43 - Milan Švončinár (Dolné Orešany), Jozef Ryšavý (Bíňovce).
42 - Rudolf Kozár (Bíňovce), Pavol Karel (Majcichov), Milan Vnenčák (Špačince), Marcela Karelová (Hlohovec), Jozef Jamrich (Trnava), Gabriela Ryšavá (Bíňovce), Daniel Ondriga (Hlohovec).
41 - Pavol Polačik (Hlohovec), Daniel Vícen (Horné Otrokovce).
40 - Štefan Šimončič (Dechtice), Peter Šurina (Trnava), Marián Idunk (Trnava), Alexander Sadloň (Bíňovce).
39 - Vladimír Obšivan (Trnava), Juraj Bachňák (Veľké Kostoľany), Ján Hrčka (Horná Krupá), Ivan Orviský (Piešťany), Augustín Račko (Trnava).
38 - Zlatica Javorková (Horná Krupá), Vladimír Bosák (Hlohovec), Stanislav Žák (Trnava), Helena Hudeková (Hlohovec), František Piršel (Trnava), Andrej Tarkoš (Bíňovce).
37 - Tibor Demovič (Zeleneč), Teofil Adámek (Trnava), Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Milan Gašpar (Banka), Milan Čief (Šulekovo), Ľubica Kršková (Malženice), Jozef Vrábeľ (Trnava), Bohumil Bačík (Košolná), Michal Kraic (Šulekovo).
36 - Viliam Sasko (Lošonec), Viliam Moravčík (Šulekovo), Terézia Horváthová (Svätý Peter), Rudolf Brunovský (Cífer), Radovan Balon (Veľké Kostoľany), Radoslav Břeň (Trnava), Pavel Kurek (Trnava), Miroslav Krč (Trnava), Miloš Ryšavý (Bučany), Milan Zelenay (Trnava), Milan Lietavec (Piešťany), Milan Kubiš (Kátlovce), Milan Koštrna (Trnava), Martina Ryšavá (Bučany), Katarína Michaličková (Trnava), Jozef Rožič (Trnava), Jozef Javorek (Horná Krupá), Ján Gajarský (Pečeňady), Gaga Michaličková (Trnava), František Landrišic (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Adriana Buocová (Brestovany).
35 - Peter Ľuba (Leopoldov), Miroslav Seman (Banka), Michal Ovečka (Križovany), Lubica Lietavcová (Piešťany), Ľubica Geschwandtnerová (Dolné Orešany), Július Zemko (Špačince), Jozef Varačka (Trnava), Jozef Horváth (Dubovany), Jozef Bokor (Dubovany), Ignác Krajčovič (Trnava), Elo Hanzlík (Trnava), Anton Halenár (Trnava), Alojz Nádaský (Trnava).
34 - Stanislav Šimko (Trnava), Samuel Brunovský (Cífer), Róbert Janík ml. (Trnava), Peter Šimanský (Šúrovce), Lucia Richnáková (Šúrovce), Ľubomír Michalička (Trnava), Jozef Chudiváni (Brestovany), Ján Kvasnička (Trnava), František Kollár (Hlohovec), František Břeň (Trnava).
33 - Tomáš Klačo (Dvorníky), Martin Jankovič (Zvončín), Marián Brestovanský (Dolné Lovčice), Jozef Virág (Dubovany), Jozef Banár (Dolné Orešany), Ivan Jurák (Brunovce).
32 - Želmíra Mlčová (Trnava), Žaneta Slabá (Lančár), Vladimír Rapant (Veľké Kostoľany), Peter Kurinec (Trebatice), Peter Krška (Malženice), Pavol Hudek (Trnava), Milan Bachratý (Zeleneč), Matúš Opatovský (Vrbové), Matej Székely (Trnava), Jozef Hracho (Kátlovce), Jaroslav Vaško (Trstín), František Kolesík (Križovany), Erika Hrušková (Trnava), Dušan Vaško (Trstín), Celestín Gajarský (Jaslovské Bohunice), Marián Nagy (Hlohovec).
31 - Štefan Orihel (Pečeňady), Peter Vrábel (Križovany), Peter Hrušík (Nové mesto n/V), Marián Cisár (Brestovany), Jozef Senneš (Nitra), Dušan Švehla (Sereď), Milan Ščasný (Jaslovské Bohunice), Ladislav Kyselica (Bratislava).
30 - Vladimír Dúbravec (Ružindol), Tomáš Jankovič (Zvončín), Juraj Miškech (Chocholná - Velčice), Andrea Šimončičová (Kátlovce).
29 - Tomáš Horváth (Trnava), Peter Masár (Vrbové), Milan Slabý (Lančár), Branislav Depeš (Trnava), Marián Gajarský (Jaslovské Bohunice).
28 - Miloslav Štibraný (Sereď).
27 - Marián Žiška (Trnava), Helena Nosálová (Hlohovec), Emil Zavadil (Hlohovec), Ľudovít Sadloň (Vlčkovce).
26 - Jozef Peško (Trnava), František Tomašovič (Špačince), Erik Púdela (Dechtice).
25 - Helena Banárová (Dolné Orešany), Nórbert Adamča (Sereď), Marcel Gažovič (Trnava).
24 - Ľubomír Bačík (Piešťany), Ján Wesolowski (Hlohovec).
23 - Ľubomír Nesteš (Vrbové).
19 - Vladimír Bucko (Jalšové).
18 - Štefan Matejkovič (Špačince).
14 - Ľubomír Záhorák (Boleráz), Jaroslav Drahovský (Piešťany).
13 - Tomáš Habeš (Bučany), Martin Bartoš (Ostrov).
12 - Jozef Vaško (Dolný Lopašov).
11 - Róbert Bačík (Dlhá), Milan Jobek (Šúrovce), Helena Buckova (Jalšové).
10 - Michal Antal (Hlohovec).
9 - Róbert Juliny (Moravany), Jozef Hrašna (Trnava).
7 - Mária Pastorková (Dolné Trhovište), Igor Sasko (Horné Orešany).
6 - Zuzana Hanzlíková (Veľké Orvište), Daniel Cisar (Zvončín).
5 - Marián Vladovič (Trnava), Martin Čačík (Piešťany), Marcela Kerhátová (Trnava), Jozef Kuchárik (Krtovce), Jozef Kramár (Trnava).
3 - Libor Bielik (Hrachovište), Ladislav Kožuch (Hrnčiarovce).
2 - Roman Spevák (Jaslovské Bohunice).