Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
OM TRNAVA

Na čelo tabuľky s prepracovali dobre hrajúce Špačince

Dolná Krupá – Cífer 2:1 (1:1) Góly: Kubus, A. Bachratý – Kupkovič. Obojstranne útočný zápas vo vysokom tempe otvorili gólom domáci zásluhou Kubusa. Hosťom sa však podarilo vyrovnať, keď si loptu na priamy kop postavil Kupkovič a skóroval na polčasových

1:1. V druhom polčase mali navrh najprv hostia, no bez gólového efektu. Naopak, gól zaznamenala D. Krupá, strelcom bol Andrej Bachratý. DOLNÁ KRUPÁ: Olšovský – Anetta, Hulík, M. Novota, Bohunický, Gergely, Dian, M. Bachratý, Kubus, Dekan, Slabý ( A. Bachratý, Lelovský, L. Novota). CÍFER: Jurík – Kročka, Domorák, Krajčovič, Tibenský, Rusnák, Lanák, T. Tibenský, Hamaďák, Mišovič, Kupkovič (Dunda, Kosnáč). Horné Orešany – Zvončín 0:0 Domáci začali náporom, ktorému hostia odolali a mohli to byť práve oni, ktorí mohli otvoriť skóre. No strelu Sekelyho brankár vyrazil. Po zmene strán sa hral opäť vyrovnaný zápas, jediným svetlým momentom bola strela Hrušovského z 20 m, ktorú však Žalud kryl. HORNÉ OREŠANY: Žalud – Mesíček, Smolek, Štibor, Krchnár, Balažík, Križan, Bažík, Rajter, Volner, Malacký (Kondrček, Bujalka). ZVONČÍN: Ševčík – Klenkovič, Backa, Hajiček, M. Macho, Hrušovský, Belica, Palkovič, Hujsi, Chabreček, Sekely (Kuracina, Heriban, P. Macho). Bučany – Brestovany 2:2 (2:1) Góly: Belica, Tanáč – Šiška, Ševčík. V obojstranne vyrovnanom zápase boli po polčase bližšie k trom bodom Bučany. Hosťom sa zásluhou Ševčíka podarilo vyrovnať a tak došlo k spravodlivej deľbe bodov. BUČANY: Jamrich – Krajčovič, Mil. Belokostolský, A. Tanač, Fančovič, Sokolovič, Vavro, Kubovič, R. Belokostolský, Marek Belokostolský, Belica (Bunček, Kondrc, M. Tanáč). BRESTOVANY: Čambal – M. Honíšek, Šiška, Ševčík, J. Honíšek, M. Kollár, Kubišiak, T. Malovec, Martin Kollár, Maar, Grgač (Sabo, Jobek, M. Malovec). Zavar – Ratnovce 3:0 (0:0) Góly: Juhás, Matej Psota, Klačo. Hru od začiatku kontrolovali domáci, no štyri dobré šance prvého polčasu zostali nevyužité. Druhý polčas sa obraz hry nezmenil, avšak Zavar začal strieľať góly. Najprv v 62. min skóroval Juhás, po ňom Matej Psota a skóre na konečných 3:0 uzavrel v 85. min Klačo. ZAVAR: Roštecký – Dobrovodský, Mihálik, Michal Psota, Cisár, Pardavý, Matej Psota, Juhás, Jobek, Klačo, Rakús (Horváth, Sekely, Krajčovič). RATNOVCE: Múdry – Karaba, Kopál, Samko, Kusý, Komandel, Kútny, Petrík, Pavlovič, Valovič, Stavyščák (Burzík, Pulman, Valovič). Horné Otrokovce – Ostrov 1:2 (1:0) Góly: Chovan – Borovský, Miklovič. Domáci začali svižne, zatlačili súpera z čoho rezultoval otvárací gól, keď presne namieril Chovan. Po zmene strán domáci kontrolovali priebeh stretnutia, avšak hosia premenili dva brejky a podarilo sa im o gól zvíťaziť. HORNÉ OTROKOVCE: Málik – Škorik, Chovan, Kiš, Kvinta, Kusý, Hanke, Taraba, Mikuš, Sluka, Hlavna (Cicer, Korcha). OSTROV: Budka – T. Regina, Gajdoš, Svetulík, Miklovič, Kováčik, L. Regina, Rajnák, J. Borovský, Bovis, Peter Kabát ( Pavol Kabát, Jankech, A. Borovský) Špačince –Suchá n/P. 3:1 (3:0) Góly: Mitošinka 2, Mužík – Šajdík. Špačince rozhodli zápas v prvom polčase, keď sa im podarilo vsietiť tri góly. Po zmene strán domáci kontrolovali priebeh zápasu. Mitošinka dokonca nepremenil pokutový kop. Hostia zaznamenali čestný úspech zásluhou Šajdíka. ŠPAČINCE: B. Púchly – M. Púchly, Haršanyi, M. Dobrovodský, Matolek, Mitošinka, L. Dobrovodský, Brisuda, Mužík, Peter Ševčík. (Kubiš, Tisoň, Pavol Ševčík) SUCHÁ N/P.: Hirner – Lužák, Jankovič, Horvatovič, Fridrich, Daniel, Sloboda, Benovič, Maštalír, Šajda, Lošonský. (Marišovič, Šajdík, Maštalír) Siladice –Drahovce 2:2 (1:1) Góly: Lukáč 2 – Brezovský, Horúcka. Hneď na začiatku stretnutia sa hostia ujali vedenia, no domácim sa umnou hrou podarilo do polčasu vyrovnať zásluhou Lukáča. Hneď po zmene strán pridali hostia druhý gól, no Siladice opäť zabrali naplno a vyrovnávajúci gól na konečných 2:2 zaznamenal dobre hrajúci Lukáč. SILADICE: Čifáry – Páleník, L. Rau, Chynoranský, Bača, Fančo, Lukač, D. Rau, Sekereš, Chynoradský, Balog (Greguška, Knžík, Neštický). DRAHOVCE: Pavlovič – Kocián, Michálek, Urban, Marušic, Dusík, Chudý, Galbička, Horúcka, Brezovský, Jankech (Michalec, Rusnáčik). Chtelnica –Smolenice 1:1 (0:0) Góly: M. Bílik – Nídel. Vo výbornom zápase z oboch strán v prvom dejstve gól nepadol, no futbal sa musel divákom páčiť. Po prestávke skóroval Bílik za domácich i Nídel za hostí a v poslednej minúte mohol o troch bodoch pre domácich rozhodnúť Gába, no v dobrej pozícii netrafil bránu. CHTELNICA: Pavelský – Zvonár, Rechtorík, Kičina, Tomáška, R. Piešťanský, Gába, Bílik, D. Blaško, Cibrín, Knobloch (Gacko, Bolla) SMOLENICE: Vravúšek – Hrdlička, Pobiecky, Nídel, Slezák, Petrovič, Vajsábel, Kulíšek, Augustín, Štibrány, Voledovič (M. Jankovič, Hlúch) 1. Špačince 3 2 1 0 6:2 7 2. D. Krupá 3 2 1 0 6:4 7 3. Cífer 3 2 0 1 10:4 6 4. Ostrov 3 2 0 1 10:7 6 5. Suchá n/P. 3 2 0 1 8:5 6 6. Drahovce 3 1 2 0 9:4 5 7. Bučany 3 1 2 0 6:5 5 8. H. Orešany 3 1 2 0 3:2 5 9. Siladice 3 1 1 1 9:7 4 10. Smolenice 3 1 1 1 5:4 4 11. Zavar 3 1 0 2 6:10 3 12. Brestovany 3 0 2 1 4:5 2 13. Zvončín 3 0 2 1 1:4 2 14. Ratnovce 3 0 1 2 2:6 1 15. Chtelnica 3 0 1 2 4:13 1 16. H. Otrokovce 3 0 0 3 3:10 0 Dorast - OM Výsledky 3. kola: Dolná Krupá - Slávia Trnava 8:0, Kátlovce – Šúrovce 4:1, Suchá nad Parnou – Smolenice 5:0, Zavar – Dechtice 1:0, Krakovany – Križovany 6:3, Špačince – Zeleneč 1:2, Siladice – Drahovce 5:0, Trakovice – Modranka 2:0. 1. Dolná Krupá 3 3 0 0 19:3 9 2. Suchá n/P. 3 3 0 0 13:2 9 3. Krakovany 3 3 0 0 13:4 9 4. Siladice 3 2 0 1 18:8 6 5. Zeleneč 3 2 0 1 7:4 6 6. Kátlovce 3 2 0 1 5:3 6 7. Zavar 3 2 0 1 5:5 6 8. Trakovice 3 2 0 1 8:11 6 9. Špačince 3 1 0 2 5:7 3 10. Modranka 3 1 0 2 5:8 3 11. Smolenice 3 1 0 2 3:8 3 12. Drahovce 3 1 0 2 5:12 3 13. Šurovce 3 1 0 2 7:15 3 14. Dechtice 3 0 0 3 2:6 0 15. Križovany 3 0 0 3 4:13 0 16. SláviaTrnava 3 0 0 3 5:15 0_novy_riadok_

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!

Situácia v nemocniciach začína byť veľmi zlá, hovorí Naď

Testovanie je podľa Jaroslava Naďa jediná vec, ktorá môže Slovensko zachrániť pred lockdownom.

Minister obrany SR Jaroslav Naď.

Policajti tam pravidelne pokutujú, domácim mesto pomôcť nevie

Ľudia žijúci v bytovom komplexe Arboria sa sťažujú na nedostatok verejných parkovacích miest pred svojím bydliskom.