Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Spartak doma nestačil na Banskú Bystricu

Trnavčania nezvládli prvý zápas štvrfinále Slovnaft Cupu a prehrali doma s Duklou 1:2.

FC Spartak Trnava - FK Dukla Banská Bystrica 1:2 (0:1)

V 15. min pri rýchlom protiútoku hostí urobil chybu v obrane Procházka a k lopte sa dostal Jakubko, ktorý spoza šestnástky nechytateľnou delovkou k ľavej žrdi otvoril skóre - 0:1. V 32. min práve Procházka vypálil z 18 m do žrde. V 48. min tvrdá strela Uškoviča z priameho kopu skončila v trnavskej sieti - 0:2. O jedenásť minút neskôr nasledovala pekná akcia Karhana, ktorý našiel Petráša a jeho prudký center "rybičkou" zužitkoval Koro Koné - 1:2. Následná snaha Trnavčanov aspoň vyrovnať však už nepriniesla efekt, takže do odvety, ktorá sa uskutoční v utorok 1. novembra, pôjdu v oveľa priaznivejšej pozícii Banskobystričania.

Góly: 59. Koro Koné - 15. Jakubko, 48. Uškovič, ŽK: 22. Čvirik, 46. Diallo, 65. R. Procházka - 27. Jakubko, 34. Poljovka, 44. M. Pančík ml. Pred 1012 divákmi rozhodoval Trutz

SPARTAK: Raška - Habánek, Čvirik, Diallo (79. Gogolák), Hanzel - Procházka, Karhan, Kaščák, Vyskočil (54. Ján Petráš) - Tomaček (46. Oravec), Koro Koné.

DUKLA: Belic - Ľupták, Poljovka, Gyömbér, Hučko - Rejdovian (82. Turňa), Marek Hlinka, Považanec, Pančík - Jakubko (46. Laksík), Uškovič (64. J. Prekop).

Hlasy:

Pavel Hoftych (tréner Trnavy): "Neboli sme v optimálnej pohode. Zápas nám nevyšiel, nenapádali sme protihráčov. V prvom polčase rozhodol dôraz a gól Jakubka. V druhom dejstve sme mali veľa možností vyrovnať, ale bez efektívnych zakončení."

Štefan Zaťko (tréner Banskej Bystrice): "Videli sme rušné stretnutie s množstvom gólových príležitostí. V druhom polčase sme si vlastnou vinou skomplikovali situáciu, nechali sme sa zatlačiť. Súper mal futbalové kvality, ktoré však nevyužil. Pred odvetou máme dobrú východiskovú pozíciu."

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 748

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.