III.B

Pečeňady zdolali Žlkovce gólom v poslednej minúte

Hráči Banky uhrali prvý bod na pôde súpera, Šterusy otočili zápas za 4 minúty.

Pečeňady – Žlkovce 1:0 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase sa nezrodilo veľa šancí. Menšiu prevahu mali domáci, ale gólovo sa presadili len v závere zápasu. Po centrovanej lopte v poslednej minúte stretnutia hlavičkou rozhodol Lulovič. Za zmienku stojí ešte nastrelené brvno Lužáka. Domáci hráči si aj napriek tejto nepremenenej šanci ponechávajú tri body na svojom ihrisku.

Góly: 90. Lulovič.

PEČEŇADY: Mišák – Zubčák, Ondrašík, Magula, Lulovič, Virág, Lužák, Adámek, Skripčák, Pekarovič, Kadlíček (Kašák).

ŽLKOVCE: Kollár – O. Malovec, Blažo, Kolarovič, Domorák, Blaško, Reho, Červenka, Žažo, Bučko, Belák ( Zachar, Paulík).

Rozhodoval Borovský.

Horné Otrokovce – Šulekovo „B“ 4:1 (3:0)

Po celý priebeh zápasu mali územnú i hernú prevahu domáci. Svoje šance dokázali premeniť dokonca štyrikrát. Stretnutie malo až dvoch dvojgólových strelcov. Po samostatnom úniku sa najskôr presadil Sluka. V krátkom časovom intervale na polčasové trojgólové vedenie navýšil skóre Korchan. Najskôr presne hlavičkoval, potom pekne umiestnil svoju strelu. Druhý gól Sluku padol zase zo skrumáže. Hosťom sa v druhom polčase podarilo len skorigovať gólom Jurigu.

Góly: 15., 75. Sluka, 30., 38. Korchan – 55. Juriga.

H. OTROKOVCE: Jokel – Nikodém, Valo, Grežo, Škorík, Haršáni, Hanke, Sluka, Kadlec, Korchan, Biščiak (Zdenek, Cícer, Šoka).

ŠULEKOVO „B“: Koščál – Žemla, Benko, Kubišek, Galánek, Cibulka, Gemer, Huska, Šery, Juriga, Kolena (Vencel, Ujlaky, Vrtík).

Rozhodoval Borovica.

Pastuchov – Banka 1:1 (1:0)

V Pastuchove sa body delili. Domáci si vytvorili v prvom polčase viac šancí, no svoje príležitosti nedokázali doviesť do úspešného konca. Gólovo sa presadil len kapitán Fulír, ktorý po zákroku brankára dorazil loptu do siete. V druhom polčase Pastuchovčania poľavili a hra aj stav stretnutia sa vyrovnal. Po centrovanej lopte sa hlavičkou presadil hosťujúci Šnajdár a zakončil na nerozhodných 1:1.

Góly: 25. Fulír – 75. Šnajdár.

PASTUCHOV: Minarovič – Mrlík, Hájnik, Hlaváč, Osuský, Lukáčik, Blšťák, Reizinger, Fulír, Ryba, Lutovský (M. Fačkovec, Koutný).

BANKA: Krajčech – Babiš, Š. Samuhel, Belan, Abrahám, Davidek, Varga, Cíbik, Polák, Šnajdár, Gergely (Kalna).

Rozhodoval Jordanov.

Kočín-Lančár – Šterusy 1:2 (0:0)

V Kočíne sa hralo pomerne vyrovnané derby. Obe mužstvá si vypracovali dostatok šancí. V prvom polčase však gól nepadol. V druhom polčase padli všetky tri góly po centrovaných loptách. Najskôr sa ujali vedenia domáci, keď sa presadil Lukáš Tokoš. K nečakanému rozhodnutiu prišlo až v závere zápasu. Dva góly vsietil hosťujúci Sereda a po centroch Jozefa Nesteša tak otočil stav stretnutia a rozhodol o troch bodoch pre Šterusy.

Góly: 65. L. Tokoš – 85., 89. Sereda.

KOČÍN-LANČÁR: Varačka – D. Kriho, Tokoš, Buchel, E. Kriho, Hruška, Žažo, M. Reško, Petrík, Bobček, Knobloch.

ŠTERUSY: Kulich – Rechtorík, P. Slabý, Marek Madunický, Palkech, , J. Nesteš, Mahrek, Sereda, Strapatý, Kriho, Martin Madunický (Pečeňadský, Opat, M. Nesteš).

Rozhodoval Sekerka.

Merašice – Dolný Lopašov 0:6 (0:5)

Na tvrdom teréne v Merašiciach sa hral veľmi slušný zápas, no zrodilo sa divoké skóre v prospech hostí. Hetrikom sa blysol najmä Špernoga. I keď domáci prehrávali už od šiestej minúty, na začiatku zápasu boli Lopašovu viac než vyrovnaným súperom. Za zmienku stojí chytrá akcia z nakrátko rozohraného rohového kopu, kedy loptu potiahol Hornák a po jeho nezištnej prihrávke gólovo zakončil Kubiš. Okrem toho sa Hornák presadil ešte dvakrát po pekných akciách a potvrdil tak 3 body pre hostí.

Góly: 6., 30 a 32. Špernoga, 35., 52. Hornák, 37. Kubiš.

MERAŠICE: Michal – Galbavý, Škoda, Pereslényi, Grežo, Rolinec, Laták, Chalány, Minárik, Guľa, Červen (Strečík).

DOLNÝ LOPAŠOV: Pavelský – Chnapko, Bučka, Gula, Kubiš, Špernoga, Černanský, M. Zemko, Kabela, T. Zemko, Hornák (A. Zemko, Maška).