30. aug 2007 o 0:00
Kam za futbalom
OBSADENIE NA 28.-29. 8.
II. liga - 5. kolo 1. 9. o 16. 30 h: Vrbové – SFM Senec (Bohun, Černek, Kapusta, Didek), 2. 9. o 10. 00 h: Trnava B – ŠKP Dúbravka (Panák, Petríček, Černek, Husárik, Lokomotíva).
IV. liga SZ – 5. kolo – 29. 8. o 17. 00 h: Piešťany – Ludanice (Slamka, Pintér, Lešš, Sztrányovský), Senica – Skalica (Tabak, Vitko, Burian, Štora).
V. liga Z – 5. kolo – 29. 8. o 17. 00 h: Dvorníky – Hlohovec (P. Bachratý, Hafrovič, Očkovský, Kyselica), Gbely – B. Mikuláš (Maráz, Truhlík, Šálek, Polák), Krakovany – Radošina (Jakubáč, Szabó, Čulák, Puha), Jalšové – Petr. Ves (Remeň, Sklenár, Košecký, Šipoš), V. Kostoľany – M. Sv. Ján (B. Hancko, Kútny, Gembický, Chalmovianský).
Dorast
III. LSD a LMD – 5. kolo – 29. 8. o 10. 00 a 12. 30 h: Lok. Trnava – Dun. Streda (Krivošík, Očkovský, Hafrovič, Karnay), Galanta – Vráble (P. Kováč, M. Šmidovič, Šeller, Dekýš).
IV. liga SZ – 5. kolo – 29. 8. o 14. 30 h: Moravany – Hrnčiarovce (Pintér, Lešš), Vrbové - Tr. Stankovce (Čulák, OFZ), J. Bohunice – Led. Rovne (I. Gálik, OFZ), Radošovce – Skalica (Vitko, Burian), Leopoldov – Piešťany (Meluš, OFZ).
V. liga Z – 5. kolo – 29. 8. o 14. 30 h: H. Orešany - Preseľany (Nosál, OFZ), Chtelnica – Hlboké (Vachula, OFZ), V. Orvište – V. Kostoľany (Bartoš, OFZ).
Žiaci
II. LSŽ a LMŽ – 5. kolo – 28. 8. o 15. 00 a 17. 00 h: Sp. Trnava B - FC Nitra B (Gádoši, Lauko), Piešťany – Šaľa (Kravárik, Košťál).
III. LSŽ a LMŽ STRED – 3. kolo – 28. 8. o 15. 00 a 17. 00 h: Skalica – Hlohovec (Otrubčák, Sládek), Leopoldov – Šamorín (Kusý, Šašo), M. Sv. Ján - Brezová p/Br. (Koníček, Blažek), Galanta – Holíč (Fehér, J. Farkaš).
KS SŽ Z – 3. kolo – 28. 8. o 17. 00 h: Hrnčiarovce – Kátlovce (Kalčík, Santa), J. Bohunice – Dechtice (Krivošík, Vyskoč), Zeleneč - Kľačany (Frič, Jurena), Gbely - Suchá n/P. (Petránek, Valla), Kúty - Slávia Trnava (Linet, Mráz), Práznovce – Smolenice (Cabaj, B. Lištiak), Drahovce – Moravany (Pavlovič, L. Monček).
OBSADENIE NA 1.-2. 9.
III. liga – 6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: J. Bohunice – Neded (P. Kováč, V. Kukan, Černák, Ligocký), Galanta – Šamorín (Gašparovič, Cabaj, Laco, Cuninka).
IV. liga SZ – 6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Skalica – Bošany (Pucher, Lešš, Pintér, Dekýš), Hrnčiarovce – Častkovce (Bojda, Majer, Chlebo, Boršányi).
V. liga Z – 6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Dvorníky – Tovarníky (Šeller, Jurena, M. Šmidovič, Jurena), Trebatice –Gbely (Bílek, Vašš, Bircsák, Dvornák), P. Ves – V. Kostoľany (Nosál, I. Gálik, Bartoš, Mišún), M. Svätý Ján – Prašice (Harvan, Jančok, Vajzer, Ježík), Hlohovec –Jacovce (Porubčan, Gembický, Šamko, Kovačic).
I. liga ženy - 4. kolo - 5. 9. o 15. 00 h: Trnava - Šaľa (Gádoši, Belanský, Nosál).
Dorast
I. LSD a LMD - 6. kolo - 1. 9. o 11. 00 a 13. 15 h: Trnava - Stropkov (Gocník, Jurenka, Krivošík, Paulovič).
III. LSD a LMD – 6. kolo – 2. 9. o 10. 00 a 12. 30 h: Trnava B – Galanta (Paulovič, J. Farkaš, Ľ. Monček, Konečný).
IV. liga SZ – 6. kolo – 1. 9. o 14. 30 h: Piešťany – Hlohovec (Haršány, Gádoši), o 16. 00 h: Leopoldov – Radošovce (Kravárik, Krč-Konečný), 2. 9. o 13. 30 h: Skalica - J. Bohunice (Lešš, Pintér), Hrnčiarovce – D. Vestenice (Majer, Chlebo).
V. liga Z – 6. kolo – 2. 9. o 13. 30 h: H. Orešany - Tovarníky (Otrísal, OFZ), Trebatice – Gbely (Vašš, Bircsák), Boleráz - Šaštín (Boledovič, OFZ).
Žiaci
I. LSŽZ a LSŽZ – 5. kolo - 1. 9. o 10. 00 a 12. 00 h: Trnava – Nitra (Bartoš, Boledovič, Dúbravec).
II. LSŽ a LMŽ – 6. kolo – 2. 9. o 12. 30 a 14. 00 h: Lok. Trnava – Dun. Streda (Haršány, OFZ).
III. LSŽ a LMŽ Stred – 4. kolo – 1. 9. o 10. 00 a 11. 30 h: Vrbové – M. Sv. Ján (Šašo, OFZ), o 10. 00 a 12. 00 h: Hlohovec – Sereď (Frič, OFZ).
KS SŽ Z – 4. kolo – 1. 9. o 13. 30 h: Kátlovce – Moravany (Nosál, I. Gálik), o 16. 00 h: Slávia Trnava – Práznovce (Lauko, Očkovský), Suchá n/P. - Kúty (Palocsányi, M. Lištiak), Kľačany – Gbely (Kusý, OFZ), Dechtice - Zeleneč (Mosný, OFZ), Hrnčiarovce – J. Bohunice (Moncman, OFZ), 2. 9. o 13. 30 h: Smolenice – Drahovce (Kalčík, Balanský).
ObFZ Trnava
Dospelí OM
OM
5. kolo – 29. 8. o 17. 30 h: Horné Orešany – Cífer (Šurina, Mihálik, Nosál – Novosedlík), Bučany – Dolná Krupá (Zvolenský, Lišťjak, Šmidovič – Belanský), Zavar – Zvončín (Ševčík, R, Varga – R), Horné Otrokovce – Brestovany (Gádoši, Vražič, Marko – Ševčík), Špačince – Ratnovce (Štrba, Beták, Chudý – Bartovič), Siladice – Ostrov (Mikluščák, Jančovič, Kissimonyi – Peško), Chtelnica – Suchá n/P. (Dzuro, Gálik, Jančich – Vandák), Smolenice – Drahovce (Lamoš, Slíž, Fandel – R).
6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Cífer – Drahovce (Halász, Karel, R – Šugra), Suchá n/P. – Smolenice (P. Mucha, Chudý, Pinkas – Peško), Ostrov – Chtelnica (Zvolenský, Hetteš, Šige – Šarvaic), Ratnovce – Siladice (Ondriga, Gogola, R – Vandák), Brestovany – Špačince (Gádoši, Mráz, Urban – Belanský), Zvončín – Horné Otrokovce (Šmidovič, Šurina, Mihálik – R), Dolná Krupá – Zavar (Rybanský, Durkot, Vražič – Novosedlík), Horné Orešany – Bučany (Lamoš, R, Putera – Ševčík).
OS A
5. kolo – 29. 8. o 14. 30 h: Košolná - Biely Kostol (Mihálik, Šurina), Križovany - Slávia Trnava (Göndör, Herega), Zeleneč – Šúrovce (Sekerka, Hetteš, Krivošík – R) hrá sa o 17. 30 h, Bohdanovce – Opoj (Fandel, Slíž), Lovčice – Boleráz (Šmidovič, Landiga, Zvolenský), Horná Krupá – Ružindol (J. Mucha, Mráz, Putera – R), Kátlovce – Malženice (Karel, Halász), Modranka - Voderady (Šarvaic, Hetteš, Šige – Filo) hrá sa o 15. 00 h v Zelenči.
6. kolo – 1. 9. (sobota) o 16. 00 h: Biely Kostol – Voderady (Bočák, Krivošík, Mráz - R), Malženice – Modranka (Rybanský, Landiga, Durkot –R), Ružindol – Kátlovce (Šarvaic, Šige – Bartovič), Boleráz - Horná Krupá (Karel, Halász – R), Opoj - Lovčice (Šmidovič, Beták), Šúrovce - Bohdanovce (P. Mucha, J. Mucha, Hutta – R), Slávia Trnava - Zeleneč (Lenivý, Baláž – Filo) hrá sa 2. 9. o 10. 00 h, Košolná – Križovany (Ševčík, Lišťjak).
OS B
5. kolo – 29. 8. o 17. 30 h: Šípkové – Pečeňady (Baláž, Pinkas), Nižná – Kľačany (Halász, Karel), Madunice – Prašník (Herega, Göndör), Bojničky – Sokolovce (Toráč, Kolena – Šarvaic), Pastuchov – Červeník (Borovica, R), Trakovice - Veľké Orvište (Vyskoč), Leopoldov – Šulekovo (Špaček, Poláš – Šugra), Borovce – Veselé (Landiga, Hutta – R).
6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Pečeňady – Veselé (Bočák, Kissimonyi), Šulekovo – Borovce (Štrba, Jurena), Veľké Orvište – Leopoldov (Ševčík, Marko), Červeník – Trakovice (Lenivý, Kosmál – Peško), Sokolovce – Pastuchov (Košinár, Sekerka), Prašník – Bojničky (Dzuro, Kolena – Bartovič), Kľačany – Madunice (Čvirik, Sluka), Šípkové – Nižná (J. Mucha, R).
III. A
5. kolo – 29. 8. o 17. 30 h: Dolné Dubové – Dolné Orešany (Bačík), Dobrá Voda – Dechtice (Bunček, Durkot – R), Slov. N. Ves – Buková (Šige, Šarvaic), Hrnčiarovce B – Naháč (Kočišová, Hužovič), Dlhá – Radošovce (Zaťko, R), Majcichov – Borovce (Petráš, Rác), Trstín –Pavlice (Mráz, Putera), Horné Dubové – Vlčkovce (Bočák).
6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Dolné Orešany – Vlčkovce (Krivošík, Vyskoč), Pavlice – Horné Dubové (Göndör, Poláš), Borová – Trstín (Beták), Radošovce – Majcichov (Herega, Špaček), Naháč – Dlhá (Hutta, Landiga), Buková – Hrnčiarovce B (Šarvaic), Dechtice – Slov. N. Ves (Jančovič, Mikluščák), Dolné Dubové – Dobrá Voda (Rác, Lišťjak).
III.B
5. kolo – 29. 8. o 17. 30 h: Banka - Kočín-Lančár (P. Mucha, Košinár), Žlkovce - Dolné Otrokovce (Jurena), Dolný Lopašov – Dubovany (Lenivý), Šterusy - Dvorníky B (Čvirik), Peterčan Hlohovec – Tepličky (Prvý, Formel), Merašice - Dolné Trhovište (Sluka), Koplotovce - Horné Trhovište (Gogola).
6. kolo – 2. 9. o 16. 00 h: Kočín-Lančár - Horné Trhovište (Zaťko), Dolné Trhovište – Koplotovce (Borovica) hrá sa o 14. 00 h, Tepličky – Merašice (Kočišová, Baláž), Dvorníky B - Peterčan Hlohovec (Slíž, Fandel) hrá sa o 12. 30 h, Dubovany – Šterusy (Bunček, Bačík), Dolné Otrokovce - Dolný Lopašov (Prvý, Formel), Banka – Žlkovce (Toráč, Varga).
Dorast
OM
5. kolo – 29. 8. o 15. 00 h: Kátlovce - Slávia Trnava (Halász, Karel) hrá sa o 12. 00 h, Suchá n/P. - Dolná Krupá (Zaťko), Zavar – Šúrovce, (Ševčík, Varga) Krakovany – Smolenice (Baláž, Pinkas) hrá sa o 14. 30 h, Špačince – Dechtice (Beták, Chudý), Siladice – Križovany (Jančovič, Kissimonyi), Trakovice – Zeleneč (Vyskoč), Modranka – Drahovce (Rác, Petráš) hrá sa o 12. 00 h.
6. kolo – 2. 9. o 13. 30 h: Slávia Trnava – Drahovce (Baláž, Lenivý) hrá sa 1. 9., Zeleneč – Modranka (Karel, R), Križovany – Trakovice (Poláš, Göndör), Dechtice – Siladice (Mikluščák, Jančovič), Smolenice – Špačince (R) hrá sa o 16. 00 h, Šúrovce – Krakovany (Gogola, Kolena) hrá sa o 10. 00 h, Dolná Krupá – Zavar (Durkot, Vražič), Kátlovce - Suchá n/P. (R, R) hrá sa 1. 9. o 16. 00 h.
OS A
5. kolo – 29. 8. o 15. 00 h: Košolná – Brestovany (Šurina, Mihálik) hrá sa o 12. 00 h, Bučany – Vlčkovce (Lišťjak, Poláš), Cífer – Opoj (Hužovič, Kočišová), Bohdanovce – Ružindol (Slíž, Fandel) hrá sa o 12. 00 h, Horná Krupá - Biely Kostol (Mráz, Putera) hrá sa o 12. 00 h, Zvončín – Voderady (Krivošík) hrá sa o 12. 00 h, Malženice – voľno.
6. kolo – 2. 9. o 13. 30 h: Brestovany – Voderady (Mráz, Urban), Biely Kostol – Zvončín (Krivošík, Mráz) hrá sa 1. 9., Malženice - Horná Krupá (Landiga, Durkot) hrá sa 1. 9., Opoj – Bohdanovce (Beták, Šmidovič) hrá sa 1. 9., Vlčkovce – Cífer (Kissimonyi, Bočák), Košolná – Bučany (Lišťjak, Ševčík) hrá sa 1. 9., Ružindol – voľno.
OS B
5. kolo – 29. 8. o 15. 00 h: Banka – Dvorníky (Košinár), Dubovany – Kľačany (Prvý), Dolný Lopašov – Prašník (Lenivý), Hlohovec B – Sokolovce (Ondriga) hrá sa o 17. 00 h, Jalšové – Ostrov (Gogola), Moravany B – Šulekovo (P. Mucha) hrá sa v Modrovej, Horné Otrokovce – Ratnovce (Vražič, Marko), Červeník – voľno.
6. kolo – 2. 9. o 13. 30 h: Dvorníky – Ratnovce (Fandel, Slíž), Šulekovo - Horné Otrokovce (Jurena, Štrba), Ostrov - Moravany B (Sekerka) hrá sa 1. 9. o 17. 00 h, Červeník – Jalšové (Kosmál, Lenivý), Prašník - Hlohovec B (Kolena, Dzuro), Kľačany - Dolný Lopašov (Sluka, Čvirik), Banka – Dubovany (Varga, Toráč), Sokolovce – voľno.
Žiaci
OM
6. kolo – 1. 9. o 16. 00 h: Peterčan Hlohovec - Dobrá Voda (Varga, Toráč), Veľké Orvište – Modranka (Zaťko, Marko) hrá sa o 14. 00 h, Dvorníky – Chtelnica (Göndör, Mihálik), Križovany – Siladice (Jurena, Gádoši), Brestovany – Špačince (Jančovič, Urban), Šúrovce – Trakovice (J. Mucha, Hutta) hrá sa o 14. 00 h, Veľké Kostoľany – Zavar (R, R) hrá sa o 13. 30 h, Dolná Krupá – Madunice (Štrba, Hetteš).
OS A
6. kolo – 1. 9. o 16. 00 h: Dolné Orešany – Ružindol (Vyskoč, Krivošík) hrá sa 2. 9. o 14. 00 h, Biely Kostol – Vlčkovce (Mráz, Krivošík) hrá sa 11. 30 h, Trstín – Opoj (Pinkas), Cífer – Voderady (Kočišová), Zvončín – Lovčice (Herega), Naháč – Majcichov (Šurina), Horné Orešany – Boleráz (Jančich).
OS B
4. kolo - 1. 9. o 16. 00 h: Šulekovo – Jalšové (Radošovský), Merašice - Pastuchov (Kolena), Malženice – Bučany (Durkot, Landiga) hrá sa o 11. 30 h, Červeník – Žlkovce (Kosmál), Bojničky – Radošovce (Sluka), Pečeňady – voľno.
Dohrávka 1. kola – 29. 8. o 12. 30 h: Horné Orešany – Trstín (Nosál).
OS C
4. kolo – 1. 9. o 16. 00 h: Dolný Lopašov – Borovce (Prvý), Veselé – Ratnovce (Poláš), Ostrov – Krakovany (Sekerka) hrá sa o 15. 00 h, Prašník – Dubovany (Rybanský), Trebatice – Banka (Marko, Zaťko).
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou