23. aug 2007 o 0:00
Ešte osem tímov nepozná chuť víťazstva
OS A
Výsledky 3. kola: Slávia Trnava - Biely Kostol 1:0 (Urbánek), Košolná – Šúrovce 1:2 (Kulich – dom.), Križovany – Opoj 4:1 (Šiška 4 - Bilík), Zeleneč - Boleráz 2:1 (Hruška, Marcel Halada - Daniš), Bohdanovce - Ružindol 4:1 (Opálek, Jagelka, Maron, Šo
ka – dom.), Lovčice – Malženice 1:2 (Kútny – dom.), Horná Krupá – Voderady 5:1 (Kurek 2, Vozár 2, Nagy – dom.), Kátlovce - Modranka 1:5 (Uvaček – dom.).
1. Šúrovce 3 3 0 0 15:1 9
2. Modranka 3 3 0 0 15:3 9
3. Zeleneč 3 3 0 0 10:1 9
4. Boleráz 3 2 0 1 10:4 6
5. Kátlovce 3 2 0 1 10:8 6
6. Voderady 3 2 0 1 9:8 6
7. Malženice 3 2 0 1 6:7 6
8. Križovany 3 1 1 1 6:6 4
9. Opoj 3 1 1 1 5:7 4
10. Slávia Trnava 3 1 1 1 2:8 4
11. Horná Krupá 3 1 0 2 10:10 3
12. Bohdanovce 3 1 0 2 9:10 3
13. Ružindol 3 0 1 2 3:10 1
14. Košolná 3 0 0 3 5:11 0
15. Lovčice 3 0 0 3 1:10 0
16. Biely Kostol 3 0 0 3 0:12 0
OS B
Výsledky 3. kola: Kľačany – Pečeňady 0:1 (Mužila - hostia), Šípkové – Prašník 1:1 (Kolník - Nižňaský), Nižná – Sokolovce 1:0 (Valovič), Madunice – Červeník 1:1 (Surový - Vančo), Bojničky - Veľké Orvište 3:2 (Šesták 2, Káčer – dom.), Pastuchov – Šulekovo 1:3 (Osuský – dom.), Trakovice – Veselé 3:0 (Žemľa 2, Malovec – dom.), Leopoldov – Borovce 4:1 (Krajčovič 2, Trilek, Hosťa VG - Dáborský).
1. Bojničky 3 3 0 0 10:5 9
2. Prašník 3 2 1 0 12:2 7
3. Leopoldov 3 2 1 0 11:4 7
4. Šípkové 3 2 1 0 6:2 7
5. Nižná 3 2 0 1 5:4 6
6. Borovce 3 1 1 1 5:5 4
7. Šulekovo 3 1 1 1 7:8 4
8. Červeník 3 1 1 1 4:5 4
9. Pečeňady 3 1 1 1 3:7 4
10. Veľké Orvište 3 1 0 2 6:7 3
11. Veselé 3 1 0 2 4:6 3
12. Trakovice 3 1 0 2 4:8 3
13. Madunice 3 0 2 1 5:6 2
14. Sokolovce 3 0 1 2 1:4 1
15. Pastuchov 3 0 1 2 2:6 1
16. Kľačany 3 0 1 2 2:8 1
III. A
Výsledky 3. kola: Dechtice – Dolné Orešany 3:1, Dolné Dubové –Buková 3:0, Dobrá Voda – Naháč 5:0 (Chnapko 2, Marcel Galovič 2, Roman Lukačovič), Slov. N. Ves – Radošovce 3:1, Borová - Hrnčiarovce B 1:4 (Štepánek – dom.), Dlhá – Pavlice 0:0, Majcichov – Vlčkovce 6:0 (Malek 3, Čapada 2, Garovič), Trstín – Horné Dubové 1:0 (Čedu).
1. Dolné Dubové 3 3 0 0 16:0 9
2. Dobrá Voda 3 3 0 0 14:1 9
3. Majcichov 3 3 0 0 13:2 9
4. Hrnčiarovce B 3 2 1 0 7:1 7
5. Dechtice 3 2 1 0 8:3 7
6. Dlhá 3 2 1 0 4:1 7
7. Slov. N. Ves 3 1 1 1 6:7 4
8. Doln é Orešany 3 1 1 1 4:5 4
9. Trstín 3 1 1 1 3:6 4
10. Pavlice 3 0 3 0 2:2 3
11. Borová 3 1 0 2 5:9 3
12. Buková 3 0 1 2 2:6 1
13. Horné Dubové 3 0 0 3 3:7 0
14. Vlčkovce 3 0 0 3 0:10 0
15. Radošovce 3 0 0 3 2:13 0
16. Naháč 3 0 0 3 0:16 0
III. B
Výsledky 3. kola: Kočín-Lančár - Dolné Otrokovce 3:4 (Žažo, Režko, Knapko-Pištiak 3,Bosman), Banka – Dubovany 0:4 (Magula, Slovák, Šajtava J., Hruška), Žlkovce - Dvorníky B 8:1 (Bučko 3, Ďurdy V. 2, Zachar, Blažo, Mihálik – dom.), Dolný Lopašov – Tepličky 6:0 (Hlavatý 2, Kabela 2, Mikuš, Černanský), Šterusy - Dolné Trhovište 1:1, Peterčan Hlohovec - Horné Trhovište 8:2 (Biháry M. 4,Kadlec 2, Stach, Biháry I. – Volko 2), Merašice – Koplotovce 0:4.
1. Dubovany 3 3 0 0 15:3 9
2. Žlkovce 3 3 0 0 14:2 9
3. Dolný Lopašov 3 3 0 0 11:1 9
4. Pet. Hlohovec 3 2 1 0 16:7 7
5. Koplotovce 3 2 0 1 10:6 6
6. Dolné Otrokovce 3 1 1 1 12:13 4
7. Merašice 3 1 1 1 5:6 4
8. Horné Trhovište 3 1 0 2 15:12 3
9. Banka 3 1 0 2 4:9 3
10. Tepličky 3 1 0 2 5:11 3
11. Dolné Trhovište 3 0 1 2 2:6 1
12. Dvorníky B 3 0 1 2 7:15 1
13. Šterusy 3 0 1 2 2:17 1
14. Kočín-Lančár 3 0 0 3 3:13 0
Dorast
OS A
Výsledky 3. kola: Vlčkovce – Brestovany 3:2, Košolná – Opoj 6:5, Bučany – Ružindol 0:1, Cífer – Malženice 1:1, Bohdanovce - Biely Kostol 1:4, Horná Krupá – Zvončín 0:3, Voderady – voľno.
1. Vlčkovce 3 3 0 0 9:5 9
2. Malženice 3 2 1 0 11:2 7
3. Zvončín 2 2 0 0 7:0 6
4. Voderady 2 2 0 0 4:2 6
5. Ružindol 3 2 0 1 3:3 6
6. Cífer 3 1 1 1 3:3 4
7. Opoj 3 1 0 2 9:9 3
8. Bučany 3 1 0 2 6:7 3
9. Brestovany 3 1 0 2 4:5 3
10. Biely Kostol 3 1 0 2 5:7 3
11. Košolná 3 1 0 2 6:11 3
12. voľno 0 0 0 0 0:0 0
13. Horná Krupá 2 0 0 2 0:5 0
14. Bohdanovce 3 0 0 3 2:10 0
OS B
Výsledky 3. kola: Kľačany – Dvorníky 0:9, Banka – Prašník 0:3, Dubovany – Sokolovce 3:1, Dolný Lopašov – Červeník 4:0, Hlohovec B – Ostrov 3:1, Jalšové – Ratnovce 4:6, Moravany B - Horné Otrokovce 5:3, Šulekovo - voľno.
1. Hlohovec B 3 3 0 0 18:1 9
2. Prašník 3 3 0 0 11:3 9
3. Dvorníky 3 2 0 1 14:5 6
4. Dolný Lopašov 3 2 0 1 9:4 6
5. Moravany B 3 2 0 1 13:9 6
6. Ostrov 3 2 0 1 8:6 6
7. Červeník 3 1 1 1 4:6 4
8. Horné Otrokovce 2 1 0 1 10:6 3
9. Dubovany 3 1 0 2 4:6 3
10. Ratnovce 2 1 0 1 6:16 3
11. Kľačany 3 1 0 2 8:19 3
12. Banka 2 0 1 1 2:5 1
13. voľno 0 0 0 0 0:0 0
14. Sokolovce 2 0 0 2 5:9 0
15. Šulekovo 2 0 0 2 0:6 0
16. Jalšové 3 0 0 3 7:18 0
Rudolf Rehák
Článok pokračuje pod video reklamou
Článok pokračuje pod video reklamou