Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

KAM ZA FUTBALOM

III. LIGA - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Partizánske - Galanta (M. Sluk, Peťovský, Poruban - Čornák), J. Bohunice - D. Vestenice (Lerint, Oselský, Klabník - Šulla), Šamorín - Neded (F. Farkaš, M. Štrba, Frič - Palacka), Štúrovo - ČFK Nitra (Santa, Koníček,

Otrubčák - Jeriga), Gabčíkovo - V. Ludince (Fehér, Marinčák, Voros - Ligocký). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Senica - Chynorany (Košťál, Kravárik, Ľ. Monček - Cuninka), 23. 3. o 15.00 h Skalica - Šimonovany (Jakúbek, Briestenský, Poruban - Schmidt), Kanianka - Solčany (Petránek, Valla, Czeto - Gajdúšek), Bošany - Ludanice (Slamka, Pintér, Lešš - Caňo), N. Pravno - Hrnčiarovce (Maršal, Ábel, Majer - Révay), Tr. Stankovce -Borčice (Vyskočil, Chlebo, Simon - Gendiar), Piešťany - Častkovce (Žáčiková, Studený, Pucher - Medovič), N. Dubnica - Bánovce (Tabak, Burian, Obeda - Juráň). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Komárno - Demandice (Šimurka, Blaháč, Čulák - Konečný), 23. 3. o 15.00 h Topoľníky - Vieska (Poništ, Németh, Tomčík - Mikušovič), ViOn B/Volkovce - Pata (Zifčák, Miksa, Caňo - Boršányi), H. Kráľová - Sládkovičovo (Macháček, J. Šmidovič, Jurenka - Benovič), Imeľ - Močenok (Haršány, Krč-Konečný, Gádoši - Brokeš), Sereď - Hurbanovo (Sedlár, Mokoš, Meluš - Kysel), Šahy - Palárikovo (Ondruš, Grolmus, Janus - Inovecký), Tešedíkovo - Kolárovo (Valko, Z.Kukan, Baňár - Dekýš). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 15.00 h Nováky - V. Bielice (B. Lištiak, Klačanský, Zachar - Mišák), Oslany - Kamenec p/V. (Ševčík, M. Kollár, H. Kováč - Pacher), 23. 3. o 10.00 h o Dohňany Púchov B - Tr. Jastrabie (Vajzer, Kollárik, Dano - Drozd), o 15.00 h Selec - Prečín (Hrabaj, Floriš, Sliepka - Haršáni), Podolie - Kočovce (Majerík, Opatovský, Vitko - Karnay), Ladce - V. Uherce (Sládek, Kusý, Markech - Novotka), N. Ves n/V. - Brezová p/B. (P. Bachratý, Očkovský, Hafrovič - L. Gádoši), H. Poruba - Z. Kostoľany (Mráz, Túbl, Otrísal - Slovák). V. LIGA Z - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Belanský, Moncman, Palocsányi - Turan), Dvorníky - Radošina (Hagara, Maslo, Slomkowski - Kyselica), Tovarníky - Čáčov (Jakubáč, Labai, Edes - Mišún), Gbely - Petrova Ves (Šeller, Jurena, M. Šmidovič - Maštalír), Krakovany - Mor. Sv. Ján (Bašnár, Kahún, Lauko - Blanárik), Kúty - Jacovce (Kusala, Debnár, V. Kukan - Sztrányovszký), Jalšové - Prašice (Vašš, Bílek, Bircsák - Neckář), V. Kostoľany - Hlohovec (A. Štrba, H. Kováč, Barcík - P.Gádoši). V. LIGA J - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h V. Meder - Trh. Hradská (Kasáš, Ferenczi, Ďatko - Kiss), V. Úľany - Váhovce (Bott, László, Takács - Jozaf), H. Potoň - Ohrady (Tekeľ, Gančár, Ľ. Hancko - Bott), Č. Brod - Vlčany (Blažek, Rosa, Patka - Gálik), Č. Voda - Baloň (Strečko, Szabó, Slovák - Machaj), Šaľa B Veča - Jarok (T. Monček, Zigo, Barenčík - Štora), Vrakuň - Or. Potôň (Vicnze, Benyo, Végh - Šipoš), Trstice - N. Život (Pavlačka, Štefanec, Faltejsek - Kovačic). V. LIGA V - 17. kolo - 23. 3. o 15.00 h Tvrdošovce - Čaka (Igaz, P. Kollár, Štrpková - Čapek), Bánov - Okoličná n/O. (Maráz, Truhlík, Bazsó - Puha), Dvory n/Ž. - Zem. Olča (Kútny, B. Hancko, Gembický - Jambor), H. Vrbica - Chotín (Sklenár, Sárai, Remeň - Ballay), V. Lovce - Kalná n/Hr. (Boledovič, Boleček, Kalčík - Barinka), Mojzesovo - Tek. Lužany (Hanek, Porubčan, Šamko - Martinec), Komjatice - D. Ohaj (Nosál, Gálik, Dúbravec - Halász), Pribeta - Šurany (Bulko, Marcinát, Puna - Zifčák). DORAST I. LSD a LMD - 18. kolo - 19. 3. o 12.00 a 14.15 h Nitra - FC ViOn (Gocník, Černák, V. Kukan - Žáčiková), 20. 3. o 11.00 a 13.15 h Trenčín - Podbrezová (Cifrík, Laco, Štrpková - Dohál), Dubnica - Stropkov (Divéky, Gašparovič, Caňo - Tabak), 12.00 a 14.15 h Trnava - Michalovce (Hádek, Škadra, Pucher - Bartoš). II. LSDZ a LMDZ - 18. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.15 h Púchov - Inter (Klabník, Pavlačka, Faltejsek - Pecho), Levice - P. Bystrica (Slamka, Studený, Lešš - Hengerics), AAC Trenčín - Myjava (Dohál, Burian, Tabak - Janas), Prievidza - Šaľa (Šiška, Zifčák, Sedlár - Bulík). III. LSD a LMD - 17. kolo - 21. 3. o 10.30 a 13.00 h Trenčín - N. Mesto (Otiepka, Vitko, Puna - Hromník), 22. 3. o 10.00 a 12.30 h Nemšová - Trnava B (Laco, Magdolen, Kellner - Ježík), ČFK Nitra - Vráble (Černák, Strečko, Szabó - Pagačovič), Lok. Trnava - Brezová p/B. (Kalčík, Šeller, M. Šmidovič - Kuchara), Topoľčany - Komárno (Gašparovič, Slomkowski, Maslo - Blina), Galanta - Partizánske (P. Kováč, Remeň, Slovák - Grznár), Bánovce - Chrenová (Štrpková, Šálek, Majcher - Baláž), 23. 3. o 10.00 a 12.30 h Senica - Dun. Streda (Paulovič, Košťál, Ľ. Monček - Samek). IV. LIGA SZ - 17. kolo - 22. 3. o 12.00 h Vrbové - Hlohovec (Bartoš, Lauko), o 12.30 h Leopoldov - Ilava (Macháček, Ondriga), Handlová - Hrnčiarovce (Pastoreková, OFZ), o 15.00 h J. Bohunice - Holíč (Lauko, Bartoš), 23. 3. o 12.30 Skalica - Led. Rovne (Briestenský, Poruban), Radošovce - Tr. Stankovce (Linet, OFZ), Moravany - Piešťany (Bartoš, Jančich), o 15.00 Nováky - D. Vestenice (Šiška, OFZ). IV. LIGA JV - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šahy - Janíkovce (Barcík, Bojda), o 15.00 h Gabčíkovo - Šurany (Németh, Tomčík), 23. 3. o 10.30 h Hurbanovo - Sokolce (Golha, OFZ), o 12.30 h Dvory n/Ž - Nesvady (B. Hancko, Gembický), Štúrovo - Baloň (Koníček, Otrubčák), Šamorín - Or. Potôň (M. Štrba, Frič), Vrakuň - Tvrdošovce (Benyo, Végh), 25. 3. o 14.00 h V. Meder - Sereď (Poništ, Maršal). V. LIGA S - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h St. Turá - Sebedražie (Vachula, Kahún), o 15.00 h Chynorany - Zem. Kostoľany (Jánošík, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Beluša - Kanianka (M.Sluk, OFZ), D. Kočkovce - Drietoma (Vyletelka, OFZ), H. Sŕnie - N. Dubnica (Šálek, OFZ), N. Pravno - Ladce (Ábel, Majer), Pov. Teplá - H. Ozorovce (Badár, OFZ), Košeca - Streženice (Majcher, OFZ). V. LIGA Z - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Radošina - V. Kostoľany (Hanek, OFZ), o 15.00 h Trebatice - B. Mikuláš (Moncman, Palocsányi), Chtelnica - Preseľany (Očkovský, Hafrovič), 23. 3. o 12.30 h H. Orešany - Solčany (Kravárik, Pinkas), Tovarníky - Boleráz (Labai, Edes), Gbely - Bojná (Jurena, M. Šmidovič), Kúty - Hlboké (Debnár, V. Kukan), Šaštín-Stráže - V. Orvište (Vachula, OFZ). V. LIGA J - 17. kolo - 22. 3. o 12.30 h Šoporňa - Topoľčianky (Tonkó, OFZ), o 15.00 h Sládkovičovo - M. Dvorníky (M. Bachratý, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Tešedíkovo - Trh. Hradská (Z. Kukan, Baňár), Č. Brod - Vlčany (Rosa, Patka), Lužianky - Vinohrady (Mihál, OFZ), H. Kráľová - Ivanka (J. Šmidovič, Jurenka), Hájske - Matúškovo (Tonkó, OFZ), Trstice - N. Život (Štefanec, Faltejsek). V. LIGA V - 17. kolo - 22. 3. o 11.00 h Kolárovo - Zem. Olča (Labai, Ďatko), o 15.00 h V. Kýr - Čaka (Harvan, Jančok), Bánov - Palárikovo (Ďatko, Labai), Chotín - Hurbanovo B (Bircsák, OFZ), Bešeňov - Čechy (Kasáš, OFZ), 23. 3. o 12.30 h Imeľ - Jur n/Hr. (Krč-Konečný, Gádoši), Marcelová - Sv. Peter (Volf, OFZ), o 14.00 h Želiezovce - Zemné (Meňhart, OFZ). ŽIACI I. LSŽZ a LMŽZ - 15. kolo - 20. 3. o 12.00 a 14.00 h Levice - Púchov (Vyskočil, Titurus, Bojda), P. Bystrica - Inter (Oselský, Barenčík, T. Monček), Myjava - Artmedia (Fabian, Marcinát, Majcher), Senica - Slovan (Czeto, Valla, Linet), 21. 3. o 10.00 a 12.00 h Dubnica - Nitra (Jakúbek, Gančár, Vyletelka), 2. 4. o 10.00 a 12.00 h Trnava - PVFA (Krivošík, Gádoši, Jurenka). II. LSŽ a LMŽ - 17. kolo - 22. 3. o 9.30 a 11.00 h FC ViOn - Štúrovo (Mihál, Kusala), o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Nitra B (Z. Kukan, OFZ), o 10.30 a 12.30 h Komárno - Topoľčany (Blaháč, Čulák), o 13.00 a 15.00 h Trnava B - Šaľa (Jurenka, J. Šmidovič), Vráble - Lok. Trnava (Chlebo, Simon), 23. 3. o 10.00 a 11.45 h Levice B - Trenčín B (Titurus, Bojda), Piešťany - Dun. Streda (Dohál, Vitko), o 10.00 a 12.00 h Dubnica n/V B - Prievidza (J. Kováč, OFZ). ObFZ Trnava Dospelí OM 17. kolo - 23.3.2008 o 15.00 h Chtelnica – Cífer (Krivošík P., Hutta - Peško), Siladice – Smolenice (Vyskoč A., Putera, Štrba - Vančo), Špačince – Drahovce (Ahmed, Lištjak, Chudý - Novosedlík), H. Otrokovce – Suchá (Ondriga, Klačko, Formela - Bartovič), Zavar – Ostrov (Bočák, Sékely, Marko - Filo), Bučany – Ratnovce (Nádaský, Hetteš, Grgačová - Šarvaic), H.Orešany – Brestovany (Horváth, Pinkas - Belanský), D.Krupá – Zvončín (Dzuro, Košinár - Ševčík) OS A Kátlovce - B.Kostol (Gondor, Kissimonyi, R), H. Krupá – Modranka (Fandel, Slíž), Lovčice – Voderady (Letovanec, Šarvaic), Bohdanovce – Malženice (Koberčík, Poláš - Vandák), Zeleneč – Ružindol (Mikluščák, Jančovič), Križovany – Boleráz (Špaček, Durkot - Šugra), Košolná, -Opoj (Rybanský, Petráš), Slávia Trnava – Šúrovce (Mucha J., Mucha P.) OS B Leopoldov – Pečeňady (Nitka, Sluka), Trakovice – Borovce (Bunček, Bačík), Pastuchov – Veselé (Mihálik, Šurina), Bojničky – Šulekovo (Čvirik, Kolena), Madunice - V. Orvište (Bartoš, Jančich), Nižná – Červeník (Karel, Halász), Šípkové – Sokolovce (Vyskoč), Kľačany – Prašník (Borovica, Toráč) III. trieda skupina A Trstín - D.Orešany (Šige - Sivák), Majcichov - H. Dubové (Ševčík, Kočišová), Dlhá- Vlčkovce (Zaťko), Hrnčiarovce B – Pavlice (Lamoš), Slovenská Nová Ves – Borovce (Rác), Dobrá Voda – Radošovce (Baláž), Dolné Dubové – Naháč (Gádoši, Jordanov), Dechtice – Buková (Sekerka) Dorast OM 17. kolo, 23.3.2008 o 12.30 h Trakovice - Slávia Trnava (Bačík, Bunček), Modranka – Siladice (Jančovič, Mikluščák), D.Krupá – Šúrovce (Košinár, Dzuro), 22.3. o 12.30 h Špačince – Drahovce (Gádoši, Jordanov), 22.3. o 15.00 h Krakovany – Zeleneč (Sekerka, Prvý), 22.3. o 15.00 h Zavar – Križovany (Kočišová, Grgačová), 22.3. 12.30 h Suchá – Dechtice (Lištjak, Jančich), 22.3. o 15.00 h Kátlovce – Smolenice (Šurina, Rusov) OS B Moravany B – Dvorníky (Prvý) v Modrovej, Jalšové - H. Otrokovce (Kľačko, Ondriga), Dubovany – Červeník (Halász, Karel), Banka – Sokolovce (Vyskoč st.), Kľačany – Prašník (Toráč, Borovica), 23.3. o 10.30 h Hlohovec B – Šulekovo (Sluka, Nitka), 22.3. 15.00 h D. Lopašov – Ostrov (Mucha P., Mucha J.), Ratnovce – voľno Žiaci OM 17. kolo 22.3.2008 o 15.00 h Modranka – Siladice (Durkot, Urbanovič), Špačince - D.Voda (Putera, Tomovič), Trakovice - V.Orvište(Mráz, Železník), Madunice – Križovany (Jančovič, Klačo), D.Krupá – Brestovany (Pinkas, Petráš), V.Kostoľany- Šúrovce (Mikluščák, Strapák), 22.3. o 13.00 h Chtelnica – Hlohovec (Hafrovič, Očkovský), 23.3. o13.00 h Zavar – Dvorníky (Sékely, Marko

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 928
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 223
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 13 960
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 450
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 002
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 948
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 384
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 264
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 121
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 000
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Zdravotníčka v ochrannom odeve odoberá vzorku počas testovania na COVID-19 v telocvični na Základnej škole s materskou školu na Námestí učeného tovarišstva v Trnave

V sobotu bolo otvorených 3791 odberných miest.

11 h
Testovanie v Hlohovci

Záujem ľudí oproti sobote klesol približne o tretinu.

12 h
V Trnave prebieha druhý deň plošného testovania.

Na niektorých odberových miestach sa čaká aj okolo hodiny.

13 h

Od štvrtka do soboty absolvovalo antigénový test 2 604 zamestnancov závodu a dodávateľských firiem.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

7 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?