Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 20. kolo - 13. 4. o 15.30 h J. Bohunice - Partizánske (Oselský, Fabian, Škadra - Vadkerti), Galanta - Štúrovo (Mizerák, F. Farkaš, Lerint - Trstenský)

IV. LIGA SZ - 20. kolo - 12. 4. o 15.30 h Ludanice - Piešťany (Z. Kukan, Baňár, Valko - Jeriga), 13. 4. o 15.30 h Hrnčiarovce - N. Dubnica (Volf, Bazsó, Hancko - Boršányi) IV. LIGA JV - 20. kolo - 12. 4. o 15.30 h Sládkovičovo - Pata (Barcík, Ábel, Bojda - Jozaf), 13. 4. o 15.30 h Kolárovo - Sereď (Čulák, Blaháč, Šimurka - Révay) V. LIGA Z - 20. kolo - 13. 4. o 10.00 h Čáčov - Kúty (B. Lištiak, Zachar, Klačanský - Grznár), o 15.30 h Jacovce - Prašice (B. Hancko, Kútny, Gembický - Hromník), Mor. Sv. Ján - V. Kostoľany (M. Bachratý, Jančok, Dano - Neckář), Petrova Ves - Jalšové (Šálek, Skaličan, Truhlík - Mišún), Radošina - Krakovany (Kellner, Magdolen, Jánošík - Jambor), Bor. Mikuláš - Gbely (Puna, Marcinát, Bulko - Štora), Trebatice - Tovarníky (Strečko, Slovák, Szabó - Mičúch), Hlohovec - Dvorníky (Debnár, Mihál, Kusala - Richnák). DORAST III. LSD a LMD - 20. kolo - 12. 4. o 10.00 a 12.30 h Partizánske - Chrenová (Laco, Hagara, Jánošík - Hromník), Komárno - AS Trenčín B (Černák, Mlinkovics, Sárai - Turan), Brezová p/Br. - Bánovce (Poruban, Pavlačka, Faltejsek - Šulla), Dun. Streda - Lok. Trnava (Marinčák, Šmátrala, Tonkó - Lukács), 13. 4. o 10.00 a 12.30 h Trnava B - Topoľčany (Frič, Lešš, Labai - Polák), Senica - ČFK Nitra (Santa, Šeller, Valla - Karnay), N. Mesto - Nemšová (Peťovský, Bašnár, Kahún - Barinka), o 13.00 a 15.30 h Vráble - Galanta (Štrpková, Vyskočil, Ábel - Dvornák). IV. LIGA SZ - 20. kolo - 12. 4. o 14.30 h Hlohovec - D. Vestenice (Lauko, J. Šmidovič), Holíč - Nováky (Valla, Czeto), Piešťany - Leopoldov (Jurenka, Bartoš), 13. 4. o 13.00 h Hrnčiarovce - Moravany (Bazsó, Hancko), Tr. Stankovce - Vrbové (Dohál, OFZ), Ilava - Handlová (J. Kováč, OFZ), Led. Rovne - Jasl. Bohunice (Kalčík, Koníček), Skalica - Radošovce (Ondruš, Zifčák). IV. LIGA JV - 20. kolo - 12. 4. o 13.30 h Sereď - Hurbanovo (Bartoš, Jurenka) V. LIGA Z - 20. kolo - 12. 4. o 11.30 h Hlboké - Chtelnica (Sládek, OFZ), o 13.00 h V. Kostoľany - V. Orvište (Gálik, Nosál), o 15.30 h Bojná - Šaštín (Kusý, Markech), Solčany - Kúty (Šamko, Hanek), Trebatice - Tovarníky (Boleček, Dúbravec), Preseľany - H. Orešany (Zachar, Klačanský), 13. 4. o 13.00 h Boleráz - Radošina (M. Šmidovič, OFZ), Bor. Mikuláš - Gbely (Marcinát, Bulko). II. LSŽ a LMŽ - 20. kolo - 12. 4. o 9.30 a 11.45 h Šaľa - Piešťany (Pinter, Vajzer), o 10.00 a 12.00 h AS Trenčín B - Dun. Streda (Dohál, Vitko), Prievidza - Vráble (Čulák, Blaháč), FC Nitra B - Sp. Trnava B (Šiška, Zifčák), N. Zámky - Komárno (Titurus, Majer), Štúrovo - Dubnica B (Volf, OFZ), 13. 4. o 10.00 a 11.45 h Topoľčany - Levice B (Pastoreková, Miksa), o 12.30 a 14.00 h Lok. Trnava - FC ViOn (Macháček, Krč-Konečný). III. LSŽ a LMŽ Stred - 16. kolo - 12. 4. o 10.00 a 11.45 h Senica B - Šoporňa (Rosa, Mráz), Vrbové - Chrenová B (Bartoš, Jurenka), o 10.00 a 12.00 h Holíč - Galanta (Czető, Valla), Hlohovec - Skalica (J. Šmidovič, Lauko), o 13.30 a 15.30 h Sereď - Dun. Streda B (Boledovič, Belanský), Šamorín - Leopoldov (Kövér, Pupáková), o 15.00 a 16.45 h Brezová p/Br. - Mor. Sv. Ján (Túbl, Otrísal). KS SŽ Z - 16. kolo - 12. 4. o 10.00 h Moravany - Drahovce (Kravárik, OFZ), o 13.00 h Smolenice - Práznovce (Hafrovič, OFZ), Kátlovce - Hrnčiarovce (L. Monček, OFZ), o 15.30 h Sl. Trnava - Kúty (Očkovský, OFZ), Suchá n/P. - Gbely (Moncman, OFZ), Kľačany - Zeleneč (Santa, OFZ), Dechtice - J. Bohunice (Palocsányi, OFZ). I. LIGA ženy - 16. kolo - 12. 4. o 15.00 h Trnava - R. Sobota (Vyskoč, Frič, Kalčík). ObFZ Trnava 20. kolo 13.4.2008 15.30 Cífer – Orešany (Jurenka, Bartoš, Vyskoč, A,Sivák), D.Krupá – Bučany (Špaček, Horváth Hetteš, Filo) Zvončín – Zavar - Halász Karel Slíž Belanský Brestovany - H.Otrokovce - Gondor Sékely Durkot Šugra Ratnovce – Špačince - Mucha J. Mucha P. Sekerka Šarvaic Ostrov – Siladice - Sluka Formela Homola Peško Suchá – Chtelnica - Poláš Štrba Kočišová R Drahovce – Smolenice - Frič Bočák Ahmed R OS A B.Kostol – Košolná - Rybanský Letovanec R Slávia TT – Križovany - Šige Šarvaic Novosedlík Šúrovce – Zeleneč - Fandel Nádaský R Opoj – Bohdanovce - Čvirik Chudý Boleráz – Lovčice - Santa Šmidovič M. Ružindol - H.Krupá - Šurina Mihálik Malženice – Kátlovce - Bačík Bunček Voderady – Modranka - Gádoši Putera Jordanov Ševčík Skupina OS B Pečenady – Šípkové - Ševčík Kissimonyi Klačany – Nižná - Nitka Ondriga Prašník – Madunice - Jančovič Mikluščák Sokolovce – Bojničky - Klačko Klačko ml. Červeník – Pastuchov - Koberčík Marko V.Orvište – Trakovice - Dzuro Prvý Šulekovo – Leopoldov - Hutta Landiga Šeller Vančo Veselé – Borovce - Kusý Rác III. trieda sk. A 12.4.2008 sobota D.Orešany - D.Dubové - Bačík Ahmed Dechtice - D.Voda - Štrba Horváth Vandák Buková - Sl.N.V. - Vyskoč st. Petráš Naháč - Hrnčiarovce B - Mihálik Šurina Bartovič Radošovce – Dlhá - Chudý Lamoš Borová – Majcichov - Slíž Fandel Pavlice - Trstín Marko - Ševčík Vlčkovce - H.Dubové - Nádaský Gádoši III.trieda sk. B D.Otrokovce – Kočín - Kolena Dubovany – Banka - Petráš Dvorníky B – Žlkovce - Vyskoč st. Tepličky - D.Lopašov - Zaťko D.Trhovište – Šterusy - Borovica H.Trhovište - Pet.Hlohovec - Toráč Koplotovce – Merašice - Mráz Lamoš Skupina OM Dňa :13.4.2008 Hod: 13 00 Kolo :20. Slávia TT – Kátlovce - Šige D.Krupá – Suchá - Hetteš Horváth Šúrovce – Zavar - Nádaský Fandel 13.4.10 00 Lokomotíva Smolenice – Krakovany - Mráz Hafrovič 12.4.15 30 Dechtice – Špačince - Horváth Štrba 12.4.13 00 Križovany – Siladice - Sékely Zeleneč – Trakovice - Putera Jordanov Drahovce – Modranka - Bočák Ahmed Skupina OS A Brestovany – Vlčkovce - Durkot Gondor Opoj – Košolná - Chudý Čvirik Ružindol – Bučany - Mihálik Šurina Malženice – Cífer - Bačík Bunček B.Kostol – Bohdanovce - Letovanec Rybanský Voderady - volno –––- Zvončín - H.Krupá - Karel Slíž Skupina OS B Dvorníky – Banka - Jančovič Mikluščák 12.4. 12 30 Klačany – Dubovany - Ondriga Nitka Prašník - D.Lopašov - Mikluščák Jančovič Sokolovce - Hlohovec B - Nitka Sluka 12.4. 13 00 Červeník - volno –––– Ostrov – Jalšové - Košinár Sekerka 12.4. 15 30 Šulekovo - Moravany B - Landiga Hutta Ratnovce - H.Otrokovce - Mucha P. Sekerka Žiaci Skupina OM Deň:12.4.2008 Čas :15 30 Kolo :20. Pet.Hlohovec - D.Krupá - Borovica Klačko ml. V.Kostolany – Madunice - Nosál Gálik Šúrovce – Zavar - Sékely Klačo Brestovany – Trakovice - Putera Urbanovič Križovany – Špačince - Jordanov Kissimonyi Dvorníky – Siladice - Mikluščák Jančovič V.Orvište – Chtelnica - Mucha P. Mucha J. 13 30 D.Voda – Modranka - Hetteš 13 00 OS"A" D.Orešany – Naháč - Ahmed Bačík 13 30 Zvončín - H.Orešany - Letovanec Cífer – Boleráz - Rybanský Trstín – Majcichov - Hetteš B.Kostol – Lovčice - Špaček Ružindol – Voderady - Poláš Vlčkovce – Opoj - Gádoši Nádaský 13 30 OS"B" Šulekovo – Červeník - Hutta Malženice – Bojničky - Rác Merašice – Radošovce - Toráč Žlkovce - volno –––- Jalšové – Bučany - Ondriga Pečenady - Pastuchov Mucha J. OS"C" Prašník - D.Lopašov - Zaťko Sokolovce – Trebatice - Sluka Nitka Ostrov – Banka - Sekerka Košinár 13 30 Veselé – Dubovany - Mucha P. Borovce – Nižná - Gondor Ratnovce – Krakovany - Homola Turnaj prípraviek Ostrov 12.4.2008 9 00hod. R. Prvý Turnaj str. škôl na Slávií /Rybník / 8.4. 2008 o 9 00 hod. Lamoš,Horváth,Zaťko,Rác,Petráš. Zodp. za obsadenie Lamoš

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 089
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 841
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 799
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 347
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 825
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 167
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 791
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 433
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 352
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 619
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

O testovanie prejavili záujem viaceré podniky.

6 h

Obec umožnila záujemcom o antigénové testovanie objednať sa na presný čas.

8 h

Ak ste staršiu ženu z Galanty niekde videli, kontaktujte políciu.

11 h

Pracoviská a domácnosti sú podľa regionálneho hygienika najčastejším miestom nákazy.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

11 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

3 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

16 h

Už ste čítali?