Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša
Pridajte si svoje mesto

KAM ZA FUTBALOM

KAM ZA FUTBALOM SOBOTA 10. A NEDEĽA 11. MÁJA KRAJSKÉ SÚŤAŽE III. LIGA - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h D. Vestenice - Myjava (Paulovič, P. Kováč, Černák - Jeriga), 11. 5. o 10.30 h ČFK Nitra - N. Zámky (Štrpková, Frič, M. Sluk - Maštalír), Dubnica B - Led. Rovne (Darnadi, V. Kukan, Cabaj - Janas), o 16.30 h V. Ludince - J. Bohunice (Škadra, Kasznár, Formel - Mičúch), Neded - Galanta (Vyskoč, Otrubčák, Koníček - Palacka), Domaniža - Partizánske (Žákech, Klabník, Poruban - Novotka), Šamorín - P. Bystrica (Santa, Mizerák, Farkaš - Jozaf), Štúrovo - Gabčíkovo (Fabian, Oselský, Otiepka - Cuninka). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Ludanice - Bánovce (Žáčiková, Pucher, Z. Kukan - Panák), 11. 5. o 16.30 h N. Pravno - Bošany (Šiška, Zifčák, Košťál - Španihel), Tr. Stankovce - Senica (Ondruš, Čulák, Pastoreková - Kiss), Piešťany - Kanianka (Mokoš, Sedlár, Meluš - Juráň), N. Dubnica - Skalica (Tomčík, Poništ, Németh - Baláž), Častkovce - Šimonovany (Haršany, L. Monček, Petránek - Jurena), Borčice - Solčany (Šimurka, Blaháč, Caňo - Boršány), Hrnčiarovce - Chynorany (Šimon, Titurus, Ábel - Štora). IV. LIGA JV - 25. kolo - 10. 5. o 16.30 h Sládkovičovo - Palárikovo (Lauko, Jurenka, Bartoš - Konečný), 11. 5. o 16.30 h V. LIGA Z - 25. kolo - 11. 5. o 16.30 h Petr. Ves - Hlohovec (Kahún, Bašnár, Vachula - Tvaroška), Mor. Sv. Ján - Čáčov (Jánošík, Magdolen, Burian - Ježík), Jacovce - Radošina (Porubčan, Šamko, Marinčák - Drozd), Prašice - B. Mikuláš (Dano, Jančok, M. Bachratý - Mišún), V. Kostoľany - Trebatice (Štefanec, Pavlačka, Faltejsek - Grznár), Jalšové - Dvorníky (P. Bachratý, Hafrovič, Boleček - Schmidt), Kúty - Tovarníky (Sliepka, Hrabaj, Floriš - Kuchara), Krakovany - Gbely (Ďatko, Ferenczi, Z. Kukan - Slovák). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 16.30 h Vrakúň - V. Úľany (Rosa, Sládek, Patka - Gálik), 11. 5. o 16.30 h Jarok - Váhovce (Kusala, Mihál, Debnár - Samek), Č. Voda - Č. Brod (Sklenár, Sárai, Remeň - Karnay). DORAST I. LSD a LMD - 25. kolo - 13. 5. o 11.00 a 13.15 h Trnava - Artmedia (Cifrík, Krivošík, Kalčík - Jurenka). III. LSD a LMD - 25. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Trnava B (Gašparovič, Miksa, Grolmus - Blina), Galanta - ČFK Nitra (Fehér, Jurenka, Bartoš - Krnáč), 11. 5. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany - Lok. Trnava (Lerint, Pucher, Žáčiková - Pagačovič). IV. LIGA SZ - 25. kolo - 11. 5. o 10.00 h Nováky - Leopoldov (Sedlár, Mokoš), Hlohovec - Ilava (Lešš, OFZ), o 10.30 h Vrbové - Radošovce (Krč-Konečný, Haršany), o 14.00 h Handlová - J. Bohunice (Caňo, Šimurka), Moravany - Skalica (Gádoši, OFZ), Hrnčiarovce - Tr. Stankovce (Titurus, Ábel), o 14.30 h Holíč - Piešťany (Petránek, Linet). V. LIGA Z - 25. kolo - 10. 5. o 11.30 h Hlboké - Boleráz (Rosa, Patka), o 14.00 h V. Kostoľany - Solčany (Gálik, Nosál), Radošina - Tovarníky (Klačanský, OFZ), o 16.30 h Bojná - Preseľany (B. Lištiak, OFZ), V. Orvište - Bor. Mikuláš (Vachula, Kahún), Chtelnica - Trebatice (Boledovič, Boleček), 11. 5. o 14.00 h Kúty - Gbely (Hrabaj, Floriš), Šaštín - H. Orešany (Mráz, OFZ). V. LIGA J - 25. kolo - 8. 5. o 14.00 h Trstice - Tešedíkovo (Takács, Bott), 10. 5. o 14.00 h Vlčany - N. Život (Labai, OFZ), o 16.30 h Vinohrady - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), Ivanka - M. Dvorníky (Kusala, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Matúškovo - T. Hradská (Pupáková, OFZ), Hájske - Sládkovičovo (Vajzer, OFZ), H. Kráľová - Šoporňa (Valla, Kalčík), Lužianky - Č. Brod (Kollárik, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 a 12.00 h P. Bystrica - Trnava (Briestenský, Kvaššay, Barenčík). II. LSŽ a LMŽ - 25. kolo - 10. 5. o 14.30 a 16.30 h Vráble - Trnava B (Barcík, Bojda), 11. 5. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Dubnica B (Macháček, OFZ), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - Topoľčany (Jurenka, Bartoš). III. LSŽ a LMŽ Stred - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 a 12.00 h Holíč - Hlohovec (Linet, Petránek), o 14.30 a 16.30 h Sereď - Vrbové (Šmátrala, OFZ), 11. 5. o 10.00 a 12.00 h Galanta - Leopoldov (Hacko, OFZ), 13. 5. o 15.30 a 17.00 h Šoporňa - Skalica (Tonkó, Šmátrala). KS SŽ Z - 21. kolo - 10. 5. o 10.00 h Moravany - Kľačany (Nosál, I. Gálik), o 16.30 h Sl. Trnava - Kátlovce (Jurena, OFZ), Smolenice - Suchá n/P. (Vyskoč, OFZ), Drahovce - Dechtice (Konečný, OFZ), Kúty - J. Bohunice (Sládek, Túbl), Gbely - Zeleneč (Valla, OFZ), 11. 5. o 14.00 h Práznovce - Hrnčiarovce (Paulovič, OFZ). KS SŽ J - 21. kolo - 11. 5. o 10.00 h H. Kráľová - Sládkovičovo (Bott, OFZ), o 14.00 h Pata - Vlčany (Briestenský, Dohál). ŽENY I. LIGA ŽENY - 20. kolo - 8. 5. o 15.00 h LT Bratislava - R.Sobota (R, R, R, v Hr. Kľačanoch), Trnava - N. Zámky (R, R, R). I. LIGA ŽENY - 21. kolo - 10. 5. o 14.00 h N. Zámky - Žilina (Mlinkovics, Volf, Valko), o 15.00 h Tr. Teplice - Ružomberok (Šiška, Meluš, Zifčák). I. LIGA ŽIAČKY - 12. kolo - 11. 5. o 15.00 h Šaľa - Trnava (OFZ), o 16.00 h Dubnica - Čaka (OFZ). ObFZ TRNAVA DOSPELÍ OM - 23. kolo 8.5.2008 o 17.00 h Suchá – Cífer (Karel, Haršány, Palocsányi, Vančo, 14 30), Drahovce – Ostrov (Nádaský, Letovanec, Šarvaic, Belanský), Smolenice – Ratnovce (Koberčík, Halász, Durkot, R), Chtelnica – Brestovany (Hutta, Landiga, Lištjak, Šarvaic), Siladice – Zvončín (Bačík, Bunček, Poláš, R), Špačince - D.Krupá (Ahmed, Šurina, Mihálik, Bartovič), H.Otrokovce - H.Orešany (Gádoši T., Gádoši A., Fandel, Šugra), Zavar - Bučany Baláž (Jordanov, Vnuková, Filo) OS A Malženice - B.Kostol (Bočák, Urban, Peško), Voderady – Ružindol (Rybanský, Rác), Modranka – Boleráz (Jančovič, Sékely), Kátlovce – Opoj (Boleček, Belanský, 14 30), H.Krupá – Šúrovce (Santa, Kalčík, R), Lovčice - Slávia Trnava (Mucha P., Mucha J., Vandák), Bohdanovce – Košolná (Slíž, Karel), Zeleneč – Križovany (Hetteš, Šige, Novosedlík) OS B Šulekovo – Pečeňady (Nitka, Kolena, Ševčík), Veselé - V.Orvište (Horváth, Chudý), Borovce – Červeník (Lamoš), Leopoldov – Sokolovce (Špaček, Kočišová), Trakovice – Prašník (Banič, Prvý, R), Pastuchov – Kľačany (odohrané), Bojničky – Šípkové (Čvirik, Homola), Madunice – Nižná (Vyskoč, Nosál) III. trieda A 8.5.2008 o 12.00 h Pavlice - D.Orešany (Rybanský, Horváth), Vlčkovce – Borová (Mucha J., Mucha P. ), H.Dubové – Radošovce (Pinkas, Petráš), Trstín – Naháč (Urban, Bočák), Majcichov – Buková (Fandel, Slíž), Dlhá – Dechtice (Kočišová, Kissimonyi), Hrnčiarovce B - D.Dubové (Šige, Hetteš), Slov.N.V. - D.Voda (Rác, Lamoš) III.trieda B – 19. kolo H.Trhovište - Kočín-Lančár (Formela, Klačko), Koplotovce - D.Trhovište (Borovica), Merašice – Tepličky (Toráč), Pet.Hlohovec - Dvorníky B (Sluka), Šterusy – Dubovany (Zaťko), D.Lopašov - D.Otrokovce (Ševčík), Žlkovce – Banka (Klačko st.) DORAST OM – 23. kolo 8.5.2008 14.30 h Zeleneč - Slávia Trnava (Šige, Hetteš), Drahovce – Križovany (Letovanec, Šarvaic), Modranka – Dechtice (Sékely, Jančovič), Trakovice – Smolenice (Prvý, Banič), Siladice – Šúrovce (Bunček, Poláš), Špačince - D.Krupá (Šurina, Mihálik), Krakovany – Kátlovce (Zaťko),), Zavar - Suchá Jordanov (Vnuková) OS A - 19. kolo Voderady - Brestovany Rybanský), Zvončín - B.Kostol (Durkot, Koberčík), H.Krupá – Malženice (Kalčík, Santa), Ružindol - voľný los, Bohdanovce – Opoj (Halász, Slíž), Cífer – Vlčkovce (Rác), Bučany – Košolná (Mucha J., Mucha P.) OS B Šulekovo – Dvorníky (Kolena, Nitka), Ratnovce – Ostrov (Ondriga), H.Otrokovce – Červeník (Fandel, Gádoši T.), Moravany B – Sokolovce (Nádaský, v Modrovej), Jalšové – Prašník (Sluka), Kľačany - voľný los, Hlohovec B – Banka (Formela, Klačko ml.), D.Lopašov – Dubovany (Ševčík) Dohrávka žiaci 8.5.2008 o 10.00 h: Majcichov – Cífer (Fandel, Slíž) DOSPELÍ OM – 25. kolo 11.5.2008 o 17.00 h Ostrov – Cífer (Rybanský, Gádoši A., Baláž Filo), Suchá – Ratnovce (Lauko, Pinkas, Chudý, Peško), Drahovce – Brestovany (Sluka, Ondriga, R, R), Smolenice – Zvončín (Bočák, Urban, Ahmed, Bartovič), Chtelnica - D.Krupá (Jurenka, Fandel, R, Ševčík), Siladice - H.Orešany (Nádaský, Šige, R, Šarvaic), Špačince – Bučany (Bartoš, Jančovič, Sékely, Šugra), H.Otrokovce – Zavar (Macháček, Lamoš, Jordanov, Vandák) OS A Ružindol - B.Kostol (Koberčík, Kočišová, R), Malženice – Boleráz (Landiga, Hutta), Voderady – Opoj (Mráz, Petráš), Modranka – Šúrovce (Frič, Hetteš, Belanský), Kátlovce - Slávia Trnava (Halász, Karel), H.Krupá – Košolná (Šarvaic, Sekerka), Lovčice – Križovany (Letovanec, Poláš, Novosedlík), Bohdanovce – Zeleneč (Gádoši T., Vnuková, R) OS B V.Orvište – Pečenady (Bunček, Bačík), Šulekovo – Červeník (Špaček, Durkot, R), Veselé – Sokolovce (Ševčík, Rác), Borovce – Prašník (Mucha J., Mucha P.), Leopoldov – Klačany (Štrba, Horváth, R), Trakovice – Šípkové (Formela), Pastuchov – Nižná (Kolena), Bojničky – Madunice (Toráč) III. trieda A - 10.5.2008 Borová - D.Orešany (Bačík, Bunček), Pavlice – Radošovce (Fandel, Slíž), Vlčkovce – Naháč (Karel, Halász), H.Dubové – Buková (Ševčík, Hetteš), Trstín – Dechtice (Lauko, Pinkas), Majcichov - D.Dubové (Ahmed, Baláž, R), Dlhá - D.Voda (Mráz, Petráš), Hrnčiarovce B - Sl.N.Ves (Poláš, Gádoši T., R) III.trieda B Kočín-Lančár - D.Trhovište (Slíž), H.Trhovište – Tepličky (Homola, Klačko ml.), Koplotovce - Dvorníky B (Čvirik), Merašice – Dubovany (Nitka, Ševčík), Pet.Hlohovec - D.Otrokovce (Klačko st. ), Šterusy – Banka (Vyskoč), D.Lopašov – Žlkovce (Zaťko) DORAST OM 25. kolo 11.5.2008 o 14.30 h Križovany - Slávia Tranava (Poláš, Letovanec), Zeleneč – Dechtice (Kočišová, Koberčík), Drahovce – Smolenice (Ondriga, Sluka), Modranka – Šúrovce (Hetteš, Frič), Trakovice - D.Krupá (Landiga, 10.5. 14 30), Kátlovce – Siladice (Mucha P., Mucha J., 10.5. 17 00) Špačince – Suchá (Jordanov, 10.5. 14 30), Krakovany – Zavar (Sekerka, 10.5. 17 00) OS A Brestovany - B.Kostol (Letovanec), Voderady – Malženice (Mráz), Zvončín – Ružindol (Urban, Ahmed), H.Krupá – Opoj (Sekerka, Šarvaic), Vlčkovce – voľno, Bohdanovce – Košolná (Vnuková, Gádoši), Cífer – Bučany (Petráš) OS B Ostrov – Dvorníky (Košinár, 10.5. 17 00 Šulekovo – Červeník (Durkot, Špaček), Ratnovce – Sokolovce (Baláž, Rybanský), H.Otrokovce – Prašník (Lamoš, Jordanov), Klačany - Moravany B (Klačko st.), Jalšové – Banka (Čvirik), Dubovany – voľno, Hlohovec B - D.Lopašov (Borovica, 17 00) ŽIACI OM – 25. kolo 10.5.2008 o 17.00 h Dvorníky - Pet.Hlohovec (Kolena, Borovioca), V.Orvište – Križovany (Košinár, 15 00), D.Voda – Brestovany (Banič), Modranka – Šúrovce (Urbanovič, Deket), Chtelnica - V.Kostolany (Boleček, Boledovič, 15 00), Siladice - D.Krupá (Šige, Nádaský, 11.5. 14 30), Špačince – Madunice (Jordanov), Trakovice – Zavar (Landiga) OS A D.Orešany - B.Kostol Marko), Ružindol – Trstín (Špaček), Vlčkovce – Cífer (Halász, Karel, 15 00), Opoj – Zvončín (Lamoš), Voderady – Naháč (Rybanský), Lovčice - H.Orešany (Sékely), Majcichov – Boleráz (Baláž, Ahmed, 15 00) OS B Šulekovo – voľno Jalšové - Merašice (- Homola), Pečenady – Malženice (Zaťko), Pastuchov – Červeník (Ondriga), Bučany – Bojničky (Jančovič), Žlkovce – Radošovce (Dzuro) OS C Veselé - D.Lopašov (Rác), Borovce – Ostrov (Durkot), Ratnovce – Sokolovce (Toráč), Krakovany – Prašník (Sekerka, 15 00), Nižná – Trebatice (Prvý ), Dubovany – Banka (Horváth) Turnaj prípraviek 10.5. 2008 9.00 h Hrnčiarovce (Rác), Smolenice (Marko), Drahovce (Dzuro), Trebatice (Sekerka, 9.5. 1400)

Šport

Spartak Trnava, šport a športové správy z regiónov Trnava, Hlohovec a Piešťany.


  1. Vodič autobusu podcenil podmienky a spôsobil nehodu 3 613
  2. Pre požiar bytu evakuovali v noci takmer päťdesiat ľudí Foto 2 927
  3. Autobus narazil do plotu, ďalší mal kolíziu s osobným autom a kamiónom Foto 2 820
  4. Využil nepozornosť obsluhy a spod pultu ukradol peňaženku Foto 805
  5. Na urgentnom príjme je od rána rušno, aj policajti majú plné ruky práce 621
  6. V areáli nemocnice zomrela bezdomovkyňa 517
  7. Policajti a meteorológovia varujú pred poľadovicou na cestách 446
  8. Sypače spomaľuje premávka, niekde „viseli“ v zápche 427
  9. Začalo sa pojednávanie s Matúšom Š., ktorý sa vyhrážal policajtom zabitím 311
  10. Postrach Dunajskej Stredy dostal za dve surové vraždy doživotie 240

Najčítanejšie správy

Trnava

Vodič autobusu podcenil podmienky a spôsobil nehodu

Pre nehodu linkového autobusu, osobného auta a kamióna je od rána uzavretá cesta medzi Piešťanmi a Trebaticami.

Pre požiar bytu evakuovali v noci takmer päťdesiat ľudí

Viac ako dvadsať hasičov zasahovalo pri nočnom požiari na druhom poschodí paneláku na Tajovského ulici na sídlisku Prednádražie.

Autobus narazil do plotu, ďalší mal kolíziu s osobným autom a kamiónom

Situácia na cestách je problematická, evidujú už viacero nehôd. Na Ustianskej ulici na Kopánke dostal šmyk autobus a narazil do plotu rodinného domu. Medzi Piešťanmi a Trebaticami je pre nehodu uzavretá cesta.

Využil nepozornosť obsluhy a spod pultu ukradol peňaženku

Policajti pátrajú po neznámom páchateľovi, ktorý v reštaurácii na Hlavnej ulici ukradol peňaženku. Zachytila ho pri tom kamera, ak dotyčného poznáte nahláste to polícii.

Na urgentnom príjme je od rána rušno, aj policajti majú plné ruky práce

Do obeda dnes na urgentnom príjme v Trnave ošetrovali v súvislosti s počasím až 17 prípadov. Policajti zaevidovali od rána už 37 nehôd.

Blízke regióny

Poľadovica v Nitrianskom kraji ochromila dopravu na cestách

Uzavreli časť R1 pri Zlatých Moravciach.

Meteorológovia vydali nové výstrahy pred snežením

Aké bude počasie najbližšie dni? Meteorológovia vydali nové výstrahy na štvrtok a piatok.

Nehody uzavreli diaľnicu D1 za Novým Mestom nad Váhom

Husté sneženie skomplikovalo dopravu na diaľnici D1 za Novým Mestom nad Váhom v smere do Trenčína. Stalo sa tu viacero nehôd, policajti diaľnicu uzavreli.

Prišiel som prekvapiť maminu, smeje sa Marko Daňo

Voľný týždeň v NHL využil Marko Daňo na rýchlu a nečakanú návštevu Slovenska.

Chorobnosť výrazne stúpla, objavil sa aj prípad nebezpečného ochorenia SARI

Ochorenie SARI sa potvrdilo u 64-ročnej ženy z okresu Nové Zámky. V januári 2017 sa v kraji objavilo až šesť prípadov SARI, tento rok ide zatiaľ o prvý prípad.

Všetky správy

Babiš nedostal dôveru, ale vládnuť môže roky. Čo teraz čaká Česko?

Český premiér vedel, že hlasovanie o dôvere prehrá. Post premiéra napriek tomu tak skoro neopustí.

Stretol som desiatky satanom posadnutých ľudí, tvrdí exorcista

Exorcista môže pomôcť veriacemu človeku uniknúť pred problémami, ale nie ich vyriešiť, vraví psychiater Hunčík.

Dobré ráno: Česi si dovolili, čo si u nás ani Fico netrúfol

Ako prebiehajú české prezidentské voľby.

Mal Sagan bojovať o víťazstvo? Dilemu Bory rozhodla smola jeho kolegu

Slovenský jazdec obsadil na úvod Tour Down Under tretie miesto.