V Trhovištiach rozhodoval iba jediný gól

Remízu medzi Dvorníkmi a Kľačanmi využili Madunice, Bihári zo Sokoloviec strelil ďalši hetrik.

Ratnovce – Ostrov 3:0 (2:0)

Výsledok stretnutie príliš nezodpovedá predvedenej hre. Ostrov pykal už v úvode, kedy sa zrodila chyba na pravej obrane a bolo 1:0. Ani nie po polhodine hry opäť horelo pred bránou hostí. „Hasilo“ sa faulom v šestnástke a Šiška poslal svojich do dvojgólového vedenia. Hostia však naďalej predvádzali dobrý futbal a neskladali zbrane. Svoje šance však nepremenili a domáci pridali posledný gól, ktorý definitívne rozhodol.

Góly: 12. Bílik, 29. Šiška (z 11m), 77. Pavlovič.

RATNOVCE: Lazový – Samko, Bílik, Pavlovič, Kalaba, Bartko Šiška, Pullmann, Ščasný P. Mihálik, Brezovan, ( M. Mihálik, Meszároš).

OSTROV: Pisca – Valo, varinec, Svetlík, Braško, Motýľ, Lukáč, Kubík, Jankech, Kabát, Foltýn, (Brenessel, Trnovec).

Rozhodoval Ondriga.

Veselé – Madunice 1:2 (1:1)

Zápas nemal potrebný náboj a chýbali aj akcie. Góly padali v závere polčasov. Najprv sa o niečo lepší hostia dostali do vedenia. Potom po priamom kope a skrumáži domáci vyrovnali. Druhý polčas nepriniesol nič nové. Snáď len gól, na ktorý nahrával Novák zo skráteného rohového kopu, našiel hlavu Sedláčika a ten z dvoch metrov nezaváhal. Futbal pre oči diváka sa nehral, no hostia sú radi za tri body. Trénerský vstup nevyšiel Petrovi Nestešovi na lavičke Veselého.

Góly: 44. Klúčovský – 41. Chalány, 80. Sedláčik.

VESELÉ: Strecký – Tóth, Michálik, Bašovský, Ďuračka, Bokor, Michalčík, Pastorek, Zemko, Klúčovský, Lesay.

MADUNICE: Tonkovič – Žuffa, Kolárik, Novák, Sedláčik, Hargaš, Pisárik, Svitek, Chalány, Arbet, Zachar (Hyben, Horváth, Srdoš).

Rozhodoval Košinár.

Dvorníky – Kľačany 4:4 (3:3)

V Dvorníkoch sa zrodil hokejový výsledok. Hostia mali výbornú útočnú fázu, domáci zase obranu. No napokon sa body delili. Útoky sa striedali na oboch stranách a zápas mohol skončiť úplne iným pomerom gólov pre oba celky. Priebojnejší hostia napokon remizovali z efektívnejšími domácimi 4:4.

Góly: 9. Horváth, 30. a 49. Kramoliš, 44. Krajinčák – 8. Jurík, 35. Srnka, 38. Loskot, 57. Ďuriš.

ČK: 78. Táčovský.

DVORNÍKY: Spál – Baša, Tačovský, Farkaš, Horváth, Klčo, Taraba, Pastorek, Kramoliš, Krajinčák, Hlavna ( Nemeček, Karaba).

KĽAČANY: Ištok – Šudy, Ďuriš, Cepko, Peťko, Pavelka, Gula, Jurík, Srnka, Hudák, Loskot .

Rozhodoval Sekerka.

Červeník – Chtelnica 1:1 (1:1)

Domáci začali výborne a po štandardke hlavou trafil presne Vachan. Odpoveď z opačnej strany prišla o niekoľko minút po chybe v defenzíve. Zbytok polčasu bol vyrovnaný, no po prestávke hostia odišli kondične. Domácich nápor však končil na hranici pokutového územia a aj preto sa už stav nemenil.

Góly: 3. Vachan – 13. Blažko.

ČERVENÍK: Junas – Bednárik, Gažo, Vachan, Brezovský, Mihálik, Hargaš, Lenčeš, Martin Vančo, Štefunko, Adamkovič (J. Vančo, Marek Vančo).

CHTELNICA: Hlaváč – Slabý, Rechtorík ml., D. Blažko, Piešťanský, Gába, Sucháň, Tomáška, M. Blažko, Cibrín, Rechtorík st. (Bašnák).

Rozhodoval Benko.

Šípkové – Trakovice 3:2 (1:2)

Domáci vstúpili dobre do zápasu. Šípkové však akoby potom zaspalo a pykalo. Po prestávke však chybili Trakovice a nedovolené hratie rukou v šestnástke stálo hostí vedenie. Otvorený futbal so šancami napokon našiel vyústenie desať minút pred koncom, keď Višňovský stanovil na konečných 3:2.

Góly: 11. Dolník, 53. P. Ilenčík (z 11m), 80. Višňovský – 24. Trokan, 27. M. Ščasnovič.

ŠÍPKOVÉ: Kaclík – L. Oška, I. Ilenčík, Žitňanský, P. Ilenčík, Puvák, Balcír, Kolník, Kusý, Višňovský (R. Oška, Stolárik, Nosko).

TRAKOVICE: Chudý – Gajarský, Radošovský, Žemla, Bállek, M. Ščasnovič, Trokan, Ľ. Ščasnovič, P. Lackovič, M. Lackovič, Bošácky, (Tolarovič, Kubiš).

Rozhodoval Slíž.

Nižná – Sokolovce 1:4 (0:2)

Hostia prišli do Nižnej za jasným cieľom už prvý polčas boli lepším mužstvom. Po prestávke však zapli aj domáci. znížili, no to bolo z ich strany všetko. Sokolovčania sa znova dostali ku slovu a keď po hodine hry Bihári skompletizoval hetrik bolo jasné, kto získa tri body.

Góly: 56. Sokolovič – 22., 38. a 68. Bihári, 75. J. Tomašík.

NIŽNÁ: Porubský – Horváth, Michalička, Sokolovič, Ondíšek, Jamrich, Bohunčák, Michalica, Bobák, Kosmál, Velšic (Strečanský, Šimkovič).

SOKOLOVCE: Gábriš – Polák, M. Bucko, Ĺ. Bartošek, Dosza, Vetrík, D. Tomašík, P. Fano, Zitto, Bihári, J. Tomašík (Kácovský, P. Vido).

Rozhodoval K. Ševčík.

Dolné Trhovište – Borovce 1:0 (1:0)

V Dolnom Trhovišti sa hral priemerný futbal medzi šestnástkami. Domáci strelili jediný gól zápasu po centri a následnej hlavičke kapitána Bališa. Po prestávke góly nepadali a trochu vzruchu prniesol len záver zápasu. Príležitosti na jednej či druhej strane, ale ostali nevyužité.

Gól: 33. J. Bališ.

D. TRHOVIŠTE: Venclík – Häckel, Ju. Blšťák, Ja. Blšťák, Košík, Polakovič, B. Macejka, Bališ, P. Macejka, Habán, Šajter (Horváth, Fúsko).

BOROVCE: Kováč – Búš, Bolješik, Pekarovič, Péči, Štefanka, Belica, Skaličan, Šašo, Baraczka, Dubovský (Holán, Jankech).

Rozhodoval Chudý.

Horné Trhovište – Bojničky 1:0 (0:0)

V Hornom Trhovišti sa hral tiež zápas o jednom góle. Bolo to aj zásluhou perfektne chytajúcich brankárov. Po hodine hry zahrával rohový kop Motalík a lopta si našla cestu až do brány. Z inkasovania kuriózneho gólu však nemožno viniť brankára Šestáka.

Gól: 65. Spáčil (vl.).

H. TRHOVIŠTE: Borovský – Urcikán, Motalík, D. Ondrífek, Mačica, M. Volko, Pavlák, Kadlečík, Ľ. Volko, Matečný, Mokrý (Bučko).

BOJNIČKY: Marek Šesták – Spáčil, Ma . Pavelka, Mi. Pavelka, Bojnanský, J. Václavík, Mihina, D. Šesták, Kaplán, Kabát, M. Václavík (Marián Šesták, Vyhlídal, Mikulinec).