Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h Neded - J. Bohunice (Vörös, Laco, Cabaj - Jozaf), Šamorín - Galanta (Poruban, Sluk, Peťovský, P. Gádoši)

IV. LIGA SZ - 21. kolo - 19. 4. o 16.00 h Senica - Kanianka (Maršal, Németh, Volf - Trstenský), 20. 4. o 16.00 h Piešťany - Chynorany (Bazsó, Hancko, Lešš - Krnáč), Častkovce - Hrnčiarovce (Kvaššay, Jakúbek, Valla – Pecho. IV. LIGA JV - 21. kolo - 19. 4. o 16.00 h Sládkovičovo - Vieska (Košťál, Kravárik, Krč-Konečný - Mišák), 20. 4. o 16.00 h Pata - Močenok (Linet, Petránek, Czeto - Bott), Sereď - Tešedíkovo (Lauko, J. Šmidovič, Macháček - Gendiar). V. LIGA Z - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h Tovarníky - Dvorníky (Šamko, Porubčan, Hanek - Halász), Gbely - Trebatice (Vajzer, Kollárik, Harvan - Kuchara), Krakovany - Bor. Mikuláš (Boleček, Boledovič, Frič - Ballay), Kúty - Radošina (Dano, Jančok, Labai - Ježík), Jalšové - Čáčov (Kovér, Lászlo, Bott - Kiss), V. Kostoľany - Petrova Ves (Sárai, Sklenár, Remeň - Čapek), Prašice - Mor. Sv. Ján (Meňhart, A. Štrba, H. Kováč - Kyselica), Jacovce - Hlohovec (Hrabaj, Floriš, Sliepka - Samek). V. LIGA J - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h H. Potôň - V. Úľany (Bílek, Bircsák, Jakubáč - Barinka), Č. Brod - V. Meder (Adamkovič, Igaz, P. Kollár - Panák), Č. Voda - Trh. Hradská (Zigo, Vyletelka, T. Monček - Šulla), Šaľa B/Veča - Váhovce (Vincze, Ševčík, M. Kollár - Boršányi) DORAST I. LSD a LMD - 22. kolo - 18. 4. o 10.00 a 12.15 h Trnava - Dubnica (Ježík, Frič, Kalčík - Gádoši). III. LSD a LMD - 21. kolo - 19. 4. o10.00 a 12.30 h Lok. Trnava - Senica (Feher, P. Bachratý, M. Bachratý - Cuninka), Galanta - Trnava B (Paulovič, László, Takács - Sztrányovský). IV. LIGA SZ - 21. kolo - 19. 4. o 10.30 h Hlohovec - Piešťany (Šiška, Zifčák), o 13.00 h Vrbové - Ilava (Macháček, L. Monček), o 13.30 h D. Vestenice - Hrnčiarovce (Klabník, Kalčík) o 16.00 h J. Bohunice - Skalica (Haršany, J. Šmidovič), 20. 4. o 13.30 h Radošovce - Leopoldov (Obeda, OFZ), Moravany - Holíč (Vitko, OFZ). V. LIGA Z - 21. kolo - 19. 4. o 13.30 h Radošina - Solčany (B. Lištiak, Zachar), V. Kostoľany - Preseľany (Belanský, Palocsányi), o 16.00 h Chtelnica - Bojná (Nosál, Gálik), V. Orvište - Hlboké (Kusý, Šeller), 20. 4. o 13.30 h Tovarníky - H. Orešany (Porubčan, Hanek), Gbely - Trebatice (Kollárik, Harvan), Kúty - Bor. Mikuláš (Jančok, Labai), Šaštín - Boleráz (Otrísal, OFZ). V. LIGA J - 21. kolo - 19. 4. o 10.30 h Šoporňa - Sládkovičovo (Šmátrala, OFZ), o 16.00 h Ivanka - N. Život (Kollárik, Dano), 20. 4. o 13.30 h Č. Brod - Tešedíkovo (Igaz, P. Kollár), Lužianky - Trh. Hradská (Debnár, OFZ), H. Kráľová - M. Dvorníky (Šimurka, J. Kováč), Hájske - Topoľčianky (Kusala, OFZ), Trstice - Vlčany (B. Lištiak, Zachar), Matúškovo - Vinohrady (Pupáková, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 18. kolo - 20. 4. o 10.00 a 12.00 h Nitra - Trnava (Mizerák, Barcík, Majer), Trenčín - Myjava (Otiepka, Dohál, Tabak). II. LSŽ a LMŽ - 21. kolo - 19. 4. o 9.30 a 11.45 h FC ViOn - Šaľa (Sedlár, Čulák), o 9.45 a 11.45 h Dun. Streda - Lok. Trnava (Poništ, OFZ), 20. 4. o10.00 a 11.45 h Piešťany - Topoľčany (Kravárik, Košťál), 22. 4. o 15.00 a 16.30 h Trnava B - N. Zámky (Macháček, L. Monček). III. LSŽ a LMŽ Stred - 17. kolo - 19. 4. o 10.00 a 11.45 h Leopoldov - Skalica (B. Lištiak, OFZ), o 14.00 a 16.00 h Mor. Sv. Ján - Vrbové (Patka, Rosa), Šoporňa - Holíč (Šmátrala, OFZ), Sereď - Hlohovec (Boleček, OFZ), 20. 4. o 10.00 a 12.00 h Galanta - Brezová p/Br. (Fehér, OFZ). KS SŽ Z - 17. kolo - 19. 4. o 10.00 h Moravany - Kátlovce (Šeller, Kusý), o 13.30 h J. Bohunice - Hrnčiarovce (Frič, Haršány), o 16.00 h Zeleneč - Dechtice (Frič, OFZ), Gbely - Kľačany (Petránek, OFZ), Kúty - Suchá n/P. (Linet, OFZ), 20. 4. o 10.00 h Drahovce - Smolenice (L. Monček, OFZ), o 13.00 h Práznovce - Sl. Trnava (Konečný, OFZ). KS SŽ J - 17. kolo - 19. 4. o 13.30 h Sládkovičovo - Mojmírovce (Kravárik, Konečný), 20. 4. o 13.30 h Pata - Trnovec n/V. (Petránek, Czető). I. LIGA ženy - 17. kolo - 19. 4. o 15.00 h N. Zámky - Tr. Teplice (Strečko, Szabó, Vašš), Šaľa - Trnava (Havran, Vajzer, Tonkó). ObFZ Trnava DOSPELÍ OM - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Drahovce – Cífer (Monček, Kočišová, Marko, R), Smolenice – Suchá (Kravárik, Jančovič, Sékely, Belanský), Chtelnica – Ostrov (Dzuro, Košinár, Vančo), Siladice – Ratnovce (Krč Konečný, Gádoši, Novosedlík), Špačince – Brestovany (Baláž, Pinkas, Sivák), H.Otrokovce – Zvončín (Šurina, Mihálik, Homola, Šarvaic), Zavar - D.Krupá (Bočák, Čvirik, Durkot, Bartovič), Bučany - H.Orešany (Šarvaic, Lištjak, Poláš, Šugra) OS A - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Voderady - Biely kostol (Lamoš, Koberčík, Filo), Modranka – Malženice (Kalčík, Ahmed), Kátlovce – Ružindol (Slíž, Fandel, R), H.Krupá – Boleráz (Karel, Halász, R), Lovčice – Opoj (Bunček, Bačík), Bohdanovce – Šúrovce (Rybanský, Mikluščák, Ševčík), Zeleneč - Slávia TT (Vyskoč, Chudý), Križovany – Košolná (Špaček, Jordanov) OS B - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Veselé Pečeňady (Formela, Kolena), Borovce – Šulekovo (Sekerka, Prvý), Leopoldov - V.Orvište (Štrba, Horváth, R), Trakovice – Červeník (Nitka, Borovica, Vandák), Pastuchov – Sokolovce (Klačko, Klačko ml.), Bojničky – Prašník (Sluka, Ondriga), Madunice – Kľačany (Šige, Hetteš, Peško), Nižná – Šípkové (Landiga, Hutta) III. A - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Vlčkovce - D.Orešany (Mucha P.), H.Dubové – Pavlice (Košťál), Trstín – Borová (Letovanec), Majcichov – Radošovce (Mucha J.), Dlhá – Naháč (Nádaský), Hrnčiarovce B – Buková (Petráš), Slov.N.V. – Dechtice (Zaťko), Dobrá Voda - D.Dubové (Gondor) III. B - 17. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Koplotovce - Kočín-Lančár (Poláš, Koberčík), Merašice - H.Trhovište (Mikluščák, Jančovič), Pet.Hlohovec - D.Trhovište (Mihálik, Šurina), Šterusy – Tepličky (Fandel, Slíž), D.Lopašov - Dvorníky B (Hetteš, Šarvaic), Žlkovce – Dubovany (Halász, Karel, Dzuro, Vandák), Banka - D.Otrokovce (Gádoši, Lamoš) DORAST OM – 21. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Drahovce - Slávia TT (Kočišová, Marko), Modranka – Zeleneč (Ahmed, Kalčík), Trakovice – Križovany (Borovica, Nitka), Siladice – Dechtice (Sluka, Nitka, 19.4. 16.00), Špačince – Smolenice (Kočišová, Durkot, 19.4. 13.30), Krakovany – Šúrovce (Frič, Boledovič), Zavar - D.Krupá (Sékely, Klačo, 19.4. 16.00), Suchá – Kátlovce (Rác, Lištjak, 19.4. 13.30) OSA – 17. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Zvončín – Brestovany (Chudý, Vyskoč), H.Krupá – Voderady (Halász, Karel), voľný los Biely Kostol, Bohdanovce – Malženice (Mikluščák, Rybanský), Cífer – Ružindol (Koberčík, Lamoš), Bučany – Opoj (Lištjak, Poláš), Košolná – Vlčkovce (Jančovič, Sékely) OSB – 21. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Ratnovce – Dvorníky (Monček), H.Otrokovce – Šulekovo (Mihálik, Homola), Moravany B – Ostrov (Sekerka, v Modrovej, 19.4. 13.30), Jalšové – Červeník (Klačko st ., Klačko ml.), voľný los Sokolovce, Hlohovec B – Prašník (Ondriga, Sluka, 10.30), D.Lopašov – Kľačany (Šarvaic, Hetteš, 19.4. 13.30), Dubovany – Banka (Prvý, Sekerka) ŽIACI OM – 21. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Dobrá Voda - Pet.Hlohovec (Prvý), Modranka - V.Orvište (Horváth, Železník), Chtelnica – Dvorníky (Gálik, Nosál, 14.00), Siladice – Križovany (Gádoši, Krč Konečný, 20.4. 13.30), Špačince – Brestovany (Durkot, Kočišová), Trakovice – Šúrovce (Gondor, Urbanovič), Zavar - V.Kostoľany (Čvirik, Durkot, 20.4. 14.00), Madunice - D.Krupá (Jordanov, Kissimonyi) OS A – 17. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Vlčkovce - D.Orešany (Bunček), Opoj – Ružindol (Bačík), Voderady - Biely Kostol (Marko), Lovčice – Trstín (Špaček), Majcichov – Cífer (Rybanský), Boleráz – Zvončín (Baláž), H.Orešany – Naháč (Lištjak) OS B – 13. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Pečeňady – Šulekovo (Pinkas), Pastuchov – Jalšové (Ondriga), Bučany – voľno, Žlkovce – Merašice (Karel, Halász, 14.00), Radošovce – Malženice (Petráš), Bojničky – Červeník (Toráč) OS C – 13. kolo 19.4.2008 o 16.00 Ratnovce - D.Lopašov (Kolena), Krakovany – Borovce (Sekerka), Nižná – Veselé (Mucha P.), Dubovany – Ostrov (Mucha J.), Banka – Sokolovce (Lamoš, Gádoši, 14.00), Trebatice – Prašník (Sekerka, 20.4., 10.30) Turnaj prípraviek 19.4. 9 00 h Zeleneč (Marko), Suchá (Rác), J.Bohunice (Dzuro), Vrbové (Prvý, 18.4.2008, 14.00)_novy_riadok_

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  2. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  10. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  2. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  3. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  4. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  5. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  9. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  10. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 829
  2. Najužitočnejšia appka 17 754
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 651
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 639
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 6 962
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 409
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 111
  8. V O2 to s dátami poriadne prehnali 4 858
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 135
  10. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste 3 638

Hlavné správy z MY Trnava

Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom

Vo výške päť centimetrov nad povrchom môže teplota vzduchu klesnúť na mínus tri stupne Celzia.

V jedinom chránenom parku v meste plánujú vyrúbať desiatky stromov

Park Janka Kráľa v Trnave pred štyrmi rokmi vyhlásilo mestské zastupiteľstvo za chránené územie, cenný je pre vysoké zastúpenie veľkých stromov.

Divadlo Jána Palárika otvorí dvere verejnosti

Priaznivci Tálie budú mať možnosť spoznať divadelné zákulisie, ale aj novú riaditeľku Zuzanu Šajgalíkovú.

Trnavská univerzita otvorila svoj 27. akademický rok

Trnavská univerzita (TU) otvorila svoj 27. akademický rok.

Aj napriek červenej vošiel na priecestie, vodič mal obrovské šťastie

Nehoda sa stala v nedeľu v katastri obce Borský Svätý Jur. Prechádzajúci rušeň zachytil na priecestí osobné auto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Médiá hovorili o šoku. Keď slovenský klub omráčil Barcelonu

Malý slovenský klub vtedy uhral senzačnú remízu.

Vybrali SME

Už ste čítali?