Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
OM TRNAVA

Smolenice prvé, na druhom mieste tabuľky riadna tlačenica

Zavar– Špačince 0:1 (0:0) V Ratnovciach sa hral vyrovnaný zápas. V prvom polčase pohrozili dvakrát domáci, keď sa im nepodarilo dostať loptu za bránkovú čiaru. Jediný gól zápasu padol po chybe domácej obrany v druhom polčase. Hostia si viac príležitostí

nevypracovali a domáce útoky stroskotávali na dobre chytajúcom Púchlom. Góly: Brandis Zavar: Urminský – Dobrovodský, Štibrány, Michal Psota, Chlebík, Bartovič, Matej Psota, Lakata, Juriš, Mihálik, Krajčovič (Kovačič, Šimlastík, Rakús) Špačince: B. Púchly –Podmaka, Haršány, M. Dobrovodský, L. Dobrovodský, Mitošinka, Drozda, Brandis, Gábor, Mužík, Daniel (Kubiš, Šmarc, M. Púchly) Ratnovce–Ostrov 4:1 (1:1) Domáci v dôležitom zápase dokázali skórovať v prvom polčase po kolmej nahrávke zásluhou Adamča. Hostia dokázali vyrovnať po zaváhaní brankára domácich. Po prestávke začalo dobívanie svätyne hostí. Kľúč ako dostať loptu za chrbát Butku prišlo až v závere stretnutia. Domáci si tromi gólmi zabezpečili tri body. Góly: Petrík 2, Adamča, Pavlovič - Kabát Ratnovce: Múdry – Karaba, Bílik, Samko, Kusý, Pullmann, Kútny, Petrík, M. Valovič, Adamča, Brezovan (Pavlovič) Ostrov: Butka – D. Regina, Gajdoš, Jankech, Braško, Svetlík, Valo, Pišný, Pavol Kabát, Toráč, Kováčik , Rajňák (Motýľ, Daniel) Cífer –Horné Otrokovce 5:0 (1:0) Za stáleho tlaku sa museli hostia brániť. Vsadili na protiútoky a pozornú obranu. Táto taktika im však nevyšla a pôsobili odovzdaným dojmom. Zlomil ich už prvý gól, korý padol po penalte. V druhom polčase už len Zavar poistil víťazstvo. Góly: Lanák 2, Tom. Tibenský, Gašparovič (z 11m ), Krajčovič Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, Domorák, Tom. Tibenský, Rusnák, Lanák, Tim. Tibenský, Krajčovič, R. Dunda, Kubkovič (T. Dunda, M. Orlický, Slovák) H. Otrokovce: Vaško – Odríšek, R. Kusý, Kiss, Škorík, Mikuš, Brestovanský, Sluka, Hanke, N.Kusý, Hlavna (Gálik, Cícer) Zvončín – Drahovce 1:0 (0:0) Hostia sa snažili v prvom polčase hrať zónovú obranu a darilo sa im. Z brejkov dokonca mali dve sľubné prílžitosti otvoriť skóre. Domáci taktiež z dvoch šancí nepremenili. Po prestávke hostia hru otvorili, čo využili domáci a bolo 1:0. Hostia sa po zbytok zápasu hrali vabank, ale domáci ich do ničoho nepustili a naopak pozahadzovali vlastné príležitosti. Góly: Pecko Zvončín: Kráľovič – Hájiček, Backa, Pecko, Vandák, Hrušovský, Chabreček, Palkovič, Tomík, Kosnáč, Sekely (Holovič, Heriban, Krchnák) Drahovce: Pavlovič – Dzuro, Michálek, Chudý, Sedláček Dusík, Zajac, L. Šerienik, Horúcka, Brezovský, Majtán (Pavlíček, Michalec) Brestovany–Suchá 0:1 (0:0) V Brestovanoch sa hral v prvom polčase len priemerný zápas. Hostia pôsobili lepším dojmom. Nastrelil brvno domácich a zbrklo zahodili štyri tutovky. Po prestávke predčili domácich po všetkých herných stránkach a keďže domácim viazla kombinácia a streľba kapitulovali. Po góle sa domáci snažili niečo urobiť s výsledkom, ale dá sa hovoriť len o snahe. Góly: Januš Brestovany: Čambál – M. Malovec, Šiška, Ševčík, Jankovič, Marek Kollár, Honíšek, T. Malovec, Grgač, Maar, Martin Kollár (Ivančík) Suchá.: Ostrihoň – Ľ. Fridrich, D. Maštalír, Jánoš, Jankovič Horvatovič, M. Fridrich, P. Maštalír, Sloboda, Konečný, Lužák (Drahnovský, Dolnák, Horváth) Horné Orešany – Chtelnica 1:2 (1:1) Dobíjanie braný hostí, nervozita na domácich kopačkách a chyby v domácej obrane vytvorili prekvapujúci výsledok. V zápase sa opäť zaskvel brankár Piačka, ktorý odchytal výborný zápas a tentoraz sa mohol aj radovať z troch bodov. Góly: Malacký – Bolla, Gába H. Orešany: Žalud – Mesíček, Novák, Bačík, Krchnár, Benovič, Štibor, Volner, Smolek, Zachar, Malacký (Sasko, Križan) Chtelnica: Piačka – Bolla, Zvonár, P. Lukáč, Galba Blažko, Gába, Rektorík, Tomaška, Cibrin, Gula (Prvý, M. Lukáč) Dolná Krupá –Smolenice 1:2 (0:1) V prvom polčase sa hral dobrý vyrovnaný zápas. Hostia sa ujali vedenia z priameho kopu tesne pred prestávkou. Štibraný tak otvoril na 0:1. Hneď po prestávke domáci vyrovnali. Z remízou nebolo spokojne ani jedno mužstvo a hralo sa od jednej brány k druhej. V závere stretnutia sa hostia opäť ujali vedenia, keď Srdošov center zužitkoval Bednár. Tento výsledok už ostal v platnosti, pretože v nadstavenom čase nariadený pokutový kop hosťujúci Smolek zneškodnil. Góly: Žák – Štibraný, Bednár Smolenice: Smolek – Hrdlička, Srdoš, Rábara, Pobiecky, Bednár, Baláž, Pluhár, Kulíšek,, Štibrány, Jankovič (Šajdík, Augustín) Bučany – Siladice 1:2 (1:1) Domáci zatlačili hostí už v úvode, čo vyústilo do premenenej penalty. Po góle sa hral vyrovnaný zápas. Hostia však dokázali skórovať po krásnej strele Fanča z 25 metrov. Po obrátke domáci zatlačili súpera opäť. To už hrali Siladice oslabené o Lančariča, ale napriek tomu bránili veľmi dobre. Nakoniec sa mi podarilo otočiť skóre z priameho kopu, keď dobre namieril a perfektne trafil Sekereš. ČK: Lančarič Góly: Miroslav Kubovič (z11m) – I. Fančo, V. Sekereš Bučany: Jamrich – Martin Kubovič, M. Tanáč, Miloš Belokostolský, Hlučil, Očkovský, Sokolovič, Hrčka, Miroslav Kubovič, Belica, Suchoň, (Hutta, Kondrc) Siladice: Šelestiak – Lančarič, L. Rau, B. Fančo, O. Sekereš, I. Fančo, Chynoranský, Páleník, Kohút, Maláska, Mesároš (V. Sekereš, D. Rau) MATEJ KUBÁL 1. Smolenice 26 17 4 5 74:28 55 2. Cífer 26 14 5 7 98:44 47 3. Zvončín 26 13 8 5 53:27 47 4. Siladice 26 14 5 7 55:30 47 5. Drahovce 26 13 6 7 44:37 45 6. D. Krupá 26 13 3 10 43:32 42 7. H. Otrokovce 26 13 3 10 53:55 42 8. Ostrov 26 13 2 11 48:55 41 9. Špačince 26 11 7 8 45:34 40 10. H. Orešany 26 12 3 11 40:29 39 11. Brestovany 26 11 5 10 41:40 38 12. Suchá n/P. 26 9 3 14 52:61 30 13. Bučany 26 8 4 14 44:57 28 14. Zavar 26 5 6 15 24:48 21 15. Ratnovce 26 5 5 16 29:59 20 16. Chtelnica 26 2 1 23 18:125 7

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 523

Trnavská automobilka začala s testovaním svojich zamestnancov a zamestnancov dodávateľov vo štvrtok, v prípade potreby bude testovať až do utorka.

34m

Týmto krokom sa zníži nápor záujemcov na odberové miesta najmä v meste Hlohovec.