Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky
FUTBAL OM MUŽI

Na Chtelnicu si teraz zastrieľali Smolenice

Cífer – Dolná Krupá 2:0 (1:0) Góly: Gašparovič (z 11m), R. Dunda Domáci mali od začiatku zápasu jasnú prevahu. Prvého zápisu do listiny strelcov sa dočkali po penalte, ktorú premenil sám faulovaný útočník Gašparovič. Výhodu pokutového kopu mali aj hosti

a v druhom polčase. Domáci brankár však nelovil loptu zo siete. Domáci ešte poistili výsledok druhým gólom a vyše 450 domácich divákov mohlo byť spokojných. Cífer: Šimončič – Kročka, Gašparovič, Krajčovič, Domorák, Rusnák, Lanák, Tim. Tibenský, Hamaďák, Hulman, Kubkovič (R. Dunda, T. Dunda, Orlický) D. Krupá: Lipovský – Anetta, Bohunický, Hulík, Minárik, Novota, Fíba, A. Bachratý, M. Bachratý, Žák, Slabý (Keleši) Smolenice – Chtelnica 14:1 (6:0) Góly: Jankovič 3, Kobetič 3, Bednár 2, Augustín 2, Hrdlička, Baláž, Slezák, Štibrany – Cibrin (z 11m), ČK: Pollák V prvej minúte Jankovič otvorili. Postupne na prvý gól nadviazali aj ostatní spoluhráči. V prvej desaťminútovke už bolo 3:0 a pomaly sa začal črtať víťaz stretnutia. Domáci pridali ešte tri góly doprestávky a hostia naopak prišli o Pollák, ktorý po tvrdom faule išiel pod sprchy. Výmena brankára do druhej polovice nepomohla odvrátiť hrozivý výsledok pre Chtelnicu. Napokon Piačka kapituloval ešte osemkrát, ale napriek tomu bol najlepším hráčom hostí. Hostia už len skorigovali výsledok po nastrelenej ruke domácich. Smolenice: Smolek – Hrdlička, Baláž, Šajdik, Slezák, Bednár, Petrovič, Pluhár, Kobetič, Štibraný, Jankovič (Augustín, Kobiecky, Rábara) Chtelnica: Pavelský– Gacko, Ježík, Gula, Kubiš, Blažko, Cibrin, Pollák, Opát, D. Kičina, Rektorík (Žigray, Piačka) Drahovce – Siladice 1:1 (0:1) Góly: Chudý – Sekereš Siladice boli v prvej polovici lepším mužstvom a za svoje snaženie boli odmenení gólom, ktorý padol po chybe domáceho gólmana. Zbytok polčasu sa hral v strede ihriska bez výraznejších príležitostí. Po obrátke sa domáci vrátili do zápasu a vyrovnali. Ich snaženie však upadlo, čo sa odrayilo aj na hre a obe mužstvá prakticky dohrávali stretnutie. V Drahovciach sa aj preto zrodila zaslúžená remíza. Drahovce: Pavlovič – Rusnáčik, Michálek, Urban, Majtán, Dusík, Rybárik, Čapuška, Kocian, Brezovský, Jankech (Chudý, Pavlíček, Sedláčik) Siladice: Trnovec – Lančarič, L. Rau, Sekereš, I. Fančo, B. Fančo, Malaska, D. Rau, Kohút, Gašparovič, Páleník (Chynoradský, Neštecký) Suchá – Špačince 1:1 (0:0) Góly: Melkner - Drozda ČK: Drozda Domáci mali tlak, ale hostia išli do vedenia. Po zlom odkope domácej obrany Drozda z dvadsaťpäť metrov prekonal vybehnutého Hirnera. Domáci sa napokon podarilo vyrovnať, keď vyšachovali obranu hostí a nekompromisne zakončili akciu. Za dobrého rozhodovania hlavného rozhodcu sa zápas končil deľbou bodov. Suchá.: Hirner – Dolnák, Ľ. Fridrich, Horvatovič, Januš, P. Maštalír, D. Maštalír, Lošonský, Drahňovský, Jankovič, Melkner (Benovič, M. Fridrich, Lužák) Špačince: B. Púchly – M. Púchly, Haršány, M. Dobrovodský, Kubinec, Mitošinka, Drozda, Daniel, Gábor, Brandis, Tisoň (Edker, Kubiš, L. Dobrovodský) Ostrov – Horné Otrokovce 4:0 (1:0) Góly: Pavol Kabát 3, Svetlík Domáci boli lepším tímom a svoju hernú prevahu dokázali premeniť na jeden presný zásah. Vdruhom polčase však už naplno dominovali na ihrisku a pridali ďalšie tri góly. Nepríjemným momentom bolo zranenie Hlavnu, ktorý pri výskoku zle dopadol a napokon bol odvezený do nemocnice rýchlou zdravotnou službou. Záver stretnutia sa niesol v nervóznej atmosfére aj vďaka všetkým trom zučastneným stranám. Ostrov: Butka – D. Regina, Gajdoš, Svetlík, Rajnák, Miklovič, Pišný, Peter Kabát, Pavol Kabát, Milan Jankech, Michal Jankech (Sminin) H. Otrokovce: Vaško – Ondrífek, Kminta, Kiss, Školník, Hlavna, Reho, Sluka, Kuna, Hancko, Mikuš (N. Kusý, Gálik, Cícer) Ratnovce – Zavar 1:1 (1:1) Góly: Maroš Komadel - Kovačič Domáci sa snažili úvodným mohutným tlakom rozhodnúť zápas už v úvode stretnutia. Avšak hostia v pätnástej minúte otvorili skóre, keď po akcii Psotu strielal Kovačič. Ratnovce dokázali pohotovo reagovať a vyrovanli po akcii Bílika a gólovej koncovke Komadela. Na dlhé minuty domáci režírovali zápas, ale bez gólov. Druhé dejstvo sa nieslo v tom istom duchu ako záver prvého polčasu. Domáci opäť nepremenili žiadnu šancu a hostia v závere mohli ukradnúť tri body domacim. Aj oni však vyšli naprázdno. Napokon sa body museli zaslúžene deliť. Ratnovce: Múdry – Samko, Karaba, Petrík, Michal Komadel, Maroš Komadel, Kútny, Radický, Kusý, Bílik, P. Valovič (M. Valovič) Zavar: Antal – Simlaštík, Juriš, Michal Psota, Štibrány, Sanny, Horváth, Matej Psosta, Kovačič, Mihálik, Krajčovič (Holienčin, Vido, Rakús) Brestovany – Bučany 0:2 (0:2) Góly: Sokolovič, Suchoň Hostia zaskočili domácich štartom a bojovnosťou o loptu. Vyústili z toho dva góly po chybách v domácej obrane. Domáci pochopiteľne chceli otočiť stretnutie ako pred rokom. Do polčasu sa im to však nepodarilo a v druhom polčase im chýbal aj kus športového šťastia. Hostia však umne bránili, nebezpečne kontrovali z protiútokov a nepustili už tri body. Brestovany: Čambál – Jobek, Šiška, M. Ševčík, Jankovič, Marek Kollár, Hudek, Hanakovič, Honíšek, Maar, Valášek (Martin Kollár) Bučany: Zelka – Očkovský, Bunček, A. Tanáč, Sokolovič, Vavro, Hrčka, M. Tanáč, Fančovič, Suchoň, Belica (Kubovič) Zvončín – Horné Orešany 1:0 (1:0) Góly: Kosnáč ČK: Vo Zvončíne sa hral tvrdý zápas s množstvom osobných súbojov. Susedské derby bolo veľmi nervózne a vyrovnané. Viac šancí si vypracovali domáci a podarilo sa im teda jediným gólom zvíťaziť, čomu dopomohlo aj vylúčenie jedného hráča hostí Zvončín: Královič – Kuracina, Backa, Pecko, Vandák, Tomík, Chabreček, Palkovič, Hujsi, Kosnáč, Sekely, (Holovič, Hájiček, Krchnák) H. Orešany: Žalud – Mesíček, Križan, Benovič, J. Krchnák, Novák, Smolek, Volner, Reiter, Zachar, Malacký MATEJ KUBÁL OM MUŽI po 18. kole 1. Smolenice 18 12 3 3 49:16 39 2. Cífer 18 11 2 5 75:26 35 3. Siladice 18 9 4 5 35:22 31 4. Ostrov 18 10 1 7 38:41 31 5. Zvončín 18 8 6 4 35:22 30 6. Horné Orešany 18 9 3 6 29:15 30 7. Horné Otrokovce 18 10 0 8 36:37 30 8. Drahovce 18 8 5 5 31:29 29 9. Dolná Krupá 18 8 3 7 26:22 27 10. Špačince 18 7 6 5 34:24 27 11. Bučany 18 8 3 7 36:36 27 12. Brestovany 18 6 5 7 28:32 23 13. Suchá n/Parnou 18 4 3 11 28:43 15 14. Zavar 18 3 5 10 18:37 14 15. Ratnovce 18 3 4 11 19:37 13 16. Chtelnica 18 1 1 16 13:91 4

10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 285

V Trnavskom kraji odhalili 210 nových prípadov.

8m

Primátor Miroslav Kollár označil epidemiologickú situáciu v meste za vážnu.

21m

Najviac detí prišlo na svet v mesiaci júl, a to 88.

2 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.