Veľké Kostoľany uspeli v Gbeloch

Krakovany – Jalšové 2:0 (2:0) V Krakovanoch sa Jalšové predstavilo v kombinovanej zostave, čo domáci patrične využili. Už v úvode si vytvorili prevahu , ktorú však nedokázali využiť. Centrované lopty domácich dokázali odvrátiť a tak až v 30. min prestrel

il Puteru Ilenčík a domáci viedli 1:0. V 42. min Ilenčík pre zmenu po rohovom kope našiel Balcíra, ktorý hlavou zvýšil na 2:0. Medzitým už od 38. min hrali hostia bez vylúčeného Hlúcha. Po obrátke mali 2 šance hostia, no domáci so šťastím obstáli. Hostia potom zachraňovali pred dobiehajúcim Hlaváčom a tak sa skóre nemenilo. Zápas sa dohral v pokojnom tempe, keď sa ani jedno z mužstiev nezmohlo na rozhodujúcu strelu. ČK: Hlúch (Jalšové) Góly: 30. Ilenčík, 42. Balcír KRAKOVANY: Bondra – Mart. Pavlovič, Hlaváč (O. Sedlák), Foltýn (Pekarčík), Kikta, Feranec, Ilenčík (Ondrejka), P. Sedlák, Kališ, Balcír, Strecký JALŠOVÉ: Putera – Tomáš Pavlovič, Wesolovski, Hlúch, Krajčovič, Mačica, Martinkovič, Hnilka, Matej Pavlovič, Hesek, Mário Pavlovič Hlohovec – Kúty 1:1 (0:1) Hoci Hlohovec získal doma iba bod, stretnutie sa muselo, najmä v I. polčase divákom páčiť. Hra sa rýchlo prelínala od jednej brány k druhej, hralo sa výbušne, ale technicky. Sebavedomejšie hrajúci hostia skúšali domáceho brankára, no bližšie ku gólu bol domáci Loskot. Žiaľ, zahodil obe príležitosti. Zákonite tak dali gól hostia a to v 41. min Ősterreichom , ktorý využil skrumáž pred domácou bránou a skóroval. II. polčas sa niesol v znamení miernej prevahy domácich a ich snaha skórovať našla uplatnenie v 80. min, kedy striedajúci Srnka po nepriamom kope prehodil brankára hostí. Góly: 80. Srnka – 41. Ősterreich HLOHOVEC: Mitrenga – Blinka, Taraba, Kiss, Šudy, Habán, V. Krajčo, Kramoliš, Moravanský, Magulic, Loskot (R. Krajčo, Srnka) KÚTY: Libuša – Mihal, Ősterreich, Kubo, Smolinský, Škoda, Pavlát, Palkovič, Jakubec, Antálek, Valla (Jiránek, Valúšek) Gbely – Veľké Kostoľany 1:2 (1:1) Úvodná dvadsaťminútovka patrila hosťom, keď im už v 5. min priniesla aj vedenie po góle Guniša. Potom sa hra vyrovnala, k slovu sa dostali domáci a v 37. min Péčim po jeho samostatnej akcii vyrovnali. II. polčas začal s obojstranne vysokým nasadením, no keďže sa hralo iba medzi 16-kami, góly nepadali. Blízko k nemu bol v 68. min Horváth, no domáci brankár Janík jeho príležitosť zlikvidoval. Rozhodnutie potom padlo v 72. min – v prospech hostí, keď Kubiš dal na 1:2. Góly: 37. Péči – 5. Guniš, 75. Kubiš GBELY: Janík – Mihal, R. Daniel (Uhrinec), Mackura, Šebesta, Péči, Rozboril, Križan, Gál, Zajíček, Švrček (Vanek) V. KOSTOĽANY: Kúdela – Lesay, Števík (Čúzy), Troják, Šupa, Urban (Maco), Štrbo, Guniš, Gula, Kubiš (Horváth) Dvorníky – Jacovce 1:1 (1:0) Stretnutie svojou kvalitou potvrdilo, že sa streli tretie so štvrtým mužstvom tabuľky. Hostia tentoraz stavili na rýchle brejky, no neoplatilo sa. V 14. min ich vyzvŕtal Macejka a z jeho prihrávky Cabadaj dostal domácich do vedenia 1:0. Samotnému Macejkovi potom v II. polčase nevyšiel nájazd na bránku hostí a kuriózne ich protiútok skončil faulom a z nariadeného pokutového kopu Švec v 77. min vyrovnal na 1:1. Vo zvyšnom čase potom domáci už s výsledkom nič neurobili. Góly: 14. Cabadaj – 77. (Švec (11m) DVORNÍKY: Proksa – Horváth, Herceg, Brestovanský, Macejka, Svitek, Bžoch, Kubíček, Krajinčák, Cabadaj, Pastorek JACOVCE: Jamrich – Lacena, Ladický, Toman, Uhrík, Bajzík, Bracho, Švec, Mičina, Junas, Jančovič Trebatice – Moravský Sv. Ján 1:2 (0:0) Domáci vyvinuli do polčasu tlak, no príležitosti Horvátha a Bogoru brankár hostí Šimek vychytal. Po polčase sa snaživí hostia v 50. min zásluhou Stupavského dostali do vedenia, domáci síce po desiatich minútach Bogorom vyrovnali na 1:1, ale hostia v závere obetavým disciplinovaným výkonom strhli víťazstvo zásluhou Hricu v 86. min na svoju stranu. Góly: 60. Bogora – 50. Stupavský, 86. Hrica TREBATICE: Valovič – Hečko, Ostrenka, Martin Žilka (Seitler), Machač (Jakubička), Horanský (Michal Žilka), Herceg, Bondra, Horváth, Bogora, Kusý M. SV.JÁN: Šimek – Velický, Nemčovič, Ďurný, Vavra, Hajdin, Stupavský, Ježek, Mračna, Hrica, Malík Borský Mikuláš – Petrova Ves 1:1 (0:1) V záhoráckom derby sa v konečnom dôsledku body delili. Boli to však hostia, ktorí sa v v závere prvej polhodiny dostali Matulom starším do vedenia. Domáci potom síce v druhom polčase, v 69. min Líškom vyrovnali, potom však v 75. min prišlo vylúčenie Sokola po dvoch žltých kartách, čo ich pribrzdilo. Domáci mali tentoraz ťažké srdce na rozhodcu, konkrétne na jeho prístup k zápasu. Góly: 69. Liška – 28. Matula st. ČK: Sokol (B. Mikuláš) B. MIKULÁŠ: Cigánek – R. Walner, Kassay, M. Walner, Sokol, Walner, L. Macek, Liška, M. Macek, T. Vanek, R. Malík (Krchňavý) P. VES: Lánik – Ovečka, Vanek, Kumpan, J. Juriga, Pochylý ml., Matula st., Černý (Pochylý st.), Húšťava, M. Pochylý, Božek Radošina – Čáčov 2:1 (1:1) Od začiatku zápasu mali jednoznačnú prevahu domáci, i keď v úvodných minútach zápasu sa hosťujúcemu Búzekovi podarilo vsietiť vedúci gól. Po tejto situácii sa domáci nevzdali, pretože zápas sa eštelen začal a tak sa pustili do súpera. V 30. minúte strelil Kováčik vyrovnávajúci gól a vedúci i víťazný gól padol v 55. minúte do brány hostí z kopačky domáceho Krajčíra. Ďalej sa stretnutie vyvíjalo podobne, iba z rozdielom, že šance neboli premenené a tak domáci už dokázali stretnutie doviesť do úspešného konca. Góly: 30. Kováčik, 55. Krajčír - 8. Búzek. Rozhodoval: Skaličan, 150 divákov. RADOŠINA: Tománek - Mikláš (45. Bačkády), Bartošek (80. Piršel), Ďaďan, M. Varga, B. Varga, Rosíval, Oravec, Kováčik, Krajčír (81. Pavlovič), Turčan. ČÁČOV: Štajner - Velický, Chocholáček, Karas, Mikál, Kukliš, Tománek, Bobek (40. Herda), Filuš, Búzek, Krošlák. Tovarníky – Prašice 2:1 1. Jalšové 28 24 1 3 96:17 73 2. Kúty 28 17 3 8 58:27 54 3. Dvorníky 28 14 5 9 60:50 47 4. Radošina 28 13 5 10 44:47 44 5. Jacovce 28 12 6 10 54:42 42 6. Gbely 28 12 4 12 55:40 40 7. B. Mikuláš 28 12 4 12 52:50 40 8. Hlohovec 28 12 4 12 50:62 40 9. Mor.Sv.Ján 28 12 4 12 48:62 40 10. Krakovany 28 12 3 13 50:53 39 11. Trebatice 28 12 3 14 40:52 39 12. Čáčov 28 11 1 16 54:72 34 13. V. Kostoľany 28 10 4 14 47:65 34 14. P. Ves 28 9 4 15 29:48 31 15. Prašice 28 8 5 15 48:54 29 16.Tovarníky 28 4 4 20 21:75 16 (JDK)