Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

V derby víťazstvo Hrnčiaroviec

Hrnčiarovce – Piešťany 2:1 (1:0) Góly: 10. Polakovič, 56. Novanský – 50. Kukuč. Hrnčiarovce mali v prvom polčase prevahu, ktorú korunovali v 10. min gólom. Polakovič si n a pravej strane výborne spracoval cez dvoch hráčov center a poslal loptu do siete.

Po zmene strán sa Kukučovi podarilo vyrovnať na tretí pokus. Za nerozhodného stav u sa hra otvorila. V 56. min po chybe brankára Novanský poslal svoj tím do vedenia. Pätnásť minút pred koncom stretnutia nepremenil Boskovič nariadenú penaltu. R , ŽK: Cíferský, Kvetan - Kukuč, 150 divákov. HRNČIAROVCE: Hečko – Adámek, Cíferský, Kvetan, Hlinka, Novanský, Kurinec, Gašparík, Boskovič (80. Poláček), Polakovič (86. Jurkac), Minčič (58. Šarabok). T: J. Belko. PIEŠŤANY: Valo – Šustek, Bartošek, Javorka, Jánošík (46. Greguš), Kukuč, Žamba, Krajčovič, Blahunka, Gvozdenovič, Sýkorka (67. Mišenčík). T: Ľ. Bartošek. Ivan Jariabka Skalica – Kanianka 2:0 (1:0) Góly: 43. Bajan, 73. Jánošík V prvom polčase mala prevahu Kanianka. Ale u domácich sa vyznamenal brankár Tolla. Na konci prvého dejstva Bajan po centri Jánošíka umiestnil loptu do siete. Do druhého polčasu nastúpili domáci odhodlaní čo najskôr rozhodnúť stretnutie, čo s im podarilo až v 73. min. Jánošik priamo po zahrávanom rohu zvýšil na 2:0. Od tejto chvíli bolo vidieť na ihrisku len Skaličanov. tí v závere stretnutia až dvakrát nastrelili žrď. R Barcík, ŽK: Bajan - Petráš, 200 divákov. SKALICA: Tolla – Urbánek, B. Šefčík, I. Šefčík (20. Janeček), Sprušanský, Jánošík, Bellay, Kubík, Brezina (87. Ritomský) Bajan , Púdelka (64. Šenk). T: Z. Pardubský KANIANKA: Chlpek – Michal Petráš, Kurbel, Kováč, Drozd, Šnirc (66. Rybiansky), Mečiar, Hvolka, Richter, Jurenka, Marián Petráš (90. Pipíška). T: V. Líška. Miroslav Maca Šimonovany – Senica 1:1 (1:1) Góly: 30. D. Šulaj - 11. Joniak Skóre otvoril už v 11. minúte hráč hostí Joniak. Domácim však netrvalo dlho spamatať sa a v 30.min vyrovnáva na 1:1 D.Šulaj. V druhom polčase mali domáci prevahu, hostia akoby iba bránili výsledok nakoľko do záveru už nepadol žiady gól mužstvá sa rozišli s remízou. Rozhodoval:Volf, počet divákov: 100. ŠIMONOVANY: Šagát - Habrman, Zima, D. Mošať, Vlčko, Straka, Bezák (73. M. Mošať), Vrabec, Svorad, A. Šulaj, D. Šulaj SENICA: Šraga - Ferík, Hrebíček, Bajan, Starých, Nestarec, Hílek, Truska, Surový, Joniak, Sekáč Ostatné výsledky 4. kola: Borčice – N. Dubnica 3:0 (1:0), Ludanice – Tr. Stankovce 0:1 (0:1), Bánovce n/B. – Častkovce 2:1 (2:1), Solčany – Bošany 3:2 (1:1), Chynorany –N. Pravno 1:0 (0:0) 1. Skalica*3*3*0*0*9:0*9*(+3) 2. Borčice*3*2*1*0*9:4*7*(+1) 3. T. Stankovce*3*2*1*0*6:2*7*(+4) 4. Solčany*3*2*1*0*7:5*7*(+1) 5. Ludanice*3*2*0*1*10:2*6*( 0) 6. Častkovce*3*2*0*1*5:3*6*(+3) 7. Bánovce*3*2*0*1*7:7*6*( 0) 8. Chynorany*3*2*0*1*5:5*6*( 0) 9. Senica*3*1*1*1*7:5*4*(+1) 10. Kanianka*3*1*1*1*5:5*4*(+1) 11. Hrnčiarovce*3*1*1*1*3:5*4*(-2) 12. Šimonovany*3*0*1*2*3:9*1*(-5) 13. N.Pravno*3*0*1*2*1:8*1*(-2) 14. Piešťany*3*0*0*3*3:8*0*(-3) 15. N.Dubnica*3*0*0*3*4:10*0*(-3) 16. Bošany*3*0*0*3*4:10*0*(-3)

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?