Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Pohár ZsFZ - 2. kolo - 22. 8. o 17. 00 h: Piešťany - P. Bystrica (Frič, Macháček, Krč-Konečný, Šulla), Hrnčiarovce - J. Bohunice (Santa, J. Šmidovič, Lauko, Schmidt). II. liga Z - 4. kolo - 25. 8. o17. 00 h: Moravany – Vrbové (Michlian, Farkaš, Divéky, M

asár). III. liga – 4. kolo – 26. 8. o 17. 00 h: J. Bohunice - Dubnica B (Cabaj, Laco, Gašparovič, Novotka), Galanta - Gabčíkovo (Oselský, Klabník, Kalčík, Vadkerti). IV. liga SZ – 4. kolo – 26. 8. o 17. 00 h: Hrnčiarovce - Piešťany (Poništ, Mlinkovics, Maršal, Révay). V. liga Z – 4. kolo – 26. 8. o 10. 00 h: Čáčov – Krakovany (Kusala, Mihál, Debnár, Barinka), o 17. 00 h: Hlohovec – Prašice (Vyletelka, Tekeľ, Badár, Halász), Moravský Sv. Ján – Jalšové (Šmátrala, Tonkó, Mosný, Turan), Petrova Ves – Kúty (Puna, Marcinát, Bulko, Samek), Trebatice – Dvorníky (Vincze, Végh, Benyo, Ligocký). I. liga ženy - 2. kolo – 25. 8. o 15. 00 h: Trnava – Humenné (M. Lištjak, Belanský, Palocsány). Dorast I. LSD a LMD – 4. kolo - 25. 8. o 11. 00 a 13. 15 h: Trnava – Ružomberok (Vnuk, Ľ. Monček, Lerint, Darnadi). IV. liga SZ – 4. kolo – 25. 8. o 14. 30 h: Piešťany – D. Vestenice (Sedlár, OFZ), 26. 8. o 14.30 h Hrnčiarovce – Nováky (Mlinkovics, Maršal), Hlohovec – Moravany (Tekeľ, Badár). V. liga Z – 4. kolo – 25. 8. o 17. 00 h: Veľké Kostoľany – Chtelnica (Nosál, I. Gálik), 26. 8. o 14. 30 h: Boleráz – Kúty (M. Lištjak, OFZ), Trebatice - Horné Orešany (Végh, Benyo). II. LSŽ a LMŽ – 4. kolo – 26. 8. o 12. 30 a 14. 00 h: Lok. Trnava – Piešťany (Krč-Konečný, OFZ). III. LSŽ a LMŽ STRED – 2. kolo – 25. 8. o 10. 00 a 11. 45 h: Vrbové – Leopoldov (M. Šmidovič, OFZ), o 10. 00 a 12. 00 h: Hlohovec – Dun. Streda B (Hafrovič, OFZ), o 15. 00 a 17. 00 h: Sereď – Šoporňa (Marinčák, OFZ). KS SŽ Z – 2. kolo – 25. 8. o 10. 00 h: Moravany – Práznovce (Kravárik, OFZ), o 14. 30 h: Kátlovce – Drahovce (Košťál, OFZ), Smolenice – Kúty (Gádoši, OFZ), o 17. 00 h: Slávia Trnava – Gbely (Kalčík, OFZ), Suchá n/P. – Zeleneč (Lauko, OFZ), Kľačany – J. Bohunice (Macháček, OFZ), Dechtice – Hrnčiarovce (J. Šmidovič, OFZ). Žiaci I. LSŽZ a LMŽZ – 3. kolo – 25. 8. o 10. 00 a 12. 00 h: Trnava – Trenčín (Haršány, Šeller, Jurena). ObFZ Trnava Dospelí OM 4. kolo – 26. 8. o 17. 30 h: Cífer – Smolenice (Göndör, Jurena, Kočišová – Belanský), Drahovce – Chtelnica (Bunček, Durkot, Mráz – R), Suchá n/P. – Siladice (Slíž, Fandel, Jančich – Bartovič), Ostrov – Špačince (Lenivý, Lišťjak, Putera – Vandák), Ratnovce – Horné Otrokovce (Sekerka, Sluka, Kolena – Šarvaic), Brestovany – Zavar (J. Mucha, Poláš, Šmidovič – Novosedlík), Zvončín – Bučany (Halász, Karel, Hužovič – Filo), Dolná Krupá – Horné Orešany (Bočák, Baláž, Pinkas – Ševčík). OS A 4. kolo – 26. 8. o 17. 30 h: Biely Kostol – Modranka (Lamoš, Marko – R), Voderady – Kátlovce (Santa, Herega, Kissimonyi – Peško), Malženice - Horná Krupá (Vyskoč, Hutta – R), Ružindol – Lovčice (Beták, Špaček), Boleráz – Bohdanovce (Kralovič, Lišťjak, Mihálik – R), Opoj – Zeleneč (Gádoši, Ševčík), Šúrovce – Križovany (Šarvaic, Hetteš - R), Slávia Trnava – Košolná (Šmidovič, Beták, Vnuková) hrá sa o 10. 00 h. OS B 4. kolo – 26. 8. o 17. 30 h: Pečeňady – Borovce (Bačík, Vnuková), Veselé – Leopoldov (Landiga, Prvý – R), Šulekovo – Trakovice (Zvolenský, Krivošík – Šugra), Veľké Orvište – Pastuchov (Gogola, Varga), Červeník – Bojničky (Košinár, Kusý), Sokolovce – Madunice (Rybanský, Zaťko), Prašník – Nižná (A. Vyskoč, Šurina – R), Kľačany – Šípkové (Dzuro, Toráč, Borovica). III. A 4. kolo – 26. 8. o 17. 30 h: Dolné Orešany –Horné Dubové (Šige), Vlčkovce – Trstín (Čvirik, Rác), Pavlice – Majcichov (Chudý, Štrba), Borová – Dlhá (Kolenič, Frič), Radošovce – Hrnčiarovce B (Nosál, Gálik), Naháč – Slov. N. Ves (P. Mucha), Buková – Dobrá Voda (Vražič – R), Dechtice – Dolné Dubové (Monček, Šašo – R). III. B 4. kolo – 25. 8. o 17. 30 h: Kočín-Lančár – Koplotovce (Fandel, Slíž – Šarvaic), Horné Trhovište – Merašice (Poláčik, Ondriga) hrá sa 26. 8., Dolné Trhovište - Peterčan Hlohovec (Šurina, Mihálik – R), Tepličky – Šterusy (Lenivý, Štrba), Dvorníky B - Dolný Lopašov (Ševčík, Lišťjak – Vandák), Dubovany – Žlkovce (Gádoši, Šmidovič – R), Dolné Otrokovce – Banka (Hutta, Landiga). Dorast OM 4. kolo – 26. 8. o 15. 00 h: Slávia Trnava – Modranka (Lamoš, Marko), Drahovce – Trakovice (Durkot, Mráz), Zeleneč – Siladice (Gádoši), Križovany – Špačince (Čvirik), Dechtice – Krakovany (Šašo), Smolenice – Zavar (R, R) hrá sa 25. 8. o 17. 30 h, Šúrovce - Suchá nad Parnou (Hetteš, Šarvaic), Dolná Krupá – Kátlovce (Baláž, Pinkas). OS A 4. kolo – 26. 8. o 15. 00 h: Brestovany – Zvončín (Poláš, Šmidovič), Voderady - Horná Krupá (Herega, Kissimonyi), Malženice – Bohdanovce (Hutta, Vyskoč), Ružindol – Cífer (Göndör, Marko) hrá sa 25. 8., Opoj – Bučany (Ševčík), Vlčkovce – Košolná (Rác), Biely Kostol – voľno. OS B 4. kolo – 26. 8. o 15. 00 h: Dvorníky - Horné Otrokovce (Dzuro), Ratnovce - Moravany B (Sluka, Kolena), Šulekovo – Jalšové (Krivošík, Zvolenský), Červeník - Hlohovec B (Kusý, Košinár), Sokolovce - Dolný Lopašov (Zaťko, Rybanský), Prašník – Dubovany (Šurina, A. Vyskoč), Kľačany – Banka (Toráč, Borovica), Ostrov – voľno, Žiaci OM 4. kolo – 25. 8. o 17. 30 h: Peterčan Hlohovec – Modranka (Poláčik, Toráč), Dobrá Voda – Chtelnica (Kolenič), Veľké Orvište – Siladice (Borovica, Kolena) hrá sa o 15. 30 h, Dvorníky – Špačince (Ševčík, Lišťjak) hrá sa o 15. 30 h, Križovany – Trakovice (Hužovič), Brestovany – Zavar (Chudý, Jančich), Šúrovce – Madunice (Ondriga), Veľké Kostoľany - Dolná Krupá (R, R) hrá sa o 15. 00 h. 5. kolo – 28. 8. (utorok) o 17. 30 h: Dolná Krupá - Peterčan Hlohovec (Göndör, Marko), Madunice - Veľké Kostoľany (Borovica, Kolena), Zavar – Šúrovce (Šmidovič, Jančich), Trakovice – Brestovany (Hutta, Radošovský), Špačince – Križovany (Chudý, Vnuková), Siladice – Dvorníky (Varga, Ondriga), Chtelnica - Veľké Orvište (R, R), Modranka - Dobrá Voda (Mikluščák, Kočišová). OS A 4. kolo – 25. 8. o 17. 30 h: Dolné Orešany – Vlčkovce (Šige) hrá sa 26. 8. o 15. 30 h, Ružindol – Opoj (Marko, Göndör), Biely Kostol – Voderady (Vražič), Trstín – Lovčice (Hetteš), Cífer – Majcichov (Baláž), Zvončín – Boleráz (Kissimonyi), Naháč - Horné Orešany (Pinkas). 5. kolo – 28. 8. (utorok)o 17. 30 h: Horné Orešany - Dolné Orešany (Hetteš), Boleráz – Naháč (Herega), Majcichov – Zvončín (Jančovič), Lovčice – Cífer (Halász), Voderady – Trstín (Mráz), Opoj - Biely Kostol (Rác), Vlčkovce – Ružindol (Karel). OS B 2. kolo - 25. 8. o 17. 30 h: Šulekovo – Pečeňady (Sluka), Jalšové – Pastuchov (Poláčik) hrá sa o 10. 00 h v Koplotovciach, Merašice – Žlkovce (Varga), Malženice – Radošovce (Krivošík), Červeník – Bojničky (Durkot), Bučany – voľno. 3. kolo - 28. 8. (utorok) o 17. 30 h: Bojničky – Šulekovo (Sluka), Radošovce – Červeník (Rybanský), Žlkovce – Malženice (Ševčík), Bučany – Merašice (Landiga), Pečeňady - Jalšové (Jurena), Pastuchov – voľno. OS C 2. kolo – 25. 8. o 17. 30 h: Dolný Lopašov – Ratnovce (Prvý), Borovce – Krakovany (P. Mucha), Veselé – Nižná (Sekerka), Ostrov – Dubovany (J. Mucha) hrá sa o 15. 30 h, Sokolovce – Banka (Kolena, Borovica), Prašník – Trebatice (J. Mucha). 3. kolo – 28. 8. (utorok) o 17. 30 h: Trebatice - Dolný Lopašov (P. Mucha), Banka – Prašník (J. Mucha), Dubovany – Sokolovce (Prvý), Nižná – Ostrov (Baláž), Krakovany – Veselé (Zaťko), Ratnovce – Borovce (Poláčik

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 43 276
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 028
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 855
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 200
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 758
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 673
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 523
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 421
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 420
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 276
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trnava - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trnava

Ilustračné foto.

Obmedzenie potrvá do pondelka 1. februára do 17.00 h.

6 h
Zaistené drogy.

Pri protidrogových akciách obvinili štyri osoby.

11 h
Ilustračné foto.

Samospráva dokončuje aj nízkouhlíkovú stratégiu, na ktorej bude založená aj nová energetická politika kraja.

13 h

Testovanie v priestoroch automobilky potrvá do utorka.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

12 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

16 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?