Nedeľa, 25. júl, 2021 | Meniny má JakubKrížovkyKrížovky
MIMA DIVUS - MAKROTEAM ŽILINA 8:4 (5:2)

E. Baláž a Sládeček vyškolili Žilinu

Už do polčasu mala Mima zápas vyhratý. Na 2:1 a 3:1 zvyšoval Sládeček. Sedem minút pred koncom polčasu sa hostia vyfaulovali. Najskôr nariadenú desinu premenil E. Baláž.

Mima Divus - Makroteam Žilina 8:4 (5:2) Rovnakú možnosť o chvíľu neskôr nevyužil M. Baláž. Po obrátke hostia po vyšachovaní Krajčíkom znížili na 5:3. Vzápätí pridal ďalšie dva góly E. Baláž a bolo 6:3. Ani tento ostrostrelec pri ďalšej desine pri vyfaulovaní nepochodil. Dve minúty pred koncom stretnutia dostal domáci gólman červenú kartu po faule. Hostia v závere už len korigovali. Góly: E. Baláž 4, Sládeček 3, M. Baláž - Pekara, Krajíček, Hájek, Pagáč. Rozhodovali: Fischer, Somoláni, ČK: Repa, 100 divákov. Mima: Repa (Kralovič) – Málik, M. Baláž, E. Baláž, Kunka – B. Adámek, Macho, Švorčík, Sládeček - Vysocký. Marek Ondrejka (tréner): „Vystríhal som chlapcov pred chybami z minulých stretnutí proti Žiline. Pozmenili sme hru, boli sme aktívnejší a hrali sme viac do tela. Presadzovali sme sa najmä cez rýchle brejky. Obidve mužstvá prešli obmenami a zohrávajú sa. Z dnešného výkonu mám dobrý pocit.“ Ostatné výsledky 2. kola: Barabéri Bratislava – Program Dubnnica 0:6, Karpatia Bratislava - Pinerola Bratislava 2:2, Patrik Senica - ŠKST Levice 2:2, RCS Košice – Buldog´s Poprad 7:0. 1. Košice 2 2 0 0 13:1 6 2. Dubnica 2 2 0 0 11:3 6 3. Slov-matic 1 1 0 0 6:1 5 4. Trnava 2 1 0 1 11:9 3 5. Karpatia 2 0 2 0 3:3 2 6. Senica 1 0 1 0 2:2 1 7. Levice 1 0 1 0 2:2 1 8. Pinerola 2 0 1 1 3:8 5 9. Barabéri 2 0 1 1 1:7 1 10. Poprad 1 0 0 1 0:7 0 11. Žilina 2 0 0 2 5:14 0 Program 3. kola (21. 9.): Slov-matic – Senica, Poprad – Trnava, Levice – Košic, Žilina – Barabéri, Dubnica – Karpatia, Pinerola – voľno. Dohrávka 1. kola: Senica – Poprad. TATIANA ČUPERKOVÁ