Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

V derby nestačili Kúty na Jalšové

Hlohovec – Radošina 3:0 (1:0) Za upršaného popoludnia sa hral v Hlohovci svižný futbal, v ktorom viac z hry mali domáci, ktorí si vytvárali príležitosti, ho dosiahli v prvom polčase iba jediný gól, no ten stál za to

: Kramoliš jedinečnými nožničkami nedal brankárovi šancu. V II. polčase sa hral opäť rovnako kvalitný futbal a domáci, ktorým opäť forma stúpa dotiahli stretnutie do víťazného konca, tentoraz dvomi gólmi striedajúceho Loskota. Góly: 78. a 87. Loskot, 25. Kramoliš HLOHOVEC: Malý – Šudý, Brinka, Kiss, Gregor, Habán, Kramoliš, Krajčo, Reho, Magulic, Srnka (Loskot, Gula) RADOŠINA: Klačanský – Ďadan, Bartošek, Rosíval, Oravec, Krajčír, Turčan, Rybnikár, Kovačík, B. Varga, Piršel (Kubovič, M. Varga) Trebatice – Petrova Ves 4:1 (1:0) Ani v Trebaticiach nemali futbalisti lepšie podmienky a za sychravého počasia sa na šmykľavom teréne hral priemerný futbal. Obaja mali v prvom polčase iba po jednej šanci, v bránke skončila však iba Bogorova strela v 44, min, kedy aj „zásluhou“ terénu lopta prekĺzla brankárovi hostí do siete. V II. polčase bola strelecká prevaha domácich už evidentnejšia, hostia upravili výsledok Božekom až v poslednej minúte. Góly: 52. a 63. Herceg, 44. Bogora, 74. Jakubička – 90. Božek TREBATICE: Tomašík – Hečko, Michálek (Miklovič), Lokša (Jakubička), M. Žilka, Ostrenka, Herceg, Bondra, Zaťovič, Bogora, Machač P. VES: Lánik – Vanek, Kumpan, Matula, Juriga, Černý, M. Pochylý, Krbica, Patrik Pochylý, Božek. Pet. Pochylý Tovarníky – Jacovce 0:1 (0:0) Po niekoľkoročnej odmlke sa opäť hralo susedské derby o majstrovské body. Po bezgólovom prvom polčase sa v 57. minúte gólovo presadil Junas a zabezpečil tak hosťom víťazstvo. V druhom polčase sa hralo doslova o každý milimeter, čo sa odzrkadlovalo ako na bojovnosti, tak aj na úspešnosti žltých a červených kariet. Domáci utržili 2 žlté, hostia 3 žlté a jednu červenú v 57. min. Bajzík. Hra bola veľmi vyrovnaná a hostia si domov odniesli tri body zaslúžene. Gól: 59. Junas ČK: 1 (Bajzík – Jacovce) TOVARNÍKY: Fico - Caránek, Žikavský, Martinka (Jančovič), Vaško, Bystriansky (Múčka), Šišmič (Pavlovič), Fráter, Hájovský, Daňovič. JACOVCE: Božik - Martinček, Ladický, Jankeje, Uhrík, Bajzík, Junas, Oravec, Mičina, Ďurček, Bracho. Krakovany – Veľké Kostoľany 6:0 (2:0) V Krakovanoch sa hralo derby pred početnou diváckou a vo svižnom tempe. Hostia síce vyrukovali s agresívnou hrou, no prvú šanc spálil domáci Strecký. Hostria odpovedali tutovkou Kadlíčka, skóre však nakoniec otvoril v 18. min po peknej kombinácii Ilenčíka a Duchoňa strelec Balcír. O 5 min Ilenčík presne prihral osamelému Sedlákovi, ten nezaváhal a bolo 2:0. Hostia hrozili strelami z diaľky, no domáci Bondra sa prekvapiť nenechal. Po polčase Veľké Kostoľany doplatili na nedisciplinovanosť Kadlíčka a domáci zväčšený priestor využili. Najprv zachraňoval Janík pred Balcírom, potom aj Ferancom, no po vysunutí Kabátom Balcír v úniku nezaváhal – 3:0. V 64. min exportnou strelou zvýšil Duchoň, aby v 69. min po faule na Kabáta zavŕšil hetrik z penalty Balcír. Hostia sa nevzdávali, no skóre nakoniec uzavrel výborne hrajúci Strecký. Góly: 18. 62, a 69. (11m) T. Balcír, 23. Sedlák, 64. Duchoň, 77. Strecký ČK: 1 (Kadlíček – V. Kostoľany) KRAKOVANY: Bondra – Ondrejka, Ilenčík, Duchoň, Kikta, Hruška, Žák, P. Sedlák (Kabát), Kališ (Feranec), Balcír (Pavlovič), Strecký V. KOSTOĽANY: Jamrich – Kohút (Blaško), Števík, Modrovič, Šupa, Guniš, Kubiš, Horváth (Greguš), Brezovan (Urban), Komadel, Kadlíček Borský Mikuláš – Čáčov 4:0 (2:0) Prevaha domácich bola od začiatku stretnutia evidentná a prvú gólovú šancu mali už v úvode stretnutia. Premieňali však až po štvrťhodine Černým a následne aj Vanekom. Po polčase prišli dva rýchle góly z kopačky Malíka a Morávka a bolo rozhodnuté. Domáci mali stretnutie pod kontrolou a jediné dve šance hostí skončili na tyči, resp. brvne domácej bránky. Góly: 16. Černý, 23. T. Vanek, 57. Halík, 59. Morávek B. MIKULÁŠ: Michálek (Cigánek) – Walner, Kassay, Sokol, T. Vanek, Drinka (N. Vanek), Černý (T. Hlavenka), Liška, Macek, Morávek, Malík ČÁČOV: Valjent – Hlavenka, Tománek, Salay, Krošlák, Chocholáček, Bobek, Šúrik, Filuš, Gabriel, Michalica Dvorníky – Moravský Sv. Ján 4:0 (3:0) Domáci chceli odčiniť svoje posledné zlé výsledky a tak sa od začiatku pustili do súpera, výsledkom čoho bol ich vedúci gól v 6. min stretnutia. Následne prišli strelecké chvíle Krajinčáka, ktorý najprv z priameho kopu, potom hlavou upravil na polčasových 3:0. V II. polčase sa príležitosti síce prelínali na oboch stranách, no keď sa zdalo, že už gól nepadne, Vávra hlavou prekonal vlastného gólmana na 4:0. Góly: 15. a 18. Krajinčák, 6. Kolár, 77. Vávra (vlastný) DVORNÍKY: Navrátil – Volko, Herceg, Pastorek, Horváth, Svitek, Bžoch, Brestovanský, Krajinčák (Štrpka), Greč, Kolár M. SV. JÁN: Škrabák (Šimek) – Mračna, Ježek, Ambra (Nemčovič), Vávra, Salay, Varga, Koporec, Hájek, Hladík, Zajíc Gbely – Prašice 0:0 Domáci mali už tradične dobrý nástup a v úvodnej dvadsaťminútovke zatlačili súpera na jeho vlastnú polovicu. Kolár dával hlavou vedľa, Péčiho delovku likvidoval brankár, potom P. Mihal, hoci sám po lopte od Zajíčka, neuspel a ani hostia výraznejšiu šancu nemali. Mali však úvodnú desaťminútovku druhého polčasu, ale neboli o nič úspešnejší. Šance sa skúsili chytiť opäť domáci, ale v sychravom počasí aj im zvlhol pušný prach. Hralo sa síce na bahnitom teréne, no obojstranne slušne. GBELY: Janík – M. Mihal, Kolár, Šebesta, Ambra (Májek), Péči (Švrček), Rozboril, Križan (Vanek), Daniel, P. Mihal, Zajíček PRAŠICE:Sláma – Šmatlák (Režo) Vaňovič, Delič (Kišac), Martinček, Dzurík, Janega (Farkaš), Halo, Grznár, Streďanský, Jurík Kúty – Jalšové 0:3 (0:1) V šlágri kola sa hral vynikajúci futbal, hoci na ťažkom teréne, so značkou najvyššej kvality. Rýchly prienik Vavruša priniesol hosťom vedenie a následnú územnú prevahu, ktorú skúšali domáci narúšať rýchlymi protiútokmi. Neúspešne a hne)d po polčase Hesek po priamom kope zvýšil na 0:2 pre hostí. Domáci potom pritlačili, no ani najvyloženejšie príležitosti nedokázali využiť. Naopak, prišla chyba ich vlastnej obrany a Vavruš strieľal svoj druhý, celkove tretí gól. Domáci sa nevzdávali, ale brankár Gabriš všetko vychytal. V kvalitnom zápase paradoxne domáci po roku doma prehrali ... Góly: 19. a 69. Ra. Vavruš, 46. Hesek KÚTY: Pa. Škoda – Mihal, Ősterreich, Hyránek, M. Smolinský, Kubo, Mráz, Palkovič, Ralbovský, Antálek, Mich. Valla (Štifner, Pavlák) JALŠOVÉ: Gabriš – Hudek, Hnilka, Páleník, Krajčovič, Čagánek, Ro. Vavruš, Wesolovsky, Chalány, Hesek, Ra. Vavruš (Martinkovič, Paulovič, Lukáč) 1. Jalšové 13 13 0 0 52:5 39 (+21) 2. Kúty 13 9 0 4 22:10 27 (+6) 3. Hlohovec 13 8 0 5 30:23 24 (+3) 4. Radošina 13 6 5 2 22:16 23 (+5) 5. Gbely 13 7 1 5 33:17 22 (+1) 6. Jacovce 13 6 2 5 27:23 20 (+2) 7. Trebatice 13 6 2 5 24:27 20 (-1) 8. Dvorniky 13 6 2 5 29:34 20 (-1) 9. Morav.Sv.Jan 13 6 1 6 22:31 19 (+1) 10. B.Mikulás 13 6 0 7 19:17 18 (-3) 11. V.Kostoľany 13 4 3 6 22:30 15 (-3) 12. Krakovany 13 4 2 7 24:25 14 (-7) 13. Prašice 13 3 4 6 20:23 13 (-5) 14. Čáčov 13 4 0 9 29:44 12 (-6) 15. P.Ves 13 2 1 10 10:31 7 (-11) 16. Tovarníky 13 1 3 9 6:35 6 (-15) (JDK)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 698

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.