Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Futbal dorast + žiaci

1. LIGA STARŠÍ 12. kolo: Trenčín - Trnava 2:3 (0:1), Olej, Marušinec (11 m) - Mikovič, Rehák, Guldan, Artmedia - Nitra 1:3, Žilina - Košice 2:0, Inter - Slovan 0:0, Prešov - Dubnica 0:1, Podbrezová - Stropkov 0:2, Z. Moravce - B. Bystrica 1:5, Michalovce

- Ružomberok hrajú 10.11. 1. Nitra 11 10 0 1 24:11 30 2. Dubnica 12 7 1 4 23:15 22 3. Ružomberok 11 7 0 4 28:15 21 4. Košice 11 6 2 3 21:12 20 5. Žilina 12 6 2 4 19:13 20 6. Prešov 12 6 2 4 24:22 20 7. Inter 12 5 4 3 21:19 19 8. B.Bystrica 12 5 2 5 23:19 17 9. Slovan 11 5 2 4 17:14 17 10. Trnava 12 5 1 6 18:22 16 11. Trenčín 12 4 3 5 28:24 15 12. Michalovce 11 4 3 4 20:21 15 13. Podbrezová 12 3 3 6 9:13 12 14. Z.Moravce 12 2 2 8 10:31 8 15. Artmedia 12 2 0 10 11:27 6 16. Stropkov 11 1 3 7 13:31 6 1. LIGA MLADŠÍ 12. kolo: Trenčín – Trnava 1:1 (0:0), Gajdošík - Zvolenský, Artmedia - Nitra 1:1, Žilina - Košice 2:0, Inter - Slovan 3:1, Prešov - Dubnica 0:1, Podbrezová - Stropkov 1:0, Z. Moravce - B. Bystrica 0:3, Michalovce - Ružomberok hrajú 10.11. 1. Nitra 11 7 3 1 27:5 24 2. Košice 11 8 0 3 29:12 24 3. Trnava 12 6 5 1 18:6 23 4. Trenčín 12 6 4 2 25:8 22 5. Inter 12 7 1 4 20:13 22 6. Žilina 12 7 0 5 22:15 21 7. Prešov 12 6 3 3 17:15 21 8. Dubnica 12 5 4 3 16:13 19 9. Podbrezová 12 5 3 4 15:19 18 10. Michalovce 11 5 1 5 15:19 16 11. Slovan 11 4 3 4 15:13 15 12. Ružomberok 11 4 2 5 20:17 14 13. B.Bystrica 12 2 4 6 17:15 10 14. Artmedia 12 1 5 6 4:15 8 15. Stropkov 11 0 2 9 1:34 2 16. Z.Moravce 12 0 0 12 2:44 0 3. LIGA STARŠÍ 11. kolo: Brezová p/Br. - Vráble 4:3, Chrenová - Senica 2:8, Komárno - Trnava B 0:4, Partizánske - Dun. Streda 2:5, Bánovce - ČFK Nitra 4:0, Galanta - Lok. Trnava 0:3, Topoľčany - N. Mesto 1:1, AS Trenčín B - Nemšová 0:2. 1. L.Trnava 10 10 0 0 36:7 30 2. Senica 10 8 1 1 36:8 25 3. Trnava B 10 7 2 1 22:7 23 4. Brezová 10 7 2 1 22:8 23 5. D.Streda 10 7 0 3 30:15 21 6. Vráble 10 5 1 4 20:17 16 7. Topoľčany 10 4 3 3 10:9 15 8. N.Mesto 10 4 3 3 15:20 15 9. Nemšová 10 3 3 4 10:14 12 10. Trenčín B 10 3 2 5 15:18 11 11. Partizánske 10 3 1 6 17:22 10 12. Bánovce 10 2 3 5 10:22 9 13. Komárno 10 2 1 7 12:26 7 14. ČFK Nitra 10 1 3 6 6:17 6 15. Chrenová 10 1 0 9 16:42 3 16. Galanta 10 0 1 9 7:32 1 3. LIGA MLADŠÍ 11. kolo: Brezová p/Br. - Vráble 4:2, Chrenová - Senica 0:2, Komárno - Trnava B 0:7, Partizánske - Dun. Streda 1:8, Bánovce - ČFK Nitra 2:0, Galanta - Lok. Trnava 0:3, Topoľčany - N. Mesto 4:0, AS Trenčín B - Nemšová 4:1. 1. Trenčín B 10 8 1 1 32:6 25 2. Senica 10 8 0 2 26:9 24 3. Brezová 10 7 0 3 18:12 21 4. L.Trnava 10 6 2 2 37:12 20 5. Trnava B 10 6 2 2 32:11 20 6. Topoľčany 10 6 2 2 20:7 20 7. D.Streda 10 5 1 4 25:20 16 8. Vráble 10 5 0 5 27:17 15 9. Bánovce 10 4 2 4 16:21 14 10. ČFK Nitra 10 4 0 6 25:24 12 11. Galanta 10 4 0 6 20:20 12 12. Chrenová 10 4 0 6 18:20 12 13. Partizánske 10 3 1 6 19:30 10 14. Nemšová 10 2 1 7 14:33 7 15. N.Mesto 10 2 0 8 7:39 6 16. Komárno 10 0 0 10 5:60 0 4. LIGA SEVEROZÁPAD 11. kolo: Dolné Vestenice - Skalica 4:2, Holíč - Tr. Stankovce 0:1, Vrbové - Jasl. Bohunice 3:0, Handlová - Piešťany 3:7 (0:1), g. h. Zelenay 3, Modrovič 2, Urban, Hauser, Nováky - Radošovce 1:0 (1:0), Hrnčiarovce - Ilava 2:0 (2:0), Babic, Molnár, Hlohovec - Led. Rovne 3:1 (1:0), g. d. Nitran, Majerník, Kondač, Moravany - Leopoldov 1:2. Dohrávka: Jasl. Bohunice - Leopoldov 2:1, g. d. Chudý 2. 1. J.Bohunice 10 8 0 2 36:11 24 2. Piešťany 10 8 0 2 38:16 24 3. D.Vestenice 10 7 0 3 31:20 21 4. Tr.Stankovce 10 7 0 3 21:11 21 5. Leopoldov 10 6 2 2 23:9 20 6. Nováky 10 5 2 3 17:16 17 7. Hlohovec 10 5 0 5 20:20 15 8. L.Rovne 10 4 1 5 26:28 13 9. Moravany 10 4 0 6 19:20 12 10. Vrbové 10 3 3 4 19:22 12 11. Holíč 10 4 0 6 25:29 12 12. Handlová 10 3 2 5 20:28 11 13. Hrnčiarovce 10 3 1 6 14:30 10 14. Skalica 10 2 3 5 14:24 9 15. Ilava 10 3 0 7 13:23 9 16. Radošovce 10 0 2 8 5:34 2 5. LIGA ZÁPAD 11. kolo: Radošina - Gbely 2:1 (1:1), Kusý, Plekanec - S. Rehák, Chtelnica - Horné Orešany 10:1 (6:1), g. d. Cibrín 4, Hrčka 3, Blažko, Kičina, Vozár, Veľké Orvište - Trebatice 1:0 (0:0), R. Vavrinec, V. Kostoľany - Borský Mikuláš 2:0 (2:0), Hlboké - Solčany 2:0 (1:0), Bojná - Boleráz 1:0 (1:0), T. Jančovič, Kúty - Preseľany 2:1 (1:0), M. Škoda, Šefčovič (11) - Fico, Šaštín - Tovarníky 7:2 (3:1), g. h. J. Jambor, Aliu. 1. Šaštín 10 8 1 1 27:11 25 2. Bojná 10 7 1 2 21:6 22 3. Boleráz 10 6 0 4 20:10 18 4. Radošina 10 6 0 4 19:23 18 5. Trebatice 10 5 2 3 15:15 17 6. Chtelnica 10 5 1 4 32:17 16 7. Solčany 10 5 0 5 24:15 15 8. Tovarníky 10 5 0 5 28:28 15 9. Gbely 10 5 0 5 22:25 15 10. Preseľany 10 4 1 5 15:15 13 11. Hlboké 10 3 3 4 11:13 12 12. V.Kostoľany 10 3 2 5 17:21 11 13. B.Mikuláš 10 3 1 6 15:19 10 14. H.Orešany 10 3 1 6 15:38 10 15. V.Orvište 10 2 3 5 11:23 9 16. Kúty 10 2 0 8 8:21 6 JOZEF KOMORNÝ (MK, JŠ, JS) ŽIACI 1. LIGA STARŠÍ 10. kolo: Senica - Levice 3:4, Myjava - Pov. Bystrica 6:0, Nitra - Slovan 2:1, PVFA - Artmedia 1:0, SFM Senec - Púchov 2:1, Trnava - Dubnica 1:1, AS Trenčín - Inter 1:1. 1. Trnava 10 8 1 1 21:7 25 2. Trenčín 10 6 2 2 22:9 20 3. Dubnica 10 6 2 2 20:8 20 4. Nitra 9 5 2 2 13:7 17 5. Slovan 9 5 1 3 23:10 16 6. Levice 10 4 4 2 16:16 16 7. Inter 9 4 3 2 15:8 15 8. Púchov 10 4 2 4 9:11 14 9. Senica 10 4 0 6 15:20 12 10. Myjava 10 2 3 5 10:12 9 11. PVFA 10 2 3 5 5:9 9 12. Senec 10 2 2 6 6:21 8 13. Artmedia 9 2 1 6 11:20 7 14. P.Bystrica 10 1 0 9 2:30 3 1. LIGA MLADŠÍ 10. kolo: Senica - Levice 2:1, Myjava - Pov. Bystrica 5:0, Nitra - Slovan 3:0, PVFA - Artmedia 5:0, SFM Senec - Púchov 0:0, Trnava - Dubnica 0:0, AS Trenčín - Inter 2:1. 1. Trnava 10 7 2 1 25:6 23 2. PVFA 10 7 1 2 16:5 22 3. Dubnica 10 6 3 1 28:5 21 4. Trenčín 10 7 0 3 21:13 21 5. Nitra 9 6 1 2 26:7 19 6. Senica 10 6 1 3 28:18 19 7. Slovan 8 5 1 2 17:6 16 8. Inter 9 4 1 4 22:12 13 9. Myjava 10 3 1 6 17:16 10 10. P.Bystrica 10 3 0 7 12:34 9 11. SFM Senec 10 1 4 5 6:15 7 12. Levice 10 2 1 7 8:31 7 13. Púchov 10 1 2 7 4:20 5 14. Artmedia 8 0 0 8 1:43 0 2. LIGA STARŠÍ 11. kolo: Trenčín B - Nitra B 0:5, FC ViOn - Dubnica 1:0, Dun. Streda - Nové Zámky 1:2, Vráble - Štúrovo 4:4, Šaľa - Topoľčany 0:0, Piešťany - Komárno 0:2, Levice B - Trnava B 5:4, Lok. Trnava - Prievidza 0:1. 1. Prievidza 11 9 2 0 41:7 29 2. N.Zámky 11 9 1 1 32:8 28 3. Šaľa 11 8 2 1 41:5 26 4. Nitra B 11 8 0 3 30:15 24 5. L.Trnava 11 7 1 3 27:6 22 6. Piešťany 11 6 1 4 19:20 19 7. Komárno 11 5 1 5 14:14 16 8. D.Streda 11 4 2 5 17:12 14 9. Topoľčany 11 4 2 5 15:18 14 10. Levice B 11 4 1 6 18:24 13 11. Trnava B 11 3 1 7 30:39 10 12. Vráble 11 3 1 7 12:23 10 13. Dubnica B 11 3 1 7 14:26 10 14. Trenčín B 11 3 1 7 15:31 10 15. FC ViOn 11 2 2 7 9:32 8 16. Štúrovo 11 0 1 10 9:63 1 2. LIGA MLADŠÍ 10. kolo: AS Trenčín B - Nitra B 0:1, FC ViOn - Dubnica 3:2, Dun. Streda - Nové Zámky 5:5, Vráble - Štúrovo 3:0, Šaľa - Topoľčany 0:2, Piešťany - Komárno 4:2, Levice B - Trnava B 0:3, Lok. Trnava - Prievidza 3:0. 1. Nitra B 11 10 0 1 49:9 30 2. L.Trnava 11 9 0 2 40:10 27 3. Prievidza 11 9 0 2 35:13 27 4. Topoľčany 11 8 2 1 21:8 26 5. N.Zámky 11 6 2 3 23:21 20 6. FC ViOn 11 5 4 2 15:8 19 7. Piešťany 11 5 3 3 32:21 18 8. Dubnica B 11 5 2 4 30:24 17 9. Trnava B 11 4 1 6 21:21 13 10. Šaľa 11 4 0 7 21:28 12 11. Vráble 11 4 0 7 14:22 12 12. Trenčín B 11 3 1 7 18:32 10 13. D.Streda 11 3 1 7 24:39 10 14. Komárno 11 2 0 9 19:34 6 15. Levice B 11 2 0 9 12:38 6 16. Štúrovo 11 1 0 10 5:51 3 3. LIGA STARŠÍ STRED 11. kolo: Senica B - Vrbové 0:0, Dun. Streda B - Skalica 0:7, Holíč - Brezová p/Br. 3:0, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 3:2 (2:1), Šoporňa - Leopoldov 0:11 (0:6), Kolóny 6, Kollár 4, Zachar, Sereď - Šamorín 3:0, Galanta - Chrenová B 7:1. 1. Skalica 9 8 1 0 34:5 25 2. Galanta 9 7 2 0 40:9 23 3. Leopoldov 9 7 1 1 39:3 22 4. Mor.Sv.Ján 9 6 0 3 44:22 18 5. Hlohovec 9 6 0 3 32:11 18 6. Sereď 9 6 0 3 25:13 18 7. Vrbové 9 4 2 3 15:18 14 8. Senica B 9 4 1 4 24:25 13 9. Holíč 9 2 1 6 11:34 7 10. D.Streda 9 2 1 6 9:35 7 11. Šoporňa 9 2 1 6 6:34 7 12. Šamorín 9 2 0 7 6:24 6 13. Chrenová 9 1 0 8 13:33 3 14. Brezová 9 1 0 8 4:37 3 3. LIGA MLADŠÍ STRED 11. kolo: Senica B - Vrbové 2:0 (2:0), Dun. Streda B - Skalica 2:0, Holíč - Brezová p/Br. 1:2, Mor. Sv. Ján - Hlohovec 0:6, Šoporňa - Leopoldov 2:0, Sereď - Šamorín 2:3, Galanta - Chrenová B 6:0. 1. Hlohovec 9 9 0 0 51:2 27 2. D.Streda 9 7 1 1 42:10 22 3. Senica B 9 7 1 1 32:6 22 4. Galanta 9 7 0 2 25:6 21 5. Šamorín 9 7 0 2 31:13 21 6. Skalica 9 5 0 4 24:14 15 7. Vrbové 9 4 1 4 23:19 13 8. Mor.Sv.Ján 9 2 1 6 13:27 7 9. Leopoldov 9 2 1 6 7:26 7 10. Šoporňa 9 2 1 6 8:31 7 11. Chrenová 9 2 1 6 7:48 7 12. Sereď 9 2 0 7 14:27 6 13. Holíč 9 1 1 7 10:26 4 14. Brezová 9 1 2 6 6:38 5 KS SŽ ZÁPAD 11. kolo: Gbely - Kátlovce 5:1 (2:0), g. d. Bolebruch 3, Macánek, J. Šedivý, Kúty - Zeleneč 3:0, Šulek, Mihál, Baláž, Moravany - Dechtice 2:2, Drahovce - Hrnčiarovce 2:1, Smolenice - Kľačany 1:2 (1:2), g. d. Tománek, Slávia Trnava - Suchá n/P. 2:2, Práznovce - J. Bohunice 6:1 (1:0), J. Kučera 2, D. Mikuláš 2, Velič, I. Karvay. 1. Dráhovce 9 7 0 2 27:13 21 2. Gbely 9 6 2 1 28:9 20 3. Práznovce 9 6 1 2 42:11 19 4. Kátlovce 9 6 1 2 39:18 19 5. Moravany 9 6 1 2 27:13 19 6. Zeleneč 9 4 2 3 14:13 14 7. Sl.Trnava 9 3 3 3 16:14 12 8. Kúty 9 4 0 5 25:25 12 9. J.Bohunice 9 4 0 5 24:32 12 10. Kľačany 9 3 2 4 13:20 11 11. Dechtice 9 1 4 4 18:24 7 12. Hrnčiarovce 9 1 2 6 11:27 5 13. Smolenice 9 1 1 7 4:31 4 14. Suchá 9 1 1 7 12:50 4 PRÍPRAVKY 5. ROČNÍKY Skupina C: Senica - Nitra 1:1 (1:0), g. d. Krč, Lok. Trnava - FC ViOn 2:4, Sp. Trnava - ČFK Nitra 16:0, Levice - Piešťany 4:2, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8. 10., voľno - Fatranská. Dohrávky: Levice - Fatranská 9:1, Nitra - Topoľčany 2:0. 1. Senica 7 4 2 1 26:4 14 2. Levice 5 4 1 0 19:6 13 3. FC Nitra A 5 4 1 0 14:3 13 4. Sp. Trnava 7 4 0 3 45:9 12 5. Topoľčany 6 4 0 2 28:10 12 6. FC ViOn 5 4 0 1 22:7 12 7. Lok. Trnava 8 2 0 6 23:27 6 8. Piešťany 5 1 0 4 10:25 3 9. Hlohovec 4 1 0 3 4:23 3 10. ČFK Nitra 5 1 0 4 11:41 3 11. Fatranská 5 0 0 5 4:51 0 4. ROČNÍKY Skupina C: Senica - Nitra 1:3 (0:1), g. d. Baumgartner, Levice B - Fatranská 17:0, L. Trnava - FC ViOn 3:3, Sp. Trnava - ČFK Nitra 4:1, Levice - Piešťany 2:1, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8. 10. Dohrávky: Levice - Fatranská 19:0, Nitra - Topoľčany 7:0. 1. L.Trnava 8 6 1 1 44:13 19 2. Nitra 6 6 0 0 44:9 18 3. Senica 7 5 0 2 33:11 15 4. FC ViOn 6 4 1 1 33:12 13 5. Sp.Trnava 7 4 1 2 28:18 13 6. Levice 6 3 1 2 33:7 10 7. ČFK Nitra 6 3 0 3 20:21 9 8. Levice B 7 2 0 5 23:26 6 9. Piešťany 6 2 0 4 13:23 6 10. Topoľčany 6 1 0 5 24:26 3 11. Hlohovec 5 0 0 5 5:37 0 12. Fatranská 6 0 0 6 2:99 0 3. ROČNÍKY Skupina C: Senica - Nitra 3:0 (2:0), P. Janúška 2, Burian, L. Trnava - FC ViOn 2:3, Sp. Trnava - ČFK Nitra 5:0, Levice - Piešťany 2:0, Topoľčany - Hlohovec hrajú 8.10., voľno - Levice B. Dohrávka: Nitra - Topoľčany 1:8. 1. Sp.Trnava 7 6 0 1 43:9 18 2. FC ViOn 5 5 0 0 36:3 15 3. L.Trnava 8 5 0 3 39:22 15 4. Topoľčany 5 4 0 1 29:11 12 5. Levice 5 4 0 1 17:11 12 6. Senica 6 3 0 3 16:12 9 7. ČFK Nitra 5 2 0 3 13:22 6 8. Levice B 6 1 0 5 12:23 3 9. Piešťany 6 1 0 5 12:31 3 10. Nitra 6 1 0 5 7:36 3 11. Hlohovec 5 0 0 5 5:49 0 3.ročník Nováky - Myjava 1:16 (0:8), g. h. Dedík 5, Žabka 4, Gálik a Zmek 2, Tomič, Hornák, Tomašech. 4.ročník Nováky - Myjava 1:2 (1:1), g. h. Kňazský 2. JOZEF KOMORNÝ (MK, JD)_novy_riadok_

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Zelená Bratislava
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Bezbariérové vozidlo
  2. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  3. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Zelená Bratislava
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Ruža zmeny
  8. Úpravy automobilov pre ZŤP
  9. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  10. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 464
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 041
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 457
  4. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 14 098
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 618
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 690
  7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 117
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 8 987
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 950
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 542
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Obnova malého úseku historických hradieb bude drahšia

Dôvodom je zmena technológie statického zabezpečenia hradieb.

Z družstva ukradli tony obilia, hnojivo i naftu

Krádežami spôsobili škodu za viac ako 28-tisíc eur.

Na cintorínoch predĺžia otváracie hodiny už o týždeň skôr

Zároveň apelujú na dodržiavanie epidemiologických opatrení.

Cestári dostali nové traktory na údržbu ciest

K zime postupne pribudnú aj sipače.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

Už ste čítali?