15. okt 2007 o 0:00
Žiaci okres
OM
Výsledky 11. kola:
Trakovice – Pet. Hlohovec 3:3, Špačince – Zavar 2:0, Siladice – Madunice 3:1, Chtelnica – D. Krupá 1:0, Modranka – V. Kostoľany 1:1, D. Voda – Šúrovce 2:1, V. Orvište – Brestovany 6:0, Dvorníky – Križovany 5:1.
1. Trakovice 11 9 2 0 35:7 29
2. Pet. Hlohoovec 11 8 3 0 51:10 27
3. Siladice 11 8 0 3 56:17 24
4. Šúrovce 11 7 1 3 27:13 22
5. D. Krupá 11 7 0 4 26:14 21
6. Zavar 11 6 2 3 21:11 20
7. Chtelnica 11 6 1 4 30:23 19
8. Dvorníky 11 5 1 5 19:26 16
9. Modranka 11 4 3 4 19:27 15
10. Špačince 11 4 1 6 17:28 13
11. V. Kostoľany 11 3 2 6 35:25 11
12. D. Voda 11 3 2 6 15:25 11
13. Madunice 11 3 1 7 12:23 10
14. Križovany 11 2 1 8 13:50 7
15. V. Orvište 11 1 2 8 12:41 5
16. Brestovany 11 0 2 9 2:50 2
OS A
Výsledky 11. kola:
Lovčice – D. Orešany 2:2, Voderady – Majcichov 11:0, Opoj – Boleráz 0:8, Vlčkovce – H. Orešany 1:1, Ružindol – Naháč 10:3, B. Kostol – Zvončín 4:0, Trstín – Cífer 4:1.
1. Voderady 11 10 0 1 75:14 30
2. Ružindol 11 10 0 1 60:14 30
3. Boleráz 11 9 1 1 65:18 28
4. Trstín 11 9 0 2 58:18 27
5. Cífer 11 7 0 4 64:19 21
6. Lovčice 11 4 3 4 26:41 15
7. B. Kostol 11 4 1 6 31:35 13
8. Naháč 11 4 0 7 29:59 12
9. D. Orešany 11 2 4 5 25:38 10
10. Opoj 11 3 1 7 29:59 10
11. H. Orešany 11 2 3 6 18:34 9
12. Majcichov 11 2 1 8 17:84 7
13. Zvončín 11 2 0 9 18:51 6
14. Vlčkovce 11 1 2 8 15:46 5
OS B
Výsledky 9. kola:
Bučany – Šulekovo 4:1, Pastuchov – Žlkovce 1:3, Pečeňady – Radošovce 2:1, Jalšové – Bojničky 1:2, Merašice – Malženice 3:1, Červeník – voľno.
1. Bojničky 9 8 1 0 43:4 25
2. Červeník 8 4 3 1 40:9 15
3. Merašice 8 3 3 2 18:11 12
4. Malženice 8 3 2 3 18:18 11
5. Radošovce 9 3 1 5 14:19 10
6. Bučany 8 3 1 4 14:21 10
7. Žlkovce 8 3 1 4 13:37 10
8. Jalšové 8 3 0 5 17:28 9
9. Pastuchov 8 2 2 4 9:24 8
10. Šulekovo 8 1 4 3 12:17 7
11. Pečeňady 8 1 4 3 9:19 7
OS C
Výsledky 9. kola:
Nižná – D. Lopašov 2:2, Krakovany – Dubovany 0:0, Ratnovce – Banka 0:3, Borovce – Trebatice 1:5, Veselé – Prašník 5:3, Ostrov – Sokolovce 0:1.
1. Dubovany 9 8 1 0 74:1 25
2. Krakovany 9 8 1 0 67:4 25
3. Sokolovce 9 6 1 2 29:25 19
4. D. Lopašov 9 6 1 2 23:23 19
5. Veselé 9 5 0 4 32:53 15
6. Trebatice 9 4 1 4 13:26 13
7. Nižná 9 3 3 3 22:22 12
8. Ostrov 9 3 1 5 21:19 10
9. Banka 9 2 1 6 14:42 7
10. Prašník 9 2 0 7 10:31 6
11. Ratnovce 9 1 1 7 2:30 4
12. Borovce 9 0 1 8 3:34 1
(TAČ)
I. liga žien
Ružomberok - Tr. Teplice 0:2, Trnava - Slovan 1:3, Žilina - N. Zámky 1:0, Humenné – Láb 4:1, R. Sobota – Šaľa 0:14, Ladies Team a Selce mali voľno.
1. Šaľa 6 6 0 0 57:1 18
2. Žilina 6 6 0 0 30:0 18
3. Slovan 5 5 0 0 39:2 15
4. Tr. Teplice 5 4 0 1 17:10 12
5. N. Zámky 6 3 0 3 12:7 9
6. Trnava 6 3 0 3 13:13 9
7. Humenné 6 2 1 3 11:9 7
8. Láb 6 2 0 4 8:17 6
9. Selce 6 1 1 4 7:19 4
10. R. Sobota 5 1 0 4 3:29 3
11. Ružomberok 7 1 0 6 4:38 3
12. Ladies Team 6 0 0 6 2:58 0
M. Dvorníky odstúpili zo súťaže.
(R)
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou