14. apr 2008 o 0:00
KAM ZA FUTBALOM
III. LIGA - 20. kolo - 13. 4. o 15.30 h J. Bohunice - Partizánske (Oselský, Fabian, Škadra - Vadkerti), Galanta - Štúrovo (Mizerák, F. Farkaš, Lerint - Trstenský)
IV. LIGA SZ - 20. kolo - 12. 4. o 15.30 h Ludanice - Piešťany (Z. Kukan, Baňár, Valko - Jeriga), 13. 4. o 15.30 h Hrnčiarovce - N. Dubnica (Volf, Bazsó, Hancko - Boršányi)
IV. LIGA JV - 20. kolo - 12. 4. o 15.30 h Sládkovičovo - Pata (Barcík, Ábel, Bojda - Jozaf), 13. 4. o 15.30 h Kolárovo - Sereď (Čulák, Blaháč, Šimurka - Révay)
V. LIGA Z - 20. kolo - 13. 4. o 10.00 h Čáčov - Kúty (B. Lištiak, Zachar, Klačanský - Grznár), o 15.30 h Jacovce - Prašice (B. Hancko, Kútny, Gembický - Hromník), Mor. Sv. Ján - V. Kostoľany (M. Bachratý, Jančok, Dano - Neckář), Petrova Ves - Jalšové (Šálek, Skaličan, Truhlík - Mišún), Radošina - Krakovany (Kellner, Magdolen, Jánošík - Jambor), Bor. Mikuláš - Gbely (Puna, Marcinát, Bulko - Štora), Trebatice - Tovarníky (Strečko, Slovák, Szabó - Mičúch), Hlohovec - Dvorníky (Debnár, Mihál, Kusala - Richnák).
DORAST
III. LSD a LMD - 20. kolo - 12. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Chrenová (Laco, Hagara, Jánošík - Hromník), Komárno - AS Trenčín B (Černák, Mlinkovics, Sárai - Turan), Brezová p/Br. - Bánovce (Poruban, Pavlačka, Faltejsek - Šulla), Dun. Streda - Lok. Trnava (Marinčák, Šmátrala, Tonkó - Lukács), 13. 4. o 10.00 a 12.30 h Trnava B - Topoľčany (Frič, Lešš, Labai - Polák), Senica - ČFK Nitra (Santa, Šeller, Valla - Karnay), N. Mesto - Nemšová (Peťovský, Bašnár, Kahún - Barinka), o 13.00 a 15.30 h Vráble - Galanta (Štrpková, Vyskočil, Ábel - Dvornák).
IV. LIGA SZ - 20. kolo - 12. 4. o 14.30 h Hlohovec - D. Vestenice (Lauko, J. Šmidovič), Holíč - Nováky (Valla, Czeto), Piešťany - Leopoldov (Jurenka, Bartoš), 13. 4. o 13.00 h Hrnčiarovce - Moravany (Bazsó, Hancko), Tr. Stankovce - Vrbové (Dohál, OFZ), Ilava - Handlová (J. Kováč, OFZ), Led. Rovne - Jasl. Bohunice (Kalčík, Koníček), Skalica - Radošovce (Ondruš, Zifčák).
IV. LIGA JV - 20. kolo - 12. 4. o 13.30 h Sereď - Hurbanovo (Bartoš, Jurenka)
V. LIGA Z - 20. kolo - 12. 4. o 11.30 h Hlboké - Chtelnica (Sládek, OFZ), o 13.00 h V. Kostoľany - V. Orvište (Gálik, Nosál), o 15.30 h Bojná - Šaštín (Kusý, Markech), Solčany - Kúty (Šamko, Hanek), Trebatice - Tovarníky (Boleček, Dúbravec), Preseľany - H. Orešany (Zachar, Klačanský), 13. 4. o 13.00 h Boleráz - Radošina (M. Šmidovič, OFZ), Bor. Mikuláš - Gbely (Marcinát, Bulko).
II. LSŽ a LMŽ - 20. kolo - 12. 4. o 9.30 a 11.45 h Šaľa - Piešťany (Pinter, Vajzer), o 10.00 a 12.00 h AS Trenčín B - Dun. Streda (Dohál, Vitko), Prievidza - Vráble (Čulák, Blaháč), FC Nitra B - Sp. Trnava B (Šiška, Zifčák), N. Zámky - Komárno (Titurus, Majer), Štúrovo - Dubnica B (Volf, OFZ), 13. 4. o 10.00 a 11.45 h Topoľčany - Levice B (Pastoreková, Miksa), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - FC ViOn (Macháček, Krč-Konečný).
III. LSŽ a LMŽ Stred - 16. kolo - 12. 4. o 10.00 a 11.45 h Senica B - Šoporňa (Rosa, Mráz), Vrbové - Chrenová B (Bartoš, Jurenka), o 10.00 a 12.00 h Holíč - Galanta (Czető, Valla), Hlohovec - Skalica (J. Šmidovič, Lauko), o 13.30 a 15.30 h Sereď - Dun. Streda B (Boledovič, Belanský), Šamorín - Leopoldov (Kövér, Pupáková), o 15.00 a 16.45 h Brezová p/Br. - Mor. Sv. Ján (Túbl, Otrísal).
KS SŽ Z - 16. kolo - 12. 4. o 10.00 h Moravany - Drahovce (Kravárik, OFZ), o 13.00 h Smolenice - Práznovce (Hafrovič, OFZ), Kátlovce - Hrnčiarovce (L. Monček, OFZ), o 15.30 h Sl. Trnava - Kúty (Očkovský, OFZ), Suchá n/P. - Gbely (Moncman, OFZ), Kľačany - Zeleneč (Santa, OFZ), Dechtice - J. Bohunice (Palocsányi, OFZ).
I. LIGA ženy - 16. kolo - 12. 4. o 15.00 h Trnava - R. Sobota (Vyskoč, Frič, Kalčík).
ObFZ Trnava
20. kolo 13.4.2008 15.30
Cífer – Orešany (Jurenka, Bartoš, Vyskoč, A,Sivák),
D.Krupá – Bučany (Špaček, Horváth Hetteš, Filo)
Zvončín – Zavar - Halász Karel Slíž Belanský
Brestovany - H.Otrokovce - Gondor Sékely Durkot Šugra
Ratnovce – Špačince - Mucha J. Mucha P. Sekerka Šarvaic
Ostrov – Siladice - Sluka Formela Homola Peško
Suchá – Chtelnica - Poláš Štrba Kočišová R
Drahovce – Smolenice - Frič Bočák Ahmed R
OS A
B.Kostol – Košolná - Rybanský Letovanec R
Slávia TT – Križovany - Šige Šarvaic Novosedlík
Šúrovce – Zeleneč - Fandel Nádaský R
Opoj – Bohdanovce - Čvirik Chudý
Boleráz – Lovčice - Santa Šmidovič M.
Ružindol - H.Krupá - Šurina Mihálik
Malženice – Kátlovce - Bačík Bunček
Voderady – Modranka - Gádoši Putera Jordanov Ševčík
Skupina OS B
Pečenady – Šípkové - Ševčík Kissimonyi
Klačany – Nižná - Nitka Ondriga
Prašník – Madunice - Jančovič Mikluščák
Sokolovce – Bojničky - Klačko Klačko ml.
Červeník – Pastuchov - Koberčík Marko
V.Orvište – Trakovice - Dzuro Prvý
Šulekovo – Leopoldov - Hutta Landiga Šeller Vančo
Veselé – Borovce - Kusý Rác
III. trieda sk. A 12.4.2008 sobota
D.Orešany - D.Dubové - Bačík Ahmed
Dechtice - D.Voda - Štrba Horváth Vandák
Buková - Sl.N.V. - Vyskoč st. Petráš
Naháč - Hrnčiarovce B - Mihálik Šurina Bartovič
Radošovce – Dlhá - Chudý Lamoš
Borová – Majcichov - Slíž Fandel
Pavlice - Trstín Marko - Ševčík
Vlčkovce - H.Dubové - Nádaský Gádoši
III.trieda sk. B
D.Otrokovce – Kočín - Kolena
Dubovany – Banka - Petráš
Dvorníky B – Žlkovce - Vyskoč st.
Tepličky - D.Lopašov - Zaťko
D.Trhovište – Šterusy - Borovica
H.Trhovište - Pet.Hlohovec - Toráč
Koplotovce – Merašice - Mráz Lamoš
Skupina OM Dňa :13.4.2008 Hod: 13 00 Kolo :20.
Slávia TT – Kátlovce - Šige
D.Krupá – Suchá - Hetteš Horváth
Šúrovce – Zavar - Nádaský Fandel 13.4.10 00 Lokomotíva
Smolenice – Krakovany - Mráz Hafrovič 12.4.15 30
Dechtice – Špačince - Horváth Štrba 12.4.13 00
Križovany – Siladice - Sékely
Zeleneč – Trakovice - Putera Jordanov
Drahovce – Modranka - Bočák Ahmed
Skupina OS A
Brestovany – Vlčkovce - Durkot Gondor
Opoj – Košolná - Chudý Čvirik
Ružindol – Bučany - Mihálik Šurina
Malženice – Cífer - Bačík Bunček
B.Kostol – Bohdanovce - Letovanec Rybanský
Voderady - volno –––-
Zvončín - H.Krupá - Karel Slíž
Skupina OS B
Dvorníky – Banka - Jančovič Mikluščák 12.4. 12 30
Klačany – Dubovany - Ondriga Nitka
Prašník - D.Lopašov - Mikluščák Jančovič
Sokolovce - Hlohovec B - Nitka Sluka 12.4. 13 00
Červeník - volno ––––
Ostrov – Jalšové - Košinár Sekerka 12.4. 15 30
Šulekovo - Moravany B - Landiga Hutta
Ratnovce - H.Otrokovce - Mucha P. Sekerka
Žiaci
Skupina OM Deň:12.4.2008 Čas :15 30 Kolo :20.
Pet.Hlohovec - D.Krupá - Borovica Klačko ml.
V.Kostolany – Madunice - Nosál Gálik
Šúrovce – Zavar - Sékely Klačo
Brestovany – Trakovice - Putera Urbanovič
Križovany – Špačince - Jordanov Kissimonyi
Dvorníky – Siladice - Mikluščák Jančovič
V.Orvište – Chtelnica - Mucha P. Mucha J. 13 30
D.Voda – Modranka - Hetteš 13 00
OS"A"
D.Orešany – Naháč - Ahmed Bačík 13 30
Zvončín - H.Orešany - Letovanec
Cífer – Boleráz - Rybanský
Trstín – Majcichov - Hetteš
B.Kostol – Lovčice - Špaček
Ružindol – Voderady - Poláš
Vlčkovce – Opoj - Gádoši Nádaský 13 30
OS"B"
Šulekovo – Červeník - Hutta
Malženice – Bojničky - Rác
Merašice – Radošovce - Toráč
Žlkovce - volno –––-
Jalšové – Bučany - Ondriga
Pečenady - Pastuchov Mucha J.
OS"C"
Prašník - D.Lopašov - Zaťko
Sokolovce – Trebatice - Sluka Nitka
Ostrov – Banka - Sekerka Košinár 13 30
Veselé – Dubovany - Mucha P.
Borovce – Nižná - Gondor
Ratnovce – Krakovany - Homola
Turnaj prípraviek Ostrov 12.4.2008 9 00hod. R. Prvý
Turnaj str. škôl na Slávií /Rybník / 8.4. 2008 o 9 00 hod. Lamoš,Horváth,Zaťko,Rác,Petráš.
Zodp. za obsadenie Lamoš
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou