Desať správnych zápasov prinieslo prvenstvo v 11. kole Tomášovi Jankovičovi. Riadne sa však začína zamotávať aj boj o druhé miesto.
77 - Jozef Ryšavý (Bíňovce).
74 - Milan Vnenčák (Špačince).
72 - Tibor Demovič (Zeleneč), Miroslav Krč (Trnava).
71 - Teofil Adámek (Trnava).
70 - Želmíra Mlčová (Trnava), Zlatica Javorková (Horná Krupá), Štefan Šimončič (Dechtice), Pavol Karel (Majcichov), Milan Zelenay (Trnava), Marcela Gajdošová (Hlohovec), Ľubomír Michalička (Trnava), Jozef Hracho (Kátlovce), František Kolesík (Križovany), Andrea Šimončičová (Kátlovce).
69 - Vladimír Obšivan (Trnava), Štefan Matejkovič (Špačince), Peter Opatovský (Vrbové), Miroslav Seman (Banka), Miloslav Štibraný (Sereď), Milan Čief (Šulekovo), Martin Jankovič (Zvončín), Katarína Michaličková (Trnava), Ján Kvasnička (Trnava), Celestín Gajarský (Jaslovské Bohunice).
68 - Miloš Ryšavý (Bučany), Martina Ryšavá (Bučany), Alexander Sadloň (Bíňovce).
67 - Viliam Sasko (Lošonec), Samuel Brunovský (Cífer), Rudolf Kozár (Bíňovce), Pavol Polačik (Hlohovec), Pavel Kurek (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Bohumil Báčik (Košolná).
66 - Vladimír Bucko (Jalšové), Roman Lukačovič (Dobrá Voda), Milan Švončinár (Dolné Orešany), Milan Lietavec (Piešťany), Lubica Lietavcová (Piešťany), Jozef Varačka (Trnava), Jozef Chudiváni (Brestovany), František Landrišic (Trnava), Adriana Buocová (Brestovany).
65 - Tomáš Jankovič (Zvončín), Ľubomír Záhorák (Boleráz), Ľubomír Bačík (Trnava), Ľubica Kršková (Malženice), Ignác Krajčovič (Trnava), František Piršel (Trnava), Ferdinand Haršányi (Šúrovce).
64 - Peter Vrábel (Križovany), Milan Slabý (Lančár), Jozef Rožič (Trnava), Igor Sasko (Horné Orešany), Felix Ondreička (Šúrovce), Dušan Švehla (Sereď).
63 - Tomáš Matušica (Pata), Stanislav Žák (Trnava), Peter Šurina (Trnava), Peter Cibulka (Šulekovo), Lucia Richnáková (Šúrovce), Jozef Martinkovič (Dolné Dubové), Jozef Jamrich (Trnava), Helena Hudeková (Hlohovec).
62 - Pavol Košovič (Brestovany), Pavol Hudek (Trnava), Matúš Opatovský (Vrbové), Ľubica Geschwandtnerová (Dolné Orešany), Jozef Virág (Dubovany), Jozef Ulehla (Cífer), Helena Banárová (Dolné Orešany), Alojz Nádaský (Trnava).
61 - Pavol Škoda ml. (Bojničky), Jozef Peško (Trnava).
60 - Róbert Janík ml. (Trnava), Jozef Vrábeľ (Trnava), Jozef Javorek (Horná Krupá), Ján Wesolowski (Hlohovec), František Břeň (Trnava), Daniel Ondriga (Hlohovec).
59 - Stanislav Tokoš (Lančár), Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Peter Hrušík (Nové mesto n/V), Milan Koštrna (Trnava), Matej Székely (Trnava), Juraj Miškech (Chocholná - Velčice), Jozef Senneš (Nitra), Jana Púdelová (Dechtice), Gaga Michaličková (Trnava), Martin Bartoš (Ostrov).
58 - Radovan Gavorník (Trnava), Milan Ščasný (Jaslovské Bohunice), Marek Vaško (Trstín), Jozef Banár (Dolné Orešany), Michal Ovečka (Križovany).
57 - Zdenko Arbet (Hrachovište), Vladimír Bosák (Hlohovec), Peter Ľuba (Leopoldov), Libor Bielik (Hrachovište), Jozef Hrašna (Trnava), Jozef Bokor (Dubovany), František Macošiar (Trnava), Augustín Račko (Trnava).
56 - Žaneta Slabá (Lančár), Viliam Moravčík (Šulekovo), Mário Kolena (Trnava), Marián Idunk (Trnava), Ladislav Kyselica (Bratislava), Pavol Tomík (Zavar).
55 - Milan Kubiš (Kátlovce), Dušan Vaško (Trstín).
54 - Rudolf Brunovský (Cífer), Ján Gajarský (Pečeňady), Ivana Cibulková (Šulekovo), Terézia Horváthová (Svätý Peter).
53 - Elo Hanzlík (Trnava).
52 - Vladimír Rapant (Veľké Kostoľany).
51 - Jozef Horváth (Dubovany).
50 - Andrej Jurkas (Dechtice).
48 - Peter Krška (Malženice), Radoslav Břeň (Trnava).
47 - Jozef Chnapko (Horná Krupá).
43 - Pavol Jankech (Trebatice), Matúš Kunka (Dechtice).
42 - František Kollár (Hlohovec).
39 - Roman Jankovič (Dolné Dubové).
38 - Ľubomír Nesteš (Hlohovec), Helena Nosálová (Hlohovec), Gabriela Ryšavá (Bíňovce).
33 - Daniel Valo (Ostrov).
30 - Patrik Kosnáč (Zvončín).
29 - Stanislav Šajda (Dolné Orešany).
28 - František Danko (Dobrá Voda), Daniel Hutta (Bučany).
19 - Peter Ježo (Trnava).
18 - Dávid Balala (Brestovany).
17 - Stanislav Šimko (Trnava), Ladislav Cabadaj (Hlohovec).
12 - Roman Spevák (Jaslovské Bohunice), Michal Mikulinec (Bojničky), Mária Slabá (Lančár).
11 - Stanislava Oravcová (Jaslovské Bohunice), Ľudovít Sadloň (Vlčkovce).
9 - René Pekarovič (Veľké Kostoľany), Martina Balónová (Veľké Kostoľany).
7 - Marek Opatovský (Vrbové), Denis Bojkovský (Piešťany).
6 - Vlasta Sasková (Horné Orešany), Helena Ľubová (Leopoldov), Dušan Martinkoviš (Dolné Dubové).
5 - Spevák Roman (Jaslovské Bohunice), Marián Gajarský (Jaslovské Bohunice).
4 - Milan Pavelka (Bojničky), Marián Brestovanský (Dolné Lovčice), Helena Buckova (Jalšové), Emil Zavadil (Hlohovec).
3 - Ivan Bihári (Hlohovec).