Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

IV. liga SZ – 11. kolo - 7. 10. o 14.30 h: Hrnčiarovce - Solčany (Bazsó, L. Hancko, Miksa, Caňo), Piešťany - Senica (Baňár, Golha, Valko, Kuchara).

V. liga Z – 11. kolo - 7. 10. o 14.30 h: Krakovany - Hlohovec (László, Bott, Tomčík, Španihel), Jalšové - Tovarníky (Takács, Pupáková, Kovér, Baláž), V. Kostoľany - Dvorníky (Vajzer, Harvan, Jančok, Mišún), Mor. Sv. Ján - Radošina (Belanský, Moncman, Palocsányi, Machaj). I. liga ženy – 8. kolo - 6. 10. o 12.00 h: Trnava - Slovan (Paulovič, Gálik, Belanský). Dorast IV. liga SZ – 11. kolo - 6. 10. o 12.00 h: Vrbové - J. Bohunice (L. Monček, Krč-Konečný), 7. 10. o 12.00 h: Hrnčiarovce - Ilava (L. Hancko, Miksa), Hlohovec - Led. Rovne (Košťál, OFZ), Moravany - Leopoldov (Dohál, OFZ). V. liga Z – 11. kolo - 6. 10. o 12.00 h: Radošina - Gbely (Šeller, Šašo), o 14.30 h: Chtelnica - Horné Orešany (M. Šmidovič, Jurena), V. Kostoľany - Borský Mikuláš (Dúbravec, Boleček). Žiaci I. LSŽZ a LMŽZ - 10. kolo - 6. 10. o 10.00 a 12.00 h: Trnava - Dubnica (Vyskoč, Moncman, M. Lištjak). II. LSŽ a LMŽ - 11. kolo - 7. 10. o 10.00 a 11.45 h: Piešťany - Komárno (Golha, Valko), o 12.30 a 14.00 h: Lok. Trnava - Prievidza (Gádoši, Macháček). III. LSŽ a LMŽ Stred – 11. kolo - 6. 10. o 12.30 a 14.30 h: Sereď - Šamorín (Pupáková, Takács), Mor. Sv. Ján - Hlohovec (Otrubčák, OFZ), 7. 10. o 10.00 a 12.00 h: Galanta - Chrenová B (M. Bachratý, OFZ). KS SŽ Z – 11. kolo - 6. 10. o 10.00 h: Moravany - Dechtice (Macháček, OFZ), o 14.30 h: Drahovce - Hrnčiarovce (Kravárik, OFZ), Smolenice - Kľačany (Jurenka, OFZ), Sl. Trnava - Suchá n/P. (Bartoš, OFZ). I. liga žiačky – 5. kolo - 7. 10. o 10.00 h: Banka - Selce (Dzuro), o 14.00 h: Trnava - Šaľa (Vnuková, na Slávii). ObFZ Trnava Dospelí OM 11. kolo – 6. 10. (sobota) o 14. 30 h: H. Otrokovce – Cífer (P. Mucha, J. Mucha, Borovica – Peško), Špačince – Zavar (Lamoš, Ševčík, Jančich - Filo), Siladice – Bučany (Šmidovič, Mikluščák, Lišťjak – Ševčík), Chtelnica – H. Orešany (Landiga, Sluka, Hutta – Šugra), Smolenice – D. Krupá (Rybanský, Bunček, Beták – Bartovič), Drahovce – Zvončín (Slíž, Fandel, Šarvaic – Vandák), Suchá n/P. – Brestovany (Vyskoč st., Halász, Karel – Belanský), Ostrov – Ratnovce (Koberčík, Štrba, Mráz – Vančo). OS A 11. kolo – 7. 10. o 14. 30 h: Bohdanovce – B. Kostol (J. Mucha, P. Mucha), Lovčice – Zeleneč (Ševčík, Jančich, Durkot), H. Krupá – Križovany (Vyskoč, Mráz, Chudý – R), Kátlovce - Košolná (Šarvaic, Šige, Sekerka), Slávia Trnava - Modranka (Vyskoč, Špaček, Göndör) hrá sa o 10. 00 h, Voderady - Šúrovce (Kalcík, A. Vyskoč, Hetteš – R), Malženice - Opoj (Štrba, Urban, Baláž), Ružindol - Boleráz (Rybanský, Krivošík, Lišťjak – R). OS B 11. kolo – 7. 10. o 14. 30 h: Bojničky – Pečeňady (Hutta, Landiga) Pastuchov – Madunice (Halász, Karel – Ševčík) Trakovice – Nižná (Bočák, Poláš – Vandák) Leopoldov – Šípkové (Gádoši, Kočišová) Borovce – Kľačany (Sluka, Kolena) Veselé – Prašník (Koberčík, Putera – Šarvaic) Šulekovo – Sokolovce (Gogola, Ondriga – Vančo) V. Orvište – Červeník (Košinár, Varga) III. A 11. kolo – 7. 10. o 14. 30 h: Hrnčiarovce B – D. Orešany (Hetteš, Herega) hrá sa 6. 10., Dlhá – Slov. N. Ves (Beták, Lenivý), Majcichov – D. Voda (Špaček, Göndör - Peško), Trstín – D. Dubové (Bunček, Rác), H. Dubové – Dechtice (Dzuro, Pinkas – Novosedlík), Vlčkovce – Buková (Lamoš, Marko), Pavlice – Naháč (Zaťko, Kissimonyi), Borová – Radošovce (Nádaský, Letovanec). III. B 11. kolo – 7. 10 o 14. 30 h: Šterusy - Kočín-Lančár (Mikluščák, Jančovič), Pet. Hlohovec – D. Lopašov (Herega, Šmidovič – Šugra), Merašice – Žlkovce (Šurina, Mihálik), Koplotovce – Banka (Baboš, Čvirik), H. Trhovište – D. Otrokovce (Borovica, Košťál), D. Trhovište – Dubovany (Nitka, Toráč – Bartovič), Tepličky - Dvorníky B (Fandel, Slíž). Dorast OM 11. kolo – 7. 10. o 12. 30 h: Krakovany - Slávia Trnava (Sekerka) hrá sa 6. 10 o 14. 30 h, Špačince – Zavar (Ševčík, Jančich) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, Siladice - Suchá n/P. (Mikluščák, Lišťjak) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, Trakovice – Kátlovce (Poláš, Bočák), D. Krupá - Modranka (Pinkas, Dzuro), Drahovce – Šúrovce (Fandel, Šarvaic) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, Zeleneč – Smolenice (Göndör, Špaček), Križovany – Dechtice (Durkot, Jančich). Dohrávka: Krakovany – D. Krupá (Prvý) hrá sa 3. 10. o 15. 00 h. OS A 11. kolo – 7. 10. o 12. 30 h: Bohdanovce – Brestovany (P. Mucha, J. Mucha), H. Krupá – Bučany (Mráz, Chudý), Zvončín – Košolná (Lenivý, Beták), Voderady – Vlčkovce (Hetteš), B. Kostol – Opoj (Mihálik) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, Malženice – Ružindol (Urban, Baláž), Cífer – voľno. OS B 11. kolo – 7. 10. o 12. 30 h: Hlohovec B – Dvorníky (Putera) hrá sa 6. 10. o 14. 30 h, Jalšové – Dubovany (Čvirik), Moravany B – Banka (Baboš) hrá sa v Modrovej, H. Otrokovce – Kľačany (J. Mucha, Borovica) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, Ratnovce – Prašník (Šmidovič, Herega), Šulekovo – Sokolovce (Ondriga, Gogola), Ostrov – Červeník (Štrba, Mráz) hrá sa 6. 10. o 12. 00 h, D. Lopašov – voľno. Žiaci OM 11. kolo – 6. 10. o 14. 30 h: Trakovice – Pet. Hlohovec (Krivošík), Špačince – Zavar (Ševčík, Jančich) hrá sa o 10. 00 h, Siladice – Madunice (Lišťjak, Mikluščák) hrá sa o 10. 00 h, Chtelnica – D. Krupá (Sluka, Hutta) hrá sa o 12. 30 h, Modranka – V. Kostoľany (Boleček, Dúbravec), D. Voda – Šúrovce (Göndör, Marko), V. Orvište – Brestovany (Prvý, Kusý) hrá sa o 12. 30 h, Dvorníky – Križovany (Nitka). OS A 11. kolo – 6. 10. o 14. 30 h: Lovčice – D. Orešany (Durkot), Voderady – Majcichov (Gádoši), Opoj – Boleráz (Rác), Vlčkovce – H. Orešany (Chudý), Ružindol – Naháč (Letovanec), B. Kostol – Zvončín (Mihálik), Trstín – Cífer (Pinkas). OS B 9. kolo – 6. 10. o 14. 30 h: Bučany – Šulekovo (Jurena), Pastuchov – Žlkovce (Kolena), Pečeňady – Radošovce (Jančovič), Jalšové – Bojničky (Toráč) hrá sa v Koplotovciach, Merašice – Malženice (Varga), Červeník – voľno. OS C 9. kolo – 6. 10. o 14. 30 h: Nižná – D. Lopašov (Baláž), Krakovany – Dubovany (Sekerka) hrá sa o 12. 30 h, Ratnovce – Banka (Zaťko), Borovce – Trebatice (Prvý), Veselé – Prašník (Nádaský), Ostrov – Sokolovce (Mráz, Štrba) hrá sa o 10. 00 h. Turnaj prípraviek 6. 10. o 9. 00 h: Modranka (Durkot), Smolenice (Hetteš), J. Bohunice (Radošovský), Trebatice (Sekerka).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 723
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 834
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 682
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 669
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 510
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 538
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 363
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 265
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 111
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 108
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

M. Krajčí: Chceme skríningovo otestovať obyvateľov

Takýmto spôsobom chce znížiť šírenie nového koronavírusu o 50 percent.

Testovanie na nový koronavírus.

Rada partnerstva schválila strategický rámec rozvoja regiónu

Ide o kľúčový dokument, ktorým sa pripravuje župa na čerpanie eurofondov.

Trnavský samosprávny kraj

Divadlo Jána Palárika vstúpilo do siete európskych divadiel

Vedenie očakáva, že spolupráca so špičkovými divadlami obohatí tvorbu o množstvo inšpirácií.

Divadlo Jána Plárika v Trnave

Primátor Trnavy Peter Bročka zarobil vlani viac ako 72-tisíc eur

So zverejňovaním platov funkcionárov mesta začal ako občiansky aktivista v roku 2010.

Peter Bročka.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?