Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vianočné trhy v Trnave priniesli niekoľko noviniek. Pozrite si veľkú fotogalériu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Je to tram lepsie ako

pred tym. Kurna ale vcera na vecer tam bol naval.
 
Hodnoť

 

Krasne to tam maju.
 
Hodnoť

Musim ist kuknut.

Ale celkom by ma zaujimala cena. Samozrejme po skonceni trhov, ci to bude stratove.
 

 

myslim, ze uz pred Vianocam radnica oznamila, ze to bude stratove.
 
Hodnoť

 

ešte by mohli urobiť jedne stromček pri tej západnej bráne vedľa františkánskeho kostola.
 
Hodnoť

jedna technická

na divadelnej za unicredit je nádvorie slúžiace ako parkovisko pre banku. Podľa mňa je to veľká škoda, že v samom srdci mesta je krásne nádvorie takto nevyužité a priam dehonestované. Bol som tam nakuknúť, super atmoška, vidno veže, na nejaké rozumné využítie ako stvorené (po príklad netreba chodiť ďaleko, stačí na druhú stranu mestskej veže k trnkovmu nádvoriu. Potiahlo by to život na divadelnú, ktorá slúži len ako chodba, pritom má na viac. Nepoznám povahu vlastníctva alebo nájomnej zmluvy, ale ak sa s tým dá niečo spraviť, spravme. Na trhoch som ešte nebol, ale určite pôjdem. Fotky vyzerajú pekne. Na prvý pokus vo vlastnej réžii dobré. Dúfam, že to nebude príliš stáť.
 
Hodnoť

 

To je zavádzanie a lož čo tvrdí p. Lancaric tvrdí. Veď každý musí vidieť, že komercie je tu viacej, ako po minulé roky. Detské dupačky, kabelky, ponožky, čiapky a samé klobásy a údeniny. Veď toľko stánkov s klobasami tu nikdy nebolo! Tak prečo klame o. Lancaric, veď on to veľmi dobre vie a ľudia nie sú slepí! Je pravda, že nové stánky sú krásne, ale je v nich aspoň jeden trnavcan? Hanba, že vianočné trhy v Trnave zabrali väčšinou Maďari! My nemáme domácich predajcov? Veď tí by mali byť uprednostnenie,alebo sa mýlim? Je v tomto niečo iné? Minulý rok boli VT skvelé, výborná atmosféra hneď od začiatku trhov, deti aj skupiny vystupovali každý deň. Tento rok je to akési smutné. Škoda, že mesto zobralo zmluvy p. Novotný, ten to robil celým srdcom a bolo to aj vidieť. Takú úroveň už trhy nikdy mať nebudú, môže sa mesto snažiť akokoľvek!
 

 

Klameš Ty a nie Lančarič.Tie tvoje dupačky,kabelky a pod. nepatria pod Vianočné Trhy-ktoré organizuje mesto Trnava.Od Jednoty po Trojičku má na starosti Novotný,ktorý si priestor prenajal od ROH a Jednoty.pozemky nie sú mestské.
A na trhoch sú aj Trnavčania,osobne ich poznám.A čo je na tom,že sú tam Maďari?Bola robená súťaž,keď ti to niečo hovorí.A tí niektorí maďari tam boli aj za Novotného.Všímaj si aj vystúpenia,ktoré organizuje mesto.Tiež tam budú vystupovať deti zo škôlok.
Prestaň šíriť klamstvá.
 

 

No tak pekne poporiadku. Pred divadlom veľký stánok s kojeneckym oblečením, veľký stánok s koženou galantéria, veľký stánok s čiapkami, pýtam sa to nie sú mestské priestory? Ďalej Hlavná ulica, trikrát čiapky a jedna galantéria, to tiež nie sú mestské priestory a nie je to komercia? Je mi jasné koho sú priestory okolo Jednoty a ROH, ale bavíme sa o Hlavnej ulici a priestoroch pred divadlom. Tak kto tu klame? Kto zavádza v novinách? Bolo toľko komerčných stánkov aj po minulé roky? Bolo toľko stánkov s klobasami a údennamii aj po minulé roky? Tak kde je to znižovanie komercie? Určite mesto zorganizovali vystúpenia, ale je toho oveľa menej než minulý rok. Ja len píšem, že tento rok sú trhy akési iné a také smutnejšie. A čo sa týka Maďarov, tak za tým si stojím. Ovládli polovicu vianočných trhov. Tak kto tu nakoniec klamal? Priorita mesta zníženie komercie, skutočnosť pravý opak! Veď ľudia sa o tom sami presvedčili. Tak kompetentní prestaňte obranovat a nerozprávajte lži do novín!
 

 

Tie stánky tam patria,lebo sú to zimné veci.Nemusia sa ti páčiť,všetkým sa nedá vyhovieť.Áno bolo viac stánkov s klobáskami ako teraz.Podstate mi to je jedno,lebo ľudia to kupujú a patrí to k Vianociam.Novotný mal cca okolo 100 stánkov a viac,k tomu Milku,ktorú si umiestnil na čierno,mesto má 83 stánkov.Pozri mapku na stránke mesta.A pozri si aj vystúpenia,čo budú skoro každý deň.Inak Novotný mal super program,keď po 19:00 hod. pustil len tak hudbu,ktorá bušila do neskorých hodín...Prestaň klamať sám seba,hlavne o tých Maďarov.Tí tam boli aj za Novotného a prečo by nemali aj byť.Prajem Ti pekné Vianoce.
 

 

Potom nedávajte rozhovory o tom, že prioritou bolo zníženie komercie, lebo detské dupačky, kabelky a dáždniky sú žiadaný vianočný tovar? Nechcite byť smiešny! Maďari mi nevadia, ale prečo má jeden človek viacero stánkov, v ktorých má klobásy? P. Novotný možno mal viacej stánkov, ale vedel lepšie vybrať sortiment. Niekomu vadila Milka, tak prečo s ním neukončit zmluvu. Tak nakoniec mi zostáva opýtať sa ako ste vlastne znížili komerciu? Odpoviem si sám: NIJAKO! Lebo podľa vás je tovar žiadaný! Tak si prosím vás ne......te do h....y!
 

 

O tom kto mal aký výber tovaru snáď rozhodujú ľudia.Nikomu nevadila Milka,osobne s a mi páčila,ale to,že si ju pán veľkomožný umiestnil bez povolenia.A nebola to len Milka,ale aj rôzne reklamy a pod.Ale asi je normálne,keby prišiel niekto k vám na pozemok a len tak by tam niečo umiestnil.Majsterko zrušil aj celý Silvestrovský program+detské predstavenie,skrz nejaký ohňostroj.Samozrejme to Bročka zachránil.Tu svedčí aj o tom,že za zrušenie zmluvy s Novotným hlasovali všetci poslanci.KOnec.
 


Už ste čítali?