Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h Neded - J. Bohunice (Vörös, Laco, Cabaj - Jozaf), Šamorín - Galanta (Poruban, Sluk, Peťovský, P. Gádoši)

IV. LIGA SZ - 21. kolo - 19. 4. o 16.00 h Senica - Kanianka (Maršal, Németh, Volf - Trstenský), 20. 4. o 16.00 h Piešťany - Chynorany (Bazsó, Hancko, Lešš - Krnáč), Častkovce - Hrnčiarovce (Kvaššay, Jakúbek, Valla – Pecho. IV. LIGA JV - 21. kolo - 19. 4. o 16.00 h Sládkovičovo - Vieska (Košťál, Kravárik, Krč-Konečný - Mišák), 20. 4. o 16.00 h Pata - Močenok (Linet, Petránek, Czeto - Bott), Sereď - Tešedíkovo (Lauko, J. Šmidovič, Macháček - Gendiar). V. LIGA Z - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h Tovarníky - Dvorníky (Šamko, Porubčan, Hanek - Halász), Gbely - Trebatice (Vajzer, Kollárik, Harvan - Kuchara), Krakovany - Bor. Mikuláš (Boleček, Boledovič, Frič - Ballay), Kúty - Radošina (Dano, Jančok, Labai - Ježík), Jalšové - Čáčov (Kovér, Lászlo, Bott - Kiss), V. Kostoľany - Petrova Ves (Sárai, Sklenár, Remeň - Čapek), Prašice - Mor. Sv. Ján (Meňhart, A. Štrba, H. Kováč - Kyselica), Jacovce - Hlohovec (Hrabaj, Floriš, Sliepka - Samek). V. LIGA J - 21. kolo - 20. 4. o 16.00 h H. Potôň - V. Úľany (Bílek, Bircsák, Jakubáč - Barinka), Č. Brod - V. Meder (Adamkovič, Igaz, P. Kollár - Panák), Č. Voda - Trh. Hradská (Zigo, Vyletelka, T. Monček - Šulla), Šaľa B/Veča - Váhovce (Vincze, Ševčík, M. Kollár - Boršányi) DORAST I. LSD a LMD - 22. kolo - 18. 4. o 10.00 a 12.15 h Trnava - Dubnica (Ježík, Frič, Kalčík - Gádoši). III. LSD a LMD - 21. kolo - 19. 4. o10.00 a 12.30 h Lok. Trnava - Senica (Feher, P. Bachratý, M. Bachratý - Cuninka), Galanta - Trnava B (Paulovič, László, Takács - Sztrányovský). IV. LIGA SZ - 21. kolo - 19. 4. o 10.30 h Hlohovec - Piešťany (Šiška, Zifčák), o 13.00 h Vrbové - Ilava (Macháček, L. Monček), o 13.30 h D. Vestenice - Hrnčiarovce (Klabník, Kalčík) o 16.00 h J. Bohunice - Skalica (Haršany, J. Šmidovič), 20. 4. o 13.30 h Radošovce - Leopoldov (Obeda, OFZ), Moravany - Holíč (Vitko, OFZ). V. LIGA Z - 21. kolo - 19. 4. o 13.30 h Radošina - Solčany (B. Lištiak, Zachar), V. Kostoľany - Preseľany (Belanský, Palocsányi), o 16.00 h Chtelnica - Bojná (Nosál, Gálik), V. Orvište - Hlboké (Kusý, Šeller), 20. 4. o 13.30 h Tovarníky - H. Orešany (Porubčan, Hanek), Gbely - Trebatice (Kollárik, Harvan), Kúty - Bor. Mikuláš (Jančok, Labai), Šaštín - Boleráz (Otrísal, OFZ). V. LIGA J - 21. kolo - 19. 4. o 10.30 h Šoporňa - Sládkovičovo (Šmátrala, OFZ), o 16.00 h Ivanka - N. Život (Kollárik, Dano), 20. 4. o 13.30 h Č. Brod - Tešedíkovo (Igaz, P. Kollár), Lužianky - Trh. Hradská (Debnár, OFZ), H. Kráľová - M. Dvorníky (Šimurka, J. Kováč), Hájske - Topoľčianky (Kusala, OFZ), Trstice - Vlčany (B. Lištiak, Zachar), Matúškovo - Vinohrady (Pupáková, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 18. kolo - 20. 4. o 10.00 a 12.00 h Nitra - Trnava (Mizerák, Barcík, Majer), Trenčín - Myjava (Otiepka, Dohál, Tabak). II. LSŽ a LMŽ - 21. kolo - 19. 4. o 9.30 a 11.45 h FC ViOn - Šaľa (Sedlár, Čulák), o 9.45 a 11.45 h Dun. Streda - Lok. Trnava (Poništ, OFZ), 20. 4. o10.00 a 11.45 h Piešťany - Topoľčany (Kravárik, Košťál), 22. 4. o 15.00 a 16.30 h Trnava B - N. Zámky (Macháček, L. Monček). III. LSŽ a LMŽ Stred - 17. kolo - 19. 4. o 10.00 a 11.45 h Leopoldov - Skalica (B. Lištiak, OFZ), o 14.00 a 16.00 h Mor. Sv. Ján - Vrbové (Patka, Rosa), Šoporňa - Holíč (Šmátrala, OFZ), Sereď - Hlohovec (Boleček, OFZ), 20. 4. o 10.00 a 12.00 h Galanta - Brezová p/Br. (Fehér, OFZ). KS SŽ Z - 17. kolo - 19. 4. o 10.00 h Moravany - Kátlovce (Šeller, Kusý), o 13.30 h J. Bohunice - Hrnčiarovce (Frič, Haršány), o 16.00 h Zeleneč - Dechtice (Frič, OFZ), Gbely - Kľačany (Petránek, OFZ), Kúty - Suchá n/P. (Linet, OFZ), 20. 4. o 10.00 h Drahovce - Smolenice (L. Monček, OFZ), o 13.00 h Práznovce - Sl. Trnava (Konečný, OFZ). KS SŽ J - 17. kolo - 19. 4. o 13.30 h Sládkovičovo - Mojmírovce (Kravárik, Konečný), 20. 4. o 13.30 h Pata - Trnovec n/V. (Petránek, Czető). I. LIGA ženy - 17. kolo - 19. 4. o 15.00 h N. Zámky - Tr. Teplice (Strečko, Szabó, Vašš), Šaľa - Trnava (Havran, Vajzer, Tonkó). ObFZ Trnava DOSPELÍ OM - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Drahovce – Cífer (Monček, Kočišová, Marko, R), Smolenice – Suchá (Kravárik, Jančovič, Sékely, Belanský), Chtelnica – Ostrov (Dzuro, Košinár, Vančo), Siladice – Ratnovce (Krč Konečný, Gádoši, Novosedlík), Špačince – Brestovany (Baláž, Pinkas, Sivák), H.Otrokovce – Zvončín (Šurina, Mihálik, Homola, Šarvaic), Zavar - D.Krupá (Bočák, Čvirik, Durkot, Bartovič), Bučany - H.Orešany (Šarvaic, Lištjak, Poláš, Šugra) OS A - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Voderady - Biely kostol (Lamoš, Koberčík, Filo), Modranka – Malženice (Kalčík, Ahmed), Kátlovce – Ružindol (Slíž, Fandel, R), H.Krupá – Boleráz (Karel, Halász, R), Lovčice – Opoj (Bunček, Bačík), Bohdanovce – Šúrovce (Rybanský, Mikluščák, Ševčík), Zeleneč - Slávia TT (Vyskoč, Chudý), Križovany – Košolná (Špaček, Jordanov) OS B - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Veselé Pečeňady (Formela, Kolena), Borovce – Šulekovo (Sekerka, Prvý), Leopoldov - V.Orvište (Štrba, Horváth, R), Trakovice – Červeník (Nitka, Borovica, Vandák), Pastuchov – Sokolovce (Klačko, Klačko ml.), Bojničky – Prašník (Sluka, Ondriga), Madunice – Kľačany (Šige, Hetteš, Peško), Nižná – Šípkové (Landiga, Hutta) III. A - 21. kolo - 20.4.2008 o 16.00 h Vlčkovce - D.Orešany (Mucha P.), H.Dubové – Pavlice (Košťál), Trstín – Borová (Letovanec), Majcichov – Radošovce (Mucha J.), Dlhá – Naháč (Nádaský), Hrnčiarovce B – Buková (Petráš), Slov.N.V. – Dechtice (Zaťko), Dobrá Voda - D.Dubové (Gondor) III. B - 17. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Koplotovce - Kočín-Lančár (Poláš, Koberčík), Merašice - H.Trhovište (Mikluščák, Jančovič), Pet.Hlohovec - D.Trhovište (Mihálik, Šurina), Šterusy – Tepličky (Fandel, Slíž), D.Lopašov - Dvorníky B (Hetteš, Šarvaic), Žlkovce – Dubovany (Halász, Karel, Dzuro, Vandák), Banka - D.Otrokovce (Gádoši, Lamoš) DORAST OM – 21. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Drahovce - Slávia TT (Kočišová, Marko), Modranka – Zeleneč (Ahmed, Kalčík), Trakovice – Križovany (Borovica, Nitka), Siladice – Dechtice (Sluka, Nitka, 19.4. 16.00), Špačince – Smolenice (Kočišová, Durkot, 19.4. 13.30), Krakovany – Šúrovce (Frič, Boledovič), Zavar - D.Krupá (Sékely, Klačo, 19.4. 16.00), Suchá – Kátlovce (Rác, Lištjak, 19.4. 13.30) OSA – 17. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Zvončín – Brestovany (Chudý, Vyskoč), H.Krupá – Voderady (Halász, Karel), voľný los Biely Kostol, Bohdanovce – Malženice (Mikluščák, Rybanský), Cífer – Ružindol (Koberčík, Lamoš), Bučany – Opoj (Lištjak, Poláš), Košolná – Vlčkovce (Jančovič, Sékely) OSB – 21. kolo - 20.4.2008 o 13.30 h Ratnovce – Dvorníky (Monček), H.Otrokovce – Šulekovo (Mihálik, Homola), Moravany B – Ostrov (Sekerka, v Modrovej, 19.4. 13.30), Jalšové – Červeník (Klačko st ., Klačko ml.), voľný los Sokolovce, Hlohovec B – Prašník (Ondriga, Sluka, 10.30), D.Lopašov – Kľačany (Šarvaic, Hetteš, 19.4. 13.30), Dubovany – Banka (Prvý, Sekerka) ŽIACI OM – 21. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Dobrá Voda - Pet.Hlohovec (Prvý), Modranka - V.Orvište (Horváth, Železník), Chtelnica – Dvorníky (Gálik, Nosál, 14.00), Siladice – Križovany (Gádoši, Krč Konečný, 20.4. 13.30), Špačince – Brestovany (Durkot, Kočišová), Trakovice – Šúrovce (Gondor, Urbanovič), Zavar - V.Kostoľany (Čvirik, Durkot, 20.4. 14.00), Madunice - D.Krupá (Jordanov, Kissimonyi) OS A – 17. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Vlčkovce - D.Orešany (Bunček), Opoj – Ružindol (Bačík), Voderady - Biely Kostol (Marko), Lovčice – Trstín (Špaček), Majcichov – Cífer (Rybanský), Boleráz – Zvončín (Baláž), H.Orešany – Naháč (Lištjak) OS B – 13. kolo - 19.4.2008 o 16.00 h Pečeňady – Šulekovo (Pinkas), Pastuchov – Jalšové (Ondriga), Bučany – voľno, Žlkovce – Merašice (Karel, Halász, 14.00), Radošovce – Malženice (Petráš), Bojničky – Červeník (Toráč) OS C – 13. kolo 19.4.2008 o 16.00 Ratnovce - D.Lopašov (Kolena), Krakovany – Borovce (Sekerka), Nižná – Veselé (Mucha P.), Dubovany – Ostrov (Mucha J.), Banka – Sokolovce (Lamoš, Gádoši, 14.00), Trebatice – Prašník (Sekerka, 20.4., 10.30) Turnaj prípraviek 19.4. 9 00 h Zeleneč (Marko), Suchá (Rác), J.Bohunice (Dzuro), Vrbové (Prvý, 18.4.2008, 14.00)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 392
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 29 349
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 075
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 269
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 837
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 773
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 387
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 377
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 261
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 114
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Zaistené drogy.

Pri protidrogových akciách obvinili štyri osoby.

1 h
Ilustračné foto.

Samospráva dokončuje aj nízkouhlíkovú stratégiu, na ktorej bude založená aj nová energetická politika kraja.

4 h

Testovanie v priestoroch automobilky potrvá do utorka.

4 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

21 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

21 h

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

24. jan

Petra inšpirovala k textu tragédia. Na Oravskej priehrade sa utopili bratranci.

24. jan

Už ste čítali?