Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Bodovalo len Vrbové

N. Mesto - Trnava B 2:0 (0:0) Za nepriaznivého počasia mali viac iniciatívy na svojich kopačkách domáci, ktorí hrali útočne a nebojácne

. Už v 7. min po Balockého centri mohol dať premiérový gól ešte dorastenec Rusnák. O sedem minút neskôr pohrozil strelou Hanko a v 17. min opäť pekne hlavičkoval Rusnák. Hostia sa dostávali do protiútokov len sporadický , v prvom polčase vážnejšie neohrozili brankára domácich. Tesne pred prestávkou mohol skórovať Končitík, no nezasiahol loptu tak, ako si to predstavoval. Vytúžený gól vsietil v 56. min po centri Gardiana Končitík. Hostia pohrozili v 68. min po ojedinelom protiútoku Železníkom. Hostia boli v koncovke veľmi nevýrazní. Naopak, boli to domáci, ktorí niekoľko krát vážnejšie pohrozili. V 84. min pekne prešiel Gardian, prihral Tuschelovi, ale ten prestrelil. V nadstavenom čase sa situácia zopakovala a tentokrát Tuschel skóroval na konečných 2:0. Góly: 56. Končitík, 90.+ Tuschel Rozhodoval Kapusta. ŽK: P. Šupka, Balocký, Končitík, Pokrývka, Hanzel, 200 divákov. N. MESTO: Trančík – Drahno, Homer, P. Šupka, Balocký, Gardian, A. Šupka (37. Hulínek, 61. Hlaváč), Hanko, Končitík, Bogora (72. Tuschel), Rusnák. Tréner: S. Mráz SPARTAK B: Bránsky – Kácer, Hlavatovič, Hutár, Pokrývka, Hanzel, Sedlák, Kocek, Mihalík, Juhász (29. Pilíšek), Železník. Tréner: A. Fandel. ROMAN BAJČÍK Nemšová – Moravany 1:0 (1:0) Terén bol pokrytý snehom a prvý polčas vyšiel lepšie domácim. Tí sa snažili o kombinačnú hru, pričom hostia sa zamerali na obranu a rýchle protiútoky. V 14. min hostia podnikli rýchly protiútok, ale Glos netrafil bránu domácich. V 19. min Ďuriš narazil loptu Belicovi a ten otvoril skóre zápasu. V 23. min po akcii Belicu a Suchého Batelka z päťky netrafil bránu. Hostia v druhom polčase zvýšili aktivitu a na ťažkom teréne sa odohrával najmä medzi šestnástkový boj. V 51. min sa Kotula po Batelkovej prihrávke ocitol sám pred Hrošom, trafil však iba do jeho nôh. V 57. min sa na bránu hostí rútil sám Batelka, ktorého sfauloval Havrlent, rozhodca však ukázal hráčovi hostí iba žltú kartu. Sám faulovaný hráč z priameho kopu minul bránu. Keďže do konca zápasu sa nepodarilo skórovať ani jednému mužstvu, domáci si tak pripísali cenné víťazstvo, ktoré ich posunulo na 3. priečku tabuľky. Gól: 19. Belica Rozhodoval Čižmár, ŽK: Batelka, Kotula, Jambor, Havrlent, 200 divákov. NEMŠOVÁ : Bobot – Laco, Zverec, Kresánek, Suchý, Oliš, (90. Vargic), Ďuriš, Schlesinger, Kotula, Batelka, (70. Častulín), Belica.(76. Jambor). Tréner: P. Tomáš MORAVANY: Hroš – Piovarči, Moravčík, Havrlent, (78. Kirka), Benko, Glos, Zajac, Varga, Chebeň, Koprna, Klas (72.Pichler) Tréner: J. Bartoš. TOMÁS BEŇO Slovan B - Vrbové 0:0 V stretnutí na nekvalitnom teréne Tehelného poľa sa hral medzišestnástkový futbal. Hosťujúci Kubiš napriek tomu nastrelil v 15. min brvno. Druhý polčas sa za nepriaznivého počasia len dohrával. MFK: Sedláček – Vlado, Dojčan, P. Gažík, Andrísek – Sumer, T. Gažík, Kubiš (70. Uvačik), Šurina (46. Koyš) – Piršel, Ščepko. T: K. Šimo. Ostatné výsledky 15. kola: Topoľčany - Vráble 0:2 (0:1), Púchov - D. Streda 2:1 (0:1), Artmedia B - Dúbravka 0:1 (0:1), Rača - Pezinok 1:1 (0:1), Nitra B - SFM Senec, zápas bol ukončený v 6. min pre nespôsobilý terén. 1. SFM Senec 14 10 1 3 25:13 31 (+7) 2. Vráble 15 8 4 3 22:8 28 (+4) 3. Nemšová 15 8 3 4 23:16 27 (+6) 4. Dun. Streda 15 8 2 5 25:14 26 (+2) 5. Artmedia B 15 8 2 5 27:22 26 (-1) 6. Vrbové 15 7 4 4 18:15 25 (+1) 7. Nové Mesto 15 7 3 5 17:13 24 (+3) 8. Púchov 15 6 6 3 23:19 24 (+3) 9. ŠKP Dúbravka 15 6 4 5 19:23 22 (+1) 10. FC Nitra B 14 5 2 7 16:25 17 (+2) 11. Slovan B 15 4 4 7 17:19 16 (-5) 12. Moravany 15 4 3 8 18:24 15 (-9) 13. Topoľčany 15 3 5 7 17:22 14 (-7) 14. Trnava B 15 3 4 8 13:21 13 (-11) 15. Rača 15 3 4 8 12:22 13 (-8) 16. Pezinok 15 1 5 9 12:28 8 (-16)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?