V piatom kole sa stal výhercom permanentky na domáce zápasy Spartaka Milan Čief zo Šulekova. Oznamujeme všetkým výhercom predchádzajúcich kôl, že ceny si budú môcť v redakcii MY Trnavských novín vyzdvihnúť v čase od 15. do 17. septembra. Ďakujeme za pochopenie.
Pripomíname, že pre celkového víťaza je pripravená poukážka v hodnote 200 eur na týždňový pobytový zájazd v Taliansku v letnej sezóne 2011, ktorý venoval piešťanská cestovná kancelária Piešťany-tour.
Poradie po 5. kole:
30 - Štefan Šimončič (Dechtice), Viliam Moravčík (Šulekovo), Andrea Šimončičová (Kátlovce), Jozef Hracho (Kátlovce), Samuel Brunovský (Cífer), Jozef Varačka (Trnava), Milan Zelenay (Trnava).
29 - Martin Bartoš (Ostrov), Jozef Javorek (Horná Krupá), Terézia Horváthová (Svätý Peter), Viliam Sasko (Lošonec), Jaroslav Vaško (Trstín), Augustín Račko (Trnava), Želmíra Mlčová (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Pavol Polačik (Hlohovec), Peter Opatovský (Vrbové).
28 - Milan Švončinár (Dolné Orešany), Helena Banárová (Dolné Orešany), Radoslav Břeň (Trnava), Jozef Martinkovič (Dolné Dubové), Vladimír Bucko (Jalšové), Daniel Ondriga (Hlohovec), Marcel Lietavec (Piešťany), Rudolf Brunovský (Cífer), Miloslav Štibraný (Sereď).
27 - Tomáš Matušica (Pata), Marián Gajarský (Jaslovské Bohunice), Ľudovít Sadloň (Vlčkovce), Ľubica Lietavcová (Piešťany), Miroslav Krč (Trnava), Tomáš Kľačo (Dvorníky), Miroslav Seman (Banka), Zlatica Javorková (Horná Krupá), Peter Šurina (Trnava), Milan Lietavec (Piešťany), Ľubomír Michalička (Trnava), Jan Kvasnička (Trnava), Dušan Jamrich (Bohdanovce), Stanislav Šimko (Trnava).
26 - Jozef Rožič (Trnava), Pavol Holický (Dechtice), Adriana Julínyová (Trnava), Alexander Sadloň (Bíňovce), Ivan Lietavec (Malženice), Jozef Vrábeľ (Trnava), Norbert Horák (Špačince), Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Milan Vnenčák (Špačince), Jozef Banár (Dolné Orešany), František Břeň (Trnava), Elo Hanzlík (Trnava), Daniel Janáček (Smolenice), František Kollár (Hlohovec), Ľubica Geschwandtnerová (Dolné Orešany).
25 - Tibor Demovič (Zeleneč), Marián Brestovanský (Dolné Lovčice), František Piršel (Trnava), Milan Kubiš (Kátlovce), Štefan Rovenský (Trnava), Ján Gajarský (Pečeňady), Dušan Švehla (Sereď), Teofil Adámek (Trnava), Kazo Kazič (Drahovce), Matej Székely (Trnava), Jozef Bokor (Dubovany), Milan Bachratý (Zeleneč), Peter Hrušík (Nové Mesto nad Váhom), Milan Ščasný (Jaslovské Bohunice), Štefan Matejkovič (Špačince).
24 - Jana Lukačovičová (Dobrá Voda), Ľubomír Nesteš (Vrbové), Pavol Karel (Majcichov), Pavel Kurek (Trnava), Jozef Virág (Dubovany), Ferdinand Haršányi (Šúrovce), Katarína Hrušíková (Nové Mesto nad Váhom), Mário Kolena (Trnava), Jozef Chudiváni (Brestovany), Pavol Košovič (Brestovany), Milan Slabý (Lančár), Ignác Krajčovič (Trnava), Marek Vaško (Trstín), Jana Púdelová (Dechtice), Jozef Magnús (Dolný Lopašov), Michal Ovečka (Križovany), Vladimír Rapant (Veľké Kostoľany).
23 - Gaga Michaličková (Trnava), Jozef Ryšavý (Bíňovce), Zdenko Arbet (Hrachovište), Celestín Gajarský (Jaslovské Bohunice), Ľubomír Bačík (Trnava), Felix Ondreička (Šúrovce), Jozef Horváth (Dubovany).
22 - Jaroslav Daniš (Boleráz), Jozef Vaško (Dolný Lopašov), František Landrišič (Trnava), Viliam Valovič (Jaslovské Bohunice), Jozef Peško (Trnava), Milan Čief (Šulekovo).
21 - Alojz Nádaský (Trnava), Jozef Jamrich (Trnava), Peter Vrábel (Križovany), Adriana Buocová (Brestovany), Martin Jankovič (Zvončín).
20 -Milan Pavelka (Bojničky), Jozef Senneš (Nitra), Patrik Kosnáč (Zvončín), František Kolesík (Križovany).
19 - Rudolf Kozár (Bíňovce), Erika Hrušková (Trnava), Milan Koštrna (Trnava), Helena Nosálová (Hlohovec), Michal Mikulinec (Bojničky), Peter Ľuba (Leopoldov), Ladislav Kyselica (Bratislava).
18 - Pavol Jankech (Trebatice), Ľubomír Zahorák (Boleráz), Jozef Chnapko (Horná Krupá), Marián Žiška (Trnava), Helena Hudeková (Hlohovec).
17 - Daniel Hutta (Bučany), Žaneta Slabá (Lančár).
16 - Tibor Wesolowski (Hlohovec), Marián Idunk (Trnava).
14 - Vladimír Dekan (Dolná Krupá), Vladimír Bosák (Hlohovec).
13 - Ján Kozár (Bíňovce), Stanislav Tokoš (Lančár), Róbert Janík ml. (Trnava).
12 - Štefan Cesnek (Trnava), Miloš Ryšavý (Bučany), Martina Ryšavá (Bučany), Peter Ježo (Trnava), Jozef Hrašna (Trnava), Igor Dobšovič (Dolné Orešany), Katarína Jankovičová (Zvončín), František Macošiar (Trnava), Pavol Hudek (Trnava).
10 - Simona Balonová (Veľké Kostoľany), Ján Wesolowski (Hlohovec).
9 - Stanislav Žák (Trnava).
8 - Jozef Ulehla (Cífer), Michal Verchola (Piešťany), Peter Poláčik (Koplotovce), Pavol Selecký (Trnava).
7 - Marek Lenghardt (Siladice).
6 - Július Zemko (Špačince), Peter Sás (Trnava), Mária Pastorková (Dolné Trhovište).
5 - Helena Pavelková (Bojničky), Dušan Vaško (Trstín).
4 - Milan Jobek (Šúrovce), Lukáš Vozár (Chtelnica).
3 - Rastislav Mesároš (Jalšové), Ľubomír Ščasný (Jaslovské Bohunice).
2 - Mária Slabá (Lančár), Ondrej Hesko (Vrbové).
- Jozef Chudý (Veselé), Miloš Pastorek (Dolné Trhovište).