Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Jalšové zostáva naďalej nezdolateľné

Krakovany – Hlohovec 3:1 (1:1) Na domácej lavičke mal premiéru tréner Jaroslav Kravárik, no jeho zverenci už v 3. min po chybe v obrane gólom Rehu prehrávali – 0:1. V zápätí strelec gólu opečiatkoval tyč a domáci sa prebudili

. V 10. min po dlhom aute hlavičkou Kališ vyrovnal – 1:1. Následne mali domáci viacero šancí, no Kabát mieril tresne nad, Strecký do bočnej siete, a Balcír v dvoch tutovkách tak isto neuspel. Keď na druhej strane nedali Hlohovčania Rehom a Habánom, šlo sa do kabín za nerozhodného stavu. Po obrátke Krakovany preukázali väčšiu chuť víťaziť, šance Ilenčíka a Balcíra ešte gólom neskončili. V 58. min po rohu hlavičkou poslal domácich do vedenia Balcír – 2:1. Následne neuspel striedajúci Duchoň, avšak v 74. min unikol Kabát a nechytateľne prestrelil Bališa – 3:1. V závere sa hra prelievala na obe strany, domáci si však dôležité body postrážili. Góly: 10. Kališ, 58. Balcír, 74. Kabát – 3. Reho KRAKOVANY: Bondra – Kabát, Ilenčík, Ondrejka (Hlaváč) Kikta, Feranec, Žák, P. Sedlák (Duchoň), Kališ, Balcír (Urban), Strecký HLOHOVEC: Bališ – Šudý, Moravanský (Vdovjak), Kiss, Gregor, Habán (Gula), Loskot (Kramoliš), Krajčo, Reho, Magulic, Srnka Jalšové - Tovarníky 4:0 (0:0) Papierovo slabší hostia preukázali v prvom polčase kvalitnú defenzívnu hru. Občasnými prienikmi sa snažili dostať k bráne domácich, ale ich snaha bola bezvýsledná. Zo strany domácich boli diváci svedkami snahy o prelomenie betónovej obrany hostí, no gól nepadol. Streleckú smolu prekonali domáci až v 68. min, aby rýchlo pridali Hnilkom druhý gól a tak v 70. min bolo 2:0. V závere stretnutia sa ukázala nielen herná, ale aj strelecká prevaha domácich, ktorí v závere opäť v rýchlom slede strelili ďalšie dva góly, keď Rastislav Vavruš preloboval brankára hostí a potom strelou so strednej vzdialenosti Hesek stanovil na konečných 4:0. Góly: 68. Chalany, 70. Hnilka, 89. Ra.Vavruš, 90. Hesek JALŠOVÉ: Gabriš - Hudek, Hnilka, Pálenik, Krajčovič, Čagánek (Martinkovič), Ro. Vavruš, Wesolovski (Paulovič), Chalany, Hesek, Ra.Vavruš TOVARNÍKY: Fico – Caránek, Žikavský, Gregorík (Simon), Vaško, Bystriansky, Šišmič, Gráter, Hájovský, Daňovič, Macko Prašice – Trebatice 1:3 (0:0) Diváci videli rýchly a dravý zápas. Hostia boli v koncovkách efektívnejší a využívali hrubé chyby domácich. Gólová bilancia sa otvorila až v druhom polčase keď domáci skórovali iba raz , no hostia až trikrát. Na strane domácich bolo veľa nepresností o čom svedčí aj nepremenená jedenástka za stavu 1:2. Po peknom výkone si hostia odniesli domov tri body. Góly: 57. Streďanský - 48. Macháč, 63. Jakubička, 83. Bogora PRAŠICE: Sláma – Paluš (Delič), Vaňovič, Pikna, Martinček, Ďurík, Janiga, Halo, Grznár, Streďanský, Šmatlák TREBATICE: Tomášik - Hečko, Surovčík, Živka, Michalek (Bilik), Ostrenka, Herceg, Bondra, Jakubička, Bogora (Borša), Macháč Moravský Sv. Ján – Radošina 2:2 (2:1) Domáci mali prvý polčas stretnutia viac menej pod kontrolou a svoju prevahu vyjadrili dvomi peknými gólmi Hájka. Hosťom sa podarilo ešte do polčasu Jurajom Piršelom znížiť, na čo v II. polčase domáci nepochopiteľne stratili koncepciu a prenechali iniciatívu hosťujúcemu mužstvu. Tí ju vyjadrili jediným gólom, ktorý zaznamenal hlavou Juraj Piršel a tak sa oba celky rozišli deľbou bodov. Domáci tak ani v ďalšom zo vzájomných stretnutí nedokázali nad Radošinou zvíťaziť. Góly: 22. a 34. Hájek – 40. a 54. Juraj Piršel M. SV. JÁN: Škrabák – Kánsky, Hajdin, Zajíc, Vávra, Varga, Stupavský, Antol, Kudlička, Hájek, Marek Koporec (Michal Koporec, Karáč, Ambra) RADOŠINA: Klačanský – Ďaďan, Bartošek, Rosíval, Oravec, Rybnikár, Krajčír, Mikláš, Kováčik, B. Varga, Piršel (M. Varga, Kubovič, Turčan) Kúty – Gbely 1:0 (1:0) Začiatok vyznel lepšie pre hostí, na ich smolu však domáci brankár Škoda im vychytal tri gólové príležitosti a tak to boli naopak domáci, čo v 25. min Mihalom skórovali – 1:0. Zvyšok polčasu sa potom odohrával medzi 16-kami, aby v II. polčase hostia zatlačili domácich na ich polovici, ale opäť bez gólového efektu. Hra bola pomerne neurovnaná, na čom sa podieľal svojimi rozporuplnými verdiktami aj hlavný rozhodca. Stretnutie však dohrali obe mužstvá bez akéhokoľvek incidentu. Gól: 25. Mihal KÚTY: Pavol Škoda – Mihal, Ősterreich, Šimek, M. Smolinský, Peter Škoda, Kubo, Palkovič, Ralbovský, Antálek, Marek Vallo (Hyránek, Mráz, Michal Valla) GBELY: Janík – Mir. Mihál, Šebesta, Polach, Ambra, Péči, Daniel, Križan, Kudláč, Peter Mihal, Zajíček (Eisner, Mackura) Veľké Kostoľany – Dvorníky 4:0 (1:0) Domáci začali stretnutie veľmi dobre a už v 16. min strelou k tyči dostal ich do vedenia Kadlíček. Domáci potom prevzali réžiu stretnutia do svojich rúk a vývoj stretnutia nepoznačilo ani vylúčenie Gulu a Knížata v 39. min za vzájomné napádanie. Iniciatíva domácich pokračovala aj po prestávke, hostí zatlačili na ich polovicu, výsledkom čoho bol krásny gól Michalčíka v 64. min a následne pridal tretí gól opäť Kadlíček. Po druhej žk bol potom vylúčený Krajinčák a hostia dohrávali deviati. Ich útočné akcie boli iba sporadické (Greč) a dobrý výkon domácich potom korunoval štvrtým gólom v 81. min Horváth. Góly: 16. a 76. Kadlíček, 64. Michalčík, 81. Horváth ČK: 3 (Gula – V. Kostoľany, Knížat a Krajinčák – Dvorníky) V. KOSTOĽANY: Skripčák – Michalčík, Števík, Modrovič, Šupa, Guniš, Komadel, Horváth, Brezovan, Gula, Kadlíček (Kohút, Urban, Vígh) DVORNÍKY: Proksa -. Pastorek, Herceg, Horváth, Harnúšek, Svitek, Greč, Brestovanský, Krajinčák, Knížat, Kolár (Štrbka, Cicák) Jacovce – Borský Mikuláš 2:0 (1:0) Za pekného slnečného počasia a dobrej diváckej kulisy otvoril už v 13.minúte skóre Mičina a dostal tak svoje domáce mužstvo do vedenia. Zápas sa hral v dobrom tempe a ďalšia zmena skóre prišla až v druhom polčase, keď v 56.min. zvyšoval Bajzík na konečný stav 2:0 pre Jacovce. Góly: 13.Mičina, 56. Bajzík JACOVCE: Božík - Martinček, Ladický (Ondruška), Jankeje (Jančovič), Uhrík, Bajzík, Junas, Oravec, Mičina, Ďurček (Toman), Bracho B. MIKULÁŠ: Michalek - Cintula, Kassay, Sokol, T.Vanek, Drinka, Červený, Liška, Macek, Morávek, M. Vanek (Krchňavý) Petrova Ves – Čáčov 3:1 (2:0) Domáci začali aktívne v snahe odčiniť predchádzajúce neúspešné vystúpenia, čo sa im aj podarilo. Už v 9. min dostal peknú prihrávku Huťťa a dostal domácich do vedenia – 1:0. V 22. min ten istý hráč zdiaľky mieril vedľa brány hostí, no už o štyri minúty po prihrávke Pochylého bol opäť úspešný – 2:0. Hostia mali v týchto minútach iba jednu príležitosť a to Filušom, no domáci brankár Lánik jeho príležitosť likvidoval. V V II. polčase domáci pridali na 3:0 M. Matulom st., hostia stihli ešte Salayom korigovať stav, ale to už bolo v tomto stretnutí všetko. Góly: 9. a 26. Huťťa, 58. M. Matula st. – 73. Salay P. VES: Lánik (Pivák) – Vanek, Kumpan, M. Pochylý (Božek), Kubica, Pat. Pochylý, M. Matula st. (Húšťava), M. Matula ml., Huťťa, Morvay, Pet. Pochylý st. ČÁČOV: B. Valjent – Hlavenka (Steiner), Kňazovič, Velický, Tománek, Salay, Krč (Chocholáček), Šurik, Filuš, Bobek, Michalica. 1. Jalšové 10 10 0 0 43:4 30 (+15) 2. Kúty 10 8 0 2 19:4 24 (+9) 3. Gbely 10 6 0 4 29:14 18 (+3) 4. Hlohovec 10 6 0 4 23:19 18 (+3) 5. Radošina 10 4 5 1 16:11 17 (+2) 6. Morav.Sv.Jan 10 5 1 4 18:19 16 (+1) 7. Dvorníky 10 5 1 4 22:26 16 (+1) 8. Trebatice 10 5 1 4 16:20 16 (+1) 9. V. Kostoľany 10 4 2 4 21:21 14 (-1) 10. Jacovce 10 4 1 5 17:19 13 (-2) 11. Čáčov 10 4 0 6 26:33 12 (-3) 12. Prašice 10 3 1 6 18:21 10 (-5) 13. B. Mikuláš 10 3 0 7 8:17 9 (-6) 14. Krakovany 10 2 2 6 15:21 8 (-7) 15. P. Ves 10 2 1 7 9:23 7 (-8) 16. Tovarníky 10 1 1 8 5:33 4 (-11) (JDK)_novy_riadok_

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.