Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 26. kolo - 18. 5. o 17.00 h J. Bohunice - Štúrovo (Peťovský, Poruban, Fabian - Čornák), Galanta - ČFK Nitra (F. Farkaš, M. Štrba, Laco - Trstenský).

IV. LIGA SZ - 26. kolo - 17. 5. o 17.00 h Senica - Piešťany (Golha, Žáčiková, Lešš - Gajdúšek), 18. 5. o 17.00 h Solčany - Hrnčiarovce (Studený, Mlinkovics, Tomčík - Hengerics). IV. LIGA JV - 26. kolo - 18. 5. o 17.00 h Sereď - H. Kráľová (Majer, Haršány, Bartoš - Ligocký), Tešedíkovo - Pata (Maršal, Bazsó, L. Hancko - Gendiar), Kolárovo - Sládkovičovo (A. Grolmus, Miksa, Lauko - Španihel). V. LIGA Z - 26. kolo - 18. 5. o 17.00 h Hlohovec - Krakovany (B. Lištiak, Klačanský, Zachar - Polák), Tovarníky - Jalšové (Meňhart, H. Kováč, A. Štrba - Zifčák), Dvorníky - V. Kostoľany (P. Kollár, Pastoreková, Adamkovič - Nagy), Trebatice - Prašice (László, Kövér, Fehér - Halász). V. LIGA J - 26. kolo - 18. 5. o 17.00 h N. Život - Č. Voda (Maráz, Markech, Kusý - Neckář), Č. Brod - Šaľa B/Veča (Bílek, Vašš, Bircsák - Mikušovič), V. Úľany - Trstice (Floriš, Hrabaj, Sliepka - Barinka), Váhovce - Baloň (Gančár, Dohnanská, Badár - Slovák). DORAST I. LSD a LMD - 26. kolo - 17. 5. o 10.00 a 12.15 h Nitra - Trnava (Šimon, Vörös, Volf - Jančok). III. LSD a LMD - 26. kolo - 17. 5. o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava - Galanta (Santa, Krč-Konečný, Ľ. Monček - Maštalír), 18. 5. o 10.00 a 12.30 h Trnava B - Komárno (Vyskoč, Kravárik, Macháček - Cuninka). IV. LIGA SZ - 26. kolo - 17. 5. o 10.00 h Radošovce - Nováky (Czeto, Valla), o 14.30 h Piešťany - Handlová (Haršány, Lauko), o 17.00 h Leopoldov - Moravany (Čulák, Janus), J. Bohunice - Vrbové (Ľ. Monček, Krč-Konečný), 18. 5. o 14.30 h Tr. Stankovce - Holíč (Tabak, OFZ), Ilava - Hrnčiarovce (J. Kováč, OFZ), Led. Rovne - Hlohovec (Otrubčák, Lerint), Skalica - D. Vestenice (Sedlár, Blaháč). V. LIGA Z - 26. kolo - 17. 5. o 17.00 h Trebatice - V. Orvište (Belanský, Moncman), 18. 5. o 14.30 h H. Orešany - Chtelnica (Hafrovič, OFZ), Bor. Mikuláš - V. Kostoľany (Majerík, Opatovský), Boleráz - Bojná (Palocsányi, OFZ). V. LIGA J - 26. kolo - 17. 5. o 12.30 h Sládkovičovo - Trstice (Boleček, Boledovič), o 14.30 h Šoporňa - Hájske (Jurena, Dubravec), M. Dvorníky - Vinohrady (László, OFZ), 18. 5. o 14.30 h N. Život - Lužianky (Markech, Kusý), Č. Brod - H. Kráľová (Vašš, Bircsák), Tešedíkovo - Matúškovo (Bazsó, Hancko). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 22. kolo - 17. 5. o 10.00 a 12.00 h Trnava - Levice (Santa, Nosál, Palocsányi). II. LSŽ a LMŽ - 26. kolo - 17. 5. o 10.00 a 12.00 h Prievidza - Lok. Trnava (Pastoreková, Caňo), o 14.00 a 16.00 h Trnava B - Levice B (Jurenka, OFZ), 18. 5. o 10.00 a 12.00 h Komárno - Piešťany (Poništ, OFZ). III. LSŽ a LMŽ Stred - 22. kolo - 17. 5. o 10.00 a 11.45 h Leopoldov - Šoporňa (Janus, Čulák), Vrbové - Senica B (Lauko, Haršány), o 10.00 a 12.00 h Hlohovec - Mor. Sv. Ján (I. Gálik, Paulovič), o 15.00 a 17.00 h Šamorín - Sereď (Kövér, Takács), 18. 5. o 10.00 a 11.45 h Chrenová B - Galanta (Žáčiková, Pucher). KS SŽ Z - 22. kolo - 17. 5. o 14.30 h J. Bohunice - Práznovce (Konečný, L. Monček), Kátlovce - Gbely (Vyskoč, OFZ), o 17.00 h Zeleneč - Kúty (Frič, OFZ), Hrnčiarovce - Drahovce (Gádoši, OFZ), Dechtice - Moravany (Palocsányi, OFZ), Kľačany - Smolenice (Paulovič, OFZ), Suchá n/P. - Sl. Trnava (Krivošík, OFZ). KS SŽ J - 22. kolo - 17. 5. o 10.00 h Sládkovičovo - M. Dvorníky (Boledovič, Boleček), o 17.00. ŽENY I. LIGA - 22. kolo - 17. 5. o 14.30 h Trnava - Tr. Teplice (Patka, Rosa, Otrísal). ObFZ TRNAVA DOSPELÍ OM – 26. kolo 18.5.2008 o 17.00 h Cífer - H.Otrokovce (Vyskoč, Durkot, Marko, Filo), Zavar – Špačince (Nitka, Borovica, Sluka, Šarvaic), Bučany – Siladice (Baláž, Nosál, Macháček, Vandák), H.Orešany – Chtelnica (Urban, Hafrovič, R), D.Krupá – Smolenice (Kravárik, Špaček, Poláš, R), Zvončín – Drahovce (Santa, Ševčík, Lištjak, Belanský), Brestovany – Suchá (Bunček, Bačík, R, Bartovič), Ratnovce – Ostrov (Mucha P., Mucha J., Homola, Vančo) OS A B.Kostol – Bohdanovce (Mihálik, Šurina, R), Zeleneč - Lovčice (Vyskoč, Ahmed, R), Križovany - H.Krupá (Čvirik, Rác), Kátlovce – Košolná (Jančovič, Sékely), Modranka - Slávia Trnava (Sekerka, Banič, R), Šúrovce – Voderady (Monček, Krč-Konečný, Peško), Opoj – Malženice (Hutta, Landiga), Boleráz – Ružindol (Lamoš, Paloscányi) OS B Pečeňady – Bojničky (Šarvaic, Frič), Madunice – Pastuchov (Koberčík, Rybanský), Nižná – Trakovice (Halász, Mráz, R), Šípkové – Leopoldov (Kolena, Formela, R), Kľačany – Borovce (Klačko st., Klačko), Prašník – Veselé (Dzuro, Košinár), Sokolovce – Šulekovo (Ondriga, Toráč, Šugra), Červeník - V.Orvište (Slíž, Fandel) III. trieda A D.Orešany - Hrnčiarovce B (Šige, Jordanov, R), Slov.N.V. – Dlhá (Zaťko), D.Voda – Majcichov (Letovanec, Nádaský, Ševčík), D.Dubové – Trstín (Kočišová, Vnuková), Dechtice - H.Dubové (Gádoši, Pinkas, R), Buková – Vlčkovce (Bočák), Naháč – Pavlice (Prvý), Radošovce – Borová (Hetteš) III.trieda B – 23. kolo 17.5.2008 Tepličky - D.Trhovište (Banič, Prvý), Kočín - D.Lopašov (Mráz, Baláž), Dvorníky - H.Trhovište (Sékely, Jančovič), Žlkovce – Šterusy (Mihálik, Šurina), Banka - Pet.Hlohovec (Nitka, Borovica), D.Otrokovce – Merašice (Bačík, Bunček), Dubovany – Koplotovce (Halász, Železník, Šugra) DORAST OM – 26. kolo 18.5.2008 o 14.30 h: Slávia Trnava – Krakovany (Šurina, Mihálik), Zavar – Špačince (Lamoš, Klačo, 17.5. o 17.00 h), Suchá – Siladice (Špaček, Hodulík, 17.5. o 14.30 h), Kátlovce – Trakovice (Fandel, Vyskoč A, 17.5. o 17.00 h), Modranka - D.Krupá (Banič, Sekerka), Šúrovce – Drahovce (Ahmed, Urbanovič, 17.5. o 15.00 h, Lokomotíva), Smolenice – Zeleneč (Koberčík, R, 17.5. o 17.00 h), Dechtice – Križovany (Pinkas, Gádoši) OS A – 22. kolo Brestovany – Cífer (Bačík, Bunček), Bučany – Bohdanovce (Baláž), Košolná – voľno, Vlčkovce - H.Krupá (Rác, Čvirik), Opoj – Zvončín (Landiga, Hutta), Ružindol – Voderady (Kočišová, 17.5. o 17.00 h), Malženice - B.Kostol (Šarvaic) OS B Dvorníky - Hlohovec B (Homola, 18.5. o 13.30 h), D.Lopašov – voľno, Dubovany – Jalšové (Halász, Železník, 17.5. o 14.30 h), Banka - Moravany B (Nitka, Borovica, 17.5. o 14.30 h), Kľačany - H.Otrokovce (Klačko st., Klačko), Prašník – Ratnovce (Košinár, Dzuro), Sokolovce – Šulekovo (Homola, 17.5. o 14.30 h), Červeník – Ostrov (Fandel, Slíž) ŽIACI OM – 26. kolo 17.5.2008 o 17.00 h: Pet.Hlohovec – Trakovice (Sluka), Zavar – Špačince (Borovica, Sluka, 18.5. o 15.00 h), Madunice – Siladice (Dzuro), D.Krupá – Chtelnica (Poláš, Deket), Modranka - V.Kostolany (Rác, Tavali), Šúrovce - D.Voda (Ondriga), Brestovany - V.Orvište (Gádoši, Neštický), Križovany – Dvorníky (Lištjak, Schmidt OS A D.Orešany – Majcichov (Jordanov, Šige, 18.5. o 15.00 h), Boleráz- Lovčice (Hetteš, o 11.00 h), H.Orešany – Voderady (Hetteš), Naháč – Opoj (Pinkas), Zvončín – Vlčkovce (Špaček), Cífer – Ružindol (Rybanský), Trstín - B.Kostol (Šige) OS B Šulekovo – Žlkovce (Kolena), Radošovce – Bučany (Zaťko), Bojničky – Pastuchov (Toráč), Červeník – Pečeňady (Zaťko, o 15.00 h), Malženice – Jalšové (Landiga), Merašice – voľno. OS C D.Lopašov – Dubovany (Mucha J.), Banka – Nižná (Borovica, Nitka, o 12.30 h), Trebatice – Krakovany (Belanský, Moncman, o 14.30 h), Prašník – Ratnovce (Mucha P. ), Sokolovce – Borovce (Homola), Ostrov – Veselé (Sekerka) Niké Cup 2008 Trebatice – Krakovany (Sekerka, 13.5. o 17.00 h), Boleráz - Ružindol (Šarvaic, 13.5. o 17.00 h), Chtelnica – Kátlovce (Mucha J., 20.5. o 17.00 h), Drahovce – Hlohovec (Rybanský, 20.5. o 17.00 h), Trebatice/Krakovany – Vrbové (Sekerka, 20.5. o 17.00 h), Boleráz/Ružindol - Hrnčiarovce (Hetteš, 20.5. o 17.00 h)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 392
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 29 349
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 075
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 269
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 837
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 773
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 387
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 377
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 261
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 114
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Zaistené drogy.

Pri protidrogových akciách obvinili štyri osoby.

1 h
Ilustračné foto.

Samospráva dokončuje aj nízkouhlíkovú stratégiu, na ktorej bude založená aj nová energetická politika kraja.

4 h

Testovanie v priestoroch automobilky potrvá do utorka.

4 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

21 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

21 h

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

24. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Už ste čítali?