Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Smolenice prehrali v Brestovanoch Cífer sa opäť dostal na druhú pozíciu

Horné Orešany – Špačince 0:1 (0:0) Domáci zatlačili hostí do defenzívy a vypracovali si mnoho príležitostí, z ktorých aj tie najväčšie zahadzovali. Hostia kontrovali len z brejkov.Víťazstvo si hostia zabezpečili po štandardnej situácii, keď do domácej si

OM Smolenice prehrali v Brestovanoch Cífer sa opäť dostal na druhú pozíciu ete center ztečoval Dobrovodský. Góly: Marek Dobrovodský H. Orešany: Žalud – Mesíček, Križan, J. Krchnár, M. Krchnár, Smolek, Kondrček, Volner, Zachar, Braniša, Malacký (Vaško, M. Benovič) Špačince: B. Púchly – Podmaka, Haršány, L. Dobrovodský, M. Dobrovodský, Mitošinka, Daniel, Drozda, Brandis, Mužík, Tisoň (Šmarc, Kubiš, M. Púchly) Ostrov –Suchá 2:1 (0:1) Domáci začali vlažne a ponúknuté šance nepremenili. V polovici prvého polčasu domácih prekvapili hostia po rýchlom protiútoku a bolo 0:1. Po tomto momente hostia začali brániť a kúskovať hru. Domáci sa aj napriek miernej prevahe nedokázali presadiť. Obrat priniesla až 75. minúta, keď krásnym gólom nekompromisne vyrovnal Jankech. Ten istý hráč sa postaral aj o víťazstvo svojím druhým gólom po akcii na jeden dotyk. Góly: Jankech 2 - Jánoš Ostrov: Ľ. Valo – D. Regina, Gajdoš, Braško, Svetlík, Miklovič, Pišný, Pavol Kabát, Toráč, Rajnák, Peter Kabát (Milan Jankech, Michal Jankech, Urbánek) Suchá.: Ostrihoň – Lužák, Ľ. Fridrich, Horvatovič, M. Fridrich, P. Maštalír, konečný, Horváth, D. Maštalír, Jánoš, Ladvenica (Drahnovský, Sloboda, Jankovič) Cífer –Zavar 2:0 (1:0) Za stáleho tlaku sa snažili domáci prelomiť obranu hostí. Podarilo sa to v prvom polčase po prieniku Tibenskému. V druhom sa mu to poadarilo opäť. Tentoraz zakončoval hlavou. 300 divákov mohlo byť spokojných s jednoznačným priebehom zápasu. Góly: Timotej Tibenský 2 Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, R. Orlický, Tom. Tibenský, Rusnák, Domorák, Tim. Tibenský, Krajčovič, T. Dunda, Kubkovič (R. Dunda, Lanák, Kubkovič) Zavar: Urminský – Dobrovodský, Tiko, Michal Psota, Šimanstík, Sanny, Matej Psota, Horváth, Kovačič, Mihálik, Krajčovič (Štibrány, Bartovič, Holienčin) Ratnovce – Drahovce 1:2 (0:2) Hostia sa ukazovali od úvodných minút ako technickejšie mužstvo. Svoju výhodu zužitkovali pri strelení dvoch gólov a jednej zahodenej príležitosti. Domáci sa dostávali pred bránu hostí len sporadicky. Po prestávke boli živší, ale viac ako gól sa im streliť nepodarilo. Góly: Petrík – Majtán, Šerienik Ratnovce: Múdry – Karaba, Bílik, Samko, Pulman, Kútny, Petrík, Komadel, M. Valovič, Adamča, Brezovan (Mesároš) Drahovce: Pavlovič – Kocian, Majtán, Urban, Zajac, Dusík, L. Šerienik, Čapuška, Horúcka, Brezovský, Jankech (Chudý, Dzuro, Sedláček) Brestovany– Smolenice 2:1 (1:0) V prvom polčase sa hral v Brestovanoch okulahodiaci futbal z oboch strán. Príležitosti sa nepodarilo premieňať ani jedneňému z tímov. Chýbal azda povestný kúsok šťastia. Ten mali domáci, keď Maar rozvlnil sieť ešte v prvom polčase. Po prestávke domáci povzbudení gólom hrali odvážnejšie a Maar sa trafil po druhýkrát. Hostia po prestriedaní chceli niečo spraviť s výsledkom. Napokon skorigoval nešťastne skóre domáci Ševčík. Líder súťaže sklamal 150 divákov. Góly: Maar 2 – Ševčík (vl.) Brestovany: Čambál – T. Malovec, M. Malovec, Šiška, M. Ševčík, Jankovič, Marek Kollár, Honíšek, Grgač, Maar, Valášek (Ivančík) Smolenice: Kobetič, Martinkovič – Hrdlička, Šajdík, Bednár, Slezák, Petrovič, Pluhár, Kulíšek,, Štibrány, Jankovič (Augustín, Srdoš, Baláž) Zvončín – Chtelnica 9:1 (2:1) Domáci podcenili hostí v prvom polčase. Zvončín otvoril skóre, ale hostia vedeli kontrovať rovnakou mincou. Pred koncom prvého polčasu hostia išli opäť do vedenia a po prestávke išlo o jednoznačnú záležitosť. Hostia sa bránili na svojej polovici ihriska a nevypracovali si žiadnu príležitosť. Domáci sa naopak dostávali do koncovky často a boli aj často úspešní. Góly: Sekely 4, Kosnáč 3, Chabreček 2 - Tomáška Zvončín: Kráľovič – Klenkovič, Backa, Pecko, Vandák, Hrušovský, Chabreček, Palkovič, Hujsi, Kosnáč, Sekely (Holovič, Tomík, Hudek) Chtelnica: Pijačka – P. Lukáč, Prvý Galba, Rektorík, Blažko, Cibrin, Bolla, Tomaška, Soják, Opát Dolná Krupá –Siladice 2:1 (2:0) V Dolnej Krupej sa hral obojstranne bojovný útočný zápas sveľkým nasadením. V prvom polčase mali domácu prevahu, ktora sa odzrkadlila aj na výsledku. Druhá polovica priniesla pekné akcie od oboch súperov a skorigovanie výsledku, ale aj snahu o kontrolovanie zápasu zo strany domácich a postráženie si troch bodov. Góly: Slabý, Žák - Kohút D. Krupá: Lipovský – Anetta, Bohunický, Hulík, A. Bachratý, M. Bachratý Minárik, Fíba, Škoda, Slabý (Novota, Keleši, Keleši) Siladice: Šelesrtiak – Lančarič, L. Rau, B. Fančo, Sekereš, Gašparovič, Maláska, D. Rau, Kohút Chynoracký, Mesároš (I. Fančo) Bučany– Horné Otrokovce 3:4 (3:2) Domáci zatlačili svojho súpera v v úvodnej dvadsaťpäťminútovke a bolo 2:0. Následne na to z protiútoku po krásnej strele z tridsiatich metrov kapitulovali domáci. Domáci pridali gól po premenej penalte, ale hostia opät stiahli dvojgólové manko po chybe domácej obrany. Po obrátke domáci zatlačili súpera na ich polovicu a chceli zvýšiť vedenie.Hostia vsadili na protiútoky a podarilo sa. O vyrovanie sa postarali práve po jednom z nich. Definitívny zvrat na 3:4 prišiel minútu pred koncom riadneho hracieho času po rohovom kope. Góly: Belica, Suchoň, Sokolovič (z 11m) – Hlavna, Hancko, Kuna, Cícer Bučany: Jamrich – Bunček, , Miloš Belokostolský, A. Tanáč, Fančovič, Sokolovič, M. Tanáč, Hrčka, Radovan Belokostolský, Suchoň, Belica (Hutta, Kondrc ) H. Otrokovce: Vaško – Kminta, Chovan, Kiss, Hancko, Mikuš, Reho, Kuna, Hanke, Hlavna (Odríšek, Cícer, R. Kusý) 1. Smolenice 23 14 4 5 62:26 46 2. Cífer 23 13 4 6 86:34 43 3. Zvončín 23 12 7 4 50:24 43 4. Drahovce 23 12 6 5 45:34 42 5. Ostrov 23 13 2 8 47:46 41 6. Siladice 23 12 4 7 48:27 40 7. H. Orešany 23 12 3 8 37:21 39 8. D. Krupá 23 12 3 8 36:27 39 9. H. Otrokovce 23 12 1 10 45:48 37 10. Brestovany 23 10 5 8 37:36 35 11. Špačince 23 8 7 8 37:31 31 12. Bučany 23 8 4 11 42:49 28 13. Suchá n/P. 23 5 3 15 41:63 18 14. Ratnovce 23 4 5 14 25:47 17 15. Zavar 23 4 5 14 21:46 17 16. Chtelnica 23 1 1 21 16:116 4 OM DORAST SláviaTrnava - Zavar 3:0, Suchá n/P. - Krakovany 3:2, Kátlovce - Špačince 4:2, Dolná Krupá – Siladice 8:0, Šurovce - Trakovice 3:3, Smolenice - Modranka 2:1, Dechtice - Drahovce 6:1, Križovany - Zeleneč 2:0 1. Dolná Krupá 23 17 2 4 76:28 53 2. Suchá n/P. 23 16 4 3 65:28 52 3. Dechtice 23 13 4 6 50:30 43 4. Drahovce 23 12 3 8 39:40 39 5. Smolenice 23 10 7 6 46:41 37 6. Kátlovce 23 10 7 6 40:35 37 7. Krakovany 23 10 6 7 54:35 36 8. Modranka 23 9 4 10 38:36 31 9. Siladice 23 9 3 11 54:67 30 10. Trakovice 23 7 8 8 44:45 29 11. Zeleneč 23 9 2 12 33:35 29 12. Križovany 23 8 3 12 49:57 27 13. Špačince 23 7 5 11 45:50 26 14. SláviaTrnava 23 7 3 13 38:54 24 15. Zavar 23 4 3 16 24:57 15 16. Šurovce 23 3 2 18 29:86 11 MATEJ KUBÁL_novy_riadok_