Pondelok, 24. september, 2018 | Meniny má Ľuboš, Ľubor

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Partizánske - Galanta (M. Sluk, Peťovský, Poruban - Čornák), J. Bohunice - D. Vestenice (Lerint, Oselský, Klabník - Šulla), Šamorín - Neded (F. Farkaš, M. Štrba, Frič - Palacka), Štúrovo - ČFK Nitra (Santa, Koníček,

Otrubčák - Jeriga), Gabčíkovo - V. Ludince (Fehér, Marinčák, Voros - Ligocký). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Senica - Chynorany (Košťál, Kravárik, Ľ. Monček - Cuninka), 23. 3. o 15.00 h Skalica - Šimonovany (Jakúbek, Briestenský, Poruban - Schmidt), Kanianka - Solčany (Petránek, Valla, Czeto - Gajdúšek), Bošany - Ludanice (Slamka, Pintér, Lešš - Caňo), N. Pravno - Hrnčiarovce (Maršal, Ábel, Majer - Révay), Tr. Stankovce -Borčice (Vyskočil, Chlebo, Simon - Gendiar), Piešťany - Častkovce (Žáčiková, Studený, Pucher - Medovič), N. Dubnica - Bánovce (Tabak, Burian, Obeda - Juráň). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Komárno - Demandice (Šimurka, Blaháč, Čulák - Konečný), 23. 3. o 15.00 h Topoľníky - Vieska (Poništ, Németh, Tomčík - Mikušovič), ViOn B/Volkovce - Pata (Zifčák, Miksa, Caňo - Boršányi), H. Kráľová - Sládkovičovo (Macháček, J. Šmidovič, Jurenka - Benovič), Imeľ - Močenok (Haršány, Krč-Konečný, Gádoši - Brokeš), Sereď - Hurbanovo (Sedlár, Mokoš, Meluš - Kysel), Šahy - Palárikovo (Ondruš, Grolmus, Janus - Inovecký), Tešedíkovo - Kolárovo (Valko, Z.Kukan, Baňár - Dekýš). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Nováky - V. Bielice (B. Lištiak, Klačanský, Zachar - Mišák), Oslany - Kamenec p/V. (Ševčík, M. Kollár, H. Kováč - Pacher), 23. 3. o 10.00 h o Dohňany Púchov B - Tr. Jastrabie (Vajzer, Kollárik, Dano - Drozd), o 15.00 h Selec - Prečín (Hrabaj, Floriš, Sliepka - Haršáni), Podolie - Kočovce (Majerík, Opatovský, Vitko - Karnay), Ladce - V. Uherce (Sládek, Kusý, Markech - Novotka), N. Ves n/V. - Brezová p/B. (P. Bachratý, Očkovský, Hafrovič - L. Gádoši), H. Poruba - Z. Kostoľany (Mráz, Túbl, Otrísal - Slovák). V. LIGA Z - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Belanský, Moncman, Palocsányi - Turan), Dvorníky - Radošina (Hagara, Maslo, Slomkowski - Kyselica), Tovarníky - Čáčov (Jakubáč, Labai, Edes - Mišún), Gbely - Petrova Ves (Šeller, Jurena, M. Šmidovič - Maštalír), Krakovany - Mor. Sv. Ján (Bašnár, Kahún, Lauko - Blanárik), Kúty - Jacovce (Kusala, Debnár, V. Kukan - Sztrányovszký), Jalšové - Prašice (Vašš, Bílek, Bircsák - Neckář), V. Kostoľany - Hlohovec (A. Štrba, H. Kováč, Barcík - P.Gádoši). V. LIGA J - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h V. Meder - Trh. Hradská (Kasáš, Ferenczi, Ďatko - Kiss), V. Úľany - Váhovce (Bott, László, Takács - Jozaf), H. Potoň - Ohrady (Tekeľ, Gančár, Ľ. Hancko - Bott), Č. Brod - Vlčany (Blažek, Rosa, Patka - Gálik), Č. Voda - Baloň (Strečko, Szabó, Slovák - Machaj), Šaľa B Veča - Jarok (T. Monček, Zigo, Barenčík - Štora), Vrakuň - Or. Potôň (Vicnze, Benyo, Végh - Šipoš), Trstice - N. Život (Pavlačka, Štefanec, Faltejsek - Kovačic). V. LIGA V - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Tvrdošovce - Čaka (Igaz, P. Kollár, Štrpková - Čapek), Bánov - Okoličná n/O. (Maráz, Truhlík, Bazsó - Puha), Dvory n/Ž. - Zem. Olča (Kútny, B. Hancko, Gembický - Jambor), H. Vrbica - Chotín (Sklenár, Sárai, Remeň - Ballay), V. Lovce - Kalná n/Hr. (Boledovič, Boleček, Kalčík - Barinka), Mojzesovo - Tek. Lužany (Hanek, Porubčan, Šamko - Martinec), Komjatice - D. Ohaj (Nosál, Gálik, Dúbravec - Halász), Pribeta - Šurany (Bulko, Marcinát, Puna - Zifčák). DORAST I. LSD a LMD - 18. kolo - 19. 3. o 12.00 a 14.15 h Nitra - FC ViOn (Gocník, Černák, V. Kukan - Žáčiková), 20. 3. o 11.00 a 13.15 h Trenčín - Podbrezová (Cifrík, Laco, Štrpková - Dohál), Dubnica - Stropkov (Divéky, Gašparovič, Caňo - Tabak), 12.00 a 14.15 h Trnava - Michalovce (Hádek, Škadra, Pucher - Bartoš). II. LSDZ a LMDZ - 18. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.15 h Púchov - Inter (Klabník, Pavlačka, Faltejsek - Pecho), Levice - P. Bystrica (Slamka, Studený, Lešš - Hengerics), AAC Trenčín - Myjava (Dohál, Burian, Tabak - Janas), Prievidza - Šaľa (Šiška, Zifčák, Sedlár - Bulík). III. LSD a LMD - 17. kolo - 21. 3. o 10.30 a 13.00 h Trenčín - N. Mesto (Otiepka, Vitko, Puna - Hromník), 22. 3. o 10.00 a 12.30 h Nemšová - Trnava B (Laco, Magdolen, Kellner - Ježík), ČFK Nitra - Vráble (Černák, Strečko, Szabó - Pagačovič), Lok. Trnava - Brezová p/B. (Kalčík, Šeller, M. Šmidovič - Kuchara), Topoľčany - Komárno (Gašparovič, Slomkowski, Maslo - Blina), Galanta - Partizánske (P. Kováč, Remeň, Slovák - Grznár), Bánovce - Chrenová (Štrpková, Šálek, Majcher - Baláž), 23. 3. o 10.00 a 12.30 h Senica - Dun. Streda (Paulovič, Košťál, Ľ. Monček - Samek). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 12.00 h Vrbové - Hlohovec (Bartoš, Lauko), o 12.30 h Leopoldov - Ilava (Macháček, Ondriga), Handlová - Hrnčiarovce (Pastoreková, OFZ), o 15.00 h J. Bohunice - Holíč (Lauko, Bartoš), 23. 3. o 12.30 Skalica - Led. Rovne (Briestenský, Poruban), Radošovce - Tr. Stankovce (Linet, OFZ), Moravany - Piešťany (Bartoš, Jančich), o 15.00 Nováky - D. Vestenice (Šiška, OFZ). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šahy - Janíkovce (Barcík, Bojda), o 15.00 h Gabčíkovo - Šurany (Németh, Tomčík), 23. 3. o 10.30 h Hurbanovo - Sokolce (Golha, OFZ), o 12.30 h Dvory n/Ž - Nesvady (B. Hancko, Gembický), Štúrovo - Baloň (Koníček, Otrubčák), Šamorín - Or. Potôň (M. Štrba, Frič), Vrakuň - Tvrdošovce (Benyo, Végh), 25. 3. o 14.00 h V. Meder - Sereď (Poništ, Maršal). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h St. Turá - Sebedražie (Vachula, Kahún), o 15.00 h Chynorany - Zem. Kostoľany (Jánošík, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Beluša - Kanianka (M.Sluk, OFZ), D. Kočkovce - Drietoma (Vyletelka, OFZ), H. Sŕnie - N. Dubnica (Šálek, OFZ), N. Pravno - Ladce (Ábel, Majer), Pov. Teplá - H. Ozorovce (Badár, OFZ), Košeca - Streženice (Majcher, OFZ). V. LIGA Z - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Radošina - V. Kostoľany (Hanek, OFZ), o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Moncman, Palocsányi), Chtelnica - Preseľany (Očkovský, Hafrovič), 23. 3. o 12.30 h H. Orešany - Solčany (Kravárik, Pinkas), Tovarníky - Boleráz (Labai, Edes), Gbely - Bojná (Jurena, M. Šmidovič), Kúty - Hlboké (Debnár, V. Kukan), Šaštín-Stráže - V. Orvište (Vachula, OFZ). V. LIGA J - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šoporňa - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), o 15.00 h Sládkovičovo - M. Dvorníky (M. Bachratý, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Tešedíkovo - Trh. Hradská (Z. Kukan, Baňár), Č. Brod - Vlčany (Rosa, Patka), Lužianky - Vinohrady (Mihál, OFZ), H. Kráľová - Ivanka (J. Šmidovič, Jurenka), Hájske - Matúškovo (Tonkó, OFZ), Trstice - N. Život (Štefanec, Faltejsek). V. LIGA V - 17. kolo - 22. 3. o 11.00 h Kolárovo - Zem. Olča (Labai, Ďatko), o 15.00 h V. Kýr - Čaka (Harvan, Jančok), Bánov - Palárikovo (Ďatko, Labai), Chotín - Hurbanovo B (Bircsák, OFZ), Bešeňov - Čechy (Kasáš, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Imeľ - Jur n/Hr. (Krč-Konečný, Gádoši), Marcelová - Sv. Peter (Volf, OFZ), o 14.00 h Želiezovce - Zemné (Meňhart, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 15. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.00 h Levice - Púchov (Vyskočil, Titurus, Bojda), P. Bystrica - Inter (Oselský, Barenčík, T. Monček), Myjava - Artmedia (Fabian, Marcinát, Majcher), Senica - Slovan (Czeto, Valla, Linet), 21. 3. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Nitra (Jakúbek, Gančár, Vyletelka), 2. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava - PVFA (Krivošík, Gádoši, Jurenka). II. LSŽ a LMŽ - 17. kolo - 22. 3. o 9.30 a 11.00 h FC ViOn - Štúrovo (Mihál, Kusala), o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Nitra B (Z. Kukan, OFZ), o 10.30 a 12.30 h Komárno - Topoľčany (Blaháč, Čulák), o 13.00 a 15.00 h Trnava B - Šaľa (Jurenka, J. Šmidovič), Vráble - Lok. Trnava (Chlebo, Simon), 23. 3. o 10.00 a 11.45 h Levice B - Trenčín B (Titurus, Bojda), Piešťany - Dun. Streda (Dohál, Vitko), o 10.00 a 12.00 h Dubnica n/V B - Prievidza (J. Kováč, OFZ). ObFZ Trnava Dospelí OM 17. kolo - 23.3.2008 o 15.00 h Chtelnica – Cífer (Krivošík P., Hutta - Peško), Siladice – Smolenice (Vyskoč A., Putera, Štrba - Vančo), Špačince – Drahovce (Ahmed, Lištjak, Chudý - Novosedlík), H. Otrokovce – Suchá (Ondriga, Klačko, Formela - Bartovič), Zavar – Ostrov (Bočák, Sékely, Marko - Filo), Bučany – Ratnovce (Nádaský, Hetteš, Grgačová - Šarvaic), H.Orešany – Brestovany (Horváth, Pinkas - Belanský), D.Krupá – Zvončín (Dzuro, Košinár - Ševčík) OS A Kátlovce - B.Kostol (Gondor, Kissimonyi, R), H. Krupá – Modranka (Fandel, Slíž), Lovčice – Voderady (Letovanec, Šarvaic), Bohdanovce – Malženice (Koberčík, Poláš - Vandák), Zeleneč – Ružindol (Mikluščák, Jančovič), Križovany – Boleráz (Špaček, Durkot - Šugra), Košolná, -Opoj (Rybanský, Petráš), Slávia Trnava – Šúrovce (Mucha J., Mucha P.) OS B Leopoldov – Pečeňady (Nitka, Sluka), Trakovice – Borovce (Bunček, Bačík), Pastuchov – Veselé (Mihálik, Šurina), Bojničky – Šulekovo (Čvirik, Kolena), Madunice - V. Orvište (Bartoš, Jančich), Nižná – Červeník (Karel, Halász), Šípkové – Sokolovce (Vyskoč), Kľačany – Prašník (Borovica, Toráč) III. trieda skupina A Trstín - D.Orešany (Šige - Sivák), Majcichov - H. Dubové (Ševčík, Kočišová), Dlhá- Vlčkovce (Zaťko), Hrnčiarovce B – Pavlice (Lamoš), Slovenská Nová Ves – Borovce (Rác), Dobrá Voda – Radošovce (Baláž), Dolné Dubové – Naháč (Gádoši, Jordanov), Dechtice – Buková (Sekerka) Dorast OM 17. kolo, 23.3.2008 o 12.30 h Trakovice - Slávia Trnava (Bačík, Bunček), Modranka – Siladice (Jančovič, Mikluščák), D.Krupá – Šúrovce (Košinár, Dzuro), 22.3. o 12.30 h Špačince – Drahovce (Gádoši, Jordanov), 22.3. o 15.00 h Krakovany – Zeleneč (Sekerka, Prvý), 22.3. o 15.00 h Zavar – Križovany (Kočišová, Grgačová), 22.3. 12.30 h Suchá – Dechtice (Lištjak, Jančich), 22.3. o 15.00 h Kátlovce – Smolenice (Šurina, Rusov) OS B Moravany B – Dvorníky (Prvý) v Modrovej, Jalšové - H. Otrokovce (Kľačko, Ondriga), Dubovany – Červeník (Halász, Karel), Banka – Sokolovce (Vyskoč st.), Kľačany – Prašník (Toráč, Borovica), 23.3. o 10.30 h Hlohovec B – Šulekovo (Sluka, Nitka), 22.3. 15.00 h D. Lopašov – Ostrov (Mucha P., Mucha J.), Ratnovce – voľno Žiaci OM 17. kolo 22.3.2008 o 15.00 h Modranka – Siladice (Durkot, Urbanovič), Špačince - D.Voda (Putera, Tomovič), Trakovice - V.Orvište(Mráz, Železník), Madunice – Križovany (Jančovič, Klačo), D.Krupá – Brestovany (Pinkas, Petráš), V.Kostoľany- Šúrovce (Mikluščák, Strapák), 22.3. o 13.00 h Chtelnica – Hlohovec (Hafrovič, Očkovský), 23.3. o13.00 h Zavar – Dvorníky (Sékely, Marko_novy_riadok_

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. Hovoriaci prekladač reči do vrecka Langie - až 52 jazykov!
  2. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  3. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  4. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  5. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  6. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  9. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  10. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  1. Zlatý mok čapujú najlepšie v Prešove. Šarišským Majstrom výčapu
  2. Rezidenčná štvrť bez betónových plotov
  3. Equal treatment is a must for successful companies of the future
  4. Aj v Poluse chránime vaše srdcia
  5. Dúbravské Čerešne dozreli: Začína sa kolaudovať!
  6. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov
  7. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska!
  8. Podnikajte múdro, skúste služby profesionálneho call centra
  9. Mesto necháva Košičanov platiť za parkovanie aj ďalej
  10. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 17 833
  2. Najužitočnejšia appka 17 758
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 12 783
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 639
  5. Nášmu telu stačí iba málo vitamínov 7 587
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 409
  7. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku 5 162
  8. V O2 to s dátami poriadne prehnali 4 402
  9. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 4 157
  10. Hlasujte za Cenu verejnosti v súťaži Učiteľ Slovenska! 3 930

Hlavné správy z MY Trnava

Meteorológovia varujú pred prízemným mrazom

Vo výške päť centimetrov nad povrchom môže teplota vzduchu klesnúť na mínus tri stupne Celzia.

V jedinom chránenom parku v meste plánujú vyrúbať desiatky stromov

Park Janka Kráľa v Trnave pred štyrmi rokmi vyhlásilo mestské zastupiteľstvo za chránené územie, cenný je pre vysoké zastúpenie veľkých stromov.

Divadlo Jána Palárika otvorí dvere verejnosti

Priaznivci Tálie budú mať možnosť spoznať divadelné zákulisie, ale aj novú riaditeľku Zuzanu Šajgalíkovú.

Trnavská univerzita otvorila svoj 27. akademický rok

Trnavská univerzita (TU) otvorila svoj 27. akademický rok.

Aj napriek červenej vošiel na priecestie, vodič mal obrovské šťastie

Nehoda sa stala v nedeľu v katastri obce Borský Svätý Jur. Prechádzajúci rušeň zachytil na priecestí osobné auto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Aké sú príbehy ľudí, ktorí stavali Oravskú priehradu

V stavbe storočia sú mozole a osudy stoviek ľudí.

Médiá hovorili o šoku. Keď slovenský klub omráčil Barcelonu

Malý slovenský klub vtedy uhral senzačnú remízu.

Vybrali SME

Už ste čítali?