Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky
HLOHOVEC – ČÁČOV 4:1 (3:0)

5. liga západ

Za ideálneho počasia videli diváci v Hlohovci priemerný zápas v jasnej réžii domácich. Tí sa prezentovali pohybovo, kombinačne i súhrou a o výsledku stretnutia rozhodli už v I. polčase.

Góly: 8. a 18. Kramoliš, 39. Reho, 48. Habán – 76. Kňazovič HLOHOVEC: Bališ – Moravanský, Brinka, Kiss, Gregor, Habán, Kramoliš, Krajčo (Gula), Reho, Magulic, Šudy ČÁČOV: Steiner – Rehák, Kňazovič, Velický, Tománek, Salay, Krč, Šurik, Chocholáček, Gabriel, Michalica (Bilka) Borský Mikuláš – Moravský Sv. Ján 6:0 (3:0) Hostia boli v úvodnej dvadsaťminútovke síce lepší, no strelecky sa nepresadili. Potom sa hra vyrovnala a k slovu sa dostali domáci a už po prvom polčase viedli jasne 3:0, keď Macek aj Černý ešte nastrelili brvno bránky hostí a za stavu 1:0 Macek nepremenil penaltu. Hostia hrali od 75. min oslabení o vylúčeného Stupavského. Góly: 31. a 42. (11m) Malík, 33. a 48. Liška, 82. Černý, 87. Morávek ČK: Stupavský (M. Sv. Ján) B. MIKULÁŠ: Michálek (Cigánek) – Sokol, Kassay, R. Hlavenka (Cák), T. Vanek (Walner), Drinka, Černý, Liška, Macek, Morávek, Malík M. SV. JÁN: Šimek (Škrabák) – Kánsky, Hajdin, Zajíc, Vávra, Varga, Stupavský, Koporec (Ambra), Kudlička (Krajčír), Májek, Karáč Dvorníky – Prašice 1:1 (0:0) Domáci nastúpili v oklieštenej zostave, no i napriek tomu zatlačili hostí na ich vlastnú polovicu, ale gól streliť sa im nepodarilo. Hostia ohrozili bránku Dvorníkov iba raz, keď v 33. min nastrelili žrď. Druhý polčas začali domáci náporom, no boli to hostia, čo strelili gól v 53. min Janegom – 0:1. Domáci útočili ďalej, hostia stavili na rýchle brejky, no tie im tentoraz nevyšli. V 70. min faulovali domáceho Bžocha a Brestovanský z bieleho bodu vyrovnal. Dvorníky sa potom snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no hostia umnou hrou udržali nerozhodný výsledok. Góly: 70. Brestovanský (11m) – 53. Janega DVORNÍKY: Proksa – Cicák (Blaško), Herceg, Horváth, Harnúšek, Svitek, Bžoch, Brestovanský, Greč (Štrbka), Pastorek, Kollár PRAŠICE: Sláma – Pikna, Vaňovič, Delič, Martinček, Okša, Janega,. Halo, Grznár, Streďanský, Ďurík Gbely – Jalšové 1:2 (0:2) Boj o prvé miesto priniesol v úvode kombinačný futbal s lepšími domácimi, ktorí však doplatili na zásadu nedáš – dostaneš a tak sa už v I. polčase ujali hostia vedenia dvomi gólmi Vavruša v 28. a 34. min, keď zužitkovali obe svoje isté šance. Gbely po vstupe do II. polčase zatlačili súpera, no Péči, Križan ani Mihal neskórovali. To sa podarilo Rozborilovi v 71. min, no už nie v 88. min, kedy preloboval nielen brankára hostí, ale aj hornú žrď. Bolo to pre domácich nešťastné stretnutie, navyše z ťažkým srdcom na arbiterskú trojicu ... Góly: 71. Rozboril – 28. a 34. Ra. Vavruš GBELY: Janík – M. Mihal, Kolár, Šebesta, Daniel, Péči, Rozboril, Križan, Kudláč, P. Mihal, Májek (Zajíček) JALŠOVÉ: Gabriš – Hudek, Hnilka, Páleník, Krajčovič, Čagánek. Ro. Vavro, Wesolovski (Paulovič), Chalány, Hesek, Ra. Vavruš (Lukáč) Radošina – Petrova Ves 3:0 (2:0) V prvom polčase domáci začali veľkým tlakom na súpera, čo sa im v konečnom hodnotení vyplatilo. Skóre otvoril v 27. min Krajčík a na 2:0 zvyšil v 40. min Juraj Piršel. Druhý polčas sa niesol na vlne nepremenených šancí. Jedinou premenenou bola v 77. min strela Turčana z 11 m kopu, ktorá uzatvorila gólový stav na 3:0. Góly: 27. Krajčík, 40. Juraj Piršel, 77. Turčan (11 m) RADOŠINA: Klačanský - Ďaďan, Bartošek, Rosíval, Oravec, Krajčír, Turčan, M. Varga (Kubovič), Kovačik, B. Varga (Dósa), Juraj Piršel P. VES: Lánik - Vanek, Kumpán, M. Pochylý (Šlábik), Krbica, P. Pochylý, Hušťavka, Matula, Huťťa, Morvay, Božek, Trebatice – Jacovce 2:2 (2:1) Hostia sa v Trebaticiach predstavili ako pohyblivý a zrelý celok, ktorý nevyviedla z konceptu ani nepremenená šanca domácich v úvode, naopak sami sa v 32. ujali vedenia – 0:1. Domáci následne vyrovnali a v 40. min Bílikova tečovaná lopta skončila v sieti brankára hostí. Hostia potom v II. polčase sa presadili a Mičinom vyrovnali na konečných 2:2. Góly: 37. Bogora, 40. Bílik – 32. Bajzík, 66. Mičina TREBATICE: Valovič – Hečko, Surovčík, Martin Žilka (Zaťovič), Michal Žilka (Michálek), Ostrenka, Herceg, Bondra, Jakubička, Bogora, Bílik (Tokoš) JACOVCE: Božik – Martinček (Toman), Ladický, Jankeje (Švec), Uhrík, Bajzík, Junas (Jančovič), Oravec, Mičina, Ďurček, Bracho Tovarníky – Veľké Kostoľany 0:0 Ako vidieť na konečnom výsledku, bol to zápas nepremenených šancí ako na strane domácich, tak aj na strane hostí. Jediný presný zásah by rozhodol o víťazovi duelu, no tento vytúžený moment neprišiel ani na jednej strane. TOVARNÍKY: Fico - Caránek, Žikavský, J. Martinka, Vaško, Bystriansky, Šišmič, Fráter, Hájovský, Pavlovič, Macko (Lipovský) V. KOSTOĽANY: Skribčák – Michalčík (Vígh), Števík, Modrovič, Šupa, Guniš (Greguš), Komadel, Horváth, Brezovan, Malovec, Hanzel. Krakovany – Kúty 3:0 (1:0) Na strážovské hody chceli Krakovany potvrdiť minulotýždňové víťazstvo. V úvode stretnutia bola hra vyrovnaná, no keď v 22. min hostia zle odkopli loptu, kanonier Balcír namieril presne k žrdi bolo 1:0. Tento hráč mohol následne po úniku zvýšiť, ale hosťom pomohla šťastena. Po polčase sa hra prelievala na obe strany, no keď bol v 62. min faulovaný Strecký, Kališ premenil penaltu na 2:0. Kuriózny moment priniesla 68. min, keď striedajúci Mráz nechytateľne vypálil na vlastnú bránku a bolo 3:0. V závere mali ešte čisté šance Balcír s Urbanom, no nedali a keď v 90. min chytil Ralbovskému Bondra penaltu, zostal stav nezmenený. Góly: 22. T. Balcír, 62. Kališ (11m), 68. Mráz (vlastný) ČK: Šimek (Kúty) KRAKOVANY: Bondra – Kabát (Urban), Ilenčík, Bejdák, Kikta, Feranec, Žák (Hlaváč), Pavol Sedlák (Duchoň), Kališ, Balcír, Strecký KÚTY: Pe. Škoda – Mihál, Ősterreich, Šimek, M. Smolinský, Pe. Škoda (Mráz), Kubo. Palkovič, Ralbovský, Antálek (Marek Valla), Michal Valla 1. Jalšové*11*11*0*0*45:5*33*(+18) 2. Kúty*11*8*0*3*19:7*24*(+9) 3. Hlohovec*11*7*0*4*27:20*21*(+3) 4. Radošina*11*5*5*1*19:11*20*(+2) 5. Gbely*11*6*0*5*30:16*18*( 0) 6. Dvorníky*11*5*2*4*23:27*17*(-1) 7. Trebatice*11*5*2*4*18:22*17*(-1) 8. Morav.Sv.Jan*11*5*1*5*18:25*16*(+1) 9. V. Kostoľany*11*4*3*4*21:21*15*( 0) 10. Jacovce*11*4*2*5*19:21*14*(-1) 11. B. Mikuláš*11*4*0*7*14:17*12*(-6) 12. Čáčov*11*4*0*7*27:37*12*(-3) 13. Prašice*11*3*2*6*19:22*11*(-4) 14. Krakovany*11*3*2*6*18:21*11*(-7) 15. P. Ves*11*2*1*8*9:26*7*(-8) 16. Tovarniky*11*1*2*8*5:33*5*(-13) (JDK)

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 603

Pre aplikáciu je potrebné zaregistrovať svojej osobné údaje, administrátori na odberovom mieste ich potom načítajú priamo cez QR kód.