13. sep 2007 o 0:00
Za Siladice nastúpilo šesť dievčat za Brestovany jedno
Žiaci - OM
Výsledky 7. kola: Madunice – Pet. Hlohovec 0:4, Zavar – D. Krupá 3:0, Trakovice – V. Kostoľany 2:0, Špačince – Šúrovce 0:4, Siladice – Brestovany 10:0, Chtelnica – Križovany 4:3, Modranka – Dvorníky 6:0, D. Voda – V. Orvište 4:0.
1. Siladice 7 7 0 0 60:6 21
2. Trakovice 7 7 0 0 29:4 21
3. Pet. Hlohoovec 7 6 1 0 33:7 19
4. Chtelnica 7 5 0 2 24:13 15
5. Zavar 7 5 0 2 19:9 15
6. D. Krupá 7 5 0 2 15:9 15
7. Šúrovce 7 4 1 2 20:9 13
8. Špačince 7 3 1 3 12:13 10
9. Modranka 7 2 2 3 10:24 8
10. Madunice 7 2 1 4 9:15 7
11. D. Voda 7 2 0 5 10:20 6
12. Dvorníky 7 2 0 5 8:27 6
13. V. Kostoľany 7 1 1 5 19:17 4
14. Križovany 7 1 0 6 8:39 3
15. V. Orvište 7 0 1 6 4:29 1
16. Brestovany 7 0 0 7 1:40 0
OS A
Výsledky 7. kola: Boleráz – D. Orešany 13:0, Majcichov – H. Orešané, odlžené stretnutie, Lovčice – Naháč 3:0, Voderady – Zvončín 10:0, Opoj – Cífer 1:7, Vlčkovce – Trstín 0:6, Ružindol – B. Kostol 6:0.
1. Voderady 7 7 0 0 40:9 21
2. Trstín 7 6 0 1 41:13 18
3. Boleráz 7 6 0 1 38:10 18
4. Ružindol 7 6 0 1 33:9 18
5. Cífer 7 5 0 2 50:11 15
6. Lovčice 7 3 1 3 15:30 10
7. D. Orešany 7 2 3 2 22:22 9
8. B. Kostol 7 2 1 4 24:26 7
9. Opoj 7 2 1 4 21:37 7
10. Zvončín 7 2 0 5 16:32 6
11. Naháč 7 2 0 5 14:30 6
12. H. Orešany 6 1 1 4 7:17 4
13. Vlčkovce 7 0 1 6 9:31 1
14. Majcichov 6 0 0 6 5:58 0
OS B
Výsledky 5. kola: Radošovce – Šulekovo 3:1, Žlkovce – Bojničky 0:8, Bučany – Červeník 1:1, Pastuchov – Malženice 2:1, Pečeňady – Merašice 2:2, Jalšové – voľno.
1. Bojničky 5 4 1 0 20:3 13
2. Červeník 5 2 2 1 21:5 8
3. Merašice 5 2 2 1 12:6 8
4. Bučany 4 2 1 1 8:6 7
5. Pastuchov 4 2 1 1 6:6 7
6. Malženice 5 2 1 2 10:12 7
7. Jalšové 4 2 0 2 11:10 6
8. Šulekovo 5 1 3 1 8:8 6
9. Radošovce 5 1 0 4 7:15 3
10. Pečeňady 4 0 2 2 3:8 2
11. Žlkovce 4 0 1 3 4:31 1
OS C
Výsledky 5. kola: Banka – D. Lopašov 1:5, Dubovany – Trebatice 7:0, Nižná – Prašník 4:2, Krakovany – Sokolovce, nehralo sa pre nespôsobilý terén, Ratnovce – Ostrov 0:4, Borovce – Veselé 0:6.
1. Dubovany 5 5 0 0 44:1 15
2. D. Lopašov 5 5 0 0 14:2 15
3. Krakovany 4 4 0 0 39:2 12
4. Nižná 5 3 2 0 18:9 11
5. Sokolovce 4 2 1 1 15:14 7
6. Ostrov 5 2 1 2 11:11 7
7. Veselé 5 2 0 3 18:39 6
8. Trebatice 5 1 1 3 5:16 4
9. Prašník 5 1 0 4 6:19 3
10. Banka 5 0 1 4 8:23 1
11. Borovce 5 0 1 4 1:21 1
12. Ratnovce 5 0 1 4 0:22 1
- TAČ –
I. liga žien
Výsledky 4. kola: Ladies Team - Slovan 1:20, Tr. Teplice - N. Zámky 1:0, Ružomberok - Láb 0:3, Trnava - Šaľa 1:5, Žilina - R. Sobota 6:0, Selce - Humenné 0:0, M. Dvorníky mali voľno. Víkendové 5. kolo bolo odložené.
1. Slovan 4 4 0 0 37:1 12
2. Žilina 4 4 0 0 24:0 12
3. Tr. Teplice 3 3 0 0 7:0 9
4. Trnava 4 3 0 1 10:7 9
5. Šaľa 2 2 0 0 21:1 6
6. N. Zámky 4 1 1 2 7:4 4
7. Humenné 4 1 1 2 7:4 4
8. Selce 4 1 1 2 7:7 4
9. Láb 3 1 0 2 3:8 3
10. Ružomberok 4 1 0 3 3:25 3
11. M. Dvorníky 3 0 1 2 1:14 1
12. R. Sobota 3 0 0 3 0:14 0
13. Ladies Team 4 0 0 4 1:43 0
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou