Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky
MIMA DIVUS TRNAVA - ŠKST LEVICE 2:7 (0:4)

Mimáci utrpeli doma debakel

Hostia sa ujali vedenia už v 3. min, keď dal Gabaš jasličky Kralovičovi. Domáci sa snažili kontrovať, ale aj ich vyložené šance končili tesne vedľa alebo na žrdi. Celkovo ich v zápase nastrelila Mima tri.

Mimoriadne aktívny bol najmä Tobl. No po jeho veľkej šanci v 12. min, keď sa v rozhodujúcom momente pošmykol, sa k lopte dostal Gabaš a zvýšil na 0:2. V 14. min strelil Koprda tretí gól a do prestávky pridal Rus štvrtý. Ani po obrátke sa mimákom nedarilo, aj keď diváci videli rýchly futsal s množstvom šancí. V 34. min upravil Rus na 0:5 a v tej istej minúte aj Švec na 0:6. O minútu neskôr strelil Rakica siedmy gól. Domáci sa dočkali v 36 min, keď bombou znížil E. Baláž a v tej istej minúte Tobl z blízka upravil na 2:7. V 39. min mala Mima možnosť zahrávať desinu, ale Sládeček ju nepremenil. Góly: E. Baláž, Tobl – Gabaš 2, Rus 2, Koprda, Švec, Rakica. Rozhodovali: Bohun, Peško, ŽK: Tobl (Mima), 150 divákov. Mima: Kralovič – Málik, Tobl, M. Baláž, E. Baláž – Kunka, Vysocký, Sládeček, Kopčan. Marek Ondrejka (tréner): „Najviac ma mrzia tie štyri góly z prvého polčasu, ktoré sme dostali po našich hrubých individuálnych chybách. Potom sa Levice dostali do sedemgólovho vedenia, ktoré sa už ťažko doťahuje. Do zápasu so sebazaprením nastúpili Kunka a Toblom, pričom Kunka do druhého polčasu ani nenastúpil. Keby sme hrali tento zápas aj dva dni, nedokázali by sme ho otočiť.“ Ostatné výsledky 4. kola: Senica – Pinerola 2:3, Košice - Slov-matic 5:5, Barabéri – Poprad 5:3, Dubnica – Žilina 10:3, Karpatia má voľno. 1. Dubnica 4 0 0 26:10 12 2. Košice 4 2 1 1 21:10 7 3. Levice 3 2 1 0 13:7 7 4. Senica 4 2 1 1 14:10 7 5. Slov-matic 3 1 1 1 15:11 4 6. Pinerola 3 1 1 1 6:10 4 7. Barabéri 4 1 1 2 7:12 4 8. Poprad 4 1 0 3 12:19 3 9. Trnava 4 1 0 3 15:24 3 10. Žilina 4 1 0 3 10:25 3 11. Karpatia 3 0 2 1 7:8 2 Program 5. kola (12.10.): Slov-matic – Mima Divus (hrá sa 12. 10. o 19. 00 h), Poprad – Dubnica, Žilina – Karpatia, Levice – Barabéri, Pinerola – Košice, Senica – voľno. TATIANA ČUPERKOVÁ