Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

H. Otrokovce zaváhali a strácajú tri body

Špačince – Cífer 2:2 (1:1) Hostí poslal do vedenia po chybe domáceho obrancu Gašparovič. Do piatich minút však bolo vyrovnané, presne mieril Kobetič na polčasových 1:1

. Po prestávke začali opäť lepšie hostia a pridali druhý gól, ktorého strelcom bol Timotej Tibenský. Hral sa výborný futbal z oboch strán, ktorý bol umocnený dobrým výkonom rozhodcu, no hostia nakoniec nezískali tri body, pretože v poslednej minúte najvyššie na výborne kopnutý center vyskočil Haršány a vyrovnal. Góly: Kobetič, Haršány – Gašparovič, Tim. Tibenský. ŠPAČINCE: B. Púchly – M. Púchly, Haršány, M. Dobrovodský, L. Dobrovodský, Mitošinka, Brisuda, Drozda, Kobetič, Pav. Ševčík, Pet. Ševčík (Žitný, Tisoň). CÍFER: Jurík – Kročka, Gašparovič, Tom. Tibenský, Krajčovič, Rusnák, Domorák, Tim. Tibenský, Hamaďák, Mišovič, Kupkovič (Hulman, Orlický). Siladice – H. Otrokovce 5:1 (2:0) Domáci začali proti tímu z čela tabuľky opatrne, no po dvoch brejkoch bolo 2:0 a za tohto stavu sa išlo aj do kabín. Po výmene strán hostia zlepšili hru, pritlačili domácich a podarilo sa im aj znížiť na 2:1, presne mieril Hanke. Avšak na viac sa hostia nezmohli. Naopak, domáci aktívnou hrou a rýchlymi brejkami „priložili“ k dvom gólom ešte ďalšie tri a tak sa stretnutie skončilo jasne 5:1. Góly: Lukáč 2, Mesároš, Kohút, Bača – Hanke. SILADICE: Čifáry – Lančarič, L. Rau, B. Fančo, Sekereš, I. Fančo, Lukáč, D. Rau, Kohút, Páleník, Mesároš (Maláska, Bača). H. OTROKOVCE: Važko – Kvinta, Chovan, Kiš, Kusý, Cícer, Reho, Sluka, Taraba, Hanke, Mikuš (Hlavna, Gálik). Chtelnica – Zavar 1:4 (1:2) Počas celého zápasu bola hra vyrovnaná, jediný rozdiel bol v tom, že hostia dali góly a domáci iba jeden. V priebehu piatich minút viedli hostia rozdielom dvoch gólov, domácim sa ešte v 41 .min podarilo znížiť, no to bolo z ich strany všetko. Po zmene strán vrhli domáci sily do útoku, no hostia trestali gólmi na konečných 1:4. Góly: J. Knobloch (za dom.). CHTELNICA: Pavelský – Prvý, Zvonár, T. Knobloch, Gacko, Rechtorík, Gába, Soják, Polák, Blaško, J. Knobloch (Lukáč, Bílik, Lukačovič). ZAVAR: Antal – Tiko, Bartovič, Michal Psota, Jobek, Holienčin, Chlebík, Sanny, Tomík, Mihálik, Sedlák (Kovačič, Horváth, Sekely). Smolenice – Bučany 1:0 (1:0) Od začiatku sa domáci pustili do súpera, vytvorili si aj dobré šance, no Haberl trafil nad bránu, Pluhárov pokus Jamrich vytesnil na roh a Štibrany tiež neuspel. V 28. min už presne mieril Jankovič – 1:0. Hostia chceli vyrovnať z rýchlych protiútokov, no bezúspešne. V druhom polčase hostia vyvynuli enormnňu snahu na vyrovnanie, no bez čistej šance na gól. Naopak ten mohol pridať v poslednej minúte Cisár, no jeho hlavička tesne minula bránu. Góly: Jankovič. SMOLENICE: Vravúšek – Hrdlička, Pobiecky, Hlúch, Slezák, Petrovič, Pluhár, Augustín (Cisňar), Haberl, Štibrany, Jankovič. BUČANY: Jamrich – Hlučil (Hutta), Búček, A. Tanáč, Fančovič, Sokolovič, Vavro, Kubovič, M. Tanáč, Belica, Suchoň. Drahovce – Horné Orešany 1:0 (1:0) Hostia začali lepšie a v prvých piatich minútach zatlačili domácich. Potom sa hra postupne vyrovnala, hostia však stále hrozili z nebezpečných protiútokov. Avšak boli to domáci ktorým sa podarilo streliť jediný gól zápasu. V 28. min za držanie protihráča nariadený pokutový kop Brezovský bezpečne premenil – 1:0. Po zmene strán hostia prebrali iniciatívu, snažili sa vyrovnať, no ich úsilie skončilo bez gólu. Góly: Brezovský (z 11m). DRAHOVCE: Pavlovič – Dzuro, Michálek, Urban, Rusnáčik, Dusík, Chudý, Rybárik, Horúcka, Brezovský, Jankech (Marušic, Kocian). HORNÉ OREŠANY: Žalud – Mesíček, Benovič, M. Krchnár, J. Krchnár, Balážik, Smolek, Štibor, Rajter, Volner, Malacký (Novák, Bažík). Suchá n/P. – D. Krupá 1:2 (0:1) Domáci inkasovali rýchly gól už v 10. Min a následne si vypracoval itri čisté šance na vyrovnanie, no bez gólového efektu. Po zmene strán po prieniku Šajdu nariadil rozhodca pokutový kop, Drahnovský nezaváhal a bolo vyrovnané. O dve minuty však domáci inkasovali opäť z rýchleho protiútoku druhý gól, na ktorý už nedokázali odpovedať a domáci umnou hrou ubránili najtesnejšie víťazstvo. Góly: Drahnovský (z 11m) – Kubus, Fíba. SUCHÁ N/P.: Hirner – Dolnák, Jankovič, Horvatovič, Horváh, Lužák, Konečný, Drahnovský, Maštalír, Šajda, Lošonský (Benovič). D. KRUPÁ: Lipovský – Dian, Bohinický, Hulík, Minárik, Gergely, Fíba, Bachratý, Kubus, Dekan, Slabý (Anetta, Novota). Ostrov –Zvončín 1:4 (0:2) Po počiatočnom tlaku domácich sa ujali vedenia hostia. Z inkasovaného gólu sa domáci nespamätali a hostia im pridali ešte ďalší gól do prestávky. Po prestávke sa domácim predsa len podarilo znížiť zásluhou Kabáta, to bolo z ich strany všetko. Hostia v druhom dejstve pridali ďalšie dva poisťovacie góly. Góly: Kabát – Kosnáč 3, Chabreček. OSTROV: Valo – D. Regina, Gajdoš, Svetulík, Braško, Blaško, Rajňák, Kováčik, Pišný, Kabát, Borovský (L .Regina, Jankech). ZVONČÍN: Ševčík – Klenkovič, Backa, Kuracina, Holovič, Hrušovský, Heriban, Palkovič, Hujsi, Kosnáč, M. Macho (P. Macho, Hájiček, Chabreček). Ratnovce – Brestovany 0:0 Ratnovce odohrali nešťastný zápas, pretože mali hernú prevahu, no bez gólového efektu. V prvom polčase rozhodca neuznal domácim gól a z následného prieniku Petríka nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý však Kútny trestuhodne nepremenil. Po prestávke tlačili, no opäť bezvýsledne, hlavička Petríka ani strela Bílika v bráne neskončili a tak si súpery body podelili. RATNOVCE: Križna – Pavlovič, Samko, Petrík, Kusý, Komadel, Kútny, Kopál, Bílik, Palkech, Valovič. BRESTOVANY: Čambal – Jobek, Šiška, Honíšek, Martin Kollár, Marek Kollár, Hudek, Ševčík, Sabo, Maar, Valášek (Malovec, Ivančík). 1. Smolenice 13 8 3 2 26:13 27 2. H. Otrokovce 13 8 0 5 29:26 24 3. Zvončín 13 6 5 2 26:13 23 4. Cífer 13 7 1 5 52:21 22 5. Špačince 13 6 4 3 27:19 22 6. D. Krupá 13 7 1 5 21:14 22 7. H. Orešany 13 6 3 4 20:11 21 8. Drahovce 13 6 3 4 25:24 21 9. Ostrov 13 7 0 6 28:36 21 10. Siladice 13 6 2 5 27:18 20 11. Brestovany 13 4 5 4 20:19 17 12. Bučany 13 4 3 6 22:30 15 13. Zavar 13 3 3 7 16:28 12 14. Suchá n/P. 13 3 2 8 22:31 11 15. Ratnovce 13 3 2 8 17:26 11 16. Chtelnica 13 1 1 11 9:58 4 Dorast - OM Špačince - Slávia Trnava 1:0, Siladice – Krakovany 2:1, Trakovice – Zavar 3:1, Suchá n/P. - Modranka 2:0, Drahovce – Kátlovce 2:0, Zeleneč – D. Krupá 0:1, Križovany – Šúrovce 2:2, Dechtice – Smolenice 0:0. 1. D. Krupá 13 11 0 2 44:15 33 2. Suchá n/P. 13 10 3 0 39:11 33 3. Siladice 13 8 1 4 43:27 25 4. Krakovany 13 8 1 4 41:25 25 5. Trakovice 13 7 3 3 34:23 24 6. Dechtice 13 6 2 5 26:19 20 7. Drahovce 13 6 2 5 21:27 20 8. Špačince 13 6 1 6 36:27 19 9. Zeleneč 13 6 0 7 20:26 18 10. odranka 13 5 2 6 27:20 17 11. Smolenice 13 4 4 5 17:25 16 12. Zavar 13 4 3 6 23:29 15 13. Kátlovce 13 4 3 6 18:25 15 14. Križovany 13 3 2 8 22:38 11 15. Šurovce 13 1 1 11 14:61 4 16. SláviaTrnava 13 1 0 12 17:44 3

1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!

Počet hospitalizovaných s COVID-19 sa v trnavskej nemocnici zvýšil

Nemocnica má vyhradených 126 lôžok pre pacientov s potvrdeným výsledkom na ochorenie COVID-19.

Obyvatelia Kukučínovej sa ich ani po dvoch týždňoch javorov nedočkali.