliehajú na nevedomosť ľudí a ich citovo ako aj finančne ich zneužívajú.
Spomeňme si na Kašpirovského, kt. metóda bola totálna vymývačka mozgov, mnohí sa z toho ani nedostali a skončili zle. Mal aj svojich nasledovníkov, vlastne ich aj má stále...

http://www.lovcisarlatanov.sk/...
 

 

Mal som na mysli liečiteľov, ktorí skúsenosti, znalosti, vedomosti preberajú od svojich predchodcov. Ako je to napr. v čínskej alebo indickej kultúre, kde liečiteľstvo je výsledkom skúseností predošlých generácií. Takíto sú, alebo donedávna boli takmer v každej kultúre. Nemal som na mysli ľudí, ktorí sa pokúšajú zarábať na dôverčivosti ľudí.
 


Už ste čítali?