Poradie po 9. kole:
54 - Erika Hrušková (Trnava).
53 - Jozef Javorek (Trnava), Ján Konečný (Hlohovec), Martina Ryšavá (Bučany), Ľubomír Michalička (Trnava), Marián Žiška (Trnava).
52 - Martin Bartoš (Ostrov), Helena Banárová (Dolné Orešany).
51 - Jana Púdelová (Dechtice), Milan Zelenay (Trnava), Jozef Vrábeľ (Trnava), Norbert Horák (Špačince), Ferdinand Haršányi (Šúrovce).
50 - Milan Vnenčák (Špačince), Tibor Demovič (Zeleneč), Vladimír Obšivan (Trnava), Viliam Sasko (Lošonec), Jozef Ryšavý (Bíňovce), Marián Brestovanský (Dolné Lovčice), Marek Vaško (Trstín), Martin Jankovič (Zvončín), Pavel Kurek (Trnava).
49 - Daniel Fabo (Veselé), Pavol Karel (Majcichov), Dušan Geschwandtner (Dolné Orešany), Martin Slovák (Veľký Grob), Jozef Chudiváni (Brestovany).
48 - Rudolf Kozár (Bíňovce), Roman Lukačovič (Dobrá Voda), Andrea Šimončičová (Kátlovce), Jozef Hracho (Kátlovce), Samuel Brunovský (Cífer), Jozef Magnús (Dolný Lopašov), Celestín Gajarský (J. Bohunice), Ľubica Lietavcová (Piešťany), Daniel Ondriga (Hlohovec), Juraj Tichý (Dolné Orešany), František Kollár (Hlohovec), Jozef Banár (Dolné Orešany), Helena Hudeková (Hlohovec), František Břeň (Trnava).
47 - Miloš Ryšavý (Bučany), Milan Čief (Šulekovo), Tomáš Kľačo (Dvorníky), Jozef Varačka (Trnava), Peter Petko (Kľačany), František Piršel (Trnava), Štefan Šimončič (Dechtice), Daniel Janáček (Smolenice), Miroslav Krč (Trnava), Katarína Hrušíková (Nové Mesto nad Váhom), Štefan Matejkovič (Špačince), František Macošiar (Trnava), Rudolf Brunovský (Cífer).
46 - Ľubomír Bačík (Trnava), Milan Koštrna (Trnava), Róbert Janík ml. (Trnava), Alexander Sadloň (Bíňovce), Ignác Krajčovič (Trnava), Branislav Depeš (Trnava), Zlatica Javorková (Horná Krupá), Milan Lietavec (Piešťany), Vincent Novák (Dolná Krupá), Adriana Buocová (Brestovany), Peter Vrábel (Križovany), Ján Kvasnička (Trnava), František Kolesík (Križovany), Milan Švončinár (Dolné Orešany), Jozef Rožič (Trnava), Alojz Nádaský (Trnava).
45 - Patrik Mareček (Smolenice), Augustín Račko (Trnava), Radoslav Břeň (Trnava), Miloslav Štibraný (Sereď), Jaroslav Vaško (Trstín), Adriana Julínyová (Trnava), Ladislav Kyselica (Bratislava), Ľubomír Nesteš (Vrbové), Daniel Hutta (Bučany), Jozef Virág (Dubovany), Elo Hanzlík (Veľké Orivšte), Matej Székely (Trnava), Jozef Bokor (Dubovany), Vladimír Rapant (Veľké Kostoľany).
44 - Michal Verchola (Piešťany), Katarína Jankovičová (Zvončín), Pavol Košovič (Brestovany), Peter Šurina (Trnava), Stanislav Šimko (Trnava).
43 - František Daniš (Košolná), Terézia Horvátová (Svätý Peter), Juraj Konečný (Merašice), Želmíra Mlčová (Trnava), Marián Sasák (Veľké Kostoľany), Felix Ondreička (Šúrovce), Bohumil Bačík (Košolná), Peter Ľuba (Leopoldov).
42 - Peter Ježo (Trnava), Dušan Švehla (Sereď), Stanislav Žák (Trnava), Andrea Hašuľová (Dvorníky), Ján Gajarský (Pečeňady), Peter Hrušík (Nové Mesto nad Váhom).
41 - Matúš Opatovský (Vrbové), Gaga Michaličková (Trnava), Žaneta Slabá (Lančár), Marián Idunk (Trnava).
40 - Ľubica Geschwandtnerová (Dolné Orešany), Viliam Moravčík (Šulekovo), Vladimír Bosák (Hlohovec), Ľuboš Torok (Pata).
39 - Peter Hrnčiar (Moravany), Ľuboš Zemko (Dolný Lopašov), Ján Zemko (Dolný Lopašov), Helena Nosálová (Hlohovec).
38 - Stanislav Tokoš (Lančár), Milan Kubiš (Kátlovce), Peter Pavlovič (Dobrá Voda), Jozef Peško (Trnava), Jozef Jamrich (Trnava).
37 - Kristínka Huttová (Bučany), Marcel Palšovič (Ratnovce), Ján Zápražný (Trnava).
36 - Jozef Senneš (Nitra), Pavol Dovičič (Dechtice).
35 - Peter Mitošinka (Trnava).
34 - Ľubomír Zahorák (Boleráz).
33 - Daniel Haraga (Trnava).
31 - Mario Polak (Veľké Kostoľany), Andrej Tarkoš (Bíňovce).
30 - Peter Opatovský (Vrbové), Milan Horina (Veselé).
29 - Jozef Vaško (Dolný Lopašov), Richard Oravec (Sereď).
28 - Pavol Hudek (Trnava).
24 - Juraj Janáček (Smolenice), Milan Pavelka (Bojničky).
23 - Alena Vnuková (Ružindol), Jozef Blaško (Dvorníky).
22 - Dana Tokolyová (Križovany), Pavol Jankech (Trebatice).
20 - Stanislav Minárik (Trnava).
19 - Vladimír Bucko (Jalšové).
17 - Ľudovít Sadloň (Križovany).
16 - Tobiáš Raffay (Dechtice).
14 - Jozef Hrašna (Trnava).
12 - Jozef Ulehla (Cífer).
11 - Marián Gajarský (J. Bohunice).
10 - Michal Kovačič (Zavar).
9 - Andrej Drobný (Kátlovce).
8 - Pavel Paulíny (Trnava), Simona Baloňová (Veľké Kostoľany).
7 - Marián Kováč (Trakovice), Jozef Kopún (Merašice).
6 - Roman Vido (Sereď), Pavol Poláčik (Hlohovec).
5 - Kamil Brestovanský (Brestovany).
4 - Miroslav Binhack (Trnava), Matúš Vido (Dolná Streda).
3 - Patrik Halmo (Zeleneč).
Autor: pol