- schválil celé organizačné zabezpečenie hodnotiacej Konferencie včítane návrhov zloženia pracovných komisií a pracovného predsedníctva
- odporučil Konferencii schváliť zmenu v Rozpise ObFZ v časti RS II./B/2/c
- odporučil Konferencii, aby poverila Radu ObFZ schválením doplnkov a zmien Stanov ObFZ v termíne do 30.6.2008
- odporučil Konferencii schváliť návrh personálneho zloženia delegátov ObFZ Trnava na Konferencii ZsFZ dňa 9.2.2008
- schválil zásady pre pridelovanie finančných dotácií pri organizovaní mládežníckych turnajov
- schválil návrh na ocenenie člena ObFZ Trnava pri konaní Konferencie ZsFZ
- prejednal kódex futbalovej etiky spracovaný SFZ p.doc.JUDr.Kandráčom, CSc.
- vzal na vedomie informáciu o družobných halových turnajoch v Brne a v Letoviciach
- vzal na vedomie informáciu o vydarenom podujatí halového turnaja „Pohár predsedu ObFZ“
- doporučil vyzvať FO cestou ÚS na nahlásenie plánu športových podujatí v roku 2008.
- ďalšie úlohy boli určené predsedovi, podpredsedovi, sekretárovi a účtovníčke.
Športovo-technická komisia
1. Doplnenie dodatku k rozpisu ObFZ Trnava pre zimný turnaj.
bod 16. Hráč registrovaný vo FO zúčastňujúceho sa zimného turnaja, môže nastúpiť za iný FO zúčastňujúci sa tohto turnaja len so súhlasom FO, v ktorom je registrovaný
bod 17. V prípade, že hráč v priebehu turnaja prestúpi do iného FO, môže zaň nastúpiť až v ďalšom nasledujúcom kole zimného turnaja.
2. Schválenie výsledkov 2.a 3.kola zimného turnaja
2. kolo
skupina A: Zeleneč – Bohdanovce 3:2, Malženice – Šúrovce 3:5, B.Kostol – Špačince 2:0, H.Orešany – Cífer 4:6
skupina B: Suchá – Smolenice 2:2, Križovany – H.Krupá 2:3, Ružindol – Modranka 0:2, Voderady – Boleráz 1:2
3. kolo
skupina A: Cífer – Zeleneč 2:2, Špačince – H.Orešany 2:2, Šúrovce - B.Kostol 3:1, Bohdanovce – Malženice 2:7
skupina B: Smolenice – Križovany 4:1, Boleráz - Suchá 3:2, Modranka – Voderady 7:3, H.Krupá – Ružindol 2:2
3. Program zápasov tohto turnaja od 4.2. do 11.2.2008.
4.2. o 17.00 h Voderady – H.Krupá (Nosál, Sluka, Nitka), o 19.00 h Zeleneč – Malženice (Sluka, Nosál, Nitka), 5.2. o 19.00 h Suchá – Modranka (Baláž, Frič, Hetteš), 6.2. o 19.00 h Cífer – Špačince (Monček, Vnuková, Ševčík), 7.2. o 19.00 h Smolenice – Boleráz (Dúbravec, Baláž, Lamoš), 8.2. o 19.00 h Šúrovce – Cífer (Šeller, Hetteš, Lamoš), 9.2. o 19.00 h Boleráz – Križovany (Lištiak, Vnuková, Ševčík), 10.2. o 19.00 h Špačince – Zeleneč (Sékely, Poláš, Šeller), 11.2. o 17.00 h Modranka – Smolenice (Krč-Konečný, Ondriga, Radošovský), 11.2. o 19.00 h Bohdanovce – H.Orešany (Ondriga, Krč-Konečný, Radošovský)
Matričná komisia
MaK ObFZ prejednala a schválila v januárovom prestupovom termíne 2008 tieto prestupy :
Nemec Tomáš ŠK Šulekovo – FK Šulekovo, Vachan Peter ŠK Šulekovo – FK Šulekovo
Disciplinárna komisia
DK ObFZ vyniesla tresty pre hráčov vylúčených počas zimného turnaja :
1. Horváth Richard (Suchá) 1 stret. N od 26.1.2008, 1/4a, zapl.150,-Sk
2. Neitz Tomáš (Smolenice) 1 stret. N od 26.1.2008, 1/4a
3. Hrdlička Marcel (Smolenice) 2 stret.N od 26.1.2008, 1/2b
Proti rozhodnutiam ŠTK a DK je možné podať odvolanie do 15 dní od výjdenia ÚS.
Oznam sekretariátu
ObFZ na základe rozhodnutia a doporučenia VV touto cestou vyzýva všetky FO hrajúce súťaže riadené ObFZ, aby do konca februára 2008 písomne zaslali a predložili plány športových podujatí, turnajov a ďalších aktivít plánovaných na rok 2008, na základe ktorých bude spracovaný plán akcií a kalendár podujatí ObFZ Trnava na rok 2008.