Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Zmena na čele tabuľky, do popredia sa dostali Smolenice

Zavar – Cífer 1:0 (1:0) Diváci videli dobrý futbal hneď od začiatku zápasu z oboch strán a v 21. min po peknej akcii namieril presne Sedlák, domáci viedli 1:0. Potom sa hra vyrovnala a po zmene strán sa hostia snažili o vyrovnaie, no domáci umnou hrou v

obrane výsledok ustrážili a získali všetky tri body. Góly: Sedlák. ZAVAR: Antal – Tiko, Bartovič, Michal Psota, Štibranyi, Holienčin, Matej Psota, Horváth, Sanny, Mihálik, Sedlák (Vido, Sekely, Chlebík). CÍFER: Jurík – Kročka, Gašparovič, Orlický, Krajčovič, Tomaš Tibenský, Domorák, Tim. Tibenský, Hamadák, Mišovič, Kupkovič (Rusnák, Lanák, Dunda). H. Otrokovce – Bučany 4:1 (1:0) Prvý polčas bol vyrovnaný z oboch strán, ale domácim sa podarilo streliť gól, keď po peknej akcii otvoril účet stretnutia Sluka. Po zmene strán domáci pridali na aktivite, prevýšili hostí a postupne pridali ďalšie tri góly, ktorými rozhodli o víťazovi. Za hostí už len pridal čestný úspech Tanač. Góly: Sluka 2, Hanke, Mikuš – Tanač. H. OTROKOVCE: Vaško – Kvinta, Chovan, Kiš, Škorik, Kuna, Reho, Sluka, Taraba, Hanke, Mikuš (Cícer, Grežo, Gálik). BUČANY: Jamrich – Kondrc, M. Belokostolský, Tanač, Fančovič, Huta, Vavro, Kubovič, Bunček, R. Belokostolský, Suchoň (Kubovič, Hlučil, Gabriel). Špačince – H. Orešany 3:1 (3:0) Excelentný prvý polčas zo strany Špačiniec sa skončil troma gólmi v sieti hostí, dvoma nastrelenými brvnami a dvoma žrďami. Po zmene strán sa domáci uspokojili, hosťom sa podarilo znížiť na rozdiel dvoch gólov, no naviac sa nezmohli. Naopak domáci mohli pridať ďalšie góly, no Brisuda a Ševčík svoje šance nevyužili a tak domáci zaslúžene vyhrali 3:1. Góly: Mitošinka 2, Kobetič – Braniša. ŠPAČINCE: B. Púchly – M. Púchly, Haršany, M. Dobrovodský, L. Dobrovodský, Mitošinka, Pavol Ševčík, Drozda, Kobetič, Mužík, Peter Ševčík (Obšivan, Brisuda, Matolek). H. OREŠANY: Žalud – Mesíček, Drozda, M. Krchnák, J. Krchnák, Balažík, Štibor, Volner, Rajter, Braniša, Malacký (Benovič, Kondček, Bažík). Siladice – D. Krupá 1:0 (1:0) Domáci začali náporom z ktorého plynuli šance, no ujala sa iba jedna v prvom polčase, skóre otvoril Luboš Rau. Hostia sa brejkami snaźili vyrovnať, no bezúspešne. Po výmene strán pokračovali domáci v dobrej kombinačnej hre, no ponúknuté šance sa im nepodarilo premeniť a tak zvíťazili najtesnejšie 1:0. Gól: L. Rau. SILADICE: Čifaŕy – Lančarič, L. Rau, B. Fančo, Sekereš, I. Fančo, Lukáč, D. Rau, Kohút, Chynoradský, Páleník (Malaska, Balog). D. KRUPÁ: Lipovský – M. Novota, Minárik, Hulík, Bohunický, Dian, Fíba, Bachatý, Kubus, Dekan, Škoda (Keleši, L. Novota). Chtelnica – Zvončín 1:4 (1:1) Prvý polčas bol v Chtelnici vyrovnaný s minimom šancí na oboch stranách. Vedeniasa ujali hostia po rohovom kope, presne mieril Kosnáč. Za domácich v 44. min vyrovnával z pokutového kopu Bílik a hostia celý druhý polčas hrali desiati po červenej karte, no boli to oni, ktorí hneď po prestávke pridali druhý gól opäť po rohu. Potom už len kontrolovali priebeh hry a pridali ešte ďalšie dva góly zásluhou Hrušovského a Chabrečeka. Góly: Bílik – Kosnáč, Sekely, Hrušovský, Chabreček. CHTELNICA: Pavelský – Prvý, L. Cibrín, Galba, Gacko, Rechtorík, Luboš Cibrín , Bílik, Blažko, Kičina, Knobloch. ZVONČÍN: Ševčík – Klenkovič, Heriban, Kuracina, Holovič, Hrušovský, Chabreček, Palkovič, Hujsi, Kosnáč, Sekely (Macho). Smolenice – Brestovany 3:1 (0:0) Prvý polčas sa hralo na polovici hostí, ktorým sa darilo brániť bezgólový stav až do druhého polčasu, keď v 54. min kopal pokutový kop Kulíšek, brankár však vyrazil a loptu do siete dorazil Pluhár. Následne z priameho kopu na rozdiel dvoch gólov upravil Kulíšek, no hostia o pár sekúnd znížili, hlavou presne namieril Honíšek. Posledné slovo mali domáci, tesne pred koncom hlavou dával na 3:1 Jankovič. Góly: Pluhár, Kulíšek, Jankovič – Honíšek. SMOLENICE: Vravúšek – Hlúch, Pobiecky, Nídel, Slezák, Petrovič, Pluhár, Kulíšek, Magula, Boledovič, M. Jankovič. BRESTOVANY: Čambal – Jobek, Šiška, ševčík, Honíšek, Marek Kollár, Martin Kollár, Malovec, Sabo, Maar, Hudek (Kolenič). Drahovce – Ratnovce 2:1 (1:0) V podpriemernom susedskom derby chýbali domácim štyria hráči základnej zostavy čo bolo na ihrisku poznať. V prvom polčase sa viac bojovalo ako hralo a domáci otvorili skóre z pokutového kopu, ktorý premenil Šerjedník. Za hostí presne mieril v druhom dejstve Petrík, no na body to nestačilo, keď aj druhý pokutový kop bezpečne premenil Šerjedník a upravil tak na konečných 2:1. Góly: Šerjedník 2 (oba z 11m) – Petrík. DRAHOVCE: Pavlovič – Rusnáčik, Michálek, Michalec, Galbička, Dusík, Šerjedník, Rybárik, Horúcka, Kocian, Jankech (Marušic, Dzuro, Schindler). RATNOVCE: Križna – Karaba, Bílik, Samko, Palkech, Bartko, Kútny, Petrík, Pavlovič, Valovič, Komadel (Pulman). Suchá n/P. – Ostrov 4:0 (0:0) V prvom polčase prvé mužstvo tabuľky odolávalo tlaku domácich a nad vodou ich držal hlavne brankár Valo, keď domáci nevyužili šesť čistých šancí. Po zmene sa domácim predsa len podarilo streliť góly. Za stavu 2:0 hostia otvorili hru, čo domáci využili na strelenie ďalších dvoch gólov o ktoré sa podelily Drahnovský a Šajda a tak domáci jasne zvíťazili 4:0. Góly: Drahnovský 2, Šajda 2. SUCHÁ N/P.: Hirner – Lužák, Jankovič, Horvatovič, Šajdík, Martišovič, Sloboda, Drahnovský, Maštalír, Šajda, Daniel (Konečný, Krajčovič). OSTROV: Valo – D. Regina, Gajdoš, Svetulík, Bražko, Miklovič, Rajňák, Motýl, L. Regina, Kabát, Foltýn (Jankech, Borovský). 1. Smolenice 9 6 2 1 24:11 20 2. Špačince 9 5 3 1 18:8 18 3. Ostrov 9 6 0 3 24:16 18 4. Cífer 9 5 0 4 33:12 15 5. H. Otrokovce 9 5 0 4 18:18 15 6. H. Orešany 9 4 2 3 14:10 14 7. Drahovce 9 4 2 3 20:21 14 8. Zvončín 9 3 4 2 16:9 13 9. Siladice 9 4 1 4 18:14 13 10. D. Krupá 9 4 1 4 11:12 13 11. Brestovany 9 3 3 3 12:13 12 12. Suchá n/P. 9 3 1 5 16:22 10 13. Bučany 9 2 3 4 11:25 9 14. Zavar 9 2 2 5 11:19 8 15. Ratnovce 9 2 1 6 12:19 7 16. Chtelnica 9 1 1 7 8:37 4 Dorast - OM Výsledky 9. kola: Zavar - Slávia Trnava 4:1, Krakovany - Suchá n/P. 0:2, Špačince – Kátlovce 5:1 Siladice – D. Krupá - nehralo sa pre epidémiu v mužstve hostí, Trakovice – Šúrovce 7:0, Modranka – Smolenice 2:0 , Drahovce – Dechtice 1:3, Zeleneč – Križovany 1:0 1. Suchá n/P. 9 8 1 0 30:7 25 2. D. Krupá 7 6 0 1 28:8 18 3. Trakovice 9 5 2 2 26:17 17 4. Krakovany 8 5 1 2 27:12 16 5. Špačince 9 5 0 4 28:16 15 6. Zeleneč 9 5 0 4 16:15 15 7. Modranka 9 4 2 3 18:13 14 8. Zavar 9 4 2 3 17:17 14 9. Drahovce 9 4 1 4 14:22 13 10. Kátlovce 9 3 3 3 10:12 12 11. Dechtice 9 3 1 5 14:16 10 12. Siladice 8 3 0 5 27:23 9 13. Smolenice 9 2 2 5 10:23 8 14. Križovany 9 2 1 6 15:26 7 15. Šurovce 9 2 0 7 12:45 6 16. SláviaTrnava 9 1 0 8 13:33 3 JURAJ ŠTRONCER