Štvrtok, 22. február, 2018 | Meniny má Etela
IV. LIGA

Piešťany neuspeli v Senici

Solčany - Hrnčiarovce 2:1 (0:0) Góly: 64. Matej Ambróz, 78. Bulák - 48. Gašparík Domáci začali zápas veľmi aktívne, no v prvom polčase im chýbala gólová bodka. V druhom polčase obidve družstvá nastúpili na trávnik znovu s veľkou zodpovednosťou.

Svoju úlohu si splnil Gašparík a otvoril skóre na 0:1. V 64 minúte bol faulovaný Ambróz a sám premenil nariadený pokutový kop. Víťazstvo zabezpečil pre domácich v 78.minúte Bulák krásnou strelou z 25m do šibenice súpera. Nakoľko boli obe mužstvá vyrovnané víťazstvo domácich bolo doslova vydreté. Rozhodoval: Golha, 200 divákov. SOLČANY: D. Klačanský - Hula, Pavlovič (41. M. Michalík), Patrovič, L. Klačanský, Mihálik, Janček (81. I. Michalík), Ambróz, Bulák, Soboňa, Balážik (91. Zachara). HRNČIAROVCE: Daňišovič - Adámek, Ciferský, Kvetan (84. Palkovič), Poláček, Klinovský, Kurinec, Minčič, Gašparík, Polakovič, Boskovič (87. Pecháček) Senica - Piešťany 3:2 (1:1) Stretnutie sa hralo za príjemného počasia na dobre upravenom trávniku. Domáci začali aktívne, ale pozorná obrana hostí ich útoky zachytávala zväčša pred pokutovým územím. V 15. minúte ale obrana hostí faulovala v pokutovom území Sekáča a z nariadenej penalty Lukáš Bajan zabezpečil domácim vedenie - 1:0. Po tomto momente mali domáci hráči ďalšie šance, ale Joniak ani Dojčan ich nedokázali využiť. Hostia udreli v 30. minúte, keď po chybe domáceho brankára nebol problém pre Dragana Gvozdenoviča loptu dopraviť do prázdnej brány - 1:1. Domácimi hráčmi tento moment neotriasol a do prestávky mali šance strhnúť vedenie na svoju stranu, ale Hílek a ani L. Bajan svoje šance nepremenili. Aj hostia mali šance pred odchodom do kabín na strelenie gólu, ale Kukuč takisto svoju šancu nepremenil. Po prestávke domáci v snahe rozhodnúť stretnutie zabúdali častejšie na zadné vrátka a to sa im vypomstilo v 55. minúte, keď hostia po rýchlom protiútoku si zabezpečili Danielom Sýkorom vedenie 1:2. Domáce mužstvo však tento moment nezlomil a už v 58. minúte po krásnom centri Mira Mihála vyrovnal Radoslav Sekáč na 2:2. Domáci vytrvalo útočili a brankár hostí Marek Hajdin, odchovanec futbalu zo Sekúl, podržal svoje mužstvo pri hlavičke Sekáča, ktorú bravúrne vyrazil. Prišla však 81. minúta, lopta sa dostala na ľavú stranu k striedajúcemu Martinovi Surovému, ktorý krásnym centrom našiel hlavu Jozefa Joniaka a ten zabezpečil domácim dôležité víťazstvo 3:2. Výsledok mohol prikrášliť ešte v 87. minúte aktívny Rado Sekáč, ale sám pred prázdnou bránou hostí nebol úspešný. Senica: Trančík - T. Bajan (Surový), Mihok, Bíly, Dojčan, Sekáč, Hílek (Varga), Rábek, L. Bajan, Joniak, Mihál (Hrebíček), tréner Marián Bochnovič. Piešťany: Hajdin - Vavrík, Bartošek, Jánošík, Bílik, Greguš, Žamba, Krajčovič (Orviský), Kukuč, Gvozdenovič, Sýkora, tréner Ľuboš Bartošek. Góly: L. Bajan (11), Sekáč, Joniak - Gvozdenovič, Sýkora. Pred 250 divákmi rozhodoval Studený. MAROŠ MESÍČEK Skalica – Častkovce 0:8 (0:4), Kanianka – Nová Dubnica 0:0, Bánovce - Nitr. Pravno 2:0 (1:0), Chynorany - Ludanice 0:1 (0:0), Šimonovany – Borčice 1:8 (0:4), Bošany - Tr. Stankovce 1:2 (0:0) 25. kolo: Častkovce – Šimonovany 3:0 kontumačne. 1. Ludanice 26 22 2 2 77:18 68 (+29) 2. Borčice 26 18 4 4 74:25 58 (+19) 3. Tr. Stankovce 26 18 4 4 60:21 58 (+19) 4. Bánovce 26 15 3 8 45:41 48 (+9) 5. Skalica 26 14 3 9 56:41 45 (+6) 6. Chynorany 26 12 3 11 42:54 39 (0) 7. Piešťany 26 10 5 11 67:48 35 (-4) 8. Častkovce 26 9 7 10 57:45 34 (-5) 9. Kanianka 26 8 9 9 53:46 33 (-6) 10. Solčany 26 9 6 11 39:46 33 (-6) 11. Senica 26 9 3 14 40:45 30 (-9) 12. N. Dubnica 26 6 9 11 27:45 27 (-11) 13. Bošany 26 8 3 15 33:58 27 (-12) 14. Hrnčiarovce 26 8 1 17 30:47 25 (-14) 15. N. Pravno 26 5 2 19 30:86 17 (-22) 16. Šimonovany 26 2 6 18 14:79 12 (-24) _INSERT_DA_STUFF_HEEERE_

Šport

Spartak Trnava, šport a športové správy z regiónov Trnava, Hlohovec a Piešťany.

1. Ľudia si hromadným odvolaním proti zahusťovaniu sídliska nepomohli 510
  2. Policajti poslali poštou viac ako šesťsto pokút aj s fotkou 324
  3. Zbadali požiar, zavolali hasičov a z horiaceho domu vytiahli päťdesiatnika 291
  4. Ako Spartak Trnava nezúžitkoval jesenné vedenie na titul (2. časť) (VIDEO) Video 289