V aktuálnom bodovom poradí stále chýbajú body z dvoch súťažných kôl - dohrávané zápasy desiateho i dvanásteho kola sú na programe tento týždeň, a tak už v budúcom vydaní prinesieme poradie aj so zarátanými bodmi z uvedených kôl.
V tomto týždni sa hrajú už len oblastné súťaže, z ktorých pozostáva aj naša kompletná tipovacia ponuka. Preto žiadame všetkých súťažiacich, aby kupóny poslali poštou do štvrtka 17. júna, alebo osobne doručili najneskôr do piatka 18. júna do 12.00 hod. do redakcie MY Trnavských novín.
Oznamujeme výhercom predchádzajúcich kôl, ktorí si ešte nevyzdvihli cenu (futbalovú loptu, respektíve vstupenky na festival), že tak môžu urobiť v redakcii MY Trnavských novín na Hlavnej 23 v Trnave.
Poradie po 13. kole:
66 - Ján Konečný (Hlohovec), Jozef Javorek (Trnava), Marián Žiška (Trnava),
64 - Jozef Vrábeľ (Trnava), Miloš Ryšavý (Bučany), Martina Ryšavá (Bučany), Martin Bartoš (Ostrov), Pavel Kurek (Trnava), Ľubomír Michalička (Trnava).
63 - Ferdinand Haršányi (Šúrovce), Jozef Ryšavý (Bíňovce), Norbert Horák (Špačince),
62 - Jozef Chudiváni (Brestovany), Jana Púdelová (Dechtice), Milan Vnenčák (Špačince), Ľubica Lietavcová (Piešťany), Viliam Sasko (Lošonec),
61 - Tibor Demovič (Zeleneč), Marián Brestovanský (Dolné Lovčice), Erika Hrušková (Trnava), Vladimír Obšivan (Trnava), František Břeň (Trnava), Samuel Brunovský (Cífer), Milan Zelenay (Trnava), Helena Hudeková (Hlohovec), Pavol Karel (Majcichov), Martin Jankovič (Zvončín),
60 - Milan Čief (Šulekovo), Milan Koštrna (Trnava), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Zlatica Javorková (Horná Krupá),
59 - Matej Székely (Trnava), Štefan Matejkovič (Špačince), František Kollár (Hlohovec), Andrea Šimončičová (Kátlovce), Jozef Varačka (Trnava), Juraj Tichý (Dolné Orešany), Daniel Janáček (Smolenice), Štefan Šimončič (Dechtice), Miroslav Krč (Trnava), Milan Lietavec (Piešťany), Daniel Ondriga (Hlohovec), Jozef Hracho (Kátlovce), Celestín Gajarský (J. Bohunice), Rudolf Kozár (Bíňovce).
58 - Martin Slovák (Veľký Grob), František Kolesík (Križovany), Ľubomír Bačík (Trnava), Peter Šurina (Trnava), Katarína Hrušíková (Nové Mesto nad Váhom), Ignác Krajčovič (Trnava), Adriana Julínyová (Trnava), František Piršel (Trnava), Marek Vaško (Trstín), Peter Petko (Kľačany), Helena Banárová (Dolné Orešany),
57 - Miloslav Štibraný (Sereď), Adriana Buocová (Brestovany), Rudolf Brunovský (Cífer), František Macošiar (Trnava), Jozef Virág (Dubovany), Alexander Sadloň (Bíňovce), Jozef Magnús (Dolný Lopašov), Jozef Rožič (Trnava),
56 - Andrea Hašuľová (Dvorníky), Roman Lukačovič (Dobrá Voda), Daniel Hutta (Bučany), Radoslav Břeň (Trnava), Róbert Janík ml. (Trnava), Ján Kvasnička (Trnava), Vincent Novák (Dolná Krupá), Stanislav Šimko (Trnava),
55 - Milan Švončinár (Dolné Orešany), Jozef Bokor (Dubovany), Augustín Račko (Trnava), Peter Hrušík (Nové Mesto nad Váhom), Branislav Depeš (Trnava), Peter Ježo (Trnava),
54 - Katarína Jankovičová (Zvončín), Pavol Košovič (Brestovany), Želmíra Mlčová (Trnava), Vladimír Rapant (Veľké Kostoľany), Alojz Nádaský (Trnava), Felix Ondreička (Šúrovce), Ľubomír Nesteš (Vrbové), Jaroslav Vaško (Trstín),
53 - Gaga Michaličková (Trnava), Daniel Fabo (Veselé), Dušan Švehla (Sereď), Jozef Banár (Dolné Orešany).
52 - Marcel Palšovič (Ratnovce), Helena Nosálová (Hlohovec), Ľuboš Torok (Pata), Terézia Horvátová (Svätý Peter), Stanislav Žák (Trnava), Ladislav Kyselica (Bratislava), Elo Hanzlík (Veľké Orivšte)
51 - Ľubica Geschwandtnerová (Dolné Orešany), Ján Zemko (Dolný Lopašov), Žaneta Slabá (Lančár),
50 - Jozef Senneš (Nitra), Marián Idunk (Trnava), Matúš Opatovský (Vrbové), Ján Gajarský (Pečeňady),
49 - Peter Ľuba (Leopoldov), Stanislav Tokoš (Lančár), Jozef Jamrich (Trnava), Michal Verchola (Piešťany), František Daniš (Košolná).
48 - Jozef Peško (Trnava), Vladimír Bosák (Hlohovec), Bohumil Bačík (Košolná),
47 - Daniel Haraga (Trnava), Ľuboš Zemko (Dolný Lopašov), Juraj Konečný (Merašice), Tomáš Kľačo (Dvorníky),
46 - Kristínka Huttová (Bučany), Peter Vrábel (Križovany).
45 - Pavol Dovičič (Dechtice), Patrik Mareček (Smolenice).
44 - Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Ján Zápražný (Trnava), Viliam Moravčík (Šulekovo).
43 - Marián Sasák (Veľké Kostoľany).
41 - Ľubomír Zahorák (Boleráz).
39 - Peter Hrnčiar (Moravany).
38 - Milan Kubiš (Kátlovce).
35 - Jozef Vaško (Dolný Lopašov), Peter Mitošinka (Trnava).
31 - Mario Polak (Veľké Kostoľany), Andrej Tarkoš (Bíňovce).
30 - Alena Vnuková (Ružindol), Peter Opatovský (Vrbové), Milan Horina (Veselé).
29 - Richard Oravec (Sereď).
28 - Dana Tokolyová (Križovany), Pavol Hudek (Trnava).
24 - Jozef Hrašna (Trnava), Juraj Janáček (Smolenice), Milan Pavelka (Bojničky).
23 - Jozef Blaško (Dvorníky).
22 - Pavol Jankech (Trebatice).
20 - Stanislav Minárik (Trnava).
19 - Vladimír Bucko (Jalšové).
17 - Ľudovít Sadloň (Križovany).
16 - Tobiáš Raffay (Dechtice).
12 - Jozef Ulehla (Cífer).
11 - Marián Gajarský (J. Bohunice).
10 - Michal Kovačič (Zavar).
9 - Andrej Drobný (Kátlovce).
8 - Pavel Paulíny (Trnava), Simona Baloňová (Veľké Kostoľany).
7 - Marián Kováč (Trakovice), Jozef Kopún (Merašice).
6 - Roman Vido (Sereď), Pavol Poláčik (Hlohovec).
5 - Kamil Brestovanský (Brestovany).
4 - Miroslav Binhack (Trnava), Matúš Vido (Dolná Streda).
3 - Patrik Halmo (Zeleneč).