Prinášame kompletný prehľad zvolených najvyšších predstaviteľov miest a obcí tak, ako ich v priebežných výsledkoch zverejnil Štatistický úrad.
REGIÓN TRNAVA
Biely Kostol - Jozef Adámek (NEKA) 52,86 %
Bíňovce - Mária Cádrová (NEKA) - 68,97 %
Bohdanovce nad Trnavou- Miroslav Sučák (NEKA)- 71,45%
Bojničky- Jaroslav Gubáň (NEKA)- 58,60%
Boleráz- Pavol Mackovčín (NEKA)- 53,78%
Borová- Florián Mišík (NEKA)- 73,91%
Brestovany- Jozef Gabriel (NEKA)- 62,67%
Bučany, Šebestian Lančarič (NEKA) -63,32%
Buková- Miloš Herceg (NEKA)- 71,63%
Cífer- Maroš Sagan (KDH,SDKÚ-DS)- 56,96%
Červeník- Marián Mihálik (NEKA)- 66,45%
Dechtice- Karol Zachar (SNS,SMER)- 69,62%
Dlhá- Rudolf Braniša (NEKA)- 44,83%
Dobrá Voda -Marek Drobný (NEKA)- 72,46%
Dolná Krupá- Teofil Mihalovič (KDH)- 58,41%
Dolné Dubové - Marek Hrčka (NEKA)- 71,32%
Dolné Lovčice- Anna Slováková (SMER)- 60,12%
Dolné Orešany- Juliana Belicová (NEKA)- 66,69%
Dolné Otrokovce- Emília Mičianová (SMER)- 78,13%
Dolné Trhovište- Jaroslav Mrváň (SMER)- 39,61%
Dolné Zelenice- Dagmar Jakubcová (NEKA)- 73,19%
Dvorníky- Ľuboš Gubáň (SNS)- 59,77%
Hlohovec- Peter Dvoran (KDH,SDKÚ-DS,SMER)- 39,81%
Horná Krupá- Ján Hrčka (SMER)- 84,24%
Horné Dubové- Ján Hrčka (NEKA)- 42,24%
Horné Orešany- Ján Kormúth (SMER,KDH)- 56,47%
Horné Otrokovce- Eva Kukučková (SNS)- 76,47%
Horné Trhovište- Tibor Veľký (SNS)- 71,60%
Horné Zelenice- Viera Darivčaková (SaS)- 58,55%
Hrnčiarovce nad Parnou, Jaroslav Kráľovič (NEKA)- 55,70%
Jalšové- Emília Živčáková (NEKA)- 76,11%
Jaslovské Bohunice- Božena Krajčovičová (NEKA)- 72,44%
Kátlovce- Pavol Johanes (NEKA)- 74,23%
Kľačany-Róbert Kožík (NEKA)- 70,41%
Koplotovce- Rudolf Štefanovič (SMER)- 76,05%
Košolná- Martin Halaksa (NEKA)- 42,08%
Križovany nad Dudváhom- Svetlana Masaryková (NEKA)- 62,11%
Leopoldov- Milan Gavorník (NEKA)- 48,27%
Lošonec- Emil Štibraný (NEKA)- 73,74%
Madunice- Alena Jelušová (NEKA)- 41,48%
Majcichov- Tibor Marek (NEKA)- 63,03%
Malženice- Miroslav Macko (NEKA)- 68,48%
Merašice- Stanislav Michal (SMER)- 74,17¬%
Naháč- Emerencia Nádaská (NEKA)- 79,48%
Opoj - Alojz Matúš (NEKA)- 70,05%
Pastuchov- Ladislav Ištok (KDH)- 69,89%
Pavlice- Ľubomír Baláž (SNS)- 81,19%
Radošovce- Miroslav Remenár (KDH)- 82,84%
Ratkovce- Martin Červenka (NEKA)- 83,60%
Ružindol- Vladimír Púčik (NEKA)- 70,20%
Sasinkovo- Jaroslav Jamrich (SMER)- 35,33%
Siladice- Jana Chynoradská (NEKA)- 55,47 %
Slovenská Nová Ves- Michal Kaluža (NEKA)- 63,07%
Smolenice- Pavlína Hornáčková (NEKA) 59,57%
Suchá nad Parnou- Daniela Balážová (NEKA)- 61,67%
Šelpice- Ružena Opálková (NEKA)- 69,23 %
Špačince- Július Zemko SMER- 66,83%
Šúrovce- Miloslav Richnák (NEKA)- 56,16%
Tekolďany- Alena Rolincová KDH- 83,46%
Tepličky- Miroslav Veľký (SMER,SNS)- 81,46%
Trakovice- Ľudovít Tolarovič NEKA- 67,60%
Trstín- Marta Genčúrová (NEKA)- 63,65%
Vlčkovce- Ivan Dobrovodský (NEKA)- 63,67%
Voderady- Marek Turanský (NEKA)- 68,37%
Zavar- Rudolf Baroš (ĽS-HZDS)- 46,54%
Zeleneč- Ivan Ranuša (NEKA)- 50,84%
Zvončín- Michaela Strakošová (NEKA)- 77,28%
Žlkovce- Tibor Stanko (KDH)- 66,98%