Nedeľa, 21. október, 2018 | Meniny má Uršuľa

Kam za futbalom

III. LIGA - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h N. Zámky - J. Bohunice (Poruban), V. Ludince - Galanta (Vyskoč).

IV LIGA SZ - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h Piešťany - Bošany (Valla), Hrnčiarovce - Šimonovany (Pucher). IV. LIGA JV - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Sládkovičovo - Tešedíkovo (Vitko), 25. 5. o 17.00 h Pata - Šahy (Mlinkovics, Tomčík, Volf - Tvaroška), ViOn B/Volkovce - Sereď (Lešš). V. LIGA Z - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Jalšové - Gbely (M. Bachratý), 25. 5. o 10.00 h Čáčov - Hlohovec (Vyletelka), o 17.00 h Petrova Ves - Radošina (Nosál), Mor. Sv. Ján - Bor. Mikuláš (B. Hancko), Jacovce - Trebatice (Vašš), Prašice - Dvorníky (Dohnanská), V. Kostoľany - Tovarníky (Bašnár), Kúty - Krakovany (Bulko). V. LIGA J - 27. kolo - 25. 5. o 17.00 h Vlčany - Váhovce (Patka), Baloň - Trh. Hradská (Šálek), Jarok - V. Meder (Vincze), Or. Potôň - V. Úľany (Belanský), Trstice - H. Potôň (Dano), Vrakúň - Č. Brod (Zigo), Šaľa B/Veča - Č. Voda (Ďatko). DORAST I. LSD a LMD - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.15 h Trnava - Trenčín (Hádek). III. LSD a LMD - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.30 h Brezová p/Br. - Trnava B (Krivošík), Bánovce - Lok. Trnava (Cabaj), Galanta - Topoľčany (P. Kováč). IV. LIGA SZ - 27. kolo - 24. 5. o 10.00 h Nováky - J. Bohunice (Blaháč), o 10.30 h Hlohovec - Skalica (Haršány), Vrbové - Handlová (J. Šmidovič), o 14.30 h D. Vestenice - Leopoldov (Otiepka), Holíč - Ilava (Obeda), 25. 5. o 13.30 h Tr. Stankovce - Piešťany (Briestenský), o 14.30 h Moravany - Radošovce (Tabak), Hrnčiarovce - Led.Rovne (Žáčiková). IV. LIGA JV - 27. kolo - 25. 5. o 14.30 h Baloň - Sereď (Skaličan). V. LIGA Z - 27. kolo - 24. 5. o 14.30 h V. Kostoľany - Trebatice (Dúbravec), Radošina - Kúty (B. Lištiak), o 17.00 h V. Orvište - H. Orešany (Maráz), Chtelnica - Tovarníky (Moncman), 25. 5. o 14.30 h Boleráz - Preseľany (Jurena). V. LIGA J - 27. kolo - 24. 5. o 17.00 h Vihohrady - Trh. Hradská (Kollárik), 25. 5. o 14.30 h Matúškovo - Sládkovičovo (M. Šmidovič), Trstice - Šoporňa (Vajzer), Hájske - Č. Brod (Jančok). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 23. kolo - 25. 5. o 13.00 a 15.00 h Dubnica - Trnava (Sliepka). II. LSŽ a LMŽ - 27. kolo - 25. 5. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Trnava B (Mokoš), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - FC Nitra B (Petránek). III. LSŽ a LMŽ Stred - 23. kolo - 24. 5. o 10.00 a 12.00 h Holíč - Vrbové (Petránek), o 15.00 a 16.45 h Brezová p/Br. - Hlohovec (Bartoš), o 15.00 a 17.00 h Šoporňa - Chrenová B (Boledovič), Sereď - Skalica (Gádoši), 25. 5. o 9.30 a 11.30 h Dun. Streda B - Leopoldov (Bazsó, v M. Blahove), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Mor. Sv. Ján (Tonkó). KS SŽ Z - 23. kolo - 24. 5. o 10.00 h Moravany - Hrnčiarovce (Kravárik), o 17.00 h Suchá n/P. - Kátlovce (Jurenka), Sl. Trnava - Kľačany (Vyskoč), Smolenice - Dechtice (Santa), Drahovce - J. Bohunice (L. Monček), Kúty - Gbely (Valla), 25. 5. o 14.30 h Práznovce - Zeleneč (Kellner). KS SŽ J - 23. kolo - 24. 5. o o 13.00 h Trstice - Sládkovičovo (Kövér), 25. 5. o 14.30 h Pata - Jelka (Tomčík). ObFZ Trnava Dospelí OM 37. kolo 25.5.2008 o 17.00 Ratnovce – Cífer (Jančovič, Sékely, Poláš, Sivák), Ostrov – Brestovany (Boledovič, Boleček, Štrba, Šugra), Suchá – Zvončín (Lamoš, Horváth, Jurena, Šarvaic), Drahovce - Dolná Krupá (Šurina, Mihálik, Rác, Bartovič), Smolenice - H.Orešany (Bačík, Bunček Ahmed, Ševčik), Chtelnica – Bučany (Krč-Konečný, Ondriga, Toráč, R), Siladice - Zavar Frič (Halász, Karel, Vančo), Špačince - H.Otrokovce (Santa, Kočišová, Vandák) OS A 24.5.2008 Boleráz - Biely Kostol (Lauko, Haršány, Filo), Ružindol – Opoj (Kalčík, Šurina), Malženice – Šúrovce (Dúbravec, Boleček, Baláž), Voderady - Slávia Trnava (Nádaský, Hetteš, R, Belanský), Modranka – Košolná (Gádoši T., Rác, R), Kátlovce – Križovany (Rybanský, Koberčík, Jordanov), H.Krupá – Zeleneč (Halász, Karel), Lovčice – Bohdanovce (Špaček, Urban, Bočák, Peško) OS B Červeník – Pečeňady (Gádoši T., Marko), Veľké Orvište – Sokolovce (Banič, Prvý), Šulekovo – Prašník (Vyskoč, Balažovič), Veselé – Kľačany (Šarvaic, Šige), Borovce – Šípkové (Ševčík, Kissimonyi), Leopoldov – Nižná (Čvirik, Kolena), Trakovice – Madunice (Slíž, Fandel), Pastuchov – Bojničky (Formel) III. trieda A Radošovce - D.Orešany (Durkot, Baláž), Borová – Naháč (Nádaský, Vnuková), Pavlice – Buková (Šmidovič M. , Jordanov), Vlčkovce – Dechtice (Špaček), Horné Dubové - D.Dubové (Bočák, Urban), Trstín - Dobrá Voda (Sekerka), Majcichov - Slov.nová Ves (Koberčík), Dlhá - Hrnčiarovce B (Rybanský) III. trieda B Tepličky - Kočín-Lančár (Dzruro), Dolné Trhovište - Dvorníky B (Zaťko), Horné Trhovište – Dubovany (Nitka, Borovica), Koplotovce - D.Otrokovce (Hetteš), Merašice – Banka (Sluka), Pet.Hlohovec – Žlkovce (Mucha P., Mucha J, Peško), Šterusy - D.Lopašov (Kravárik) Dorast OM 27. kolo 25.5.2008 o 14.30 Dechtice - Slávia Trnava (Baláž, Durkot), Križovany – Smolenice (Špaček), Zeleneč – Šúrovce (Koberčík), Drahovce - D.Krupá (Mihálik, Rác), Modranka – Kátlovce (Rác, Gádoši T., 24.5. 14 30), Trakovice - Suchá n.Parnou (Sékely, Klačo, 24.5. 17 00), Siladice - Zavar Toráč (Klačo ml., 24.5. 17 00), Špačince – Krakovany (Kočišová, Urbanovič, 24.5. 14 30) OS A Malženice – Brestovany (Baláž, 24.5. 14 30), Biely Kostol – Ružindol (Letovanec), Voderady – Opoj (Hetteš, Nádaský, 24.5. 14 30), Zvončín – Vlčkovce (Horváth), H.Krupá – Košolná (Karel, Halász, 24.5. 14 30), Bučany - voľno, Bohdanovce – Cífer (Sekerka) OS B Červeník – Dvorníky (Marko, Gádoši T. ), Ostrov – Sokolovce (Mucha P., 24.5. 17 00), Šulekovo – Prašník (Vyskoč, Balažovič), Ratnovce – Kľačany (Poláš), H.Otrokovce – Banka (Dzuro), Moravany B – Dubovany (Prvý, v Modrovej, 24.5. 14 30), Jalšové - D.Lopašov (Sékely, Jančovič), Hlohovec B - voľno ŽIACI OM – 27. kolo 24.5.2008 o 17.00 h Križovany - Pet.Hlohovec (Jančovič), Dvorníky – Brestovany (Kolena), V.Orvište – Šúrovce (Zaťko, 15 00), Dobrá Voda - V.Kostoľany (Sekerka), Modranka - D.Krupá (Gádoši T., Rác, 12 30), Chtelnica – Madunice (Moncman, Belanský, 15 00), Siladice – Zavar (Halász, Karel, 25.5. 14 30), Špačince – Trakovice (Urbanovič, Kočišová) OS A Trstín - D.Orešany (Sekerka, 25.5.15 00 Biely Kostol – Cífer (Letovanec, 25.5. 17 00), Ružindol – Zvončín (Šurina, 15 00), Vlčkovce – Naháč (Ševčík), Opoj - H.Orešany (Lamoš), Voderady – Boleráz (Nádaský, Hetteš, 12 30), Lovčice – Majcichov (Urban, Bočák, 15 00) OS B Merašice – Šulekovo (Sluka, 25.5.14 00), Malženice – voľno, Jalšové – Červeník (Homola, 10 00), Pečeňady – Bojničky (Slíž), Pastuchov – Radošovce (Borovica), Bučany – Žlkovce (Marko) OS C Ostrov - D.Lopašov (Mucha P., 15 00) Veselé – Sokolovce (Mucha J.), Borovce – Prašník (Poláš), Ratnovce – Trebatice (Prvý), Krakovany – Banka (Košinár), Nižná – Dubovany (Banič) Turnaj prípraviek 24.5. 9.00 h Šúrovce (Sékely), Slávia Trnava (Rác, 25.5. 9.00 h), Hlohovec (Ondriga), Ostrov (Sekerka, 23.5. 14.00 h)_novy_riadok_

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  2. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  3. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  8. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  9. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Virtuálne sídlo v Bratislave
  2. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  3. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  4. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  5. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  6. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  7. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  8. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  9. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  10. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 17 445
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 991
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 492
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 748
  5. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 9 164
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 601
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 7 307
  8. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom 7 208
  9. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 6 419
  10. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 963

Hlavné správy z MY Trnava

Radnica navrhuje zrušiť zákaz používania pyrotechniky

Mesto Trnava sa chystá zrušiť všeobecne záväzné nariadenie o obmedzení používania pyrotechniky na jeho území.

Kraj hľadá nového riaditeľa Galérie Jána Koniarka v Trnave

Trnavský samosprávny kraj hľadá nového riaditeľa Galérie Jána Koniarka v Trnave.

Tragická nehoda pri obci Lehnice si vyžiadala jeden ľudský život

V sobotu okolo poludnia sa medzi obcami Lehnice a Štvrtok na Ostrove v okrese Dunajská Streda stala smrteľná dopravná nehoda.

Trnava zdolala Senicu, strelila štyri góly

Zápas Fortuna ligy ste mohli sledovať online.

Trnava zdolala Senicu, strelila štyri góly

Zápas Fortuna ligy ste mohli sledovať online.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vybrali SME

Už ste čítali?