Nedeľa, 25. júl, 2021 | Meniny má JakubKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 19. kolo - 6. 4. o 10.30 h Dubnica B - J. Bohunice (Koníček, Darnadi, Marinčák - Bott), o 15.30 h Gabčíkovo - Galanta (Kalčík, Otrubčák, P. Kováč - Cabaj).

IV. LIGA SZ - 19. kolo - 6. 4. o 15.30 h Piešťany - Hrnčiarovce (Bojda, Jakúbek, Barcík - Lukács). IV. LIGA JV - 19. kolo - 6. 4. o 15.30 h Pata - Vieska (Ľ. Monček, Pastoreková, Šimurka - Turan), Topoľníky - Sládkovičovo (Obeda, Vitko, Tabak - Barinka), Sereď - Palárikovo (Vyskočil, Chlebo, Šimon - L. Gádoši). V. LIGA Z - 19. kolo - 6. 4. o 15.30 h Dvorníky - Trebatice (Remeň, Sklenár, Sárai - Lipták), Tovarníky - B. Mikuláš (Gálik, Nosál, Dúbravec - Pacher), Gbely - Radošina (Šmátrala, Boledovič, Frič - Gajdúšek), Krakovany - Čáčov (P. Kollár, Igaz, Adamkovič - Šípoš), Kúty - Petrova Ves (Porubčan, Hanek, Šamko - Samek), Jalšové - Mor. Sv. Ján (M. Kollár, Ševčík, Cabaj - Puha), V. Kostoľany - Jacovce (Bircsák, Vašš, Bílek - Machaj), Prašice - Hlohovec (Benyo, Végh, Vincze - Slovák). V. LIGA J - 19. kolo - 6. 4. o 15.30 h V. Úľany - V. Meder (Vachula, Bašnár, Kahún - Vadkerti), Č. Brod - Váhovce (Faltejsek, Pavlačka, Štefanec - Juráň), Č. Voda - Ohrady (Floriš, Hrabaj, Sliepka - Kyselica). DORAST I. LSD a LMD - 20. kolo - 2. 4. o 12.00 a 14.15 h Trnava - B. Bystrica (Hádek, Darnadi, Formel - Gádoši). III. LSD a LMD - 19. kolo - 5. 4. o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava - Trnava B (Vyskoč, Dúbravec, Boleček - Konečný), Galanta - Brezová p/Br. (Krivošík, Hafrovič, Očkovský - Schmidt). IV. LIGA SZ - 19. kolo - 5. 4. o 12.30 h Vrbové - Holíč (Gádoši, Jurenka), o 13.00 h J. Bohunice - Ilava (Macháček, Košťál), Handlová - Tr. Stankovce (Ondruš, Blaháč), D. Vestenice - Piešťany (Santa, Paulovič), o 15.30 h Leopoldov - Skalica (J. Šmidovič, Haršany), 6. 4. o 13.00 h Moravany - Hlohovec (J. Šmidovič, OFZ), Radošovce - Led. Rovne (Czeto, OFZ), o 15.00 h Nováky - Hrnčiarovce (Blaháč, OFZ). IV. LIGA JV - 19. kolo - 6. 4. o 13.00 h Dvory n/Ž - Sereď (Blažek, Sládek). V. LIGA Z - 19. kolo - 5. 4. o 13.00 h Radošina - Bojná (Šeller, Kusý), o 15.30 h Chtelnica - V. Kostoľany (Moncman, Belanský), V. Orvište - Preseľany (Nosál, Gálik), 6. 4. o 13.00 h H. Orešany - Trebatice (Boleček, OFZ), Kúty - Boleráz (Hanek, Šamko). V. LIGA J - 19. kolo - 5. 4. o 12.30 h Sládkovičovo - Tešedíkovo (Šmátrala, OFZ), 6. 4. o 13.00 h Č. Brod - M. Dvorníky (Pavlačka, Štefanec), Hájske - Vinohrady (Vajzer, OFZ), Trstice - Ivanka (Meňhart, F. Farkaš), Matúškovo - N. Život (Takács, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 17. kolo - 5. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava - SFM Senec (Pintér, Lešš, P. Bachratý). II. LSŽ a LMŽ - 19. kolo - 6. 4. o 10.00 a 11.45 h Piešťany - Lok. Trnava (Lauko, Gádoši), o 10.00 a 12.00 h Trnava B - Prievidza (Krč-Konečný, Bartoš). III. LSŽ Stred - 15. kolo - 5. 4. o 10.00 a 11.45 h Leopoldov - Vrbové (Kravárik, OFZ), o 13.30 a 15.30 h Šoporňa - Sereď (Harvan, Dano), 6. 4. o 9.30 a 11.30 h Dun. Streda B - Hlohovec (Bott, OFZ), o 10.00 a 12.00 h Galanta - Senica B (Krivošík, Vyskoč). KS SŽ Západ - 15. kolo - 5. 4. o 10.00 h J. Bohunice - Kľačany (Koštál, Macháček), o 15.30 h Hrnčiarovce - Dechtice (Boledovič, OFZ), Zeleneč - Suchá n/P (Frič, OFZ), Gbely - Sl. Trnava (Patka, OFZ), Kúty - Smolenice (Koníček, OFZ), Drahovce - Kátlovce (L. Monček, Kalčík), 6. 4. o 12.30 h Práznovce - Moravany (Santa, OFZ). OM MUŽI 19. kolo, 6.4.2008 o 15.30 h: Smolenice - Cífer (Košinár, Dzuro, Jančovič, R), Chtelnica - Drahovce (Nitka, Sluka, Kolena, Šugra), Siladice - Suchá (Šurina, Mihálik, Kissimonyi, Filo), Špačince - Ostrov (Mikluščák, Chudý, Sékely, Bartovič),H.Otrokovce - Ratnovce (Landiga, Hutta, Toráč, Vančo), Zavar - Brestovany (Krč-Konečný, Karel, Halász, Ševčík), Bučany - Zvončín (Bartoš, Letovanec, Marko, Vandák), H.Orešany - D.Krupá (Vyskoč, Lištjak, Boleček, Šarvaic). OS A MUŽI Modranka - B.Kostol (Sekerka, Mucha P.), Kátlovce - Voderady (Bočák, Durkot), H.Krupá - (Malženice (Rybanský, Jančich), Lovčice - (Ružindol (Ahmed, Nádaský, Novosedlík), Bohdanovce - (Boleráz (Mráz, Štrba, Peško), Zeleneč - Opoj - (Lauko, Mucha J., Belanský), Križovany - Šúrovce (Zvolenský, Gádoši), Košolná - Slávia Trnava (Bačík, Bunček, Sivák). OS B MUŽI, 5.4.2008, sobota Borovce - Pečenady (Lamoš, Horváth), Leopoldov - Veselé (Mráz, Putera), Trakovice - Šulekovo (Slíž, Fandel, Sékely), Pastuchov - V.Orvište (Ondriga, Borovica), Bojničky - Červeník (Rybanský, Jančich), Madunice - Sokolovce (Hetteš, Lištjak), Nižná - Prašník (Bunček, Bačík), Šípkové - Klačany (Mucha J., Mucha P.). III. TRIEDA A MUŽI H.Dubové - D.Orešany (Slíž, Pinkas), Trstín - Vlčkovce (Koberčík, Putera), Majcichov - Pavlice (Lamoš, Jordanov), Dlhá - Borová (Šarvaic), Hrnčiarovce B - Radošovce (Poláš, Kočišová), Sl.N.V. - Naháč (Šige, Hetteš), D.Voda - Buková (Ševčík), D.Dubové - Dechtice (Fandel, R). III. TRIEDA B MUŽI Merašice - Kočín (Borovica, Ondriga), Pet.Hlohovec - Koplotovce (Gondor, Klačko ml.), Šterusy - H.Trhovište (Prvý), D.Lopašov - D.Trhovište (Baláž, Rác), Žlkovce - Tepličky (Čvirik, Klačko st.), Banka - Dvorníky B (Zaťko), D.Otrokovce - Dubovany (Santa, Homola). OM DORAST 19. kolo 6.4.2008 o 13 00 h: Modranka - Slávia Trnava (Mucha P., Sekerka), Trakovice - Drahovce (Sluka, Kolena, 6.4.12.30 h), Siladice - Zeleneč (Nitka, Kolena, 5.4. o 15.30 h), Špačince - Križovany (Mikluščák, Jančovič, 5.4.13.00 h), Krakovany - Dechtice (Sekerka, 5.4. o 15.30 h), Zavar - Smolenice (Hutta, Landiga, 5.4. o 15.30 h), Suchá - Šúrovce (Mihálik, Šurina, 5.4. o 13 00 h), Kátlovce - D.Krupá (Gondor, Durkot, 5.4. o 15.30 h). OS A DORAST H.Krupá - Brestovany (Jančich, Rybanský), Zvončín - voľno, Bohdanovce - Vodready (Štrba, Mráz), Cífer - B.Kostol (Hetteš, Šige), Bučany - Malženice (Letovanec, Marko), Košolná - Ružindol (Bunček, Bačík), Vlčkovce - Opoj (Jordanov, Lamoš). OS B DORAST H.Otrokovce - Dvorníky (Hutta, Toráč), Moravany B - Ratnovce (Prvý, v Modrovej 5.4. o 13.00 h), Jalšové - Šulekovo (Gondor, Klačko ml.), Ostrov - voľno, Hlohovec B - Červeník (Kolena, Nitka, 5.4. o 10.30 h), D.Lopašov - Sokolovce (Klačko st., 5.4. o 15.30 h), Dubovany - Prašník (Klačko st., Čvirik), Banka - Kľačany (Zaťko). OM ŽIACI 19. kolo 5.4.2008 o 15.30 h: Modranka - Hlohovec (Marko), Chtelnica - D.Voda (Belanský, Moncman, o 13.30 h), Siladice - V.Orvište (Kissmonyi, Mihálik, 6.4. o 13.00 h), Špačince - Dvorníky (Jančovič, Mikluščák), Trakovice - Križovany (Sékely, Fandel, o 13.30 h), Zavar - Brestovany (Karel, Halász, 6.4. o 13.30 h), Madunice - Šúrovce (Lištjak, Hetteš, o 13.30 h), D.Krupá - V.Kostoľany (Kočišová- Urbanovič). OS A ŽIACI Opoj - D.Orešany (Karel), Voderady - Vlčkovce (Ševčík), Lovčice - Ružindol (Rác), Majcichov - B.Kostol (Halász), Boleráz - Trstín (Zaťko), H.Orešany - Cífer (Šurina, Mihálik), Naháč - Zvončín (Pinkas).

Najčítanejšie na My Trnava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti
  2. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  3. Od Česka až po Jadran
  4. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
  5. VÚB banka ešte viac posilní leasingové služby
  6. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
  7. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci
  8. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu?
  9. Deti často nie sú na letnú škôlku alebo tábor vhodne pobalené
  10. Pätnásť miest v Rakúsku na letné potulky
  1. Ako uľahčiť opatrovanie seniorov doma
  2. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  3. Riziko úrazov je počas letných prázdnin vyššie
  4. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  5. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  6. Tatravagónka Poprad ponúka stabilnú prácu a kariérny rast
  7. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  8. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  9. Svet bude fungovať na dátach a tie sú pre Slovensko priorita
  10. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti
  1. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 9 813
  2. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 8 469
  3. Vedci skúmali slovenskú magnéziovú minerálku. Výsledok prekvapí. 6 201
  4. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 884
  5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 4 094
  6. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 3 875
  7. Pätnásť miest v Rakúsku na letné potulky 3 599
  8. Od Česka až po Jadran 3 462
  9. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 2 762
  10. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 2 284
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Festival sa uskutočnil na hrade Červený kameň.


TASR 6m
Martin Smatana

Ak by umierali chorí na COVID-19 rovnakým tempom ako počas poslednej vlny, mali by sme na jeseň pri šírení delta variantu približne 40-tisíc mŕtvych.


SITA 2 h
Testovanie. Ilustračná fotografia.

Počet hospitalizovaných pacientov s potvrdeným ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň sa nezmenil, ostáva na čísle 80.


SITA 3 h
Ilustračné foto.

S búrkami môžu byť spojené krátkodobé, ale intenzívne lejaky.


TASR 4 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vodnú plochu v kameňolome využívajú tisíce ľudí, napriek tomu, že je tam zákaz kúpania aj vstupu. Dnes sa tam utopil mladý muž.


23 h

Vodnú plochu v kameňolome využívajú tisíce ľudí, napriek tomu, že je tam zákaz kúpania aj vstupu. Dnes sa tam utopil mladý muž.


23 h

Muža obvinili z nedovoleného ozbrojovania.


24. júl

Prasklo vodovodné potrubie.


24. júl

Už ste čítali?