Sobota, 21. júl, 2018 | Meniny má Daniel
III. A

Buková bez prehry, Naháč otočil zápas

Po druhom kole súťaže III.A. sa na čelo dostala Buková, ktorá ma ako jediná plný počet bodov.

Šúrovce „B“ – Dlhá 2:3 (1:2)

V úvode zápasu sa presadil Brandis, no hostia prvý polčas dokázali zvrátiť gólmi Mesároša a Jelemenského po pekných akciách. Druhý polčas začali opäť náporom domáci a krátko po prestávke vyrovnal druhým gólom Brandis. Po čase prebrali iniciatívu hostia, čoho výsledkom bol vedúci gól Mesároša na konečných 2:3.

Góly: 10., 53. Brandis – 23., 67. Mesároš, 42. Jelemenský.

ŠÚROVCE „B“: Klačo – Lukács, Božík, P. Jobek, Mat. Jobek, Mar. Jobek, Sabo, Brandis, Hochman, Gábor, Diko (Fabian, Dúbravec, Gábriš).

DLHÁ: Uhlár – Polešenský, Muráň, Lelko, Braniša, Mesároš, Karády, Belica, Samák, Jelemenský, Mrva (Drobný).

Rozhodoval Ondriga.

Radošovce – Slávia Trnava 0:0

Mužstvo domácich Radošoviec pôsobilo vyzretejším dojmom, ale svoje šance nedokázali premeniť. Naopak, mladí hráči Slávie nevyužili svoje protiútoky. V prvom polčase nastrelili 2 tyčky a na konci zápasu dokonca brvno, no napriek tomu gól nedali. Zápas skončil bezgólovou remízou.

RADOŠOVCE: Masarovič – T. Vyskoč, M. Hrčka, Kocán, Martin Gajarský, Marek Gajarský, Štibrány, Bohunický, Schmidt, R. Hrčka, Kontyna (Ondruška, Kobetič, Vlha).

SLÁVIA: Hagara – Čapkovič, J. Fuzák, Klukavý, Muler, Chudý, Hilko, Medový, Klenbara, Lukačovič, Baša (Záhora, Š.Fuzák).

Rozhodoval Balón.

Dolné Orešany – Bíňovce 0:0

V Dolných Orešanoch sa hral hodový zápas. Obe mužstvá si vypracovali len málo šancí. V prvom polčase domáci nastrelili žrď. V druhom polčase hosťujúci Nádaský najprv nepremenil penaltu. Potom sa striedali šance na oboch stranách, no do konca zápasu už gól nepadol.

D. OREŠANY: Vandák - Holekší, Křivánek, Zajíc, Kobza, Maštalír, Križan, Babinec, Dobšovič, Rábara, Dostál, (Jaroš, Fandel, Kašak).

BÍŇOVCE: E. Kidoň – Kozár, Adamec, J. Královič, Šoka, Kumančík, Šefčík, M. Královič, Nádaský, Šoka, Ryšavý (Matúš, Novák).

Rozhodoval Poláš.

Naháč – Vlčkovce 2:1 (0:1)

Prvý polčas mali prevahu hostia. V 13. minúte sa gólovo presadil Kobetič. V druhom polčase boli lepší domáci. Najskôr dal gól Počuch a už o dve minúty hosťujúci Dano fauloval domáceho hráča a dostal červenú kartu. Na konci zápasu rozhodol o troch bodoch po centrovanej lopte domáci Kohúcik.

Góly: 50. Počuch, 79. Kohúcik - 13. Kubíček

NAHÁČ: Matejkovič, Boledovič, Bažík, R. Fančovič, Lopatka, Tomaškovič, Počuch, Vidlička, Dobák, Bocian, Kohúcik (Holický, J. Fančovič).

VLČKOVCE: Štastný - Dano, Bačík, Krištof, Drinka, Benson, Kašša, Peťko, Kubíček, Lukáč, Šturdík (Sivák).

Rozhodoval Záhurančík.

Buková – Pavlice 1:0 (0:0)

V prvom polčase boli lepší hostia z Pavlíc. Vypracovali si dve šance, no nedokázali sa gólovo presadiť. Po prestávke začali aktívne domáci. V druhom polčase dal jediný gól stretnutia Molnár, ktorý sa presadil po skrumáži. Ku koncu stretnutia dobre zachytali obaja brankári, a tak už ďalšie góly nepadli.

Góly: 60. Molnár

BUKOVÁ: L. Jaraba – Medvecký, Horváth, Zelenák, Dedko, P. Jaraba, A. Bottek, R. Bottek, Dobrovodský, Študenc, Molnár (M. Jaraba, P. Bottek).

PAVLICE: Kováčocy – Dubovský, Magula, Kopecký, Križan, Ševčík, Kollár, Kanis, Fülöp, Štóra, Koleno (Hutár).

Rozhodoval Špaček.

Dolné Dubové – Dolné Lovčice 2:1 (1:0)

V prvom polčase malo prevahu domáce mužstvo. V 25. minúte sa po priamom kope a vyrazenej lopte presadil Šurina. Aj napriek tomu, že hostia pricestovali len v desiatich, v druhom polčase dokázali gólom Železníka vyrovnať. Ku koncu hosťom dochádzali sily a v závere stretnutia dával na konečných 2:1 striedajúci Magula.

Góly: 25. Šurina, 85. Magula - 67. Železník.

D. DUBOVÉ: Riha – Behúľ, Holec, Bednár, Nádaský, Drobný, Horník, Šurina, Horváth, M. Svitek, P. Svitek (Magula, Horváth)

D. LOVČICE: Stríž – Vilinovič, M. Suchoň, J. Suchoň, Budinský, Rejduga, Belokostolský, Kútny, Karel, Železník.

Rozhodoval Mihálik.

Borová – Horné Dubové 3:1 (1:0)

Jediný gól v prvom polčase dal v 16. minúte Hippík. Domáci v druhom polčase navýšili skóre, keď sa po hlavičke a peknej strele postupne presadili Krupa a Adamec. V závere hráči z Borovej poľavili, no hostia jediným gólom Jamricha už len skorigovali na konečných 3:1.

Góly: 16. Hippík, 57. Krupa, 64. Adamec – 79. Jamrich.

BOROVÁ: Jaroš – Malovec, Krchňák, Holub, Hippík, Ivanovič, Habala, Krupa, Kollár, Hlavata, Adamec (Krchňák, Opálek).

H. DUBOVÉ: M. Chrvala – Bajcár, Tajcnár, Hrčka, Slezák, Jurica, T. Vais, Jamrich, Slovák, Tomaškovič, P. Vajs.