Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

KAM ZA FUTBALOM SOBOTA 10. A NEDEĽA 11. MÁJA KRAJSKÉ SÚŤAŽE III. LIGA - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h D. Vestenice - Myjava (Paulovič, P. Kováč, Černák - Jeriga), 11. 5. o 10.30 h ČFK Nitra - N. Zámky (Štrpková, Frič, M. Sluk - Maštalír), Dubnica B - Led. Rovne (Darnadi, V. Kukan, Cabaj - Janas), o 16.30 h V. Ludince - J. Bohunice (Škadra, Kasznár, Formel - Mičúch), Neded - Galanta (Vyskoč, Otrubčák, Koníček - Palacka), Domaniža - Partizánske (Žákech, Klabník, Poruban - Novotka), Šamorín - P. Bystrica (Santa, Mizerák, Farkaš - Jozaf), Štúrovo - Gabčíkovo (Fabian, Oselský, Otiepka - Cuninka). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Ludanice - Bánovce (Žáčiková, Pucher, Z. Kukan - Panák), 11. 5. o 16.30 h N. Pravno - Bošany (Šiška, Zifčák, Košťál - Španihel), Tr. Stankovce - Senica (Ondruš, Čulák, Pastoreková - Kiss), Piešťany - Kanianka (Mokoš, Sedlár, Meluš - Juráň), N. Dubnica - Skalica (Tomčík, Poništ, Németh - Baláž), Častkovce - Šimonovany (Haršany, L. Monček, Petránek - Jurena), Borčice - Solčany (Šimurka, Blaháč, Caňo - Boršány), Hrnčiarovce - Chynorany (Šimon, Titurus, Ábel - Štora). IV. LIGA JV - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Sládkovičovo - Palárikovo (Lauko, Jurenka, Bartoš - Konečný), 11. 5. o 16.30 h V. LIGA Z - 25. kolo - 11. 5. o 16.30 h Petr. Ves - Hlohovec (Kahún, Bašnár, Vachula - Tvaroška), Mor. Sv. Ján - Čáčov (Jánošík, Magdolen, Burian - Ježík), Jacovce - Radošina (Porubčan, Šamko, Marinčák - Drozd), Prašice - B. Mikuláš (Dano, Jančok, M. Bachratý - Mišún), V. Kostoľany - Trebatice (Štefanec, Pavlačka, Faltejsek - Grznár), Jalšové - Dvorníky (P. Bachratý, Hafrovič, Boleček - Schmidt), Kúty - Tovarníky (Sliepka, Hrabaj, Floriš - Kuchara), Krakovany - Gbely (Ďatko, Ferenczi, Z. Kukan - Slovák). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 16.30 h Vrakúň - V. Úľany (Rosa, Sládek, Patka - Gálik), 11. 5. o 16.30 h Jarok - Váhovce (Kusala, Mihál, Debnár - Samek), Č. Voda - Č. Brod (Sklenár, Sárai, Remeň - Karnay). DORAST I. LSD a LMD - 25. kolo - 13. 5. o 11.00 a 13.15 h Trnava - Artmedia (Cifrík, Krivošík, Kalčík - Jurenka). III. LSD a LMD - 25. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Trnava B (Gašparovič, Miksa, Grolmus - Blina), Galanta - ČFK Nitra (Fehér, Jurenka, Bartoš - Krnáč), 11. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Lerint, Pucher, Žáčiková - Pagačovič). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 11. 5. o 10.00 h Nováky - Leopoldov (Sedlár, Mokoš), Hlohovec - Ilava (Lešš, OFZ), o 10.30 h Vrbové - Radošovce (Krč-Konečný, Haršany), o 14.00 h Handlová - J. Bohunice (Caňo, Šimurka), Moravany - Skalica (Gádoši, OFZ), Hrnčiarovce - Tr. Stankovce (Titurus, Ábel), o 14.30 h Holíč - Piešťany (Petránek, Linet). V. LIGA Z - 25. kolo - 10. 5. o 11.30 h Hlboké - Boleráz (Rosa, Patka), o 14.00 h V. Kostoľany - Solčany (Gálik, Nosál), Radošina - Tovarníky (Klačanský, OFZ), o 16.30 h Bojná - Preseľany (B. Lištiak, OFZ), V. Orvište - Bor. Mikuláš (Vachula, Kahún), Chtelnica - Trebatice (Boledovič, Boleček), 11. 5. o 14.00 h Kúty - Gbely (Hrabaj, Floriš), Šaštín - H. Orešany (Mráz, OFZ). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 14.00 h Trstice - Tešedíkovo (Takács, Bott), 10. 5. o 14.00 h Vlčany - N. Život (Labai, OFZ), o 16.30 h Vinohrady - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), Ivanka - M. Dvorníky (Kusala, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Matúškovo - T. Hradská (Pupáková, OFZ), Hájske - Sládkovičovo (Vajzer, OFZ), H. Kráľová - Šoporňa (Valla, Kalčík), Lužianky - Č. Brod (Kollárik, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 a 12.00 h P. Bystrica - Trnava (Briestenský, Kvaššay, Barenčík). II. LSŽ a LMŽ - 25. kolo - 10. 5. o 14.30 a 16.30 h Vráble - Trnava B (Barcík, Bojda), 11. 5. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Dubnica B (Macháček, OFZ), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Topoľčany (Jurenka, Bartoš). III. LSŽ a LMŽ Stred - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.00 h Holíč - Hlohovec (Linet, Petránek), o 14.30 a 16.30 h Sereď - Vrbové (Šmátrala, OFZ), 11. 5. o 10.00 a 12.00 h Galanta - Leopoldov (Hacko, OFZ), 13. 5. o 15.30 a 17.00 h Šoporňa - Skalica (Tonkó, Šmátrala). KS SŽ Z - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 h Moravany - Kľačany (Nosál, I. Gálik), o 16.30 h Sl. Trnava - Kátlovce (Jurena, OFZ), Smolenice - Suchá n/P. (Vyskoč, OFZ), Drahovce - Dechtice (Konečný, OFZ), Kúty - J. Bohunice (Sládek, Túbl), Gbely - Zeleneč (Valla, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Práznovce - Hrnčiarovce (Paulovič, OFZ). KS SŽ J - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 h H. Kráľová - Sládkovičovo (Bott, OFZ), o 14.00 h Pata - Vlčany (Briestenský, Dohál). ŽENY I. LIGA ŽENY - 20. kolo - 8. 5. o 15.00 h LT Bratislava - R.Sobota (R, R, R, v Hr. Kľačanoch), Trnava - N. Zámky (R, R, R). I. LIGA ŽENY - 21. kolo - 10. 5. o 14.00 h N. Zámky - Žilina (Mlinkovics, Volf, Valko), o 15.00 h Tr. Teplice - Ružomberok (Šiška, Meluš, Zifčák). I. LIGA ŽIAČKY - 12. kolo - 11. 5. o 15.00 h Šaľa - Trnava (OFZ), o 16.00 h Dubnica - Čaka (OFZ). ObFZ TRNAVA DOSPELÍ OM - 23. kolo 8.5.2008 o 17.00 h Suchá – Cífer (Karel, Haršány, Palocsányi, Vančo, 14 30), Drahovce – Ostrov (Nádaský, Letovanec, Šarvaic, Belanský), Smolenice – Ratnovce (Koberčík, Halász, Durkot, R), Chtelnica – Brestovany (Hutta, Landiga, Lištjak, Šarvaic), Siladice – Zvončín (Bačík, Bunček, Poláš, R), Špačince - D.Krupá (Ahmed, Šurina, Mihálik, Bartovič), H.Otrokovce - H.Orešany (Gádoši T., Gádoši A., Fandel, Šugra), Zavar - Bučany Baláž (Jordanov, Vnuková, Filo) OS A Malženice - B.Kostol (Bočák, Urban, Peško), Voderady – Ružindol (Rybanský, Rác), Modranka – Boleráz (Jančovič, Sékely), Kátlovce – Opoj (Boleček, Belanský, 14 30), H.Krupá – Šúrovce (Santa, Kalčík, R), Lovčice - Slávia Trnava (Mucha P., Mucha J., Vandák), Bohdanovce – Košolná (Slíž, Karel), Zeleneč – Križovany (Hetteš, Šige, Novosedlík) OS B Šulekovo – Pečeňady (Nitka, Kolena, Ševčík), Veselé - V.Orvište (Horváth, Chudý), Borovce – Červeník (Lamoš), Leopoldov – Sokolovce (Špaček, Kočišová), Trakovice – Prašník (Banič, Prvý, R), Pastuchov – Kľačany (odohrané), Bojničky – Šípkové (Čvirik, Homola), Madunice – Nižná (Vyskoč, Nosál) III. trieda A 8.5.2008 o 12.00 h Pavlice - D.Orešany (Rybanský, Horváth), Vlčkovce – Borová (Mucha J., Mucha P. ), H.Dubové – Radošovce (Pinkas, Petráš), Trstín – Naháč (Urban, Bočák), Majcichov – Buková (Fandel, Slíž), Dlhá – Dechtice (Kočišová, Kissimonyi), Hrnčiarovce B - D.Dubové (Šige, Hetteš), Slov.N.V. - D.Voda (Rác, Lamoš) III.trieda B – 19. kolo H.Trhovište - Kočín-Lančár (Formela, Klačko), Koplotovce - D.Trhovište (Borovica), Merašice – Tepličky (Toráč), Pet.Hlohovec - Dvorníky B (Sluka), Šterusy – Dubovany (Zaťko), D.Lopašov - D.Otrokovce (Ševčík), Žlkovce – Banka (Klačko st.) DORAST OM – 23. kolo 8.5.2008 14.30 h Zeleneč - Slávia Trnava (Šige, Hetteš), Drahovce – Križovany (Letovanec, Šarvaic), Modranka – Dechtice (Sékely, Jančovič), Trakovice – Smolenice (Prvý, Banič), Siladice – Šúrovce (Bunček, Poláš), Špačince - D.Krupá (Šurina, Mihálik), Krakovany – Kátlovce (Zaťko),), Zavar - Suchá Jordanov (Vnuková) OS A - 19. kolo Voderady - Brestovany Rybanský), Zvončín - B.Kostol (Durkot, Koberčík), H.Krupá – Malženice (Kalčík, Santa), Ružindol - voľný los, Bohdanovce – Opoj (Halász, Slíž), Cífer – Vlčkovce (Rác), Bučany – Košolná (Mucha J., Mucha P.) OS B Šulekovo – Dvorníky (Kolena, Nitka), Ratnovce – Ostrov (Ondriga), H.Otrokovce – Červeník (Fandel, Gádoši T.), Moravany B – Sokolovce (Nádaský, v Modrovej), Jalšové – Prašník (Sluka), Kľačany - voľný los, Hlohovec B – Banka (Formela, Klačko ml.), D.Lopašov – Dubovany (Ševčík) Dohrávka žiaci 8.5.2008 o 10.00 h: Majcichov – Cífer (Fandel, Slíž) DOSPELÍ OM – 25. kolo 11.5.2008 o 17.00 h Ostrov – Cífer (Rybanský, Gádoši A., Baláž Filo), Suchá – Ratnovce (Lauko, Pinkas, Chudý, Peško), Drahovce – Brestovany (Sluka, Ondriga, R, R), Smolenice – Zvončín (Bočák, Urban, Ahmed, Bartovič), Chtelnica - D.Krupá (Jurenka, Fandel, R, Ševčík), Siladice - H.Orešany (Nádaský, Šige, R, Šarvaic), Špačince – Bučany (Bartoš, Jančovič, Sékely, Šugra), H.Otrokovce – Zavar (Macháček, Lamoš, Jordanov, Vandák) OS A Ružindol - B.Kostol (Koberčík, Kočišová, R), Malženice – Boleráz (Landiga, Hutta), Voderady – Opoj (Mráz, Petráš), Modranka – Šúrovce (Frič, Hetteš, Belanský), Kátlovce - Slávia Trnava (Halász, Karel), H.Krupá – Košolná (Šarvaic, Sekerka), Lovčice – Križovany (Letovanec, Poláš, Novosedlík), Bohdanovce – Zeleneč (Gádoši T., Vnuková, R) OS B V.Orvište – Pečenady (Bunček, Bačík), Šulekovo – Červeník (Špaček, Durkot, R), Veselé – Sokolovce (Ševčík, Rác), Borovce – Prašník (Mucha J., Mucha P.), Leopoldov – Klačany (Štrba, Horváth, R), Trakovice – Šípkové (Formela), Pastuchov – Nižná (Kolena), Bojničky – Madunice (Toráč) III. trieda A - 10.5.2008 Borová - D.Orešany (Bačík, Bunček), Pavlice – Radošovce (Fandel, Slíž), Vlčkovce – Naháč (Karel, Halász), H.Dubové – Buková (Ševčík, Hetteš), Trstín – Dechtice (Lauko, Pinkas), Majcichov - D.Dubové (Ahmed, Baláž, R), Dlhá - D.Voda (Mráz, Petráš), Hrnčiarovce B - Sl.N.Ves (Poláš, Gádoši T., R) III.trieda B Kočín-Lančár - D.Trhovište (Slíž), H.Trhovište – Tepličky (Homola, Klačko ml.), Koplotovce - Dvorníky B (Čvirik), Merašice – Dubovany (Nitka, Ševčík), Pet.Hlohovec - D.Otrokovce (Klačko st. ), Šterusy – Banka (Vyskoč), D.Lopašov – Žlkovce (Zaťko) DORAST OM 25. kolo 11.5.2008 o 14.30 h Križovany - Slávia Tranava (Poláš, Letovanec), Zeleneč – Dechtice (Kočišová, Koberčík), Drahovce – Smolenice (Ondriga, Sluka), Modranka – Šúrovce (Hetteš, Frič), Trakovice - D.Krupá (Landiga, 10.5. 14 30), Kátlovce – Siladice (Mucha P., Mucha J., 10.5. 17 00) Špačince – Suchá (Jordanov, 10.5. 14 30), Krakovany – Zavar (Sekerka, 10.5. 17 00) OS A Brestovany - B.Kostol (Letovanec), Voderady – Malženice (Mráz), Zvončín – Ružindol (Urban, Ahmed), H.Krupá – Opoj (Sekerka, Šarvaic), Vlčkovce – voľno, Bohdanovce – Košolná (Vnuková, Gádoši), Cífer – Bučany (Petráš) OS B Ostrov – Dvorníky (Košinár, 10.5. 17 00 Šulekovo – Červeník (Durkot, Špaček), Ratnovce – Sokolovce (Baláž, Rybanský), H.Otrokovce – Prašník (Lamoš, Jordanov), Klačany - Moravany B (Klačko st.), Jalšové – Banka (Čvirik), Dubovany – voľno, Hlohovec B - D.Lopašov (Borovica, 17 00) ŽIACI OM – 25. kolo 10.5.2008 o 17.00 h Dvorníky - Pet.Hlohovec (Kolena, Borovioca), V.Orvište – Križovany (Košinár, 15 00), D.Voda – Brestovany (Banič), Modranka – Šúrovce (Urbanovič, Deket), Chtelnica - V.Kostolany (Boleček, Boledovič, 15 00), Siladice - D.Krupá (Šige, Nádaský, 11.5. 14 30), Špačince – Madunice (Jordanov), Trakovice – Zavar (Landiga) OS A D.Orešany - B.Kostol Marko), Ružindol – Trstín (Špaček), Vlčkovce – Cífer (Halász, Karel, 15 00), Opoj – Zvončín (Lamoš), Voderady – Naháč (Rybanský), Lovčice - H.Orešany (Sékely), Majcichov – Boleráz (Baláž, Ahmed, 15 00) OS B Šulekovo – voľno Jalšové - Merašice (- Homola), Pečenady – Malženice (Zaťko), Pastuchov – Červeník (Ondriga), Bučany – Bojničky (Jančovič), Žlkovce – Radošovce (Dzuro) OS C Veselé - D.Lopašov (Rác), Borovce – Ostrov (Durkot), Ratnovce – Sokolovce (Toráč), Krakovany – Prašník (Sekerka, 15 00), Nižná – Trebatice (Prvý ), Dubovany – Banka (Horváth) Turnaj prípraviek 10.5. 2008 9.00 h Hrnčiarovce (Rác), Smolenice (Marko), Drahovce (Dzuro), Trebatice (Sekerka, 9.5. 1400)_novy_riadok_

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 18 913
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 233
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 038
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 673
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 864
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 931
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 607
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 520
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 302
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 290
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Študenti v prvej línii, pomáhajú v nemocniciach i na úradoch

Študenti verejného zdravotníctva a ošetrovateľstva pôsobia prevažne v ambulanciách či nemocniciach.

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hodinu čakala v daždi na testovanie, príčin môže byť viacero

Dve odberné miesta pred nemocnicou v Trnave vybavia denne približne 400 ľudí. Na odber sa treba objednať vopred.

Trnavský kraj obnovil cesty na Záhorí

Kraj má v tomto roku na opravu ciest ešte vyčlenených 1,6 milióna eur, z ktorých plánuje obnoviť sedemnásť úsekov ciest II. a III. triedy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?