Sobota, 20. október, 2018 | Meniny má Vendelín

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h N. Zámky - J. Bohunice (Poruban), V. Ludince - Galanta (Vyskoč). IV LIGA SZ - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h Piešťany - Bošany (Valla), Hrnčiarovce - Šimonovany (Pucher).

IV. LIGA JV - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Sládkovičovo - Tešedíkovo (Vitko), 25. 5. o 17.00 h Pata - Šahy (Mlinkovics, Tomčík, Volf - Tvaroška), ViOn B/Volkovce - Sereď (Lešš). V. LIGA Z - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Jalšové - Gbely (M. Bachratý), 25. 5. o 10.00 h Čáčov - Hlohovec (Vyletelka), o 17.00 h Petrova Ves - Radošina (Nosál), Mor. Sv. Ján - Bor. Mikuláš (B. Hancko), Jacovce - Trebatice (Vašš), Prašice - Dvorníky (Dohnanská), V. Kostoľany - Tovarníky (Bašnár), Kúty - Krakovany (Bulko). V. LIGA J - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h Vlčany - Váhovce (Patka), Baloň - Trh. Hradská (Šálek), Jarok - V. Meder (Vincze), Or. Potôň - V. Úľany (Belanský), Trstice - H. Potôň (Dano), Vrakúň - Č. Brod (Zigo), Šaľa B/Veča - Č. Voda (Ďatko). DORAST I. LSD a LMD - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.15 h Trnava - Trenčín (Hádek). III. LSD a LMD - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.30 h Brezová p/Br. - Trnava B (Krivošík), Bánovce - Lok. Trnava (Cabaj), Galanta - Topoľčany (P. Kováč). IV. LIGA SZ - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 h Nováky - J. Bohunice (Blaháč), o 10.30 h Hlohovec - Skalica (Haršány), Vrbové - Handlová (J. Šmidovič), o 14.30 h D. Vestenice - Leopoldov (Otiepka), Holíč - Ilava (Obeda), 25. 5. o 13.30 h Tr. Stankovce - Piešťany (Briestenský), o 14.30 h Moravany - Radošovce (Tabak), Hrnčiarovce - Led.Rovne (Žáčiková). IV. LIGA JV - 27. kolo - 25. 5. o 14.30 h Baloň - Sereď (Skaličan). V. LIGA Z - 27. kolo - 24. 5. o 14.30 h V. Kostoľany - Trebatice (Dúbravec), Radošina - Kúty (B. Lištiak), o 17.00 h V. Orvište - H. Orešany (Maráz), Chtelnica - Tovarníky (Moncman), 25. 5. o 14.30 h Boleráz - Preseľany (Jurena). V. LIGA J - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Vihohrady - Trh. Hradská (Kollárik), 25. 5. o 14.30 h Matúškovo - Sládkovičovo (M. Šmidovič), Trstice - Šoporňa (Vajzer), Hájske - Č. Brod (Jančok). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 23. kolo - 25. 5. o 13.00 a 15.00 h Dubnica - Trnava (Sliepka). II. LSŽ a LMŽ - 27. kolo - 25. 5. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Trnava B (Mokoš), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - FC Nitra B (Petránek). III. LSŽ a LMŽ Stred - 23. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.00 h Holíč - Vrbové (Petránek), o 15.00 a 16.45 h Brezová p/Br. - Hlohovec (Bartoš), o 15.00 a 17.00 h Šoporňa - Chrenová B (Boledovič), Sereď - Skalica (Gádoši), 25. 5. o 9.30 a 11.30 h Dun. Streda B - Leopoldov (Bazsó, v M. Blahove), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Mor. Sv. Ján (Tonkó). KS SŽ Z - 23. kolo - 24. 5. o 10.00 h Moravany - Hrnčiarovce (Kravárik), o 17.00 h Suchá n/P. - Kátlovce (Jurenka), Sl. Trnava - Kľačany (Vyskoč), Smolenice - Dechtice (Santa), Drahovce - J. Bohunice (L. Monček), Kúty - Gbely (Valla), 25. 5. o 14.30 h Práznovce - Zeleneč (Kellner). KS SŽ J - 23. kolo - 24. 5. o o 13.00 h Trstice - Sládkovičovo (Kövér), 25. 5. o 14.30 h Pata - Jelka (Tomčík). ObFZ Trnava Dospelí OM 37. kolo 25.5.2008 o 17.00 Ratnovce – Cífer (Jančovič, Sékely, Poláš, Sivák), Ostrov – Brestovany (Boledovič, Boleček, Štrba, Šugra), Suchá – Zvončín (Lamoš, Horváth, Jurena, Šarvaic), Drahovce - Dolná Krupá (Šurina, Mihálik, Rác, Bartovič), Smolenice - H.Orešany (Bačík, Bunček Ahmed, Ševčik), Chtelnica – Bučany (Krč-Konečný, Ondriga, Toráč, R), Siladice - Zavar Frič (Halász, Karel, Vančo), Špačince - H.Otrokovce (Santa, Kočišová, Vandák) OS A 24.5.2008 Boleráz - Biely Kostol (Lauko, Haršány, Filo), Ružindol – Opoj (Kalčík, Šurina), Malženice – Šúrovce (Dúbravec, Boleček, Baláž), Voderady - Slávia Trnava (Nádaský, Hetteš, R, Belanský), Modranka – Košolná (Gádoši T., Rác, R), Kátlovce – Križovany (Rybanský, Koberčík, Jordanov), H.Krupá – Zeleneč (Halász, Karel), Lovčice – Bohdanovce (Špaček, Urban, Bočák, Peško) OS B Červeník – Pečeňady (Gádoši T., Marko), Veľké Orvište – Sokolovce (Banič, Prvý), Šulekovo – Prašník (Vyskoč, Balažovič), Veselé – Kľačany (Šarvaic, Šige), Borovce – Šípkové (Ševčík, Kissimonyi), Leopoldov – Nižná (Čvirik, Kolena), Trakovice – Madunice (Slíž, Fandel), Pastuchov – Bojničky (Formel) III. trieda A Radošovce - D.Orešany (Durkot, Baláž), Borová – Naháč (Nádaský, Vnuková), Pavlice – Buková (Šmidovič M. , Jordanov), Vlčkovce – Dechtice (Špaček), Horné Dubové - D.Dubové (Bočák, Urban), Trstín - Dobrá Voda (Sekerka), Majcichov - Slov.nová Ves (Koberčík), Dlhá - Hrnčiarovce B (Rybanský) III. trieda B Tepličky - Kočín-Lančár (Dzruro), Dolné Trhovište - Dvorníky B (Zaťko), Horné Trhovište – Dubovany (Nitka, Borovica), Koplotovce - D.Otrokovce (Hetteš), Merašice – Banka (Sluka), Pet.Hlohovec – Žlkovce (Mucha P., Mucha J, Peško), Šterusy - D.Lopašov (Kravárik) Dorast OM 27. kolo 25.5.2008 o 14.30 Dechtice - Slávia Trnava (Baláž, Durkot), Križovany – Smolenice (Špaček), Zeleneč – Šúrovce (Koberčík), Drahovce - D.Krupá (Mihálik, Rác), Modranka – Kátlovce (Rác, Gádoši T., 24.5. 14 30), Trakovice - Suchá n.Parnou (Sékely, Klačo, 24.5. 17 00), Siladice - Zavar Toráč (Klačo ml., 24.5. 17 00), Špačince – Krakovany (Kočišová, Urbanovič, 24.5. 14 30) OS A Malženice – Brestovany (Baláž, 24.5. 14 30), Biely Kostol – Ružindol (Letovanec), Voderady – Opoj (Hetteš, Nádaský, 24.5. 14 30), Zvončín – Vlčkovce (Horváth), H.Krupá – Košolná (Karel, Halász, 24.5. 14 30), Bučany - voľno, Bohdanovce – Cífer (Sekerka) OS B Červeník – Dvorníky (Marko, Gádoši T. ), Ostrov – Sokolovce (Mucha P., 24.5. 17 00), Šulekovo – Prašník (Vyskoč, Balažovič), Ratnovce – Kľačany (Poláš), H.Otrokovce – Banka (Dzuro), Moravany B – Dubovany (Prvý, v Modrovej, 24.5. 14 30), Jalšové - D.Lopašov (Sékely, Jančovič), Hlohovec B - voľno ŽIACI OM – 27. kolo 24.5.2008 o 17.00 h Križovany - Pet.Hlohovec (Jančovič), Dvorníky – Brestovany (Kolena), V.Orvište – Šúrovce (Zaťko, 15 00), Dobrá Voda - V.Kostoľany (Sekerka), Modranka - D.Krupá (Gádoši T., Rác, 12 30), Chtelnica – Madunice (Moncman, Belanský, 15 00), Siladice – Zavar (Halász, Karel, 25.5. 14 30), Špačince – Trakovice (Urbanovič, Kočišová) OS A Trstín - D.Orešany (Sekerka, 25.5.15 00 Biely Kostol – Cífer (Letovanec, 25.5. 17 00), Ružindol – Zvončín (Šurina, 15 00), Vlčkovce – Naháč (Ševčík), Opoj - H.Orešany (Lamoš), Voderady – Boleráz (Nádaský, Hetteš, 12 30), Lovčice – Majcichov (Urban, Bočák, 15 00) OS B Merašice – Šulekovo (Sluka, 25.5.14 00), Malženice – voľno, Jalšové – Červeník (Homola, 10 00), Pečeňady – Bojničky (Slíž), Pastuchov – Radošovce (Borovica), Bučany – Žlkovce (Marko) OS C Ostrov - D.Lopašov (Mucha P., 15 00) Veselé – Sokolovce (Mucha J.), Borovce – Prašník (Poláš), Ratnovce – Trebatice (Prvý), Krakovany – Banka (Košinár), Nižná – Dubovany (Banič) Turnaj prípraviek 24.5. 9.00 h Šúrovce (Sékely), Slávia Trnava (Rác, 25.5. 9.00 h), Hlohovec (Ondriga), Ostrov (Sekerka, 23.5. 14.00 h)_novy_riadok_

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  2. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  3. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  6. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  7. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  8. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  9. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  2. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  3. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  4. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  5. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  6. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  7. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  8. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  9. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  10. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 16 401
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 969
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 465
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 713
  5. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 586
  6. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 8 246
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 7 112
  8. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 5 776
  9. Poznáte zaujímavosti Malty? Tieto lákajú turistov najviac 5 539
  10. Vodič dostal jasný odkaz: Na cyklotrase sa neparkuje 5 245

Hlavné správy z MY Trnava

Na Kapitulskej ulici v centre Trnavy bude v sobotu Trnavský rínek

Pre obľúbený mestský trh bude Kapitulská ulica pre dopravu uzavretá.

Na D1 pri Triblavine budú od soboty dopravné obmedzenia

Prejazdné budú takmer vždy minimálne dva jazdné pruhy v každom smere.

Pripravoval únos syna najbohatšej Slovenky, dostal doživotie

Pri únose plánoval použiť kušu so šípmi, ktorých hroty mali byť namočené do rastlinného jedu.

Galéria hľadá nového riaditeľa, predchádzajúceho odvolali

Architekt Němeček viedol galériu od roku 2013, medzi dôvodmi jeho odvolania boli aj znižujúca sa návštevnosť, pokles počtu vedecko-výskumných úloh a minimálna edičná a publikačná činnosť.

Mesiac po blokáde cesty v Modranke sa črtá riešenie

Vyriešiť sťažnosti obyvateľov Trnavy – Modranky na kamióny môže nová cesta, ktorá by obišla rodinné domy. Radnica začala hľadať projektanta pre územné rozhodnutie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koniec rozprávkového života Mariána Kočnera na Donovaloch (fotogaléria)

Donovaly už podnikateľ, ktorý je momentálne vo väzbe, tak skoro neuvidí.

V Gaderskej doline horí les, zasahujú tam desiatky hasičov

S požiarom v ťažko dostupnom teréne bojuje 40 profesionálnych a dobrovoľných hasičov.

V Žiari nad Hronom našli telo zastreleného policajta

Bližšie informácie o prípade zatiaľ neposkytli.

Vybrali SME

Už ste čítali?