Jalšové naďalej zostáva nezdolané

Čáčov – Trebatice 2:0 (1:0) Stretnutie sa začalo v priemernom tempe, prvú príležitosť mali domáci v 5. min stretnutia, no Michalica mieril vedľa a tak prvým úspešným strelcom bol v 10. min Filuš, ktorý stopercentne zužitkoval prihrávku Salaya - 1:0

. V ďalších minútach prešla iniciatíva na kopačky hostí, ktorí síce pôsobili futbalovejšie, ale ich šance končili pred pokutovým územím domáceho celku. V závere prvého polčasu opäť boli iniciatívnejší domáci, mali aj príležitosť na skórovanie, no Salay sám pred brankárom hostí nedal. V II. polčase už boli takmer sústavne iniciatívnejší domáci, no bol to opäť Salay čo nedokázal, tentoraz ani zo štyroch šancí, skórovať. Výsledkovú a bodovú poistku tak dal v poslednom zápase jesene na domácej pôde opäť Filuš, tentoraz v 85. min po nádhernej prihrávke striedajúceho Bilku. Góly: 10. a 85. Filuš ČÁČOV: Valjent – Hlavenka, Chocholáček, Salay (Steiner), Rehák, Tománek, Bobek, Šurik, Filuš, Velický (Bilka), Michalica TREBATICE: Valovič – Hečko, Miklovič, Lokša, Žilka, Ostrenko, Herceg, Bondra, Zaťovič, Bogora, Machač (Jakubička) Moravský Sv. Ján – Tovarníky 4:0 (2:0) Domáci od samotného začiatku stavili na útočnú kartu, čo sa im až na premieňanie šancí, darilo až do záveru stretnutia. Okrem zahodených šancí blysol sa tentoraz hetrikom Hájek, ktorému ešte v prvom polčase sekundoval Antal. V každom prípade to bolo pre domácich stretnutie s jednoznačným priebehom. Góly: 30., 50. (11m) a 86. Hájek, 44. Antal M. SV. JÁN: Šimek – Ježek, Hajdin, Zajíc, Vávra, Varga, Stupavský, Antal, Salay, Hájek, Hladík (Karač, Mračna) TOVARNÍKY: Múčka – Caránek, Žikavský, Jurík, Vaško, Pavlovič, Šišmič, Fráter, Hájovský, Daňovič, Macko (Detko) Kúty – Veľké Kostoľany 2:0 (1:0) Druhé mužstvo aktuálnej tabuľky sa ujalo vedenia rýchlym gólom Hyránka už v 3. min. To hráčov zbytočne uspokojilo a otupilo ich útočnú snahu, takže v nasledujúcich minútach sa stretnutie odohrávalo už len medzi 16-kami. Hráči „dokázali“ vyprodukovať na oboch stranách množstvo chýb a nepresných prihrávok, takže aj druhý gól domácich zodpovedal dianiu – dal si ho po malej domov a chybe brankára hostí kostoliansky Komadel. Kvalite stretnutia neprospel ani ťažký terén. kladúci na hráčov zvýšené fyzické nároky. Góly: 3. Hyránek, 66. vlastný (Komadel) KÚTY: Pa. Škoda – Mihal, Ősterreich, Kubo, M. Smolinský, Hyránek, Mráz, Palkovič, Ralbovský, Antálek, Mich. Vallo (Štifner, Ivánek, Pavlák) V. KOSTOĽANY: Jamrich – Mihalčík, Štefák, Modrovič, Šupa, Blažko, Komadel, Horváth, Brezovan, Hanzel, Kubiš (Mario Horváth, Greguš) Petrova Ves – Dvorníky 2:1 (2:0) Aj v Petrovej Vsi priniesli úvodné minúty rýchly a uspokojujúci gól. Tentoraz to bol už faul v 2. min stretnutia na Petra Pochylého st. a zaň odpískaný pokutový kop, ktorý strieľal a premenil sám faulovaný – 1:0. Hostia mali dobrú príležitosť Brestovanským už v 9. min, no jeho strelu domáci brankár chytil. Ďalšiu príležitosť mal pre zmenu domáci Huťťa v 20. min, šiel sám, ale nepremenil. Reparát zložil potom v 31. min, kedy Morvayov center premenil na gól – 2:0.Po polčase hostia znížili Knížatom strelou od 16-ky, no domáci nepustili vývoj stretnutia z rúk pridať navyše mohol strelec Huťťa, no ten najprv nastrelil iba brvno a v 88. min po brejku mieril vedľa Navrátilovej bránky. Góly: 2. Pet. Pochylý st. (11m), 31. Huťťa – 53. Knížat P. VES: Lánek – Vanek, Kumpan, M. Matula ml., J. Juriga, Černý, M. Matula st. (Pat. Pochylý), Krbica, Huťťa, Morvay (F. Božek), Pet. Pochylý st. (Marek Pochylý) DVORNÍKY: Navrátil – Knížat, Herceg, Pastorek (Volko), Horváth, Svitek, Bžoch, Brestovanský (Cicák), Krajinčák, Greč, Kollár Prašice – Krakovany 7:2 (5:1) V Prašiciach si fanúšik prišiel na svoje . Prvých dvadsať minút patrilo výlučne domácim. Gólový účet otvoril Janega nasledovaný po dvoch minútach Šmatlákom a na trojgólový náskok pridáva Grznár. Chvíľkové zaváhanie využil v 22. min. Duchoň a korigoval na 3:1. Tento stav vydržal iba päť minút a na 4:1 zvýšil Kišac. Gólovú bodku prvého polčasu uzatvoril strelec prvého gólu Janega. V druhom polčase v 59. min. strelili obe mužstvá po jednom góle a to na strane hostí Balcír a na strane domácich uzatvoril hetrikom skóre Janega. Posledný gól za domácich, i v tomto stretnutí, dáva Vl. Ďurík a stanovil tak skóre na 7:2 pre Prašice. Góly:13., 40. a 59. Janega, 15. Šmatlák, 21. Grznár, 27. Kišac, 63. Vl. Ďurík - 22. Duchoň, 59. Balcír PRAŠICE: Sláma - Kišac, Paluš (70. Krasula), Delič, Pikna, Vl. Ďurík, Janega (85. Mališ), Halo, Grznár, Šmatlák, E. Ďurík KRAKOVANY: Bondra - Ilenčík, Duchoň, Bejdák (Ondrejka), Kikta, Feranec, Žák (Pavlovič), Sedlák, Kališ, Balcír, Strecký Radošina – Borský Mikuláš 0:3 (0:1) Po predošlom kole nastúpila na zápas iba oklieštená zostava domácich, čo sa odrazilo aj na priebehu zápasu. Ako prvý sa gólovo zapísal v 31.min. Drinka. V druhom polčase sa domáci pokúsili o väčší tlak na hostí, no bez želaného efektu. Druhý gól za hostí strieľa v 55. min. Černý a skóre na 0:3 pre hostí uzatvára v 74.min Liška. Góly: 31. Drinka, 55. Černý, 74. Liška RADOŠINA: S. Kováčik - Ďaďan, Dósa, Kubovič (Jankovič), Varga, Krajčír, Turčan, Rybnikár, T. Kováčik (Chudý), Beňovič, Juraj Piršel B. MIKULÁŠ: Michálek - Krchňavý, Kassay, Sokol, Vanek, Drinka, Černý, Liška (Hlavenka), Macek, Morávek (Cigánek), Malík. Jacovce – Gbely 1:1 (0:1) Zápas sa začal na veľmi dobrej úrovni, keď hostia zobrali vedenie do svojich rúk už v prvom dejstve. Domáci po prestávke začali lepšie, či už v obrane, alebo útoku, a strelili vyrovnávajúci gól na stav 1:1. Zápas sa za tohto stavu aj skončil remízou, čím si obe mužstvá zabezpečili bod v tabuľke. Góly: 52. Švec - 27. Mihál JACOVCE: Božik - Ladický, Jankeje, Uhrík, Jančovič, Švec, Oravec, Mičina, Ďurček, Bracho, Ondruška GBELY: Janík - Mihál, Kollár, Šebesta, Ambra, Daniel, Rozboril, Križan, Eisner, Zajíček, Májek (Uhrinec) Jalšové – Hlohovec 6:0 (3:0) Dlho očakávané derby medzi domácim tímom Jalšového a Hlohovcom prilákalo do domáceho futbalového stánku zatiaľ najpočetnejšiu skupinu fanúšikov v doterajších majstrovských zápasoch (500). O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase, v úvode stretnutia, keď domáci najskôr využili nepozornosť hosti pri rozohrávaní priameho kopu. Krajčovič si narýchlo ťukol so spoluhráčom a z 18-tich metrov presne mierenou strelou k ľavej žrdi otvoril skóre. Do tridsiatej minúty prvého polčasu sa potom hra prelínala zo strany na stranu a Hlohovec bol čoraz nebezpečnejší. Šťastie stalo pri domácich pri nepríjemnej strele končiacej na brvne. Zlom nastal v 30. a 33. min, kedy Ra. Vavruš doslova z kroka po otočke umiestnil loptu do siete hosti. Následne nezaváhal ani Chalany a sveteľná tabuľa ukazovala 3:0. Druhý polčas mal podobný scenár ako ten prvý. Domáci pridali ďalšie tri góly a tak na konci sa jeho dohratie stalo iba formalitou. Góly: 30., 47. a 66. Ra. Vavruš, 2. Krajčovič, 33. Chalány, 81. Páleník JALŠOVÉ: Gabriš – Hudek (Lukáč), Hnilka, Páleník (Pavlovič), Krajčovič, Paulovič (Čagánek), Ro. Vavrus, Wesolovski, Chalany, Hesek, Ra. Vavrus HLOHOVEC: Malý – Šudy, Blinka (Strnisko), Kiss, Gregor, Habán, Kramoliš (Gula), Krajčo, Reho, Magulic, Loskot (Strapko). 1. Jalšové 14 14 0 0 58:5 42 (+21) 2. Kúty 14 10 0 4 24:10 30 (+6) 3. Hlohovec 14 8 0 6 30:29 24 (+3) 4. Gbely 14 7 2 5 34:18 23 (+2) 5. Radošina 14 6 5 3 22:19 23 (+2) 6. Morav.Sv.Jan 14 7 1 6 26:31 22 (+1) 7. B. Mikuláš 14 7 0 7 22:17 21 ( 0) 8. Jacovce 14 6 3 5 28:24 21 ( 0) 9. Trebatice 14 6 2 6 24:29 20 (-1) 10. Dvorníky 14 6 2 6 30:36 20 (-1) 11. Prašice 14 4 4 6 27:25 16 (-5) 12. V. Kostoľany 14 4 3 7 22:32 15 (-3) 13. Čáčov 14 5 0 9 31:44 15 (-6) 14. Krakovany 14 4 2 8 26:32 14 (-7) 15. P. Ves 14 3 1 10 12:32 10 (-11) 16. Tovarníky 14 1 3 10 6:39 6 (-15) (JDK)